piątek, 19 stycznia 2018 r.

Puławy

Dęblin: Zagadka śmierci 23-latka na torach

  Edytuj ten wpis
Dodano: 22 marca 2011, 15:08
Autor: (p.p.)

Zagadka śmierci 23-latka na torach (Archiwum)
Zagadka śmierci 23-latka na torach (Archiwum)

W poniedziałek na torowisku przy ulicy Balonnej zginął 23-letni mieszkaniec Podkarpacia. Nie wiadomo pod kołami którego składu mężczyzna stracił życie.

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem. Dyżurny policjant dęblińskiej komendy o godz. 20.20 w poniedziałek został powiadomiony o zwłokach młodego mężczyzny leżących na torowisku przy ul. Balonnej.

Policjanci ustalili na miejscu tragedii, że mężczyzna przechodząc przez torowisko w niedozwolonym miejscu został potrącony przez pociąg. Poszkodowanym okazał się 23-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego. W wyniku odniesionych ran mężczyzna zmarł na miejscu.

Zwłoki 23-latka przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Lublinie, aby wykonać sekcję zwłok. Policjanci ustalają, który pociąg potrącił mężczyznę.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
hte
Zenonix
stop wariatom
(22) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

hte
hte (30 lipca 2011 o 18:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych będę systematycznie przekazywał mediom oraz wszystkim posłom na Sejm RP, ze wszystkich Klubów i Kół poselskich.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
Rozwiń
Zenonix
Zenonix (25 lipca 2011 o 10:22) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
http://formlinkus.com/news0042.php
Rozwiń
stop wariatom
stop wariatom (21 lipca 2011 o 08:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='Marta' timestamp='1311190242' post='504349']
Każda śmierć jest straszna i niespodziewana. Jeśli chcecie sprawdzić swoją datę śmierci to wejdzcie na stronę http://smierc.org polecam!
[/quote]
Ty swoją sprawdziłaś?Może na pogrzeb się ktoś wybierze jak podasz datę zgonu.
Rozwiń
Marta
Marta (20 lipca 2011 o 21:30) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Każda śmierć jest straszna i niespodziewana. Jeśli chcecie sprawdzić swoją datę śmierci to wejdzcie na stronę http://smierc.org polecam!
Rozwiń
magda
magda (5 czerwca 2011 o 19:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Co wykazała sekcja? wiadomo coś?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (22)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!