niedziela, 25 lutego 2018 r.

Puławy

Góra śmieci nad Wisłą

  Edytuj ten wpis
Dodano: 16 stycznia 2008, 18:55

Nad Wisłą ktoś urządził sobie śmietnisko. W Górze Puławskiej pobliżu starego mostu leżą sterty odpadów.

Byłam tam kilkakrotnie i śmieci przybywa coraz więcej. Czy tym miejscem nie powinny się zająć odpowiednie służby - zaalarmowała nas Czytelniczka.


Sprawdziliśmy ten sygnał. Rzeczywiście, w okolicach dzikiej plaży nad Wisłą od strony Góry Puławskiej zauważyliśmy wysypisko. Plastikowe butelki, stare ubrania, ale także gruz leżały na kupce w pobliżu rzeki. To teren niezbyt oddalony od drogi, ale jednocześnie osłonięty przed oczami przechodniów. W lecie okolice są bardzo lubiane przez plażowiczów. A na wiosnę, kiedy wody w rzece przybędzie, wszystkie śmieci znajdą się w wodzie.

Teren nad Wisłą należy do gminy Puławy. W rozmowie z nami wójt zapowiedział, że zajmie się wysypiskiem. - Zlecę odpowiednim służbom uprzątniecie terenu. Lepiej od razu się go pozbyć, bo gdyby pozostało nieposprzątane, mogłoby stanowić zachętę dla innych osób do wyrzucania tu śmieci - zapowiedział Marian Pawłowski, wójt gminy Puławy.
(pab)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
ZASYPANY śMIECIAMI
patriota
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

ZASYPANY śMIECIAMI
ZASYPANY śMIECIAMI (18 stycznia 2008 o 12:24) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
PODOBNE "WYSYPISKA" MOżNA SPOTKAć CO PARESET METRóW W MIEJSCOWAśCI DYS I ELIZóWKA POD LUBLINEM.TAK ZAśMIECONYCH PRZDROżNYCH ZAGAJNIKóW ,PóL I ROWóW RZADKO GDZIE WIDAć. W WIęKSZOśCI TE PREZENTY POCHOIDZą OD GOśCI ODWIEDZAJąCYCH GIEłDę SAMOCHODOWą I OWOCOWO-WARZYWNą W ELIZóWCE (MIESZKAńCY MAJą UMOWY NA WYWóZ śMIECI).WSZYSTKICH CZYTAJąCYCH PROSZę O RADę JAK WALCZYć Z Tą PLAGą.
Rozwiń
patriota
patriota (17 stycznia 2008 o 18:27) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
no nareszcie ktoś to opisał to mooooooże sprzątną bo to już latami straszy a urząd gminy tego nie widzi bo z okna biura tego nie widać ale teraz wynieśli się jeszcze dalej bo w poprzednim lokum szambo śmierdziało na kilometr, a podatki to wiedzą jak ściągać, urząd miasta też nie jest lepszy,teren pod mostem i dojazd do mostu po obu stronach drogi to istny syf
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!