Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

29 marca 2016 r.
19:05

Grażyna Torbicka odchodzi z TVP. Co z festiwalem "Dwa Brzegi" w Kazimierzu?

Autor: Zdjęcie autora kp
0 35 A A
Grażyna Torbicka w Kazimierzu Dolnym
Grażyna Torbicka w Kazimierzu Dolnym

Znana dziennikarka i dyrektor artystyczny Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym po ponad 30 latach pracy w telewizji publicznej pożegnała się z widzami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Poczułam, że to dobry moment, by spojrzeć na świat z innej perspektywy. Przez 20 lat realizując, wraz z moim zespołem, magazyn filmowy Kocham Kino gościliśmy w naszym programie wspaniałych twórców i ich dzieła, starając się obiektywnie prezentować wszystkie trendy i osiągnięcia polskiego i światowego kina – napisała wczoraj na facebookowej stronie programu Grażyna Torbicka.

Zaznaczyła jednak, że nie pali za sobą mostów. – Sztuka filmowa to moja pasja, której nie porzucam. Telewizja Polska – Program 2 to miejsce, w którym rozwijała się moja droga zawodowa – pisze Torbicka. – Dlatego nie wykluczam w przyszłości współpracy z TVP w obszarach, w których będę mogła wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie w propagowaniu sztuki i kultury.

Na razie nie wiadomo, czy odejście Torbickiej z TVP, która jest jednym z organizatorów Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym, będzie miało wpływ na tegoroczną edycję. Dotychczas to właśnie Torbicka była dyrektorem artystycznym festiwalu. Sama dziennikarka nie odcina się jednak od nadwiślańskiego miasteczka.

– Do zobaczenia w sierpniu na festiwalu w Kazimierzu – zakończyła wpis na Facebooku.

 

Szanowni Państwo,Po 31 latach pracy w Programie 2 TVP poczułam, że to dobry moment by spojrzeć na świat z innej...

Opublikowany przez Kocham Kino na 29 marca 2016

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2016 o 13:26
Dzięki Bogu najwyższy czas , a na marginesie jak komuś się wydaje ,że jest niezastąpiny to się myli.
Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 19:47
niech odchodzi też z Kazimierza,,,znudziła sie,,,,jest za stara,,,,,przyjdzie ktoś młodszy i ciekawszy,,,
Avatar
nowa ramówka / 30 marca 2016 o 16:49

****************NOWY PROGRAM TV - ZMIANY OD 31.03 !!!zmiany pisu*******

TELETURNIEJE
"Różaniec z gwiazdami"
"Jaka to modlitwa?"
"Jeden z dwunastu"
"Szansa na odpust"
"Od Torunia do Opola" "
Intifada" lub "Diecezjada" lub "Parafiada" (jeszcze nie wybrano
ostatecznego tytułu)
"Wielka Msza"
"Ananasy z mojej parafii"
"Miliard w Ambonie"
"Diecezja należy do ciebie!"
"Berety do mety"
"Jedno z dziesięciu przykazań"
"Najsłabsze ogniwo" - krótki poradnik z cyklu sam napraw swój
różaniec
"Big Brother bitwa" - bonifratrzy vs. franciszkanie
"Śpiewające organy"
"O dwóch takich, co ukradli księżyc" - biograficzny
"Idź na całość" - czyli poradnik jak wypełnić przekaz
pocztowy
TALK SHOW I REALITY SHOW
"Jestem jaki jestem" - reality show w domu o. Rydzyka
"Prałat Ja****ski Show"
"Co za adwent!"
"Z wizytą u Was" - program kolędowy.
"Parafia należy od Ciebie"
"Zakrystia - dokument jak powstaje msza"
"Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" - program Wielkiej
Inkwizycji
"Miliard na tacy"
SERIALE
"Pensjonat pod Toruniem"
"Parafia na peryferiach" - serial Nowa seria wzorowana
na "Pierwszej miłości" -
"Pierwsza Komunia"
"M jak modlitwa"
"Świat wg redemptorystów" - reż. Okił Khamidov
"Tata, a Ojciec Marcin powiedział... " serial edukacyjny dla
rodziców
"Strażnik dekalogu" z Chuckiem Norrisem
"Sutannah" - serial obyczajowy
"Plebania" - a nie, przecież już jest...
"Zorro -człowiek w moherowe masce"
PROGRAMY NOCNE
"Telesklep o. Łukasza"
"Liga Mistrzów - historia zakonu"
"Moherowe igraszki" - audiotele z nagrodami
"TRWAM - wkręca"
"Purpurowy kapturek" - bajka dla (starszych) dzieci
"Tygodnik Moherowego Spokoju"
"Czarny pijar" - nowy magazyn detektywistyczny
"Moherowa landrynka"
PROGRAMY HOBBYSTYCZNE
"Podróże kulinarne siostry Alfredy - pieczeń licheńska"
Mo? Hair" - program o najnowszych, światowych trendach w
nakryciach głowy i fryzurach
"Darz Bóg" - program łowiecki - odcinek o polowaniu na
jelenie.
"1001 rzeczy które można zrobić z moheru" - drzwi
balkonowe
"Samo szycie" - kurs robienia moherowego beretu
"Siostro, po prostu gotuj" - program kulinarny siostry
Eutanazji..
"Katechetyczne podróże Ojca Rydzyka"
"Wacha do Maybacha" - magazyn moto
"pieprz i homilia" - program podróżniczy

****************NOWY PROGRAM TV - ZMIANY OD 31.03 !!!zmiany pisu*******

TELETURNIEJE
"Różaniec z gwiazdami"
"Jaka to modlitwa?"
"Jeden z dwunastu"
"Szansa na odpust"
"Od Torunia do Opola" "
Intifada" lub "Diecezjada" lub "Parafiada" (jeszcze nie wybrano
ostatecznego tytułu)
"Wielka Msza"
"Ananasy z mojej parafii"
"Miliard w Ambonie"
"Diecezja należy do ciebie!"
"Berety do mety"
"Jedno z dziesięciu przykazań"
"Najsłabsze ogniwo" - krótki poradnik z cyklu sam napraw swój
ró... rozwiń

Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 16:41

Panie panowie jest demokracja  ,każdy z samochodu może siąść na rower tak dla zdrowia i odwrotnie .Szkoda że odchodzi   ale TVN da jej więcej  i tu proszę dokopać partii rzadzacej  bo jest modne .Pani Grażynko Lubelszczyzna i Kazimierz panią kocha proszę zostać w Kazimierzu chociaż na dwa brzegi.A może nalezy wyspólpracować z TV Lublin Iza  Śleż jest sympatyczna dziennikarką czy prezenterka tvp Lublin

Im nie trzreba już dokopywać, sami się kompromitują :P

Im nie trzreba już dokopywać, sami się kompromitują :P

rozwiń
Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 14:17
Festiwal w Kazimierzu Dolnym miał swój klimat tylko wtedy, gdy jeszcze nie był tak podległy właśnie telewizji. Filmy na małym rynku były lepsze i fajny kameralny klimat był. Jak zjechała się ta cała warszawska "elyta filmowa" wszystko się zmieniło.
Avatar
ziomal / 30 marca 2016 o 13:18

Panie panowie jest demokracja  ,każdy z samochodu może siąść na rower tak dla zdrowia i odwrotnie .Szkoda że odchodzi   ale TVN da jej więcej  i tu proszę dokopać partii rzadzacej  bo jest modne .Pani Grażynko Lubelszczyzna i Kazimierz panią kocha proszę zostać w Kazimierzu chociaż na dwa brzegi.A może nalezy wyspólpracować z TV Lublin Iza  Śleż jest sympatyczna dziennikarką czy prezenterka tvp Lublin

Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 12:20
Są ludzie którzy mimo upływającego czasu są ponadczasowi jak Irena Dziedzic, Suzin, Bogusław Kaczyński czy obecnie Grażyna Torbicka oni reprezentują klasę której nie zawsze da się zastąpić a po ich odejściu naprawdę pozostaje pustka bo to ostatni już niestety ludzie z klasą wręcz arystokratyczną w mowie i gestach.
Avatar
qwerty / 30 marca 2016 o 10:38

Jedyna ciemnota to pislamiści i ich wyznawcy. W propagandę rodem z prl-u nikt oprócz was juz nie uwierzy więc daruj sobie.
Torbicka odeszła bo i jej programu nie ominęła pisowska propaganda przed emisją "Idy" a nie każdemu musi się podobać taka ingerencja i nie każdy, zwłaszcza szanujący się dziennikarz będzie to akceptował.

Jak byś odstawił tabletki i zaczął logicznie myśleć to na necie znajdziesz artykuły potwierdzające fakt, że już w zeszłym roku były spotkania Torbickiej z szefostwem TVN i już wtedy głośno było o jej przejściu do tej stacji mimo że oficjalnie wszyscy zaprzeczali. Ida to tylko pretekst i nic więcej.

Jak byś odstawił tabletki i zaczął logicznie myśleć to na necie znajdziesz artykuły potwierdzające fakt, że już w zeszłym roku były spotkania Torbickiej z szefostwem TVN i już wtedy głośno było o jej przejściu do tej stacji mimo że oficjalnie wszyscy zaprzeczali. Ida to tylko pretekst i nic więcej.

rozwiń
Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 10:03
Polska niby nie tropiki a strefa umiarkowana, a jadu wokół więcej niż w amazońskiej dżungli...
Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 08:59

Zestarzała się i pora dać młodym szansę, dobrze że odchodzi bo była Torbicka bardzo przereklamowana.



Popek,Holecka. Młode, zdolne jedynie i słusznie przekonane.
Oglądalność będzie rosła.
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2016 o 13:26
Dzięki Bogu najwyższy czas , a na marginesie jak komuś się wydaje ,że jest niezastąpiny to się myli.
Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 19:47
niech odchodzi też z Kazimierza,,,znudziła sie,,,,jest za stara,,,,,przyjdzie ktoś młodszy i ciekawszy,,,
Avatar
nowa ramówka / 30 marca 2016 o 16:49

****************NOWY PROGRAM TV - ZMIANY OD 31.03 !!!zmiany pisu*******

TELETURNIEJE
"Różaniec z gwiazdami"
"Jaka to modlitwa?"
"Jeden z dwunastu"
"Szansa na odpust"
"Od Torunia do Opola" "
Intifada" lub "Diecezjada" lub "Parafiada" (jeszcze nie wybrano
ostatecznego tytułu)
"Wielka Msza"
"Ananasy z mojej parafii"
"Miliard w Ambonie"
"Diecezja należy do ciebie!"
"Berety do mety"
"Jedno z dziesięciu przykazań"
"Najsłabsze ogniwo" - krótki poradnik z cyklu sam napraw swój
różaniec
"Big Brother bitwa" - bonifratrzy vs. franciszkanie
"Śpiewające organy"
"O dwóch takich, co ukradli księżyc" - biograficzny
"Idź na całość" - czyli poradnik jak wypełnić przekaz
pocztowy
TALK SHOW I REALITY SHOW
"Jestem jaki jestem" - reality show w domu o. Rydzyka
"Prałat Ja****ski Show"
"Co za adwent!"
"Z wizytą u Was" - program kolędowy.
"Parafia należy od Ciebie"
"Zakrystia - dokument jak powstaje msza"
"Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" - program Wielkiej
Inkwizycji
"Miliard na tacy"
SERIALE
"Pensjonat pod Toruniem"
"Parafia na peryferiach" - serial Nowa seria wzorowana
na "Pierwszej miłości" -
"Pierwsza Komunia"
"M jak modlitwa"
"Świat wg redemptorystów" - reż. Okił Khamidov
"Tata, a Ojciec Marcin powiedział... " serial edukacyjny dla
rodziców
"Strażnik dekalogu" z Chuckiem Norrisem
"Sutannah" - serial obyczajowy
"Plebania" - a nie, przecież już jest...
"Zorro -człowiek w moherowe masce"
PROGRAMY NOCNE
"Telesklep o. Łukasza"
"Liga Mistrzów - historia zakonu"
"Moherowe igraszki" - audiotele z nagrodami
"TRWAM - wkręca"
"Purpurowy kapturek" - bajka dla (starszych) dzieci
"Tygodnik Moherowego Spokoju"
"Czarny pijar" - nowy magazyn detektywistyczny
"Moherowa landrynka"
PROGRAMY HOBBYSTYCZNE
"Podróże kulinarne siostry Alfredy - pieczeń licheńska"
Mo? Hair" - program o najnowszych, światowych trendach w
nakryciach głowy i fryzurach
"Darz Bóg" - program łowiecki - odcinek o polowaniu na
jelenie.
"1001 rzeczy które można zrobić z moheru" - drzwi
balkonowe
"Samo szycie" - kurs robienia moherowego beretu
"Siostro, po prostu gotuj" - program kulinarny siostry
Eutanazji..
"Katechetyczne podróże Ojca Rydzyka"
"Wacha do Maybacha" - magazyn moto
"pieprz i homilia" - program podróżniczy

****************NOWY PROGRAM TV - ZMIANY OD 31.03 !!!zmiany pisu*******

TELETURNIEJE
"Różaniec z gwiazdami"
"Jaka to modlitwa?"
"Jeden z dwunastu"
"Szansa na odpust"
"Od Torunia do Opola" "
Intifada" lub "Diecezjada" lub "Parafiada" (jeszcze nie wybrano
ostatecznego tytułu)
"Wielka Msza"
"Ananasy z mojej parafii"
"Miliard w Ambonie"
"Diecezja należy do ciebie!"
"Berety do mety"
"Jedno z dziesięciu przykazań"
"Najsłabsze ogniwo" - krótki poradnik z cyklu sam napraw swój
ró... rozwiń

Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 16:41

Panie panowie jest demokracja  ,każdy z samochodu może siąść na rower tak dla zdrowia i odwrotnie .Szkoda że odchodzi   ale TVN da jej więcej  i tu proszę dokopać partii rzadzacej  bo jest modne .Pani Grażynko Lubelszczyzna i Kazimierz panią kocha proszę zostać w Kazimierzu chociaż na dwa brzegi.A może nalezy wyspólpracować z TV Lublin Iza  Śleż jest sympatyczna dziennikarką czy prezenterka tvp Lublin

Im nie trzreba już dokopywać, sami się kompromitują :P

Im nie trzreba już dokopywać, sami się kompromitują :P

rozwiń
Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 14:17
Festiwal w Kazimierzu Dolnym miał swój klimat tylko wtedy, gdy jeszcze nie był tak podległy właśnie telewizji. Filmy na małym rynku były lepsze i fajny kameralny klimat był. Jak zjechała się ta cała warszawska "elyta filmowa" wszystko się zmieniło.
Avatar
ziomal / 30 marca 2016 o 13:18

Panie panowie jest demokracja  ,każdy z samochodu może siąść na rower tak dla zdrowia i odwrotnie .Szkoda że odchodzi   ale TVN da jej więcej  i tu proszę dokopać partii rzadzacej  bo jest modne .Pani Grażynko Lubelszczyzna i Kazimierz panią kocha proszę zostać w Kazimierzu chociaż na dwa brzegi.A może nalezy wyspólpracować z TV Lublin Iza  Śleż jest sympatyczna dziennikarką czy prezenterka tvp Lublin

Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 12:20
Są ludzie którzy mimo upływającego czasu są ponadczasowi jak Irena Dziedzic, Suzin, Bogusław Kaczyński czy obecnie Grażyna Torbicka oni reprezentują klasę której nie zawsze da się zastąpić a po ich odejściu naprawdę pozostaje pustka bo to ostatni już niestety ludzie z klasą wręcz arystokratyczną w mowie i gestach.
Avatar
qwerty / 30 marca 2016 o 10:38

Jedyna ciemnota to pislamiści i ich wyznawcy. W propagandę rodem z prl-u nikt oprócz was juz nie uwierzy więc daruj sobie.
Torbicka odeszła bo i jej programu nie ominęła pisowska propaganda przed emisją "Idy" a nie każdemu musi się podobać taka ingerencja i nie każdy, zwłaszcza szanujący się dziennikarz będzie to akceptował.

Jak byś odstawił tabletki i zaczął logicznie myśleć to na necie znajdziesz artykuły potwierdzające fakt, że już w zeszłym roku były spotkania Torbickiej z szefostwem TVN i już wtedy głośno było o jej przejściu do tej stacji mimo że oficjalnie wszyscy zaprzeczali. Ida to tylko pretekst i nic więcej.

Jak byś odstawił tabletki i zaczął logicznie myśleć to na necie znajdziesz artykuły potwierdzające fakt, że już w zeszłym roku były spotkania Torbickiej z szefostwem TVN i już wtedy głośno było o jej przejściu do tej stacji mimo że oficjalnie wszyscy zaprzeczali. Ida to tylko pretekst i nic więcej.

rozwiń
Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 10:03
Polska niby nie tropiki a strefa umiarkowana, a jadu wokół więcej niż w amazońskiej dżungli...
Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 08:59

Zestarzała się i pora dać młodym szansę, dobrze że odchodzi bo była Torbicka bardzo przereklamowana.



Popek,Holecka. Młode, zdolne jedynie i słusznie przekonane.
Oglądalność będzie rosła.
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 0

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 0

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 62 8

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 0

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 4 14

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 17

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 14 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 4 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 1 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!