Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

3 lutego 2016 r.
19:49

Kierowcy oszukują, nie przyznają się do jazdy po pijanemu

Autor: Zdjęcie autora pab kris
0 18 A A
Wypadek w Bochotnicy (fot. Policja)
Wypadek w Bochotnicy (fot. Policja)

W sobotę wieczorem na ul. Żyrzyńskiej w Puławach do przydrożnego rowu wpadło bmw.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

23-letni właściciel auta miał 1,8 promila alkoholu w organizmie i nie przyznawał się do prowadzenia. Tłumaczył, że kierował jego nowo poznany kolega. Został zatrzymany w policyjnym areszcie, a dopiero w niedzielę przyznał się, że to on kierował.

Z kolei w niedzielę po południu w Bochotnicy kierowca na zakręcie stracił panowanie nad citroenem, który dachował na pobliskiej posesji. Na miejscu policjanci zatrzymali 24-latka z Puław (3 prom. alkoholu), który stwierdził, że pojazdem jechał jego kolega. Inny patrol drogówki, niedaleko od miejsca zdarzenia, po pościgu zatrzymał 22-letniego mężczyznę (1,5 promila alkoholu). Żaden z mężczyzn nie przyznawał się do prowadzenia auta, dlatego obaj trafili do policyjnego aresztu.

Oni także w minionym tygodniu wpadli po pijanemu w powiecie puławskim: * Puławy, ul. Dęblińska, 49 lat, kierowca, zam. Radom, kierował renault z naczepą, miał 0,9 prom.; * Rzeczyca Kolonia, 29 lat, bezrobotny, zam. gm. Kazimierz Dolny, kierował oplem vectra, 1,2 prom.; * Nałęczów, ul. Poniatowskiego, 52 lata, zam. gm. Markuszów, przedsiębiorca, kierował audi, 1,4 prom.; * Żyrzyn, 35 lat, zam. Lublin, kierował oplem meriva, miał sądowy zakaz.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 lutego 2016 o 14:47
Liczo sie tylko chopacy z e36 w sobote kufa a nie konfitury kufa cza mieć scigacza i e36 żeby być fajnym i sfojo niunie blondi i browary z biedry:).pozdro dla hopakuf kufa
Avatar
LPU / 10 lutego 2016 o 08:08

jestes ku*** debil

No i po co ta agresja?!

Avatar
LPU / 10 lutego 2016 o 08:05

Na wioskach to norma. Proponuję policji częstsze kontrole na bocznych drogach (Janowiec, Łęka, droga koło ZA, Młynki, Pożóg, Sielce, Baranów ... Mnóstwo 'kozaków' czmycha tamtędy.

GŁUPIŚ KONFIDENCIE

Avatar
Gość / 7 lutego 2016 o 05:32
starczy wziasc odciski palcow i wiadomo kto kierowal ale te lenie wola z suszarka tylko stac
Avatar
Gość / 6 lutego 2016 o 23:21
.wystarczy podnieść granice tolerancji do rozsądnych 0.8-09 promila i problem sam z siebie ulegnie diametralnej poprawie. Impreza domowa lub rodzinna musi być upamiętniona kilkoma kieliszkami Temat się skończy jeśli policja będzie płacić za informację o pijanym kierowcy. Proponuję 500 PLN za osobówkę, 1000 PLN za ciężarówkę i 2000 PLN za busa (5000 PLN za puławskiego VIP'a) ? Da radę ?
Avatar
Gość / 6 lutego 2016 o 14:46

...wystarczy podnieść granice tolerancji do rozsądnych 0.8-09 promila i problem sam z siebie ulegnie diametralnej poprawie. Impreza domowa lub rodzinna musi być upamiętniona kilkoma kieliszkami słabszego wina. Po co się później stresować, że jakiś służbista w policyjnym wozie nas napadnie i będzie ciągał jeszcze po sadach? U nas zdarza się w piątek, albo w sobotę spotkać w gronie najbliższych i cos tam wypic. No chyba nie będę jechał do Dąblina taksówką, jak mam własna tojote ... ...

jestes ku*** debil

jestes ku*** debil

rozwiń
Avatar
Gość / 5 lutego 2016 o 21:54
Pan redaktor by się przyz nał jako pierwszy haha
Avatar
promile za duze... / 5 lutego 2016 o 20:42

...wystarczy podnieść granice tolerancji do rozsądnych 0.8-09 promila i problem sam z siebie ulegnie diametralnej poprawie. Impreza domowa lub rodzinna musi być upamiętniona kilkoma kieliszkami słabszego wina. Po co się później stresować, że jakiś służbista w policyjnym wozie nas napadnie i będzie ciągał jeszcze po sadach? U nas zdarza się w piątek, albo w sobotę spotkać w gronie najbliższych i cos tam wypic. No chyba nie będę jechał do Dąblina taksówką, jak mam własna tojote ... ...

Avatar
crx / 5 lutego 2016 o 13:38

Na wioskach to norma. Proponuję policji częstsze kontrole na bocznych drogach (Janowiec, Łęka, droga koło ZA, Młynki, Pożóg, Sielce, Baranów ... Mnóstwo 'kozaków' czmycha tamtędy.

Nieprawda !!! Po spożyciu jeżdżą wszędzie. Ale najlepszym statystycznym wskaźnikiem jest godzina.Po 22.00 do 23.30 i bez względu czy to miasto czy też wieś !

Avatar
Gość / 5 lutego 2016 o 10:58
Na wioskach to norma. Proponuję policji częstsze kontrole na bocznych drogach (Janowiec, Łęka, droga koło ZA, Młynki, Pożóg, Sielce, Baranów ... Mnóstwo 'kozaków' czmycha tamtędy.
Avatar
Gość / 21 lutego 2016 o 14:47
Liczo sie tylko chopacy z e36 w sobote kufa a nie konfitury kufa cza mieć scigacza i e36 żeby być fajnym i sfojo niunie blondi i browary z biedry:).pozdro dla hopakuf kufa
Avatar
LPU / 10 lutego 2016 o 08:08

jestes ku*** debil

No i po co ta agresja?!

Avatar
LPU / 10 lutego 2016 o 08:05

Na wioskach to norma. Proponuję policji częstsze kontrole na bocznych drogach (Janowiec, Łęka, droga koło ZA, Młynki, Pożóg, Sielce, Baranów ... Mnóstwo 'kozaków' czmycha tamtędy.

GŁUPIŚ KONFIDENCIE

Avatar
Gość / 7 lutego 2016 o 05:32
starczy wziasc odciski palcow i wiadomo kto kierowal ale te lenie wola z suszarka tylko stac
Avatar
Gość / 6 lutego 2016 o 23:21
.wystarczy podnieść granice tolerancji do rozsądnych 0.8-09 promila i problem sam z siebie ulegnie diametralnej poprawie. Impreza domowa lub rodzinna musi być upamiętniona kilkoma kieliszkami Temat się skończy jeśli policja będzie płacić za informację o pijanym kierowcy. Proponuję 500 PLN za osobówkę, 1000 PLN za ciężarówkę i 2000 PLN za busa (5000 PLN za puławskiego VIP'a) ? Da radę ?
Avatar
Gość / 6 lutego 2016 o 14:46

...wystarczy podnieść granice tolerancji do rozsądnych 0.8-09 promila i problem sam z siebie ulegnie diametralnej poprawie. Impreza domowa lub rodzinna musi być upamiętniona kilkoma kieliszkami słabszego wina. Po co się później stresować, że jakiś służbista w policyjnym wozie nas napadnie i będzie ciągał jeszcze po sadach? U nas zdarza się w piątek, albo w sobotę spotkać w gronie najbliższych i cos tam wypic. No chyba nie będę jechał do Dąblina taksówką, jak mam własna tojote ... ...

jestes ku*** debil

jestes ku*** debil

rozwiń
Avatar
Gość / 5 lutego 2016 o 21:54
Pan redaktor by się przyz nał jako pierwszy haha
Avatar
promile za duze... / 5 lutego 2016 o 20:42

...wystarczy podnieść granice tolerancji do rozsądnych 0.8-09 promila i problem sam z siebie ulegnie diametralnej poprawie. Impreza domowa lub rodzinna musi być upamiętniona kilkoma kieliszkami słabszego wina. Po co się później stresować, że jakiś służbista w policyjnym wozie nas napadnie i będzie ciągał jeszcze po sadach? U nas zdarza się w piątek, albo w sobotę spotkać w gronie najbliższych i cos tam wypic. No chyba nie będę jechał do Dąblina taksówką, jak mam własna tojote ... ...

Avatar
crx / 5 lutego 2016 o 13:38

Na wioskach to norma. Proponuję policji częstsze kontrole na bocznych drogach (Janowiec, Łęka, droga koło ZA, Młynki, Pożóg, Sielce, Baranów ... Mnóstwo 'kozaków' czmycha tamtędy.

Nieprawda !!! Po spożyciu jeżdżą wszędzie. Ale najlepszym statystycznym wskaźnikiem jest godzina.Po 22.00 do 23.30 i bez względu czy to miasto czy też wieś !

Avatar
Gość / 5 lutego 2016 o 10:58
Na wioskach to norma. Proponuję policji częstsze kontrole na bocznych drogach (Janowiec, Łęka, droga koło ZA, Młynki, Pożóg, Sielce, Baranów ... Mnóstwo 'kozaków' czmycha tamtędy.
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 1

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 24

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 13

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 11

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 109 7

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 8 2

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 1

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!