Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

10 grudnia 2011 r.
11:21
Edytuj ten wpis

Końskowola: Ford potrącił pieszą. Kobieta zginęła

Autor: Zdjęcie autora mc
0 11 A A
Wypadek w Końskowoli (Archiwum)
Wypadek w Końskowoli (Archiwum)

Ok. godz. 10:30 w Końskowoli doszło do wypadku. Kierowca samochodu ford potrącił pieszą. Kobieta zginęła na miejscu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na miejscu są policjanci, którzy ustalają okoliczności zdarzenia.

Droga była zablokowana przez kilka godzin. Policja zorganizowała objazdy przez Kurów i Żyrzyn.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
maniek / 12 grudnia 2011 o 12:12
Przecież to był Burak. Musiał zasuwać tym swoim audi. Dziwne, że był trzeźwy.
Avatar
stasio555 / 10 grudnia 2011 o 19:38
[quote name='Wojtek' timestamp='1323523650' post='568477']
Co to znowu za jakiś pirat się trafił, jak tak można bez wyobraźni jechać. Ma ktos może zdjęcia z tego tragicznego wypadku, bop podobno tak szybko jechał kierowca że zatrzymał się ponad 100 metrów dalej i ciało kobiety było porozrzucane - prawda to ??
[/quote]
To Prawda.Ciało leżało dużo za przejściem.Szyba w Audi "weszła" prawie do środka.Siła uderzenia musiał być ogromna..Byłem na miejscu.
Pozdrawiam
[*]
Avatar
asd123 / 10 grudnia 2011 o 15:52
[quote name='cichy' timestamp='1323528210' post='568524']
a moze wiecie co to za audi było?widziałem jakies audi Q7
[/quote]

Audi Q7 nie mogło przejechać i dlatego tam stało. W wypadku uczestniczyło audi a6 kombi.
Avatar
cichy / 10 grudnia 2011 o 15:43
a moze wiecie co to za audi było?widziałem jakies audi Q7
Avatar
cichy / 10 grudnia 2011 o 15:40
kobieta miała 61 lat i pochodziła z Rud jakas MAj
Avatar
karol / 10 grudnia 2011 o 14:56
Nie Ford, tylko Audi
Avatar
Wojtek / 10 grudnia 2011 o 14:27
Co to znowu za jakiś pirat się trafił, jak tak można bez wyobraźni jechać. Ma ktos może zdjęcia z tego tragicznego wypadku, bop podobno tak szybko jechał kierowca że zatrzymał się ponad 100 metrów dalej i ciało kobiety było porozrzucane - prawda to ??
Avatar
gosc / 10 grudnia 2011 o 14:03
[quote name='wiecejWobrazni!' timestamp='1323520591' post='568440']
Boże...
[/quote]
Kobieta to pani Maj z Rud
Avatar
wiecejWobrazni! / 10 grudnia 2011 o 13:36
[quote name='Tomek' timestamp='1323513964' post='568394']
Ładnie gówn...rz potrącił. Części ciała na całej jezdni, a wyhamowal prawie po 100 m. Teraz 25 lat dla takiego.
[/quote]
Boże...
Avatar
Kowalski Jan / 10 grudnia 2011 o 12:39
z kąd była ta kobieta wiecie może ?? i ile miała lat
Avatar
maniek / 12 grudnia 2011 o 12:12
Przecież to był Burak. Musiał zasuwać tym swoim audi. Dziwne, że był trzeźwy.
Avatar
stasio555 / 10 grudnia 2011 o 19:38
[quote name='Wojtek' timestamp='1323523650' post='568477']
Co to znowu za jakiś pirat się trafił, jak tak można bez wyobraźni jechać. Ma ktos może zdjęcia z tego tragicznego wypadku, bop podobno tak szybko jechał kierowca że zatrzymał się ponad 100 metrów dalej i ciało kobiety było porozrzucane - prawda to ??
[/quote]
To Prawda.Ciało leżało dużo za przejściem.Szyba w Audi "weszła" prawie do środka.Siła uderzenia musiał być ogromna..Byłem na miejscu.
Pozdrawiam
[*]
Avatar
asd123 / 10 grudnia 2011 o 15:52
[quote name='cichy' timestamp='1323528210' post='568524']
a moze wiecie co to za audi było?widziałem jakies audi Q7
[/quote]

Audi Q7 nie mogło przejechać i dlatego tam stało. W wypadku uczestniczyło audi a6 kombi.
Avatar
cichy / 10 grudnia 2011 o 15:43
a moze wiecie co to za audi było?widziałem jakies audi Q7
Avatar
cichy / 10 grudnia 2011 o 15:40
kobieta miała 61 lat i pochodziła z Rud jakas MAj
Avatar
karol / 10 grudnia 2011 o 14:56
Nie Ford, tylko Audi
Avatar
Wojtek / 10 grudnia 2011 o 14:27
Co to znowu za jakiś pirat się trafił, jak tak można bez wyobraźni jechać. Ma ktos może zdjęcia z tego tragicznego wypadku, bop podobno tak szybko jechał kierowca że zatrzymał się ponad 100 metrów dalej i ciało kobiety było porozrzucane - prawda to ??
Avatar
gosc / 10 grudnia 2011 o 14:03
[quote name='wiecejWobrazni!' timestamp='1323520591' post='568440']
Boże...
[/quote]
Kobieta to pani Maj z Rud
Avatar
wiecejWobrazni! / 10 grudnia 2011 o 13:36
[quote name='Tomek' timestamp='1323513964' post='568394']
Ładnie gówn...rz potrącił. Części ciała na całej jezdni, a wyhamowal prawie po 100 m. Teraz 25 lat dla takiego.
[/quote]
Boże...
Avatar
Kowalski Jan / 10 grudnia 2011 o 12:39
z kąd była ta kobieta wiecie może ?? i ile miała lat
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 0 1

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Wojewoda chce więcej kontroli owoców wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy

Wojewoda chce więcej kontroli owoców wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy 0 4

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 0

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 6

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub 1 1

U dominikanów rozpoczął się kolejny remont – tym razem w zachodnim skrzydle klasztoru. W wyremontowanych salach ma działać od przyszłego roku klub samopomocy.

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej 0 0

Jest dwóch chętnych do remontu ul. Wielkopolskiej między Roztoczem a Małopolską. Ich oferty zostały wczoraj otwarte w Zarządzie Dróg i Mostów, który zakładał, że na odnowę jezdni wystarczy 470 tys. zł.