Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

5 marca 2010 r.
16:22
Edytuj ten wpis

Miesiąc aresztu za napad na policjanta

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 23 A A

Puławski sąd aresztował dzisiaj dwóch 17-latków, którzy napadli na policjanta. Uznał, że powinni spędzić za kratkami…miesiąc, choć zwykle sądy aresztują na trzy miesiące.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nastolatkowie usłyszeli w prokuraturze zarzut czynnej napaści na policjanta i usiłowania rozboju.

Funkcjonariusza zaatakowali na ulicy w Puławach. Najpierw go zwyzywali, potem zaczęli okładać pięściami. Chcieli wyrwać mu teczkę i przewrócić na ziemię. Policjant schronił się w sklepie. Ekspedientki próbowały dodzwonić się na policję. Komendę zawiadomili też przechodnie, którzy widzieli atak na policjanta. Wkrótce jeden z patroli zatrzymał napastników.

Jedynie Jakub B. przyznał się do pobicia policjanta. Jego kompani na przesłuchaniu wszystkiemu zaprzeczali.

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Puławach rozpatrywał wniosek prokuratury o aresztowanie pełnoletnich napastników Jakuba B. i Mateusza Ch. Sąd zdecydował, że powinni pozostać za kratkami przez miesiąc.

Potem prokuratura może wystąpić o przedłużenie aresztu a sąd ponownie podejmie w tej sprawie decyzję. Zwykle sądy posyłają od razu do aresztu na trzy miesiące. Na taki okres sąd rodzinny posłał za kratki najmłodszego z napastników 16-letniego Grzegorza B.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~gość~ / 10 marca 2010 o 16:32
ali napisał:
dokładnie:) hehe

sam byś chciał być wypieszczony deb***u ............zastanów sie jeden z drugim co wy piszecie ........wstyd i nic wam do tego co sie z nimi bedzie działo ........ policja nie jest leprza aby pałować i spisywac lubią ....... no a jak juz sie ttafi malolat ..to najlepiej spalowac i zamykac ... o matko żenada
Avatar
ali / 7 marca 2010 o 22:41
rafał napisał:
Wiecie czym różni się areszt od wyroku? Zatrzymali ich i sąd może przedłużyć areszt jeśli miesiąc nie starczy. Będzie waga to dostaną wtedy odpowiedni wyrok i tyle

Co do samych sprawców to są to typowe bezmózgi. Wyj**ał bym jednemu i drugiemu z buta w te parszywa ryje to wiedzieliby jak się zachować na następny raz. A rodzicom gratuluję udanych dzieciaków. Wiadro wazeliny i pod celą będą smacznym kąskiem bo nie wyglądają mi na twardzieli. Jeden się już chyba cieszy, że zostanie wypieszczony, a pulpet będzie śmigał z ch**** w d**** aż miło.

dokładnie:) hehe

dokładnie:) hehe rozwiń
Avatar
ja23 / 6 marca 2010 o 19:08
tobie obciac reke, a w czym ta policja jest lepsza tak go pobili ze ledwo na oczy widzi,dobrze mu zrobili ze go napadli nalezy sie kazdemu z psó w
Avatar
~Gosc~ / 6 marca 2010 o 14:48
Sedzia nie dopelnil swoich obowiazkow. Powinien zostac odwolany. Ale niestety w polsce caly czas korupcja jest na pierwszym miejscu. O tym wie caly swiat i dlatego niestety Polska przez male p...
Avatar
aa / 6 marca 2010 o 14:43
Pieprzyć prawa człowieka, za takie coś powinno być obcięcie reki na żywca:)
Avatar
Gość / 6 marca 2010 o 10:14
PATKA napisał:
ej co wy wszyscy chcecie od Mateusza koszulki?? nosi się chłopak jak nosi... to jego styl i jego życie co robi i w co się ubiera... ciekawe czy fajnie by wam było jakby policjant wiedzacy iz sluchacie hip hopu badz reage was spalowali za to że to jest podżeganie do złego?? zastanówcie się bo aż żal czasami czytac te komenty


yeah, macie nowych superbohaterów na podwórku, pozdrowienia do więzienia itd., ale jest przypałowcem, nie dość, że pobił policjanta, to jeszcze siedzi na dołku w koszulce z napisem CHWDP, łał, respekt i w ogóle ...
góle ... rozwiń
Avatar
~leon~ / 6 marca 2010 o 07:03
etam czepiacie sie moze oni pierwszy raz napadli.moze dopiero po 3 napadzie miesiac aresztu.a moim zdaniem wyr.... chwasty.
Avatar
~gosc~ / 6 marca 2010 o 06:52
J-32 napisał:
Takie skandaliczne decyzje sądu tylko dopinguja przestępców. W ubiegłym roku sąd uznał ze były mąż grożący żonie śmiercią też tylko straszy i po wypuszczeniu zabił ją. Takie decyzję dyskwalifikują tych którzy je wydają a jednocześnie tak ochoczo zamykają pijanych rowerzystów. Przecież autorzy tych decyzji wcale nie muszą być sędziami, mając wykształcenie mogą poszukać innej pracy a miejsca zwolnić dla absolwentów rzetelniej traktujących swój zawód.

Nie krytykuje się decyzji sądu.Czy wy wsząscy myślicie ze ich zamkna na 100lat. 1- 2 miesiace aresztu,dodrowolne poddanie sie karze/ no pod odpowiednimi warunkami/ i na wolnośc .Napady na policjantów były,są i będą tylko nie wszystkie się rozdmuchuje/ ostatnio był na ten temat artykuł/ Oczywiście ten to skandal w biały dzień na mundurowego.Ale z czegoś to wynika za mało policji na osiedlach w miejscach gromadzenia sie tych deb***i no i cały czas powinni tacy czuc oddech policji na plecach. Gdzie są dzielnicowi ci od nieletnich.A tymczasem na głównych ulicach mozna spotkac po trzy radiowozay naraz Ponadto ich zachowanie w wielu przypadkach do obywateli to skandal.Jeszce dac im wiekszą kase i uprawnienia - a z tym to ostrożnie bo nie długo bedą strzelac do wszystkiego co sie rusza i niby ich napada. Wystarczy tylko pracowac dobrze no i odpowiedni nabór do policji i obsadzie stołków tak by na ulicy dostał odpowiednia kasę a nie jego nawiedzony przełożony 2-3 razy tyle .

Nie krytykuje się decyzji sądu.Czy wy wsząscy myślicie ze ich zamkna na 100lat. 1- 2 miesiace aresztu,dodrowolne poddanie sie karze/ no pod odpowiednimi warunkami/ i na wolnośc .Napady na policjantów były,są i będą tylko nie wszystkie się rozdmuchuje/ ostatnio był na ten temat artykuł/ Oczywiście ten to skandal w biały dzień na mundurowego.Ale z czegoś to wynika za mało policji na osiedlach w miejscach gromadzenia sie tych deb***i no i cały czas powinni tacy czuc oddech policji na plecach. Gdzie są dzielnicowi ci od niel... rozwiń
Avatar
UPRawniony do głosowania / 6 marca 2010 o 00:32
Aresztując członków młodzieżówki PO sądy narażają POland na POgorszenie stosunków wyPOmatycznych z Niemcami. Ani to POprawne, ani dyPOmatyczne. POwinni PObić POlicjantów POlikotowymi wibratorami to wtedy feninazistki i szymony niemce by ich wybroniły.
Avatar
KAnty / 5 marca 2010 o 22:39
HELSIŃSKA FUNDACJA PRAW CZŁOWIEKA ZA NIMI SIĘ UJMIE -CI LUBUJĄ SIĘ W BRANIU POD SWOJE SKRZYDŁO WSZELAKIEJ SZUMOWINY
Avatar
~gość~ / 10 marca 2010 o 16:32
ali napisał:
dokładnie:) hehe

sam byś chciał być wypieszczony deb***u ............zastanów sie jeden z drugim co wy piszecie ........wstyd i nic wam do tego co sie z nimi bedzie działo ........ policja nie jest leprza aby pałować i spisywac lubią ....... no a jak juz sie ttafi malolat ..to najlepiej spalowac i zamykac ... o matko żenada
Avatar
ali / 7 marca 2010 o 22:41
rafał napisał:
Wiecie czym różni się areszt od wyroku? Zatrzymali ich i sąd może przedłużyć areszt jeśli miesiąc nie starczy. Będzie waga to dostaną wtedy odpowiedni wyrok i tyle

Co do samych sprawców to są to typowe bezmózgi. Wyj**ał bym jednemu i drugiemu z buta w te parszywa ryje to wiedzieliby jak się zachować na następny raz. A rodzicom gratuluję udanych dzieciaków. Wiadro wazeliny i pod celą będą smacznym kąskiem bo nie wyglądają mi na twardzieli. Jeden się już chyba cieszy, że zostanie wypieszczony, a pulpet będzie śmigał z ch**** w d**** aż miło.

dokładnie:) hehe

dokładnie:) hehe rozwiń
Avatar
ja23 / 6 marca 2010 o 19:08
tobie obciac reke, a w czym ta policja jest lepsza tak go pobili ze ledwo na oczy widzi,dobrze mu zrobili ze go napadli nalezy sie kazdemu z psó w
Avatar
~Gosc~ / 6 marca 2010 o 14:48
Sedzia nie dopelnil swoich obowiazkow. Powinien zostac odwolany. Ale niestety w polsce caly czas korupcja jest na pierwszym miejscu. O tym wie caly swiat i dlatego niestety Polska przez male p...
Avatar
aa / 6 marca 2010 o 14:43
Pieprzyć prawa człowieka, za takie coś powinno być obcięcie reki na żywca:)
Avatar
Gość / 6 marca 2010 o 10:14
PATKA napisał:
ej co wy wszyscy chcecie od Mateusza koszulki?? nosi się chłopak jak nosi... to jego styl i jego życie co robi i w co się ubiera... ciekawe czy fajnie by wam było jakby policjant wiedzacy iz sluchacie hip hopu badz reage was spalowali za to że to jest podżeganie do złego?? zastanówcie się bo aż żal czasami czytac te komenty


yeah, macie nowych superbohaterów na podwórku, pozdrowienia do więzienia itd., ale jest przypałowcem, nie dość, że pobił policjanta, to jeszcze siedzi na dołku w koszulce z napisem CHWDP, łał, respekt i w ogóle ...
góle ... rozwiń
Avatar
~leon~ / 6 marca 2010 o 07:03
etam czepiacie sie moze oni pierwszy raz napadli.moze dopiero po 3 napadzie miesiac aresztu.a moim zdaniem wyr.... chwasty.
Avatar
~gosc~ / 6 marca 2010 o 06:52
J-32 napisał:
Takie skandaliczne decyzje sądu tylko dopinguja przestępców. W ubiegłym roku sąd uznał ze były mąż grożący żonie śmiercią też tylko straszy i po wypuszczeniu zabił ją. Takie decyzję dyskwalifikują tych którzy je wydają a jednocześnie tak ochoczo zamykają pijanych rowerzystów. Przecież autorzy tych decyzji wcale nie muszą być sędziami, mając wykształcenie mogą poszukać innej pracy a miejsca zwolnić dla absolwentów rzetelniej traktujących swój zawód.

Nie krytykuje się decyzji sądu.Czy wy wsząscy myślicie ze ich zamkna na 100lat. 1- 2 miesiace aresztu,dodrowolne poddanie sie karze/ no pod odpowiednimi warunkami/ i na wolnośc .Napady na policjantów były,są i będą tylko nie wszystkie się rozdmuchuje/ ostatnio był na ten temat artykuł/ Oczywiście ten to skandal w biały dzień na mundurowego.Ale z czegoś to wynika za mało policji na osiedlach w miejscach gromadzenia sie tych deb***i no i cały czas powinni tacy czuc oddech policji na plecach. Gdzie są dzielnicowi ci od nieletnich.A tymczasem na głównych ulicach mozna spotkac po trzy radiowozay naraz Ponadto ich zachowanie w wielu przypadkach do obywateli to skandal.Jeszce dac im wiekszą kase i uprawnienia - a z tym to ostrożnie bo nie długo bedą strzelac do wszystkiego co sie rusza i niby ich napada. Wystarczy tylko pracowac dobrze no i odpowiedni nabór do policji i obsadzie stołków tak by na ulicy dostał odpowiednia kasę a nie jego nawiedzony przełożony 2-3 razy tyle .

Nie krytykuje się decyzji sądu.Czy wy wsząscy myślicie ze ich zamkna na 100lat. 1- 2 miesiace aresztu,dodrowolne poddanie sie karze/ no pod odpowiednimi warunkami/ i na wolnośc .Napady na policjantów były,są i będą tylko nie wszystkie się rozdmuchuje/ ostatnio był na ten temat artykuł/ Oczywiście ten to skandal w biały dzień na mundurowego.Ale z czegoś to wynika za mało policji na osiedlach w miejscach gromadzenia sie tych deb***i no i cały czas powinni tacy czuc oddech policji na plecach. Gdzie są dzielnicowi ci od niel... rozwiń
Avatar
UPRawniony do głosowania / 6 marca 2010 o 00:32
Aresztując członków młodzieżówki PO sądy narażają POland na POgorszenie stosunków wyPOmatycznych z Niemcami. Ani to POprawne, ani dyPOmatyczne. POwinni PObić POlicjantów POlikotowymi wibratorami to wtedy feninazistki i szymony niemce by ich wybroniły.
Avatar
KAnty / 5 marca 2010 o 22:39
HELSIŃSKA FUNDACJA PRAW CZŁOWIEKA ZA NIMI SIĘ UJMIE -CI LUBUJĄ SIĘ W BRANIU POD SWOJE SKRZYDŁO WSZELAKIEJ SZUMOWINY