poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Puławy

Nieletni złodzieje ukradli z plantacji 140 kg truskawek

  Edytuj ten wpis
Dodano: 23 czerwca 2011, 11:14
Autor: er

 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Nastoletni złodzieje ukradli 140 kg truskawek, które po zerwaniu właściciel zostawił na plantacji. Łup sprzedali w punkcie skupu.

To tylko jeden z wyczynów sześcioosobowej grupy młodych złodziei, która wpadła ręce puławskiej policji. Najstarszy z nich ma 17 lat.

Złodzieje kradli od kilku miesięcy, głównie w miejscowości Opatkowice. Zabierali rowery, paliwo, włamywali się do zakładów pracy oraz do budynku szkoły.

- Z jednego z zakładów pracy skradli radioodtwarzacze samochodowe, DVD, radio CB oraz 60 litrów oleju napędowego – mówi Renata Laszczka-Rusek, z KWP w Lublinie. – Potem włamali się do szkoły podstawowej, skąd zabrali skradli radio CD, sprzęt i wyposażenie konserwatorskie.

Plantację truskawek okradli w nocy z 11 na 12 czerwca. Włamywali się tez do koparek, z których spuszczali paliwo. Sprzed domów zabierali rowery.

- Złodzieje przyznali policjantom, że łupem dzielili się po równo, nabywców np. na olej napędowy znajdowali w gronie rodziny – dodaje Laszczka-Rusek. - Część skradzionych przedmiotów policjanci odzyskali podczas przeszukań.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
kot
tede
prezes
(4) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

kot
kot (30 lipca 2011 o 19:05) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
Rozwiń
tede
tede (26 czerwca 2011 o 01:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Gruby ma racje , a ty pleciesz jak potłuczony , tak jakby rowerow czy paliwa nie mozna bylo spieniężyć coby na jedzenie było. Mysl troche.
Rozwiń
prezes
prezes (25 czerwca 2011 o 20:44) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='gruby' timestamp='1309004794' post='493760']
Oto do czego doprowadziły rządy PO , dzieci muszą kraść pokarm żeby przeżyć .
Pod władzą PiS i ojca doktora dyrektora było by to nie do pomyślenia .
[/quote]
Jeżeli kradzione rowery i paliwo są pokarmem to proponuję wizytę u psychiatry .
Rozwiń
gruby
gruby (25 czerwca 2011 o 14:26) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Oto do czego doprowadziły rządy PO , dzieci muszą kraść pokarm żeby przeżyć .
Pod władzą PiS i ojca doktora dyrektora było by to nie do pomyślenia .
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (4)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!