Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

30 lipca 2012 r.
16:29
Edytuj ten wpis

Ordynator wyrzucił Białorusinkę z gabinetu. Teraz ją przeprosił

Autor: Zdjęcie autora IZI
0 21 A A
Zastraszona kobieta zapłaciła 178 zł. (Archiwum)
Zastraszona kobieta zapłaciła 178 zł. (Archiwum)

W czerwcu wyrzucił ją ze swojego gabinetu. Kobieta opiekowała się grupą uczniów, którzy przyjechali do Puław na wymianę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jeden z uczniów dostał ataku padaczki. Przyjechało po niego pogotowie i trafił do puławskiego szpitala. Lekarze udzielili mu pomocy, ale między opiekunką a ordynatorem oddziału ratunkowego doszło do nieporozumienia.

Lekarz żądał od niej opłaty za udzielone świadczenia. Kobieta miała ze sobą polisę ubezpieczeniową, a w dodatku ubezpieczyciel telefonicznie potwierdzał, że zapłaci faktury za leczenie. Ale lekarz żądał gotówki. Jak relacjonowała Białorusinka, kazał jej "wynosić się” ze swojego gabinetu. Zastraszona kobieta zapłaciła 178 zł.

Poszła do I Liceum Ogólnokształcącego, które organizowało wymianę. Kobieta była roztrzęsiona. – Nie chodzi tutaj o pieniądze, ale o zachowanie lekarza. Przecież można to było wytłumaczyć albo zadzwonić do nas, do szkoły. Sąsiadujemy ze szpitalem przez ulicę – mówiła po zajściu Beata Trzcińska-Staszczyk, dyrektor szkoły.

Tuż po awanturze, ordynator szpitalnego oddziału ratunkowego poszedł na urlop. Dyrektor placówki obiecała, że wyjaśni sprawę, gdy tylko lekarz wróci do pracy. Dotrzymała słowa. – Pan doktor, jako ordynator SOR, przeprosił opiekunkę chłopca. Wysłano też pismo do dyrekcji liceum. Pan doktor został zdyscyplinowany – informuje Jolanta Herda, dyrektor SPZOZ Puławy.

Ale chociaż pacjent z Białorusi miał polisę, to dyrektor szpitala podkreśla, że pieniądze za leczenie zostały przyjęte zgodnie z prawem. – Opłata została pobrana zgodnie z procedurami i obowiązującymi zarządzeniami, została zarejestrowana w kasie fiskalnej – tłumaczy Herda.

Wcześniej dyrektor szpitala tłumaczyła, że polisa była napisana po białorusku, a w szpitalu nie było osoby, która znałaby ten język.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wald / 17 sierpnia 2012 o 19:58
Polisa prywatna służy odzyskaniu pieniędzy za leczenie.
Niezależnie czy firma ma przestawicielstwo w Polsce czy nie ( jeżeli nie ma to wogóle nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek mozliwości sciągnięcia należności od firmy). Jeżeli ma przestawicielstwo w Polsce można się pokusić o ugode z firmą ale tak naprawdę ZOZ nie musi, gdyż ZOZ nie jest stroną w konflikcie.

My również powinniśmy być tym zainteresowani, żeby publiczne szpitale nie udzielały za darmo pomocy osobom nieuprawnionym. My płacimy składki a i tak wiemy że na niewiele starcza dla nas, którym się należy pomoc bezpłatna.

Byc moze powinno się to nagłośnić jeszcze bardziej i podeprzeć opiniami NFZ i innych instytucji.
Niestety oprócz tego drugim problemem było wyproszenie Białorusinki z gabinetu.
Nie wiemy jaka była dokładnie rozmowa jakie słowa padły i czy faktycznie przeszkadzała w pracy czy nie.
Być może lekarz pstąpił niewłaściwe ( skoro przeprosił), ale może jeżeli przeszkadzała w badaniu miał takie prawo - moze obie strony poniosły nerwy ( Białorusince chociażby dlatego że musiała zapłacic).

Nie sądzmy abyśmy nie byli sądzeni
ale fakt pobierania należności od osób nieuprawnionych jest ciekawy ( ciekawe też jakby media postąpiły gdyby chodziło o prywatną klinikę)
Polisa prywatna służy odzyskaniu pieniędzy za leczenie.
Niezależnie czy firma ma przestawicielstwo w Polsce czy nie ( jeżeli nie ma to wogóle nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek mozliwości sciągnięcia należności od firmy). Jeżeli ma przestawicielstwo w Polsce można się pokusić o ugode z firmą ale tak naprawdę ZOZ nie musi, gdyż ZOZ nie jest stroną w konflikcie.

My również powinniśmy być tym zainteresowani, żeby publiczne szpitale nie udzielały za darmo pomocy osobom nieuprawnionym. My płacimy składki a i tak wiemy że na niew... rozwiń
Avatar
wald / 17 sierpnia 2012 o 19:57
Polisa prywatna służy odzyskaniu pieniędzy za leczenie.
Niezależnie czy firma ma przestawicielstwo w Polsce czy nie ( jeżeli nie ma to wogóle nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek mozliwości sciągnięcia należności od firmy). Jeżeli ma przestawicielstwo w Polsce można się pokusić o ugode z firmą ale tak naprawdę ZOZ nie musi, gdyż ZOZ nie jest stroną w konflikcie.

My również powinniśmy być tym zainteresowani, żeby publiczne szpitale nie udzielały za darmo pomocy osobom nieuprawnionym. My płacimy składki a i tak wiemy że na niewiele starcza dla nas, którym się należy pomoc bezpłatna.

Byc moze powinno się to nagłośnić jeszcze bardziej i podeprzeć opiniami NFZ i innych instytucji.
Niestety oprócz tego drugim problemem było wyproszenie Białorusinki z gabinetu.
Nie wiemy jaka była dokładnie rozmowa jakie słowa padły i czy faktycznie przeszkadzała w pracy czy nie.
Być może lekarz pstąpił niewłaściwe ( skoro przeprosił), ale może jeżeli przeszkadzała w badaniu miał takie prawo - moze obie strony poniosły nerwy ( Białorusince chociażby dlatego że musiała zapłacic).

Nie sądzmy abyśmy nie byli sądzeni
ale fakt pobierania należności od osób nieuprawnionych jest ciekawy ( ciekawe też jakby media postąpiły gdyby chodziło o prywatną klinikę)
Polisa prywatna służy odzyskaniu pieniędzy za leczenie.
Niezależnie czy firma ma przestawicielstwo w Polsce czy nie ( jeżeli nie ma to wogóle nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek mozliwości sciągnięcia należności od firmy). Jeżeli ma przestawicielstwo w Polsce można się pokusić o ugode z firmą ale tak naprawdę ZOZ nie musi, gdyż ZOZ nie jest stroną w konflikcie.

My również powinniśmy być tym zainteresowani, żeby publiczne szpitale nie udzielały za darmo pomocy osobom nieuprawnionym. My płacimy składki a i tak wiemy że na niew... rozwiń
Avatar
rafi / 17 sierpnia 2012 o 19:40
Niezupełnie tak
Polisa obcokrajowca nie ma znaczenia. Powinien zapłacić a dzięki temu że ma polise odbierze pieniadze w firmie. Na tym polega ubezpieczenie. Proste.
Zgodnie z przepisami płacimy składki płacimy składki i tylko dla płacących składki należy się pomoc za darmo, inni musza płacić. Nie mogą ludzie niepłacacy skladek korzystać z naszych pieniedzy z ubezpieczenia.
Znam sprawę i wem, że takie stanowisko było przedstawione obywatelce Białorusi , które to przyjęła do wiadomości.
Dopiero po kilku godzinach oświadczyła że zmienia swojezdanie ale została wyproszona z gabinetu podczas badania innego pacjenta.
Ale nikt nie opisał tego dokładnie.
Ani że dzięki ordynatorowi pomoc została udzielona
Ani że romowa była spokojna i rzeczowa odnosnie ubezpieczenia
Ani że przeszkadzała później przy badaniu innych osób i dlatego została wyproszona.
Niezupełnie tak
Polisa obcokrajowca nie ma znaczenia. Powinien zapłacić a dzięki temu że ma polise odbierze pieniadze w firmie. Na tym polega ubezpieczenie. Proste.
Zgodnie z przepisami płacimy składki płacimy składki i tylko dla płacących składki należy się pomoc za darmo, inni musza płacić. Nie mogą ludzie niepłacacy skladek korzystać z naszych pieniedzy z ubezpieczenia.
Znam sprawę i wem, że takie stanowisko było przedstawione obywatelce Białorusi , które to przyjęła do wiadomości.
Dopiero po kilku godzinach oświad... rozwiń
Avatar
Janowicz / 5 sierpnia 2012 o 14:29
[quote name='Mela' timestamp='1343837947' post='659818']
Bardzo dziwnie nie miły TO człowiek BARDZO!!!!
Doswiadczyłam! ale kto kogo dziś słucha?!
[/quote]
doswiadczylem - bo zaplacilem , czyz nie ?
Avatar
Mela / 1 sierpnia 2012 o 18:19
Bardzo dziwnie nie miły TO człowiek BARDZO!!!!
Doswiadczyłam! ale kto kogo dziś słucha?!
Avatar
folkatka / 31 lipca 2012 o 13:57
Rzeczywiście, jest tak jak piszesz. Ja nie tak dawno byłam na Białorusi, miałam w ręku kilka urzędowych kwitów, chociażby zaświadczenie o noclegach w hotelach. I zawsze były tam trzy wersje językowe - rosyjska, białoruska i angielska.
Avatar
Bialorus / 31 lipca 2012 o 12:38
Bialoruski polis ma napisy po rosyjsku i angelsku. Wszystko co jest napisane od ręce - ma być po angielsku. Miałem dużo takih polisow - wiem, co mówię. Ktoś kłamie o bialoruskim na polisie.
P.S. Przepraszam za mój polski .
Avatar
folkatka / 31 lipca 2012 o 10:11
Ja sie tylko zastanawiam, jak to jest możliwe, że nikt w placówce nie umiał przeczytać napisu po białorusku, w sytuacji, kiedy wszyscy niegdys uczyli sie rosyjskiego. Białoruski to oczywiscie inna rzecz, ale do odczytania zupełnie.
Avatar
Pac / 31 lipca 2012 o 09:38
Odwołać szanownego Pana Ordynatora z Funkcji ordynatora niech będzie zwykłym lekarzem,odbiła mu woda sodowa do głowy,przeprosiny nie wystarczą inni ta samo będą robić niech lekarzem nie bedą ŚWIETYMI KROWAMI
Avatar
GOSC / 31 lipca 2012 o 06:27
...znany jest owy "pan doktor" z takiego zachowania ! Kawał gbura i skurw .... wypierniczyć na zbity pysk, skoro nie ma do inncy ludzi szacunku !!!
Avatar
wald / 17 sierpnia 2012 o 19:58
Polisa prywatna służy odzyskaniu pieniędzy za leczenie.
Niezależnie czy firma ma przestawicielstwo w Polsce czy nie ( jeżeli nie ma to wogóle nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek mozliwości sciągnięcia należności od firmy). Jeżeli ma przestawicielstwo w Polsce można się pokusić o ugode z firmą ale tak naprawdę ZOZ nie musi, gdyż ZOZ nie jest stroną w konflikcie.

My również powinniśmy być tym zainteresowani, żeby publiczne szpitale nie udzielały za darmo pomocy osobom nieuprawnionym. My płacimy składki a i tak wiemy że na niewiele starcza dla nas, którym się należy pomoc bezpłatna.

Byc moze powinno się to nagłośnić jeszcze bardziej i podeprzeć opiniami NFZ i innych instytucji.
Niestety oprócz tego drugim problemem było wyproszenie Białorusinki z gabinetu.
Nie wiemy jaka była dokładnie rozmowa jakie słowa padły i czy faktycznie przeszkadzała w pracy czy nie.
Być może lekarz pstąpił niewłaściwe ( skoro przeprosił), ale może jeżeli przeszkadzała w badaniu miał takie prawo - moze obie strony poniosły nerwy ( Białorusince chociażby dlatego że musiała zapłacic).

Nie sądzmy abyśmy nie byli sądzeni
ale fakt pobierania należności od osób nieuprawnionych jest ciekawy ( ciekawe też jakby media postąpiły gdyby chodziło o prywatną klinikę)
Polisa prywatna służy odzyskaniu pieniędzy za leczenie.
Niezależnie czy firma ma przestawicielstwo w Polsce czy nie ( jeżeli nie ma to wogóle nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek mozliwości sciągnięcia należności od firmy). Jeżeli ma przestawicielstwo w Polsce można się pokusić o ugode z firmą ale tak naprawdę ZOZ nie musi, gdyż ZOZ nie jest stroną w konflikcie.

My również powinniśmy być tym zainteresowani, żeby publiczne szpitale nie udzielały za darmo pomocy osobom nieuprawnionym. My płacimy składki a i tak wiemy że na niew... rozwiń
Avatar
wald / 17 sierpnia 2012 o 19:57
Polisa prywatna służy odzyskaniu pieniędzy za leczenie.
Niezależnie czy firma ma przestawicielstwo w Polsce czy nie ( jeżeli nie ma to wogóle nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek mozliwości sciągnięcia należności od firmy). Jeżeli ma przestawicielstwo w Polsce można się pokusić o ugode z firmą ale tak naprawdę ZOZ nie musi, gdyż ZOZ nie jest stroną w konflikcie.

My również powinniśmy być tym zainteresowani, żeby publiczne szpitale nie udzielały za darmo pomocy osobom nieuprawnionym. My płacimy składki a i tak wiemy że na niewiele starcza dla nas, którym się należy pomoc bezpłatna.

Byc moze powinno się to nagłośnić jeszcze bardziej i podeprzeć opiniami NFZ i innych instytucji.
Niestety oprócz tego drugim problemem było wyproszenie Białorusinki z gabinetu.
Nie wiemy jaka była dokładnie rozmowa jakie słowa padły i czy faktycznie przeszkadzała w pracy czy nie.
Być może lekarz pstąpił niewłaściwe ( skoro przeprosił), ale może jeżeli przeszkadzała w badaniu miał takie prawo - moze obie strony poniosły nerwy ( Białorusince chociażby dlatego że musiała zapłacic).

Nie sądzmy abyśmy nie byli sądzeni
ale fakt pobierania należności od osób nieuprawnionych jest ciekawy ( ciekawe też jakby media postąpiły gdyby chodziło o prywatną klinikę)
Polisa prywatna służy odzyskaniu pieniędzy za leczenie.
Niezależnie czy firma ma przestawicielstwo w Polsce czy nie ( jeżeli nie ma to wogóle nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek mozliwości sciągnięcia należności od firmy). Jeżeli ma przestawicielstwo w Polsce można się pokusić o ugode z firmą ale tak naprawdę ZOZ nie musi, gdyż ZOZ nie jest stroną w konflikcie.

My również powinniśmy być tym zainteresowani, żeby publiczne szpitale nie udzielały za darmo pomocy osobom nieuprawnionym. My płacimy składki a i tak wiemy że na niew... rozwiń
Avatar
rafi / 17 sierpnia 2012 o 19:40
Niezupełnie tak
Polisa obcokrajowca nie ma znaczenia. Powinien zapłacić a dzięki temu że ma polise odbierze pieniadze w firmie. Na tym polega ubezpieczenie. Proste.
Zgodnie z przepisami płacimy składki płacimy składki i tylko dla płacących składki należy się pomoc za darmo, inni musza płacić. Nie mogą ludzie niepłacacy skladek korzystać z naszych pieniedzy z ubezpieczenia.
Znam sprawę i wem, że takie stanowisko było przedstawione obywatelce Białorusi , które to przyjęła do wiadomości.
Dopiero po kilku godzinach oświadczyła że zmienia swojezdanie ale została wyproszona z gabinetu podczas badania innego pacjenta.
Ale nikt nie opisał tego dokładnie.
Ani że dzięki ordynatorowi pomoc została udzielona
Ani że romowa była spokojna i rzeczowa odnosnie ubezpieczenia
Ani że przeszkadzała później przy badaniu innych osób i dlatego została wyproszona.
Niezupełnie tak
Polisa obcokrajowca nie ma znaczenia. Powinien zapłacić a dzięki temu że ma polise odbierze pieniadze w firmie. Na tym polega ubezpieczenie. Proste.
Zgodnie z przepisami płacimy składki płacimy składki i tylko dla płacących składki należy się pomoc za darmo, inni musza płacić. Nie mogą ludzie niepłacacy skladek korzystać z naszych pieniedzy z ubezpieczenia.
Znam sprawę i wem, że takie stanowisko było przedstawione obywatelce Białorusi , które to przyjęła do wiadomości.
Dopiero po kilku godzinach oświad... rozwiń
Avatar
Janowicz / 5 sierpnia 2012 o 14:29
[quote name='Mela' timestamp='1343837947' post='659818']
Bardzo dziwnie nie miły TO człowiek BARDZO!!!!
Doswiadczyłam! ale kto kogo dziś słucha?!
[/quote]
doswiadczylem - bo zaplacilem , czyz nie ?
Avatar
Mela / 1 sierpnia 2012 o 18:19
Bardzo dziwnie nie miły TO człowiek BARDZO!!!!
Doswiadczyłam! ale kto kogo dziś słucha?!
Avatar
folkatka / 31 lipca 2012 o 13:57
Rzeczywiście, jest tak jak piszesz. Ja nie tak dawno byłam na Białorusi, miałam w ręku kilka urzędowych kwitów, chociażby zaświadczenie o noclegach w hotelach. I zawsze były tam trzy wersje językowe - rosyjska, białoruska i angielska.
Avatar
Bialorus / 31 lipca 2012 o 12:38
Bialoruski polis ma napisy po rosyjsku i angelsku. Wszystko co jest napisane od ręce - ma być po angielsku. Miałem dużo takih polisow - wiem, co mówię. Ktoś kłamie o bialoruskim na polisie.
P.S. Przepraszam za mój polski .
Avatar
folkatka / 31 lipca 2012 o 10:11
Ja sie tylko zastanawiam, jak to jest możliwe, że nikt w placówce nie umiał przeczytać napisu po białorusku, w sytuacji, kiedy wszyscy niegdys uczyli sie rosyjskiego. Białoruski to oczywiscie inna rzecz, ale do odczytania zupełnie.
Avatar
Pac / 31 lipca 2012 o 09:38
Odwołać szanownego Pana Ordynatora z Funkcji ordynatora niech będzie zwykłym lekarzem,odbiła mu woda sodowa do głowy,przeprosiny nie wystarczą inni ta samo będą robić niech lekarzem nie bedą ŚWIETYMI KROWAMI
Avatar
GOSC / 31 lipca 2012 o 06:27
...znany jest owy "pan doktor" z takiego zachowania ! Kawał gbura i skurw .... wypierniczyć na zbity pysk, skoro nie ma do inncy ludzi szacunku !!!
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018 Argentyna – Chorwacja 0:3. Totalna demolka

MUNDIAL 2018 Argentyna – Chorwacja 0:3. Totalna demolka 2 1

MUNDIAL 2018 Po niezwykle emocjonującym meczu w Niżnym Nowogrodzie Chorwacja zdeklasowała Argentynę wygrywając 3:0 i zapewniła sobie wyjście z grupy. Z kolei Leo Messi i spółka są o krok od pożegnania się z turniejem w Rosji

"Wrota do piekieł" i inne filmy w kinie Perła w Lublinie [program na weekend]
22 czerwca 2018, 21:00

"Wrota do piekieł" i inne filmy w kinie Perła w Lublinie [program na weekend] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejny weekend z plenerowym Kinem Perła. W najbliższym czasie zobaczymy m.in. horror Wrota do piekieł i dramat Belgica.

Złota Setka 2017. Nagrodziliśmy najlepsze firmy z Lubelszczyzny [zdjęcia]
Uroczysta gala
galeria

Złota Setka 2017. Nagrodziliśmy najlepsze firmy z Lubelszczyzny [zdjęcia] 8 6

To już 22. edycja Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny „Złota Setka 2017”. W czwartek wieczorem podczas uroczystej gali w Dworze Anna w Jakubowicach Konińskich nagrodziliśmy zwycięskie firmy. Był czas na gratulacje i okolicznościowe toasty.

Komitet Krzysztofa Żuka. Kto pójdzie do wyborów z prezydentem?

Komitet Krzysztofa Żuka. Kto pójdzie do wyborów z prezydentem? 3 28

Rozmowy w sprawie zawiązania komitetu, którego twarzą byłby urzędujący prezydent Lublina, trwały od kilku miesięcy. W czwartek w obecności dziennikarzy przedstawiciele poszczególnych ugrupowań podpisali porozumienie programowe

Sprawa prof. Starosławskiej wraca do prokuratury. Tak zdecydował sąd

Sprawa prof. Starosławskiej wraca do prokuratury. Tak zdecydował sąd 10 5

W czwartek sąd rejonowy uchylił postanowienie prokuratury o umorzeniu śledztwa dotyczącego prof. Elżbiety Starosławskiej, byłej dyrektor Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Rozstrzygnięcie jest prawomocne.

Puławy: Szukają miejsca pod nowe targowisko

Puławy: Szukają miejsca pod nowe targowisko 9 7

Puławscy urzędnicy prowadzą rozmowy z właścicielami działek, na których jeszcze w tym roku może powstać nowe miejskie targowisko. Opcje są dwie: tymczasowy, tańszy obiekt na cudzej ziemi lub pozyskanie gruntu i budowa tego docelowego z pełnym wyposażeniem.

Koncert Filipa Lato na Bronowicach
22 czerwca 2018, 18:00

Koncert Filipa Lato na Bronowicach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda Voice of Poland, Filip Lato, wystąpi 22 czerwca o godz. 18 w Dzielnicowym Domu Kultury Bronowice (ul. Olchowa 8).

Motocyklista uderzył w tył Forda. Jest w szpitalu

Motocyklista uderzył w tył Forda. Jest w szpitalu 5 4

52-letni motocyklista trafił do szpitala po wypadku w Maryninie (pow. chełmski).

Burze nadciągają nad Lubelskie. Ministerstwo ostrzega

Burze nadciągają nad Lubelskie. Ministerstwo ostrzega 27 1

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ostrzega przed frontem burzowym, który ma dojść m.in. nad woj. lubelskie.

Prezenty dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego. Niektóre pomysły zaskakują

Prezenty dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego. Niektóre pomysły zaskakują 51 9

Kwiatki, bombonierki i pióra to klasyka. Obdarowywanie pedagogów z okazji zakończenia roku szkolnego, wzbudza jednak coraz większe kontrowersje. Zwłaszcza, że pomysły rodziców na prezenty dla nauczycieli są niekiedy bardzo zaskakujące

Nietypowy prezent dla Żuka na 61. urodziny. "Kółka będą, gdy będzie skatepark"

Nietypowy prezent dla Żuka na 61. urodziny. "Kółka będą, gdy będzie skatepark" 15 7

Deskorolkę bez kółek przynieśli prezydentowi na jego 61. urodziny młodzi ludzie upominający się o budowę skateparku na terenach zielonych przy Rusałce.

Koncert Piotra Selima w Whisky Cafe
22 czerwca 2018, 20:00

Koncert Piotra Selima w Whisky Cafe 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 20 w Whisky Cafe (ul. Rybna 4/2) wystąpi kompozytor i wokalista Piotr Selim.

Górnik Łęczna ruszył z treningami, jest nowy trener

Górnik Łęczna ruszył z treningami, jest nowy trener 7 5

Piłkarze Górnika Łęczna w czwartek wrócili do treningów. Zajęcia poprowadził Rafał Wójcik, który ma być nowym trenerem zespołu. Znamy też terminarz sezonu 2018/2019. Zielono-czarni już za miesiąc rozpoczną rozgrywki od wyjazdowego spotkania z Gryfem Wejherowo (21 lipca)

"Chemia z Niemiec" produkowana w Polsce. 21 osób odpowie w tej sprawie

"Chemia z Niemiec" produkowana w Polsce. 21 osób odpowie w tej sprawie 1 5