wtorek, 20 lutego 2018 r.

Puławy

Policjanci z Puław odebrali nagrody i awanse

Dodano: 19 lipca 2017, 18:46
Autor: rs

Policjanci odebrali awanse, nagrody i wyróżnienia. Wyższymi stopniami oficjalnie będą mogli posługiwać się już od 24 lipca
Policjanci odebrali awanse, nagrody i wyróżnienia. Wyższymi stopniami oficjalnie będą mogli posługiwać się już od 24 lipca (fot. Radosław Szczęch)

Ponad czterdziestu funkcjonariuszy puławskiej komendy w ostatnią środę zostało nominowanych na wyższe stopnie. Najlepsi otrzymali nagrody od komendantów wojewódzkiego i powiatowego. Uroczystość "Święta Policji" odbyła się w Sali Pompejańskiej puławskiego starostwa.

List do zgromadzonych policjantów z Puław, Nałęczowa i Kazimierza Dolnego w imieniu komendanta insp. Pawła Dobrodzieja odczytał nadkom. Jerzy Czebreszuk. Szef wojewódzkiej policji przypomniał swoim podwładnym cele i przesłania, jakie przyświecały przedwojennym formacjom tej służby. Mówił o honorze, ojczyźnie, postawie i profesjonalnym podejściu do wykonywania swoich obowiązków. Podkreślał rolę współpracy ze społecznością lokalną, którą nazwał warunkiem zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Wszystkim policjantom z okazji ich święta, inspektor złożył życzenia wszelkiej pomyślności oraz sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.
Dzięki 43 awansom w KPP Puławy przybędzie 12 aspirantów, tyle samo aspir

antów sztabowych, 8 starszych sierżantów, 4 starszych aspirantów, 2 młodszych aspirantów oraz sierżantów sztabowych oraz po jednym nadkomisarzu, komisarzu i sierżancie. Dziesięciu funkcjonariuszy otrzymało wyróżnienia od komendanta wojewódzkiego. Nagrody przyznał także szef puławskiej policji, podinsp. Sylwester Śliwka. Otrzymało je 59 funkcjonariuszy KPP w Puławach, 13 z komisariatu w Kurowie, 8 z posterunku w Kazimierzu Dolnym i 4 z posterunku w Nałęczowie.

Specjalne wyróżnienia otrzymali mł. asp. Artur Poniewierski (gm. Baranów), mł. asp. Robert Wąsik (gm. Kurów) oraz asp. Robert Wrzesiński (gm. Kazimierz Dolny).

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
S
(30) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (28 lipca 2017 o 16:02) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Chłopaki za isły już zdrowe
Rozwiń
Gość
Gość (22 lipca 2017 o 10:57) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Niektórzy jak dzieci nie mają swojego zdania a jak im nie wychodzi to płaczą.
Rozwiń
S
S (21 lipca 2017 o 18:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Eeee, są gorsi, ktorzy  się maskują i przybierają  maskę super kumpli bo tak jest napisane w  poradniku psychologii "jak zarzadzać jednostkami ludzkimi itd.) Myślą ze ludzie to roboty i musi byc tak jak jest napisane w poradniku więc stosują porady. Pseudo zwierzchnicy. Nawet przykładów nie umieją zastosować. Tu niby kolega, łape podaje a za plecami kosę w żebra wam wsadza  i szybko idzie was smarować  do swojego zwierzchnika. A i myśli że się nikt o tym nie dowie. Pamietajcie zdrade kocham ale zdrajców nie nawidze.
Rozwiń
Gość
Gość (21 lipca 2017 o 17:31) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Tylko kilku przełożonych angażuje sie na służbie a reszta tylko 7 - 15. Policjanci znaja tych pseudopoicjantówi ddlatego teżz maja gdzieś zaangażowanie. Po prostu biorą przekład z przełozonych. Najgorszy leser to BOCZEK ktory udaje że pracuje i bieże duże pieniadze.
Rozwiń
witold
witold (21 lipca 2017 o 17:28) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
undefined napisał:
Wjem że moje życzenia nie są realne mimo to z okazji święta życzę wszystkim policjantom mądrych przełożonych
Dołączam sie do tych życzeń, bo  przecież mądry przełożony ta taki, który musi mieć doświadczenie nabyte poprzez długoletnią pracę na 1_ej lini i cnotę życzliwości dla podwładnych. (falowiec). Tak jest w każdej zmilitaryzowanej  formacji. Brak, którejś  z tych cech sprawia,że albo nie będzie miał poważania ale będzie lubiany albo będzie miał poważanie za to co przeszedł ale nie będzie lubiany z uwagi na to że jest antyludzkim karierowiczem. Sam miałem kiedys szefa, który miał obydwie te cechy. Pomimo,że klął jak szefc to za podwładnymi każdemu stawał okoniem. Ale to był prawdziwy facet,  a nie popierdułka wyciągnięta z magazynu uzbrojenia.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (30)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!