Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

25 marca 2009 r.
20:13
Edytuj ten wpis

Policjant drogówki molestował kobiety zatrzymywane do kontroli

0 39 A A

Od zatrzymanych do kontroli kobiet żądał seksu. Jednej ze swych ofiar groził nawet bronią. W ten sposób policjant drogówki pracował przez dwa lata. Teraz straci pracę i trafi przed sąd.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Śledztwo w sprawie podkomisarza Piotra S. toczy się od kilku miesięcy i do teraz było tajne. W środę poinformowała o nim puławska prokuratura.

Mężczyzna wykorzystywał swoją funkcję w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Prokuratura ustaliła, że wybierając pojazd do kontroli często kierował się urodą prowadzącej samochód.

Celem Piotra S. było odnalezienie partnerek do współżycia

Podczas rozmów z legitymowanymi kobietami starał się zdobyć numer telefonu komórkowego.
W taki sposób wiosną 2007 r. poznał jedną ze swoich ofiar. Nalegał na spotkanie i udostępnienie komórki. Nękał kobietę licznymi SMS-ami i jeździł za nią domagając się współżycia.

To właśnie ta kobieta nie wytrzymała napastowania i napisała maila do policji. Najpierw sprawą zajęło się Biuro Spraw Wewnętrznych. Potem śledztwo trafiło do puławskiej prokuratury, która przesłuchała kilkadziesiąt kobiet mających kontakt z policjantem.

Trzy kobiety potwierdziły skandaliczne zachowanie funkcjonariusza

Jedna opowiedziała śledczym jak w kwietniu ub. roku policjant zatrzymał ją do kontroli, a potem jechał za nią aż do pracy. Kiedy wreszcie dostał od niej numer telefonu, przez następnych kilka miesięcy domagał się spotkania i seksu. Podczas jednego ze spotkań ocierał się o nią i ugryzł ją w ucho.

Policjant wyszukiwał ofiary nie tylko na ulicy. W 2007 r. prowadził szkolenie. Namawiał jego uczestniczkę do spotkania i podania telefonu. A jednej z ofiar pokazał nawet służbową broń i zasugerował, że jej użyje, jeśli powie komuś o wszystkim.

Piotr S. został już przesłuchany

Usłyszał zarzuty dotyczące wykorzystania funkcji służbowej do namawiania kobiet na seks. Grozi mu do trzech lat więzienia. - Złożył obszerne wyjaśnienia, nie przyznał się - informuje Dariusz Lenard, prokurator rejonowy w Puławach.

Policjant nie został aresztowany, ale od dwóch tygodni jest zawieszony w pracy. - Trwa postępowanie dyscyplinarne w jego sprawie - informuje Janusz Wójtowicz, rzecznik lubelskiej komendy.

Najprawdopodobniej wkrótce policjant zostanie zwolniony. W lubelskiej policji pracował od marca 2005 r.

Jak to możliwe, że do tej pory nikt nie zwrócił uwagi na zachowanie Piotra S.? - Niektórzy policjanci mówili, że preferował kontrolowanie kobiet - przyznaje Wójtowicz. - Ale nie mieliśmy w tej sprawie żadnych mocnych sygnałów do czasu informacji od jednej z kobiet.

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Wiktor / 25 lutego 2011 o 13:45
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzysci materialne.

Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz.

Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała ponad 50 tysięcy podpisów.

Do chwili obecnej nikt z wyżej wymienionych oszustów nie poniósł konsekwencji karnych z tytułu tego przestępczego procederu.
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszowania p... rozwiń
Avatar
Agusia / 9 kwietnia 2009 o 12:39
cris napisał:
a ja jestem przystojnym facetem i też mnie ostatnio zatrzymała drogówka za niby prędkość ale pan policjant tak na mnie patrzył,że wiedziałem od razu,że chce sexu.No ale ja się do niego nie śliniłem i dałem mu 50zł. i mnie puścił.Jakbym mu dał d..y zamiast pieniędzy to byłaby to prostytucja.



Masz rację, bardzo trafna aluzja. Gdyby głupie babska nie napalily sie na przystojniaka w mundurze, nic by nie bylo. A tak, najpierw ha,ha... hi, hi, a jak sie znudzilo ( nieważne której ze stron) to.... molestował. No i zaraz nagonka na faceta - żal. Niedługo policjant będzie musial chodzić w kfefcie i klapkach na oczy, bo babska będą czuly się molestowane.



Masz rację, bardzo trafna aluzja. Gdyby głupie babska nie napalily sie na przystojniaka w mundurze, nic by nie bylo. A tak, najpierw ha,ha... hi, hi, a jak sie znudzilo ( nieważne której ze stron) to.... molestował. No i zaraz nagonka na faceta - żal. Niedługo policjant będzie musial chodzić w kfefcie i klapkach na oczy, bo babska będą czuly się molestowane. rozwiń
Avatar
ak / 9 kwietnia 2009 o 12:28
cris napisał:
a ja jestem przystojnym facetem i też mnie ostatnio zatrzymała drogówka za niby prędkość ale pan policjant tak na mnie patrzył,że wiedziałem od razu,że chce sexu.No ale ja się do niego nie śliniłem i dałem mu 50zł. i mnie puścił.Jakbym mu dał d..y zamiast pieniędzy to byłaby to prostytucja.



Ale wymyśliłes, by zwrócić uwagę na zapomniany temat. No, pogratulować lotności umysłu.
Avatar
cris / 9 kwietnia 2009 o 12:00
a ja jestem przystojnym facetem i też mnie ostatnio zatrzymała drogówka za niby prędkość ale pan policjant tak na mnie patrzył,że wiedziałem od razu,że chce sexu.No ale ja się do niego nie śliniłem i dałem mu 50zł. i mnie puścił.Jakbym mu dał d..y zamiast pieniędzy to byłaby to prostytucja.
Avatar
kaśka / 2 kwietnia 2009 o 02:14
Agat napisał:
Ja też.

I JA TRZYMAM PANIE PIOTREK
Avatar
Agat / 31 marca 2009 o 11:56
Gość napisał:
Trzymam kciuki Piotrek. Pozdrawiam.

Ja też.
Avatar
Gość / 31 marca 2009 o 11:35
Trzymam kciuki Piotrek. Pozdrawiam.
Avatar
Kier / 29 marca 2009 o 15:04
Gość napisał:
Jakie te baby są naiwne,pewnie chciały zmniejszyć kwotę mandatu ?



Pewnie tak, a teraz poskarżyły się bidulki.
Avatar
Gość / 29 marca 2009 o 14:58
Jakie te baby są naiwne,pewnie chciały zmniejszyć kwotę mandatu ?
Avatar
Bulwers / 29 marca 2009 o 14:39
~kkk~ napisał:
A policja powinna trzymać się razem, a nie byle donos i juz nisszczą swoich. A tu zaraz dyscyplinarna kara, a może by tak dyscyplinująca?



Racja, droga policjo, SZANUJ SIE SAMA, bo inni będą was oczerniać . Biedne panie, dały nr telefonu a później to wina tylko lezy po jednej stronie. Wariatki.
Avatar
Wiktor / 25 lutego 2011 o 13:45
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzysci materialne.

Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz.

Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała ponad 50 tysięcy podpisów.

Do chwili obecnej nikt z wyżej wymienionych oszustów nie poniósł konsekwencji karnych z tytułu tego przestępczego procederu.
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszowania p... rozwiń
Avatar
Agusia / 9 kwietnia 2009 o 12:39
cris napisał:
a ja jestem przystojnym facetem i też mnie ostatnio zatrzymała drogówka za niby prędkość ale pan policjant tak na mnie patrzył,że wiedziałem od razu,że chce sexu.No ale ja się do niego nie śliniłem i dałem mu 50zł. i mnie puścił.Jakbym mu dał d..y zamiast pieniędzy to byłaby to prostytucja.



Masz rację, bardzo trafna aluzja. Gdyby głupie babska nie napalily sie na przystojniaka w mundurze, nic by nie bylo. A tak, najpierw ha,ha... hi, hi, a jak sie znudzilo ( nieważne której ze stron) to.... molestował. No i zaraz nagonka na faceta - żal. Niedługo policjant będzie musial chodzić w kfefcie i klapkach na oczy, bo babska będą czuly się molestowane.



Masz rację, bardzo trafna aluzja. Gdyby głupie babska nie napalily sie na przystojniaka w mundurze, nic by nie bylo. A tak, najpierw ha,ha... hi, hi, a jak sie znudzilo ( nieważne której ze stron) to.... molestował. No i zaraz nagonka na faceta - żal. Niedługo policjant będzie musial chodzić w kfefcie i klapkach na oczy, bo babska będą czuly się molestowane. rozwiń
Avatar
ak / 9 kwietnia 2009 o 12:28
cris napisał:
a ja jestem przystojnym facetem i też mnie ostatnio zatrzymała drogówka za niby prędkość ale pan policjant tak na mnie patrzył,że wiedziałem od razu,że chce sexu.No ale ja się do niego nie śliniłem i dałem mu 50zł. i mnie puścił.Jakbym mu dał d..y zamiast pieniędzy to byłaby to prostytucja.



Ale wymyśliłes, by zwrócić uwagę na zapomniany temat. No, pogratulować lotności umysłu.
Avatar
cris / 9 kwietnia 2009 o 12:00
a ja jestem przystojnym facetem i też mnie ostatnio zatrzymała drogówka za niby prędkość ale pan policjant tak na mnie patrzył,że wiedziałem od razu,że chce sexu.No ale ja się do niego nie śliniłem i dałem mu 50zł. i mnie puścił.Jakbym mu dał d..y zamiast pieniędzy to byłaby to prostytucja.
Avatar
kaśka / 2 kwietnia 2009 o 02:14
Agat napisał:
Ja też.

I JA TRZYMAM PANIE PIOTREK
Avatar
Agat / 31 marca 2009 o 11:56
Gość napisał:
Trzymam kciuki Piotrek. Pozdrawiam.

Ja też.
Avatar
Gość / 31 marca 2009 o 11:35
Trzymam kciuki Piotrek. Pozdrawiam.
Avatar
Kier / 29 marca 2009 o 15:04
Gość napisał:
Jakie te baby są naiwne,pewnie chciały zmniejszyć kwotę mandatu ?



Pewnie tak, a teraz poskarżyły się bidulki.
Avatar
Gość / 29 marca 2009 o 14:58
Jakie te baby są naiwne,pewnie chciały zmniejszyć kwotę mandatu ?
Avatar
Bulwers / 29 marca 2009 o 14:39
~kkk~ napisał:
A policja powinna trzymać się razem, a nie byle donos i juz nisszczą swoich. A tu zaraz dyscyplinarna kara, a może by tak dyscyplinująca?



Racja, droga policjo, SZANUJ SIE SAMA, bo inni będą was oczerniać . Biedne panie, dały nr telefonu a później to wina tylko lezy po jednej stronie. Wariatki.
Zobacz wszystkie komentarze 39

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 35 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 17 14

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 4 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 28 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 6 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra