Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

13 lutego 2018 r.
13:08

Policyjny pościg z Końskowoli do Puław. Już wiadomo dlaczego kierowca uciekał

60 12 A A

Surowe konsekwencje grożą 35-letniemu mieszkańcowi Nałęczowa, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli w Końskowoli i uciekał aż do Puław.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W poniedziałek wieczorem policjanci z puławskiego Wydziału Ruchu Drogowego próbowali zatrzymać kierowcę skody, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym.

Mimo wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierowca nie miał zamiaru zatrzymać się do kontroli i podjął ucieczkę. Funkcjonariusze rozpoczęli pościg za kierowcą, który narażając innych uczestników drogi i łamiąc kolejne przepisy dojechał do Puław. Ostatecznie wjechał na teren jednej ze szkół podstawowych, porzucił samochód i próbował uciekać pieszo. Funkcjonariusze zatrzymali go po kilkudziesięciu metrach.

Jak się okazało, 35-latek z Nałęczowa uciekał bo nie miał uprawnień do kierowania, a samochód którym się poruszał nie miał aktualnego ubezpieczenia. Najgorsze jednak było to, że mężczyzna był nietrzeźwy – badanie wykazało, że miał prawie 1,6 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu.

Za swoje zachowanie mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem. Nie tylko za jazdę bez uprawnień i w stanie nietrzeźwości, ale także za ucieczkę przed funkcjonariuszami. Na podstawie obecnie obowiązujących przepisów, kierowca, który zignoruje wezwanie policjantów do zatrzymania może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Czytaj więcej o:

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 14:53
+1
Przykład idzie z góry. Pijany kierowca radny Artur K. przeprosił, nie ma sobie nic do zarzucenia i nie zamierza rezygnować z zasiadania w Radzie Miasta Puławy. NIC SIĘ NIE STAŁO przecież nikt nie ucierpiał. DOŚĆ pobłażania pijanym kierowcom. KARAĆ ICH PRZYKŁADNIE i piętnować za świadome narażanie zdrowia i życia innych uczestników ruchu drogowego.
Avatar
kara mustafa / 13 lutego 2018 o 14:47
+1
undefined napisał:
"Jak się okazało, 35-latek z Nałęczowa uciekał bo nie miał uprawnień do kierowania, a samochód którym się poruszał nie miał aktualnego ubezpieczenia. Najgorsze jednak było to, że mężczyzna był nietrzeźwy – badanie wykazało, że miał prawie 1,6 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu." Jestem poruszony do bólu i do łez! Kurde, to mamy już w powiecie puławskim epidemię 1,6 promila! Znany skądinąd  i lubiany przez internautów puławski radny 1,6 promila zaraził 35-cio lata z Nałęczowa, który osiągnął ten sam wynik. Nie wiem czy płakać, czy śmiać się czy może gratulować następcy. Ale jedno wiem, że dopóki ich nie skażą prawomocnym wyrokiem obaj mają szansę zostać radnymi na kadencję 2018 - 2022!
 Czym ich mają skazić?
 Czym ich mają skazić? rozwiń
Avatar
Gość / 15 lutego 2018 o 08:33
Nasze dzielne puławskie zuchy. Są dobrzy
Avatar
sk / 14 lutego 2018 o 07:54
1.6 D już by się ze trzy razy rozwalił.
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 07:47
Samochód bez ubezpieczenia, koleś nie ma uprawnień, a na dokładkę w organiźmie 1,6 promila. To jest wzór kuźwa kierowcy..... i 5 lat? Kuźwa 20 do paki dla gnidy narażającej ludzi na utratę życia. Dobrze, że wtedy po przejściu nikt nie przechodził bo by pozabijał zjeb jeden. I takiemu 5 lat grozi???..... to ma byc prawo? To ma być sprawiedliwość?
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 07:44
Łamie przepisy na podwójnej ciągłej ale kierunek wrzucił. Wzór kierowcy kuźwa....
Avatar
bee / 13 lutego 2018 o 17:23
kara mustafa napisał:
undefined napisał:
"Jak się okazało, 35-latek z Nałęczowa uciekał bo nie miał uprawnień do kierowania, a samochód którym się poruszał nie miał aktualnego ubezpieczenia. Najgorsze jednak było to, że mężczyzna był nietrzeźwy – badanie wykazało, że miał prawie 1,6 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu." Jestem poruszony do bólu i do łez! Kurde, to mamy już w powiecie puławskim epidemię 1,6 promila! Znany skądinąd  i lubiany przez internautów puławski radny 1,6 promila zaraził 35-cio lata z Nałęczowa, który osiągnął ten sam wynik. Nie wiem czy płakać, czy śmiać się czy może gratulować następcy. Ale jedno wiem, że dopóki ich nie skażą prawomocnym wyrokiem obaj mają szansę zostać radnymi na kadencję 2018 - 2022!
Czym ich mają skazić?Najlepiej denaturatem albo lac po lapach silacych sie bez slownika.
 
  rozwiń
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 16:46
+ścieżka zdrowia
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 15:54
Zbieg wykroczeń i przestępstw dostanie 25 lat albo dożywocie.
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 14:04
A ja już myślałem że to Kwapek jechał bez prawka i uciekał
Avatar
Gość / 15 lutego 2018 o 08:33
Nasze dzielne puławskie zuchy. Są dobrzy
Avatar
sk / 14 lutego 2018 o 07:54
1.6 D już by się ze trzy razy rozwalił.
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 07:47
Samochód bez ubezpieczenia, koleś nie ma uprawnień, a na dokładkę w organiźmie 1,6 promila. To jest wzór kuźwa kierowcy..... i 5 lat? Kuźwa 20 do paki dla gnidy narażającej ludzi na utratę życia. Dobrze, że wtedy po przejściu nikt nie przechodził bo by pozabijał zjeb jeden. I takiemu 5 lat grozi???..... to ma byc prawo? To ma być sprawiedliwość?
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 07:44
Łamie przepisy na podwójnej ciągłej ale kierunek wrzucił. Wzór kierowcy kuźwa....
Avatar
bee / 13 lutego 2018 o 17:23
kara mustafa napisał:
undefined napisał:
"Jak się okazało, 35-latek z Nałęczowa uciekał bo nie miał uprawnień do kierowania, a samochód którym się poruszał nie miał aktualnego ubezpieczenia. Najgorsze jednak było to, że mężczyzna był nietrzeźwy – badanie wykazało, że miał prawie 1,6 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu." Jestem poruszony do bólu i do łez! Kurde, to mamy już w powiecie puławskim epidemię 1,6 promila! Znany skądinąd  i lubiany przez internautów puławski radny 1,6 promila zaraził 35-cio lata z Nałęczowa, który osiągnął ten sam wynik. Nie wiem czy płakać, czy śmiać się czy może gratulować następcy. Ale jedno wiem, że dopóki ich nie skażą prawomocnym wyrokiem obaj mają szansę zostać radnymi na kadencję 2018 - 2022!
Czym ich mają skazić?Najlepiej denaturatem albo lac po lapach silacych sie bez slownika.
 
  rozwiń
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 16:46
+ścieżka zdrowia
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 15:54
Zbieg wykroczeń i przestępstw dostanie 25 lat albo dożywocie.
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 14:53
+1
Przykład idzie z góry. Pijany kierowca radny Artur K. przeprosił, nie ma sobie nic do zarzucenia i nie zamierza rezygnować z zasiadania w Radzie Miasta Puławy. NIC SIĘ NIE STAŁO przecież nikt nie ucierpiał. DOŚĆ pobłażania pijanym kierowcom. KARAĆ ICH PRZYKŁADNIE i piętnować za świadome narażanie zdrowia i życia innych uczestników ruchu drogowego.
Avatar
kara mustafa / 13 lutego 2018 o 14:47
+1
undefined napisał:
"Jak się okazało, 35-latek z Nałęczowa uciekał bo nie miał uprawnień do kierowania, a samochód którym się poruszał nie miał aktualnego ubezpieczenia. Najgorsze jednak było to, że mężczyzna był nietrzeźwy – badanie wykazało, że miał prawie 1,6 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu." Jestem poruszony do bólu i do łez! Kurde, to mamy już w powiecie puławskim epidemię 1,6 promila! Znany skądinąd  i lubiany przez internautów puławski radny 1,6 promila zaraził 35-cio lata z Nałęczowa, który osiągnął ten sam wynik. Nie wiem czy płakać, czy śmiać się czy może gratulować następcy. Ale jedno wiem, że dopóki ich nie skażą prawomocnym wyrokiem obaj mają szansę zostać radnymi na kadencję 2018 - 2022!
 Czym ich mają skazić?
 Czym ich mają skazić? rozwiń
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 14:04
A ja już myślałem że to Kwapek jechał bez prawka i uciekał
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 3

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 6 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 2 6

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 1

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 74 6

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 25

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 47 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 49 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!