Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

15 lutego 2010 r.
20:51
Edytuj ten wpis

Postawiła się bandytom, teraz boi się zemsty

0 53 A A

Tylko jeden bandyta, który napadł na właścicielkę pubu w Puławach, czeka na proces. Pozostali wymknęli się śledczym. Poszkodowana sama ustaliła nazwiska napastników, ale policja zaprzecza, że dostała ich dane.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– W tej chwili jestem zupełnie sama. Znikąd pomocy, boję się zemsty – rozkłada ręce pokrzywdzona. Lubelska prokuratura nie znalazła sprawców i umorzyła w ubiegłym tygodniu śledztwo w sprawie zniszczenia kijami bejsbolowymi jej samochodu.

Przed rokiem grupa bandytów śledziła kobietę na ulicach Puław. Kiedy się zatrzymała, wybili szyby w jej samochodzie. Na koniec rozpylili gaz łzawiący. Pod koniec stycznia tego roku prokuratura oskarżyła o napad tylko szefa bandy Leszka P., który wcześniej kilka razy nachodził właścicielkę pubu. Żądał od niej haraczu za "ochronę”. Odmówiła, dlatego na nią napadli.

– Sama ustaliłam nazwiska, imiona i adresy siedmiu mężczyzn. Zapisałam je na kartce i zaniosłam do puławskiej komendy. Nie pamiętam nazwiska policjanta, który ją przyjął, ale bym go rozpoznała. Jak to więc możliwe, że nie udało się dopaść bandziorów? – dziwi się kobieta.

Policjanci zaprzeczają jednak, że właścicielka pubu dała im kartkę z nazwiskami napastników. – Ale wszystkie inne przekazane przez pokrzywdzoną informacje o sprawcach oraz pojazdach, jakimi się poruszali, zostały wykorzystane w śledztwie – podkreśla Marcin Koper, rzecznik puławskiej policji, którego poprosiliśmy o wyjaśnienie rozbieżności.

Dodaje, że gdyby poszkodowana rzeczywiście przyszła do komendy z informacjami, zostałaby z pewnością przesłuchana.

Tymczasem, w ubiegłym tygodniu kobieta przyniosła policjantom informacje na temat jeszcze jednego mężczyzny, który przychodził do jej pubu po haracz. Prokuratura zawiesiła śledztwo w jego sprawie, bo podejrzewany się ukrywa. – I również nie zostałam przesłuchana – dodaje pokrzywdzona. – W ubiegłym tygodniu widziano go w Puławach, poinformowałam o tym policję.

W ujęciu pozostałych napastników nie pomogły też kamery monitoringu, które znajdują się na budynku sklepu mięsnego w pobliżu miejsca napadu. Specjaliści z laboratorium kryminalistycznego nie odnaleźli na dysku nagrywarki filmu z tego zdarzenia.

– Jeśli tylko zostaną wykryte nowe okoliczności, wznowimy śledztwo – zapewnia Agnieszka Kępka z Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Po napadzie kobieta zrezygnowała z prowadzenia pubu. Twierdzi też, że w czasie śledztwa była zastraszana: raz na swoim aucie znalazła zawieszony różaniec, a kilka miesięcy temu nieznani mężczyźni pojawili się w okolicach przedszkola jej córki. "Zastanawialiśmy się, czy nie podrzucić małej do domu” – miała usłyszeć przerażona matka.

Leszek P., pseudonim "Lenin”, przebywa w areszcie. Za próbę wymuszenia haraczu i zniszczenie samochodu grozi mu do 10 lat więzienia.

Komentarze 53

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
SĄSIAD / 27 stycznia 2013 o 12:08
[quote name='gość' timestamp='1359058615' post='725126']
zjebów widzę tu nie brak....czasami zastanawiam się czy śmiac się , płakać nad deb***izmem młodych czy po prostu olać...jedno tylko do głowy mi przychodzi czego żaden z tych internetowych napinaczy nie podejdzie i nie powie jej tego w oczy?!.....bo jesteście obsrani i mocni przy swoich wziętych w kredycie przez starych komputerkach....myślicie że jesteście anonimowi i kozaczycie niczym te leninki i bełkociki (jedno guwno)....nie jesteście i nie czujcie się pewnie bo w każdej chwili można was namierzyć , podejrzewam że Młoda JEST NA TO ZA MĄDRA ŻEBY TROPIĆ ŚCIERWA INTERNETOWE i pewnie tego nawet nie czyta...lecz gdyby chciała to zgłaszam sie jako pierwszy namierzyć te adresy kozaczków z neta.......i tylko za cenę ich min .............BO BĘDZIE BEZCENNA hahahahaahaha
[/quote]JAKA TA SANDOMIE.... MŁODA PRZECIE JUS WYTARTA Z NI SZMATA
[quote name='gość' timestamp='1359058615' post='725126']
zjebów widzę tu nie brak....czasami zastanawiam się czy śmiac się , płakać nad deb***izmem młodych czy po prostu olać...jedno tylko do głowy mi przychodzi czego żaden z tych internetowych napinaczy nie podejdzie i nie powie jej tego w oczy?!.....bo jesteście obsrani i mocni przy swoich wziętych w kredycie przez starych komputerkach....myślicie że jesteście anonimowi i kozaczycie niczym te leninki i bełkociki (jedno guwno)....nie jesteście i nie czujcie... rozwiń
Avatar
RELAX / 26 stycznia 2013 o 20:06
[quote name='schaboszczak' timestamp='1359195269' post='725772']
CYCKA w portkach godzinami szukasz, bo nie możesz go CWELU namierzyć a tu ujadasz !!!!!
[/quote]SZPARKO SPOKOJNIE GO WKŁADAJ DO BUZI BO SIĘ UDŁAWISZ
Avatar
schaboszczak / 26 stycznia 2013 o 11:14
[quote name='gość' timestamp='1359058615' post='725126']
zjebów widzę tu nie brak....czasami zastanawiam się czy śmiac się , płakać nad deb***izmem młodych czy po prostu olać...jedno tylko do głowy mi przychodzi czego żaden z tych internetowych napinaczy nie podejdzie i nie powie jej tego w oczy?!.....bo jesteście obsrani i mocni przy swoich wziętych w kredycie przez starych komputerkach....myślicie że jesteście anonimowi i kozaczycie niczym te leninki i bełkociki (jedno guwno)....nie jesteście i nie czujcie się pewnie bo w każdej chwili można was namierzyć , podejrzewam że Młoda JEST NA TO ZA MĄDRA ŻEBY TROPIĆ ŚCIERWA INTERNETOWE i pewnie tego nawet nie czyta...lecz gdyby chciała to zgłaszam sie jako pierwszy namierzyć te adresy kozaczków z neta.......i tylko za cenę ich min .............BO BĘDZIE BEZCENNA hahahahaahaha
[/quote]CYCKA w portkach godzinami szukasz, bo nie możesz go CWELU namierzyć a tu ujadasz !!!!!
[quote name='gość' timestamp='1359058615' post='725126']
zjebów widzę tu nie brak....czasami zastanawiam się czy śmiac się , płakać nad deb***izmem młodych czy po prostu olać...jedno tylko do głowy mi przychodzi czego żaden z tych internetowych napinaczy nie podejdzie i nie powie jej tego w oczy?!.....bo jesteście obsrani i mocni przy swoich wziętych w kredycie przez starych komputerkach....myślicie że jesteście anonimowi i kozaczycie niczym te leninki i bełkociki (jedno guwno)....nie jesteście i nie czujcie... rozwiń
Avatar
wisla / 26 stycznia 2013 o 11:00
[quote name='gość' timestamp='1359058615' post='725126']
zjebów widzę tu nie brak....czasami zastanawiam się czy śmiac się , płakać nad deb***izmem młodych czy po prostu olać...jedno tylko do głowy mi przychodzi czego żaden z tych internetowych napinaczy nie podejdzie i nie powie jej tego w oczy?!.....bo jesteście obsrani i mocni przy swoich wziętych w kredycie przez starych komputerkach....myślicie że jesteście anonimowi i kozaczycie niczym te leninki i bełkociki (jedno guwno)....nie jesteście i nie czujcie się pewnie bo w każdej chwili można was namierzyć , podejrzewam że Młoda JEST NA TO ZA MĄDRA ŻEBY TROPIĆ ŚCIERWA INTERNETOWE i pewnie tego nawet nie czyta...lecz gdyby chciała to zgłaszam sie jako pierwszy namierzyć te adresy kozaczków z neta.......i tylko za cenę ich min .............BO BĘDZIE BEZCENNA hahahahaahaha
[/quote]ale kretyn
[quote name='gość' timestamp='1359058615' post='725126']
zjebów widzę tu nie brak....czasami zastanawiam się czy śmiac się , płakać nad deb***izmem młodych czy po prostu olać...jedno tylko do głowy mi przychodzi czego żaden z tych internetowych napinaczy nie podejdzie i nie powie jej tego w oczy?!.....bo jesteście obsrani i mocni przy swoich wziętych w kredycie przez starych komputerkach....myślicie że jesteście anonimowi i kozaczycie niczym te leninki i bełkociki (jedno guwno)....nie jesteście i nie czujcie... rozwiń
Avatar
gość / 24 stycznia 2013 o 21:16
[quote name='PAŃSTWO W PAŃSTWIE' timestamp='1339166186' post='637573']
TA CO ZGŁOSIŁA TEN NIBY HARACZ TO JEST OD DAWNA NA USŁUGACH POLICJI.ROBI FAŁSZYWE DONOSY NA ZLECENIE GLIN.JAK ORMO NA KOGOŚ NIC NIE MOŻE ZNALEŚĆ TO JĄ WYSYŁAJĄ DO PROKURATURY Z BAJKAMI ONI ROBIĄ SZUM KOŁO SPRAWY I GOTUĄ BYSTRYCH KOLESI DZIAŁAJĄCYCH NA GRANICY PRAWA.ONA DAWNO TEMU ZOSTAŁA ZŁAPANA Z TOWAREM.MIAŁ PRZY SOBIE 1KG BIAŁEGO.WTEDY JEJ TO DAROWALI A ONA LATA PO SĄDACH I ROBI Z SIEBIE OFIARĘ ALE TO CBS DAJE INSTRUKCJE CO MA GADAĆ GDZIE NA KOGO I KIEDY.SĄDY SĄ NACISKANE PRZEZ OPINIE PUBLICZNĄ I WALĄ WYROKI.NO I WIELKA MI SPRAWA TAKA JAK WIĘKSZOŚĆ W NASZYM KRAJU.
[/quote]

zjebów widzę tu nie brak....czasami zastanawiam się czy śmiac się , płakać nad deb***izmem młodych czy po prostu olać...jedno tylko do głowy mi przychodzi czego żaden z tych internetowych napinaczy nie podejdzie i nie powie jej tego w oczy?!.....bo jesteście obsrani i mocni przy swoich wziętych w kredycie przez starych komputerkach....myślicie że jesteście anonimowi i kozaczycie niczym te leninki i bełkociki (jedno guwno)....nie jesteście i nie czujcie się pewnie bo w każdej chwili można was namierzyć , podejrzewam że Młoda JEST NA TO ZA MĄDRA ŻEBY TROPIĆ ŚCIERWA INTERNETOWE i pewnie tego nawet nie czyta...lecz gdyby chciała to zgłaszam sie jako pierwszy namierzyć te adresy kozaczków z neta.......i tylko za cenę ich min .............BO BĘDZIE BEZCENNA hahahahaahaha
[quote name='PAŃSTWO W PAŃSTWIE' timestamp='1339166186' post='637573']
TA CO ZGŁOSIŁA TEN NIBY HARACZ TO JEST OD DAWNA NA USŁUGACH POLICJI.ROBI FAŁSZYWE DONOSY NA ZLECENIE GLIN.JAK ORMO NA KOGOŚ NIC NIE MOŻE ZNALEŚĆ TO JĄ WYSYŁAJĄ DO PROKURATURY Z BAJKAMI ONI ROBIĄ SZUM KOŁO SPRAWY I GOTUĄ BYSTRYCH KOLESI DZIAŁAJĄCYCH NA GRANICY PRAWA.ONA DAWNO TEMU ZOSTAŁA ZŁAPANA Z TOWAREM.MIAŁ PRZY SOBIE 1KG BIAŁEGO.WTEDY JEJ TO DAROWALI A ONA LATA PO SĄDACH I ROBI Z SIEBIE OFIARĘ ALE TO CBS DAJE INSTRUKCJE CO MA GADAĆ GDZIE ... rozwiń
Avatar
PAŃSTWO W PAŃSTWIE / 8 czerwca 2012 o 16:36
TA CO ZGŁOSIŁA TEN NIBY HARACZ TO JEST OD DAWNA NA USŁUGACH POLICJI.ROBI FAŁSZYWE DONOSY NA ZLECENIE GLIN.JAK ORMO NA KOGOŚ NIC NIE MOŻE ZNALEŚĆ TO JĄ WYSYŁAJĄ DO PROKURATURY Z BAJKAMI ONI ROBIĄ SZUM KOŁO SPRAWY I GOTUĄ BYSTRYCH KOLESI DZIAŁAJĄCYCH NA GRANICY PRAWA.ONA DAWNO TEMU ZOSTAŁA ZŁAPANA Z TOWAREM.MIAŁ PRZY SOBIE 1KG BIAŁEGO.WTEDY JEJ TO DAROWALI A ONA LATA PO SĄDACH I ROBI Z SIEBIE OFIARĘ ALE TO CBS DAJE INSTRUKCJE CO MA GADAĆ GDZIE NA KOGO I KIEDY.SĄDY SĄ NACISKANE PRZEZ OPINIE PUBLICZNĄ I WALĄ WYROKI.NO I WIELKA MI SPRAWA TAKA JAK WIĘKSZOŚĆ W NASZYM KRAJU.
TA CO ZGŁOSIŁA TEN NIBY HARACZ TO JEST OD DAWNA NA USŁUGACH POLICJI.ROBI FAŁSZYWE DONOSY NA ZLECENIE GLIN.JAK ORMO NA KOGOŚ NIC NIE MOŻE ZNALEŚĆ TO JĄ WYSYŁAJĄ DO PROKURATURY Z BAJKAMI ONI ROBIĄ SZUM KOŁO SPRAWY I GOTUĄ BYSTRYCH KOLESI DZIAŁAJĄCYCH NA GRANICY PRAWA.ONA DAWNO TEMU ZOSTAŁA ZŁAPANA Z TOWAREM.MIAŁ PRZY SOBIE 1KG BIAŁEGO.WTEDY JEJ TO DAROWALI A ONA LATA PO SĄDACH I ROBI Z SIEBIE OFIARĘ ALE TO CBS DAJE INSTRUKCJE CO MA GADAĆ GDZIE NA KOGO I KIEDY.SĄDY SĄ NACISKANE PRZEZ OPINIE PUBLICZNĄ I WALĄ WYROKI.NO I WIELKA MI SPRAWA TAKA JAK... rozwiń
Avatar
GOSC / 5 czerwca 2012 o 13:59
WYPUŚCILI BO IM NIE POTRZEBNY TERAZ KOLEJ NA KOMPANÓW.ON DALEJ LATA Z TOWAREM PO PUŁAWACH A PSOM ZNOSI WSZYSTKO CO SIĘ DOWIE I ZAROBI TROSZECZKE PRZY TYM I SIEDZIEĆ NIE IDZIE I WSZYSCY HAPY.TYLKO PYTAM SIĘ PANOWIE POLICJANCI I PROKURATORZY CO BĘDZIE JAK WASZE DZIECKO PRZYJDZIE DO DOMU POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW?
Avatar
gosce / 24 maja 2012 o 13:17
wypuścili go bo on jest od grupy krola i hinczyka ich tez nie zamykają maja pozwolenie kogos z policji na przestepstwa
Avatar
gosce / 24 maja 2012 o 12:57
wypuścili go bo on jest od grupy krola i hinczyka ich tez nie zamykają maja pozwolenie kogos z policji na przestepstwa
Avatar
Puławianka / 23 maja 2012 o 12:06
[quote name='ZŁY' timestamp='1336644796' post='629013']
POPIERAM POZAMYKAĆ W TYCH PUŁAWACH DILERÓW NARKOTYKÓW,KIBOLI,WŁAŚCICIELI BURDELI,CAŁE TO ŚCIERWO .NIE PATRZEĆ CZY TO CHŁOP CZY BABA [img]http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/angry.gif[/img]
[/quote]Zamykają tylko tych co z nimi nie współpracują .Wczoraj mówili w radiu że aresztowano w puławach handlarza bronią a dzisiaj widziałam go na mieście.Całe Puławy się śmieją a prokuratura i Sąd go wypuszczają ,dopiero jak kogoś zastrzeli to będą jaja bo znając życie to mu pewnie i pistolet oddali
[quote name='ZŁY' timestamp='1336644796' post='629013']
POPIERAM POZAMYKAĆ W TYCH PUŁAWACH DILERÓW NARKOTYKÓW,KIBOLI,WŁAŚCICIELI BURDELI,CAŁE TO ŚCIERWO .NIE PATRZEĆ CZY TO CHŁOP CZY BABA [img]http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/angry.gif[/img]
[/quote]Zamykają tylko tych co z nimi nie współpracują .Wczoraj mówili w radiu że aresztowano w puławach handlarza bronią a dzisiaj widziałam go na mieście.Całe Puławy się śmieją a prokuratura i Sąd go wypuszczają ,dopiero jak kogoś zastr... rozwiń
Avatar
SĄSIAD / 27 stycznia 2013 o 12:08
[quote name='gość' timestamp='1359058615' post='725126']
zjebów widzę tu nie brak....czasami zastanawiam się czy śmiac się , płakać nad deb***izmem młodych czy po prostu olać...jedno tylko do głowy mi przychodzi czego żaden z tych internetowych napinaczy nie podejdzie i nie powie jej tego w oczy?!.....bo jesteście obsrani i mocni przy swoich wziętych w kredycie przez starych komputerkach....myślicie że jesteście anonimowi i kozaczycie niczym te leninki i bełkociki (jedno guwno)....nie jesteście i nie czujcie się pewnie bo w każdej chwili można was namierzyć , podejrzewam że Młoda JEST NA TO ZA MĄDRA ŻEBY TROPIĆ ŚCIERWA INTERNETOWE i pewnie tego nawet nie czyta...lecz gdyby chciała to zgłaszam sie jako pierwszy namierzyć te adresy kozaczków z neta.......i tylko za cenę ich min .............BO BĘDZIE BEZCENNA hahahahaahaha
[/quote]JAKA TA SANDOMIE.... MŁODA PRZECIE JUS WYTARTA Z NI SZMATA
[quote name='gość' timestamp='1359058615' post='725126']
zjebów widzę tu nie brak....czasami zastanawiam się czy śmiac się , płakać nad deb***izmem młodych czy po prostu olać...jedno tylko do głowy mi przychodzi czego żaden z tych internetowych napinaczy nie podejdzie i nie powie jej tego w oczy?!.....bo jesteście obsrani i mocni przy swoich wziętych w kredycie przez starych komputerkach....myślicie że jesteście anonimowi i kozaczycie niczym te leninki i bełkociki (jedno guwno)....nie jesteście i nie czujcie... rozwiń
Avatar
RELAX / 26 stycznia 2013 o 20:06
[quote name='schaboszczak' timestamp='1359195269' post='725772']
CYCKA w portkach godzinami szukasz, bo nie możesz go CWELU namierzyć a tu ujadasz !!!!!
[/quote]SZPARKO SPOKOJNIE GO WKŁADAJ DO BUZI BO SIĘ UDŁAWISZ
Avatar
schaboszczak / 26 stycznia 2013 o 11:14
[quote name='gość' timestamp='1359058615' post='725126']
zjebów widzę tu nie brak....czasami zastanawiam się czy śmiac się , płakać nad deb***izmem młodych czy po prostu olać...jedno tylko do głowy mi przychodzi czego żaden z tych internetowych napinaczy nie podejdzie i nie powie jej tego w oczy?!.....bo jesteście obsrani i mocni przy swoich wziętych w kredycie przez starych komputerkach....myślicie że jesteście anonimowi i kozaczycie niczym te leninki i bełkociki (jedno guwno)....nie jesteście i nie czujcie się pewnie bo w każdej chwili można was namierzyć , podejrzewam że Młoda JEST NA TO ZA MĄDRA ŻEBY TROPIĆ ŚCIERWA INTERNETOWE i pewnie tego nawet nie czyta...lecz gdyby chciała to zgłaszam sie jako pierwszy namierzyć te adresy kozaczków z neta.......i tylko za cenę ich min .............BO BĘDZIE BEZCENNA hahahahaahaha
[/quote]CYCKA w portkach godzinami szukasz, bo nie możesz go CWELU namierzyć a tu ujadasz !!!!!
[quote name='gość' timestamp='1359058615' post='725126']
zjebów widzę tu nie brak....czasami zastanawiam się czy śmiac się , płakać nad deb***izmem młodych czy po prostu olać...jedno tylko do głowy mi przychodzi czego żaden z tych internetowych napinaczy nie podejdzie i nie powie jej tego w oczy?!.....bo jesteście obsrani i mocni przy swoich wziętych w kredycie przez starych komputerkach....myślicie że jesteście anonimowi i kozaczycie niczym te leninki i bełkociki (jedno guwno)....nie jesteście i nie czujcie... rozwiń
Avatar
wisla / 26 stycznia 2013 o 11:00
[quote name='gość' timestamp='1359058615' post='725126']
zjebów widzę tu nie brak....czasami zastanawiam się czy śmiac się , płakać nad deb***izmem młodych czy po prostu olać...jedno tylko do głowy mi przychodzi czego żaden z tych internetowych napinaczy nie podejdzie i nie powie jej tego w oczy?!.....bo jesteście obsrani i mocni przy swoich wziętych w kredycie przez starych komputerkach....myślicie że jesteście anonimowi i kozaczycie niczym te leninki i bełkociki (jedno guwno)....nie jesteście i nie czujcie się pewnie bo w każdej chwili można was namierzyć , podejrzewam że Młoda JEST NA TO ZA MĄDRA ŻEBY TROPIĆ ŚCIERWA INTERNETOWE i pewnie tego nawet nie czyta...lecz gdyby chciała to zgłaszam sie jako pierwszy namierzyć te adresy kozaczków z neta.......i tylko za cenę ich min .............BO BĘDZIE BEZCENNA hahahahaahaha
[/quote]ale kretyn
[quote name='gość' timestamp='1359058615' post='725126']
zjebów widzę tu nie brak....czasami zastanawiam się czy śmiac się , płakać nad deb***izmem młodych czy po prostu olać...jedno tylko do głowy mi przychodzi czego żaden z tych internetowych napinaczy nie podejdzie i nie powie jej tego w oczy?!.....bo jesteście obsrani i mocni przy swoich wziętych w kredycie przez starych komputerkach....myślicie że jesteście anonimowi i kozaczycie niczym te leninki i bełkociki (jedno guwno)....nie jesteście i nie czujcie... rozwiń
Avatar
gość / 24 stycznia 2013 o 21:16
[quote name='PAŃSTWO W PAŃSTWIE' timestamp='1339166186' post='637573']
TA CO ZGŁOSIŁA TEN NIBY HARACZ TO JEST OD DAWNA NA USŁUGACH POLICJI.ROBI FAŁSZYWE DONOSY NA ZLECENIE GLIN.JAK ORMO NA KOGOŚ NIC NIE MOŻE ZNALEŚĆ TO JĄ WYSYŁAJĄ DO PROKURATURY Z BAJKAMI ONI ROBIĄ SZUM KOŁO SPRAWY I GOTUĄ BYSTRYCH KOLESI DZIAŁAJĄCYCH NA GRANICY PRAWA.ONA DAWNO TEMU ZOSTAŁA ZŁAPANA Z TOWAREM.MIAŁ PRZY SOBIE 1KG BIAŁEGO.WTEDY JEJ TO DAROWALI A ONA LATA PO SĄDACH I ROBI Z SIEBIE OFIARĘ ALE TO CBS DAJE INSTRUKCJE CO MA GADAĆ GDZIE NA KOGO I KIEDY.SĄDY SĄ NACISKANE PRZEZ OPINIE PUBLICZNĄ I WALĄ WYROKI.NO I WIELKA MI SPRAWA TAKA JAK WIĘKSZOŚĆ W NASZYM KRAJU.
[/quote]

zjebów widzę tu nie brak....czasami zastanawiam się czy śmiac się , płakać nad deb***izmem młodych czy po prostu olać...jedno tylko do głowy mi przychodzi czego żaden z tych internetowych napinaczy nie podejdzie i nie powie jej tego w oczy?!.....bo jesteście obsrani i mocni przy swoich wziętych w kredycie przez starych komputerkach....myślicie że jesteście anonimowi i kozaczycie niczym te leninki i bełkociki (jedno guwno)....nie jesteście i nie czujcie się pewnie bo w każdej chwili można was namierzyć , podejrzewam że Młoda JEST NA TO ZA MĄDRA ŻEBY TROPIĆ ŚCIERWA INTERNETOWE i pewnie tego nawet nie czyta...lecz gdyby chciała to zgłaszam sie jako pierwszy namierzyć te adresy kozaczków z neta.......i tylko za cenę ich min .............BO BĘDZIE BEZCENNA hahahahaahaha
[quote name='PAŃSTWO W PAŃSTWIE' timestamp='1339166186' post='637573']
TA CO ZGŁOSIŁA TEN NIBY HARACZ TO JEST OD DAWNA NA USŁUGACH POLICJI.ROBI FAŁSZYWE DONOSY NA ZLECENIE GLIN.JAK ORMO NA KOGOŚ NIC NIE MOŻE ZNALEŚĆ TO JĄ WYSYŁAJĄ DO PROKURATURY Z BAJKAMI ONI ROBIĄ SZUM KOŁO SPRAWY I GOTUĄ BYSTRYCH KOLESI DZIAŁAJĄCYCH NA GRANICY PRAWA.ONA DAWNO TEMU ZOSTAŁA ZŁAPANA Z TOWAREM.MIAŁ PRZY SOBIE 1KG BIAŁEGO.WTEDY JEJ TO DAROWALI A ONA LATA PO SĄDACH I ROBI Z SIEBIE OFIARĘ ALE TO CBS DAJE INSTRUKCJE CO MA GADAĆ GDZIE ... rozwiń
Avatar
PAŃSTWO W PAŃSTWIE / 8 czerwca 2012 o 16:36
TA CO ZGŁOSIŁA TEN NIBY HARACZ TO JEST OD DAWNA NA USŁUGACH POLICJI.ROBI FAŁSZYWE DONOSY NA ZLECENIE GLIN.JAK ORMO NA KOGOŚ NIC NIE MOŻE ZNALEŚĆ TO JĄ WYSYŁAJĄ DO PROKURATURY Z BAJKAMI ONI ROBIĄ SZUM KOŁO SPRAWY I GOTUĄ BYSTRYCH KOLESI DZIAŁAJĄCYCH NA GRANICY PRAWA.ONA DAWNO TEMU ZOSTAŁA ZŁAPANA Z TOWAREM.MIAŁ PRZY SOBIE 1KG BIAŁEGO.WTEDY JEJ TO DAROWALI A ONA LATA PO SĄDACH I ROBI Z SIEBIE OFIARĘ ALE TO CBS DAJE INSTRUKCJE CO MA GADAĆ GDZIE NA KOGO I KIEDY.SĄDY SĄ NACISKANE PRZEZ OPINIE PUBLICZNĄ I WALĄ WYROKI.NO I WIELKA MI SPRAWA TAKA JAK WIĘKSZOŚĆ W NASZYM KRAJU.
TA CO ZGŁOSIŁA TEN NIBY HARACZ TO JEST OD DAWNA NA USŁUGACH POLICJI.ROBI FAŁSZYWE DONOSY NA ZLECENIE GLIN.JAK ORMO NA KOGOŚ NIC NIE MOŻE ZNALEŚĆ TO JĄ WYSYŁAJĄ DO PROKURATURY Z BAJKAMI ONI ROBIĄ SZUM KOŁO SPRAWY I GOTUĄ BYSTRYCH KOLESI DZIAŁAJĄCYCH NA GRANICY PRAWA.ONA DAWNO TEMU ZOSTAŁA ZŁAPANA Z TOWAREM.MIAŁ PRZY SOBIE 1KG BIAŁEGO.WTEDY JEJ TO DAROWALI A ONA LATA PO SĄDACH I ROBI Z SIEBIE OFIARĘ ALE TO CBS DAJE INSTRUKCJE CO MA GADAĆ GDZIE NA KOGO I KIEDY.SĄDY SĄ NACISKANE PRZEZ OPINIE PUBLICZNĄ I WALĄ WYROKI.NO I WIELKA MI SPRAWA TAKA JAK... rozwiń
Avatar
GOSC / 5 czerwca 2012 o 13:59
WYPUŚCILI BO IM NIE POTRZEBNY TERAZ KOLEJ NA KOMPANÓW.ON DALEJ LATA Z TOWAREM PO PUŁAWACH A PSOM ZNOSI WSZYSTKO CO SIĘ DOWIE I ZAROBI TROSZECZKE PRZY TYM I SIEDZIEĆ NIE IDZIE I WSZYSCY HAPY.TYLKO PYTAM SIĘ PANOWIE POLICJANCI I PROKURATORZY CO BĘDZIE JAK WASZE DZIECKO PRZYJDZIE DO DOMU POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW?
Avatar
gosce / 24 maja 2012 o 13:17
wypuścili go bo on jest od grupy krola i hinczyka ich tez nie zamykają maja pozwolenie kogos z policji na przestepstwa
Avatar
gosce / 24 maja 2012 o 12:57
wypuścili go bo on jest od grupy krola i hinczyka ich tez nie zamykają maja pozwolenie kogos z policji na przestepstwa
Avatar
Puławianka / 23 maja 2012 o 12:06
[quote name='ZŁY' timestamp='1336644796' post='629013']
POPIERAM POZAMYKAĆ W TYCH PUŁAWACH DILERÓW NARKOTYKÓW,KIBOLI,WŁAŚCICIELI BURDELI,CAŁE TO ŚCIERWO .NIE PATRZEĆ CZY TO CHŁOP CZY BABA [img]http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/angry.gif[/img]
[/quote]Zamykają tylko tych co z nimi nie współpracują .Wczoraj mówili w radiu że aresztowano w puławach handlarza bronią a dzisiaj widziałam go na mieście.Całe Puławy się śmieją a prokuratura i Sąd go wypuszczają ,dopiero jak kogoś zastrzeli to będą jaja bo znając życie to mu pewnie i pistolet oddali
[quote name='ZŁY' timestamp='1336644796' post='629013']
POPIERAM POZAMYKAĆ W TYCH PUŁAWACH DILERÓW NARKOTYKÓW,KIBOLI,WŁAŚCICIELI BURDELI,CAŁE TO ŚCIERWO .NIE PATRZEĆ CZY TO CHŁOP CZY BABA [img]http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/angry.gif[/img]
[/quote]Zamykają tylko tych co z nimi nie współpracują .Wczoraj mówili w radiu że aresztowano w puławach handlarza bronią a dzisiaj widziałam go na mieście.Całe Puławy się śmieją a prokuratura i Sąd go wypuszczają ,dopiero jak kogoś zastr... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 53

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ostry zgrzyt pomiędzy wojewodą i prezydentem Lublina. Poszło o pieniądze dla nauczycieli

Ostry zgrzyt pomiędzy wojewodą i prezydentem Lublina. Poszło o pieniądze dla nauczycieli 1 0

„Ohydną insynuację i manipulację” zarzucił wojewoda prezydentowi Lublina. Tak zareagował na list rozesłany do szkół przez prezydenta z okazji zakończenia roku szkolnego. Wojewodę oburzyły słowa dotyczące dodatków motywacyjnych dla nauczycieli.

Bez laktozy i GMO. Nowe produkty od OSM Piaski

Bez laktozy i GMO. Nowe produkty od OSM Piaski 0 0

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach wychodzi naprzeciw trendom i oczekiwaniom klientów. Do sprzedaży wprowadziła kefir i jogurt bez laktozy. Spółdzielnia zbiera również oświadczenia od dostawców, że ich krowy nie są żywione paszami genetycznie modyfikowanymi.

Mila na start w Lublinie. 270 osób na mecie [zdjęcia]
galeria

Mila na start w Lublinie. 270 osób na mecie [zdjęcia] 2 2

270 osób zameldowało się na mecie niedzielnego biegu Mila na start w Lublinie.

Chełm: Będą zmiany na placu Dworcowym

Chełm: Będą zmiany na placu Dworcowym 2 0

Już niedługo ruszy zapowiadana przez ratusz przebudowa pl. Dworcowego w Chełmie. W tym celu zaktualizowano techniczny projekt jego zagospodarowania. Miasto wydało też pozwolenie na budowę i przygotowuje przetarg na wykonawstwo.

Lublin: Szkoła podstawowa na Felinie za ciasna

Lublin: Szkoła podstawowa na Felinie za ciasna 0 0

Uczniowie z Felina mogą być dowożeni na lekcje na Kośminek.

Sukces młodych mechaników z Zamościa

Sukces młodych mechaników z Zamościa 1 0

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Zamościu zajęli V miejsce w klasyfikacji drużynowej XXII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego dla Szkół Ponadgimnazjalnych. Oprócz pucharu Ministra Spraw Wewnętrznych otrzymali też nagrody rzeczowe.

Setki rowerów w jednym miejscu. Okolice Lubartowa przejęte przez rowerzystów [zdjęcia]
galeria

Setki rowerów w jednym miejscu. Okolice Lubartowa przejęte przez rowerzystów [zdjęcia] 14 3

Do przejechania było aż siedem wariantów tras. Najkrótsza miała 17 km, a najdłuższa 62 km. W Lubartowie już po raz 25. odbyło się się Święto Roweru.

Jakub Ćwiek w Lublinie. Spotkanie z pisarzem w Tarasach Zamkowych
25 czerwca 2018, 18:00

Jakub Ćwiek w Lublinie. Spotkanie z pisarzem w Tarasach Zamkowych 1 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 25 czerwca o godz. 18 w Empiku Tarasy Zamkowe (al. Unii Lubelskiej 2) odbędzie się spotkanie autorskie z popularnym twórcą literatury fantasy - Jakubem Ćwiekiem. Autor będzie promował swoją najnowszą powieść - Stróże.

Puławy: Jak będzie wyglądać ławeczka księżnej Izabeli?

Puławy: Jak będzie wyglądać ławeczka księżnej Izabeli? 3 2

Zarząd Dróg Miejskich upublicznił projekty „ławeczki księżnej Izabeli” i poddał je konsultacjom. O tym, jak docelowo będzie wyglądała figura arystokratki i gdzie zostanie zamontowana zdecydują mieszkańcy.

Puławy ku odrodzonej: Zaborca czy okupant?

Puławy ku odrodzonej: Zaborca czy okupant? 0 0

2 lutego 1911 r. na terenie Mokradek w Nowej Aleksandrii rozlepiona została odezwa wzywająca do dalszego oporu przeciw carskiemu zaborcy. W kilka miesięcy później naczelnik nowoaleksandryjskiej straży ziemskiej powiadamiał swoich przełożonych o ukazaniu się dwóch odezw o podobnej treści, tym razem na ścianie Domku Gotyckiego. Przykłady te świadczą o kontynuacji na terenie Nowej Aleksandrii patriotycznych dążeń do wypowiedzenia posłuszeństwa carskiemu zaborcy.

Koncert w Kazimierzu: Sąsiedzi Icka z Markuszowa
24 czerwca 2018, 19:00

Koncert w Kazimierzu: Sąsiedzi Icka z Markuszowa 0 0

Galeria Klimaty w Kazimierzu Dolnym (Mięćmierz 5) zaprasza na wyjątkowy koncert zespołu Sąsiedzi Icka z Markuszowa. Wydarzenie odbędzie się 24 czerwca o godz. 19.

ROW Rybnik - Speed Car Motor 43:47 [WYNIK KOŃCOWY]

ROW Rybnik - Speed Car Motor 43:47 [WYNIK KOŃCOWY] 8 0

O godzinie 16:15 lubelscy żużlowcy stoczą kolejny pojedynek ligowy. Tym razem Speed Car powalczy o punkty w Rybniku z tamtejszym ROW. W Lublinie górą byli zawodnicy trenera Dariusza Śledzia. Powtórka na terenie rywala w hicie Nice 1 ligi żużlowej jest więc mile widziana

Biała Podlaska: Gumowe kaczki płynęły Krzną. Tłumy kibicowały [zdjęcia]
galeria

Biała Podlaska: Gumowe kaczki płynęły Krzną. Tłumy kibicowały [zdjęcia] 0 0

Już po raz czwarty gumowe kaczki popłynęły rzeką Krzną. Charytatywny wyścig zorganizowali rotarianie z Białej Podlaskiej.

Anglia - Panama 6:1. Spacerek Wyspiarzy

Anglia - Panama 6:1. Spacerek Wyspiarzy 0 0

Reprezentacja Anglii odniosła drugie zwycięstwo w grupie pokonując Panamę 6:1, a trzy gole zdobył Harry Kane

Świdnicka Noc Kultury. Deszcz nieco pokrzyżował plany [zdjęcia]
Zdjęcia
galeria

Świdnicka Noc Kultury. Deszcz nieco pokrzyżował plany [zdjęcia] 0 0

Starali się jako mogli, choć pogoda popsuła nieco plany organizatorem Świdnickiej Nocy Kultury. Ze względu na padający deszcz część wydarzeń miała miejsce pod dachem, a nie w plenerze jak wstępnie zaplanowano.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!