Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

12 września 2015 r.
19:23

Radna wojewódzka z urzędu pracy do Azotów

Autor: Zdjęcie autora rs
0 39 A A
Teresa Gutowska (fot. Paweł Buczkowski)
Teresa Gutowska (fot. Paweł Buczkowski)

Radna sejmiku województwa lubelskiego, Teresa Gutowska (PO) od września pracuje jako specjalista w Zakładach Azotowych „Puławy”.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Od zawsze interesowała mnie praca w Zakładach Azotowych. Złożyłam CV, poszłam na rozmowę kwalifikacyjną i dostałam pracę. To wszystko – mówi Teresa Gutowska. – Każdy człowiek dąży do rozwoju. Trzeba gdzieś zapracować na swoją emeryturę – dodaje.

– Pani Teresa Gutowska ma długoletnie doświadczenie, także jeżeli chodzi o pozyskiwanie środków zewnętrznych i to był powód jej zatrudnienia. Na takie stanowiska jak specjalista zarządzania zasobami ludzkimi nie przeprowadzamy konkursów. Wybieramy spośród nadesłanych aplikacji – wyjaśnia Grzegorz Kulik, rzecznik prasowy Grupy Azoty.

Działaczka PO dotychczas pracowało jako doradca zawodowy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Puławach. Gdy otrzymała informację o tym, że dostanie pracę w Zakładach, złożyła wypowiedzenie. – To było rozwiązanie umowy na czas nieokreślony z inicjatywy pracownika – potwierdza Krzysztof Gumieniak, dyrektor PUP.

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 maja 2016 o 14:41
Gutowski ty hieno
Avatar
Gość / 28 grudnia 2015 o 00:27
Jaki mąż cwaniak Gutowski taka przebiegła żona.
Avatar
szary obywatel / 20 września 2015 o 12:05

Brednie. Ile można gadać o tej polityce i wszystko pod nią podciągać. To jest droga absolutnie donikąd. Wyjaśnione jest już tyle razy kto i po co kobietę zatrudnił więc zejdźcie z niej i z firmy bo to już po prostu niesmaczne

Avatar
Gość / 17 września 2015 o 10:31
Niektórym trzeba tłumaczyć "łopatologicznie": gdyby nie przynależność do jedynie słusznej partii pani Teresa tkwiłaby do us...ej śmierci w ogonku chętnych do pracy w tej firmie. Taki mamy klimat, taka polityka personalna. Sorry!
Avatar
kafel / 16 września 2015 o 11:15

Ech, malkontenci... trzeba też spojrzeć racjonalnie że Azoty owszem inwestują, rozwijają się więc zatrudnienie rośnie ale to nie jest tak że nagle te tysiąc osób więcej zatrudnią. I tak są jednym z większych pracodawców w okolicy więc siłą rzeczy że b. duże jest zainteresowanie ludzi pracą tam

Avatar
Gość / 16 września 2015 o 09:10
Mnie też od dawna interesuje praca w tej firmie. I co z tego? Jestem wśród ok. tysiąca zarejestrowanych w kadrach. Nikogo nie zainteresowałymoje kwalifikacje, nikt nie zafzwoni
Avatar
Gość / 15 września 2015 o 21:22
Specjalista w pozyskiwaniu kasy dla siebie :) układy i układziki. Jako doradca zawodowy UP podczas szkolenia poprosiła o oddzielny pokój do spożycia posiłku ..... Postawa Obywatelska :) wszystko w temacie
Avatar
Gość / 15 września 2015 o 20:24
Wiadomo że z Zakładów Azotowych to będzie większa emerytura niż z Urzędu Pracy. W UP zarabia się marne pieniądze a ZA to jest Kasa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
guest / 15 września 2015 o 19:52

Że co :) Słyszał kolega o tym że doradcy pomagają tez w pozyskiwaniu funduszy np z Unii i szkolą w tym zakresie. Wszystko zależy od tego jaka jest potrzeba i jak urząd podchodzi do tematu. Więc nie szukaj dziury w całym, proponuję

proponuję zapoznać się z opisem zawodów żeby wiedzieć czym zajmuje się doradca klienta a także ustawą o promocji, od pozyskiwania funduszy w up są specjaliści ds. programów, doradca zawodowy (obecnie doradca klienta) proponuje Ci pracę szkolenie motywuje do powrotu na rynek pracy - nie piszę projektów o pozyskanie środków!!!!!!!!!!!!!!!!!!

proponuję zapoznać się z opisem zawodów żeby wiedzieć czym zajmuje się doradca klienta a także ustawą o promocji, od pozyskiwania funduszy w up są specjaliści ds. programów, doradca zawodowy (obecnie doradca klienta) proponuje Ci pracę szkolenie motywuje do powrotu na rynek pracy - nie piszę projektów o pozyskanie środków!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rozwiń
Avatar
Gość / 15 września 2015 o 18:43
,,Trzeba gdzieś zapracować na swoją emeryturę – dodaje" Jak się nie było przy korytku to nie myślało o emeryturce?
Avatar
Gość / 21 maja 2016 o 14:41
Gutowski ty hieno
Avatar
Gość / 28 grudnia 2015 o 00:27
Jaki mąż cwaniak Gutowski taka przebiegła żona.
Avatar
szary obywatel / 20 września 2015 o 12:05

Brednie. Ile można gadać o tej polityce i wszystko pod nią podciągać. To jest droga absolutnie donikąd. Wyjaśnione jest już tyle razy kto i po co kobietę zatrudnił więc zejdźcie z niej i z firmy bo to już po prostu niesmaczne

Avatar
Gość / 17 września 2015 o 10:31
Niektórym trzeba tłumaczyć "łopatologicznie": gdyby nie przynależność do jedynie słusznej partii pani Teresa tkwiłaby do us...ej śmierci w ogonku chętnych do pracy w tej firmie. Taki mamy klimat, taka polityka personalna. Sorry!
Avatar
kafel / 16 września 2015 o 11:15

Ech, malkontenci... trzeba też spojrzeć racjonalnie że Azoty owszem inwestują, rozwijają się więc zatrudnienie rośnie ale to nie jest tak że nagle te tysiąc osób więcej zatrudnią. I tak są jednym z większych pracodawców w okolicy więc siłą rzeczy że b. duże jest zainteresowanie ludzi pracą tam

Avatar
Gość / 16 września 2015 o 09:10
Mnie też od dawna interesuje praca w tej firmie. I co z tego? Jestem wśród ok. tysiąca zarejestrowanych w kadrach. Nikogo nie zainteresowałymoje kwalifikacje, nikt nie zafzwoni
Avatar
Gość / 15 września 2015 o 21:22
Specjalista w pozyskiwaniu kasy dla siebie :) układy i układziki. Jako doradca zawodowy UP podczas szkolenia poprosiła o oddzielny pokój do spożycia posiłku ..... Postawa Obywatelska :) wszystko w temacie
Avatar
Gość / 15 września 2015 o 20:24
Wiadomo że z Zakładów Azotowych to będzie większa emerytura niż z Urzędu Pracy. W UP zarabia się marne pieniądze a ZA to jest Kasa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
guest / 15 września 2015 o 19:52

Że co :) Słyszał kolega o tym że doradcy pomagają tez w pozyskiwaniu funduszy np z Unii i szkolą w tym zakresie. Wszystko zależy od tego jaka jest potrzeba i jak urząd podchodzi do tematu. Więc nie szukaj dziury w całym, proponuję

proponuję zapoznać się z opisem zawodów żeby wiedzieć czym zajmuje się doradca klienta a także ustawą o promocji, od pozyskiwania funduszy w up są specjaliści ds. programów, doradca zawodowy (obecnie doradca klienta) proponuje Ci pracę szkolenie motywuje do powrotu na rynek pracy - nie piszę projektów o pozyskanie środków!!!!!!!!!!!!!!!!!!

proponuję zapoznać się z opisem zawodów żeby wiedzieć czym zajmuje się doradca klienta a także ustawą o promocji, od pozyskiwania funduszy w up są specjaliści ds. programów, doradca zawodowy (obecnie doradca klienta) proponuje Ci pracę szkolenie motywuje do powrotu na rynek pracy - nie piszę projektów o pozyskanie środków!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rozwiń
Avatar
Gość / 15 września 2015 o 18:43
,,Trzeba gdzieś zapracować na swoją emeryturę – dodaje" Jak się nie było przy korytku to nie myślało o emeryturce?
Zobacz wszystkie komentarze 39

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 3

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 6 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 2 6

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 1 2

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 79 6

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 5

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 27

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 3 2

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 51 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 51 11

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!