Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

14 września 2010 r.
21:22
Edytuj ten wpis

Rewolucja w komunikacji miejskiej w Puławach: nowe autobusy i monitoring

0 8 A A

Już na początku przyszłego roku na ulice Puław wyjadą pierwsze nowoczesne autobusy. Projekt modernizacji transportu publicznego w Puławach będzie kosztować 26 mln zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Testujemy solarisa, w kolejce czekają autosan i man – wylicza Henryk Mizak, prezes MZK. - Chcemy dokładnie sprawdzić możliwości techniczne oferowanych pojazdów. Solaris zostanie na testach do końca tygodnia. Ale udział w testach nie oznacza automatycznego wyboru. To rozstrzygnie procedura przetargowa – podkreśla Mizak.

Projekt modernizacji taboru zakłada zakup aż 21 nowych autobusów. To oznacza wymianę większości jeżdżących w tej chwili po Puławach autobusów. Obecnie po mieście kursuje 38 mocno wysłużonych pojazdów. Nie są przystosowane do obsługi komunikacji podmiejskiej, niewiele jest również pojazdów niskopodłogowych.

Co jeszcze zmieni się w komunikacji miejskiej w Puławach oprócz zakupu nowych autobusów - czytaj więcej na MM Puławy: Komunikacja miejska w Puławach: MZK kupuje nowe autobusy

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
papcios / 16 września 2010 o 18:59
[quote name='eti peti' date='16 wrzesień 2010 - 06:47 ' timestamp='1284612434' post='347958']
Jestem Puławiakiem i cieszę się jak czytam takie pochlebne opinie. Boli mnie tylko fakt niszczenia i zaśmiecania miasta. Czasami widać powybijane szyby w przystankach przez tych cholernych łebków. Robią to zwykle młodzi gniewni, ot tak, dla "zabawy". Mamy takich niestety na mieście... Nie jest też ciekawie z zaszczanymi chodnikami przez psy... w zimie widać to bardzo dobrze na śniegu. Aż się rzygać chce, jak człowiek się przejdzie po takim chodniku. Gówna i szczuchy na szczuchach...
[/quote]
janosik zapraszam na forum http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=423575&page=59
[quote name='eti peti' date='16 wrzesień 2010 - 06:47 ' timestamp='1284612434' post='347958']
Jestem Puławiakiem i cieszę się jak czytam takie pochlebne opinie. Boli mnie tylko fakt niszczenia i zaśmiecania miasta. Czasami widać powybijane szyby w przystankach przez tych cholernych łebków. Robią to zwykle młodzi gniewni, ot tak, dla "zabawy". Mamy takich niestety na mieście... Nie jest też ciekawie z zaszczanymi chodnikami przez psy... w zimie widać to bardzo dobrze na śniegu. Aż się rzygać chc... rozwiń
Avatar
gXtr / 16 września 2010 o 09:34
Dokładnie. Włostowicka to sprawa dla prokuratury.
Avatar
kierowca emki / 16 września 2010 o 08:15
Zniszczą te autobusy bardzo szybko na sknoconej ul.Włostowickiej.Nawet stare autobusy zawieszaja sie na wykonanych garbach,a dyrekcja boi się interweniowac w UM i ZDW woli niszczyć mienie publiczne.Podobno tak sknocili te ulice ,że teraz nawet nie organizują szkoleń bo sie wstydzą,a miało byĆ tak pięknie.Tym zając powinien się prokurator i NIK.
Avatar
janosik / 16 września 2010 o 07:45
ale niestety większość Puławian tego nie docenia. większość bez przerwy tylko leje jadem na miasto, na inwestycje, na wszystko. nowy stadion - źle, nowa hala sportowa w planach - źle, nowy deptak na błoniach - źle, iluminacje świetlne - teź źle. nie dociera do nich, że nasze Puławy są naprawdę zadbanym, ładnym i szybko rozwijającym się miastem w skali całego kraju, nie tylko województwa. ale dostrzegają to tylko mieszkańcy innych, mniej prężnych miast i miasteczek. smutne to, że nie doceniami tego, co mamy.
Avatar
eti peti / 16 września 2010 o 06:47
Jestem Puławiakiem i cieszę się jak czytam takie pochlebne opinie. Boli mnie tylko fakt niszczenia i zaśmiecania miasta. Czasami widać powybijane szyby w przystankach przez tych cholernych łebków. Robią to zwykle młodzi gniewni, ot tak, dla "zabawy". Mamy takich niestety na mieście... Nie jest też ciekawie z zaszczanymi chodnikami przez psy... w zimie widać to bardzo dobrze na śniegu. Aż się rzygać chce, jak człowiek się przejdzie po takim chodniku. Gówna i szczuchy na szczuchach...
Avatar
stoliczny / 15 września 2010 o 22:34
Czasami w drodze do Kazimierza zatrzymuje się w waszym mieście na zakupy, spacer po parku. Subiektywnie, miasto w pierwszej 10-ce miast do 100 tysięcy mieszkańców w kraju.
Avatar
kkkkk / 15 września 2010 o 12:49
Puławy to chyba jedyne miasto na lubelszczyźnie, które jest zadbane i naprawdę się rozwija:) a Kazimierz Dolny i Nałęczów to też powiat Puławski:)
Avatar
gg / 15 września 2010 o 10:34
Co to są autobousy ??
Avatar
papcios / 16 września 2010 o 18:59
[quote name='eti peti' date='16 wrzesień 2010 - 06:47 ' timestamp='1284612434' post='347958']
Jestem Puławiakiem i cieszę się jak czytam takie pochlebne opinie. Boli mnie tylko fakt niszczenia i zaśmiecania miasta. Czasami widać powybijane szyby w przystankach przez tych cholernych łebków. Robią to zwykle młodzi gniewni, ot tak, dla "zabawy". Mamy takich niestety na mieście... Nie jest też ciekawie z zaszczanymi chodnikami przez psy... w zimie widać to bardzo dobrze na śniegu. Aż się rzygać chce, jak człowiek się przejdzie po takim chodniku. Gówna i szczuchy na szczuchach...
[/quote]
janosik zapraszam na forum http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=423575&page=59
[quote name='eti peti' date='16 wrzesień 2010 - 06:47 ' timestamp='1284612434' post='347958']
Jestem Puławiakiem i cieszę się jak czytam takie pochlebne opinie. Boli mnie tylko fakt niszczenia i zaśmiecania miasta. Czasami widać powybijane szyby w przystankach przez tych cholernych łebków. Robią to zwykle młodzi gniewni, ot tak, dla "zabawy". Mamy takich niestety na mieście... Nie jest też ciekawie z zaszczanymi chodnikami przez psy... w zimie widać to bardzo dobrze na śniegu. Aż się rzygać chc... rozwiń
Avatar
gXtr / 16 września 2010 o 09:34
Dokładnie. Włostowicka to sprawa dla prokuratury.
Avatar
kierowca emki / 16 września 2010 o 08:15
Zniszczą te autobusy bardzo szybko na sknoconej ul.Włostowickiej.Nawet stare autobusy zawieszaja sie na wykonanych garbach,a dyrekcja boi się interweniowac w UM i ZDW woli niszczyć mienie publiczne.Podobno tak sknocili te ulice ,że teraz nawet nie organizują szkoleń bo sie wstydzą,a miało byĆ tak pięknie.Tym zając powinien się prokurator i NIK.
Avatar
janosik / 16 września 2010 o 07:45
ale niestety większość Puławian tego nie docenia. większość bez przerwy tylko leje jadem na miasto, na inwestycje, na wszystko. nowy stadion - źle, nowa hala sportowa w planach - źle, nowy deptak na błoniach - źle, iluminacje świetlne - teź źle. nie dociera do nich, że nasze Puławy są naprawdę zadbanym, ładnym i szybko rozwijającym się miastem w skali całego kraju, nie tylko województwa. ale dostrzegają to tylko mieszkańcy innych, mniej prężnych miast i miasteczek. smutne to, że nie doceniami tego, co mamy.
Avatar
eti peti / 16 września 2010 o 06:47
Jestem Puławiakiem i cieszę się jak czytam takie pochlebne opinie. Boli mnie tylko fakt niszczenia i zaśmiecania miasta. Czasami widać powybijane szyby w przystankach przez tych cholernych łebków. Robią to zwykle młodzi gniewni, ot tak, dla "zabawy". Mamy takich niestety na mieście... Nie jest też ciekawie z zaszczanymi chodnikami przez psy... w zimie widać to bardzo dobrze na śniegu. Aż się rzygać chce, jak człowiek się przejdzie po takim chodniku. Gówna i szczuchy na szczuchach...
Avatar
stoliczny / 15 września 2010 o 22:34
Czasami w drodze do Kazimierza zatrzymuje się w waszym mieście na zakupy, spacer po parku. Subiektywnie, miasto w pierwszej 10-ce miast do 100 tysięcy mieszkańców w kraju.
Avatar
kkkkk / 15 września 2010 o 12:49
Puławy to chyba jedyne miasto na lubelszczyźnie, które jest zadbane i naprawdę się rozwija:) a Kazimierz Dolny i Nałęczów to też powiat Puławski:)
Avatar
gg / 15 września 2010 o 10:34
Co to są autobousy ??
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii 0 0

Bartosz Boncik z Orląt Łuków wywalczył w Austrii Puchar Unii Europejskiej. Reprezentacja Polski nie miała sobie równych

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować
film

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować 0 0

Mały chłopiec bawił się w chowanego z pięcioletnią siostrą. Schował się w pralce, w której się zatrzasnął. Dziecko znalazł jego ojciec.

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego
film

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego 0 0

21 czerwca 2018. Astronomiczne lato może się rozpocząć burzowo. IMGW wydało ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego.

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli
22 czerwca 2018, 20:00

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na koncert duetu Cuatro Manos. Artyści wystąpi w kawiarni już 22 czerwca o godz. 20.

Łukasz Rogulski (Azoty Puławy): Wiem kogo muszę zastąpić

Łukasz Rogulski (Azoty Puławy): Wiem kogo muszę zastąpić 0 0

ROZMOWA z Łukaszem Rogulskim, nowym piłkarzem ręcznym Azotów Puławy

Radzyń Podlaski: Zgarnij dotacje na lokalne działania

Radzyń Podlaski: Zgarnij dotacje na lokalne działania 0 0

Działaj lokalnie i zgarnij dotację. Nabór wniosków trwa do 24 czerwca.

Międzyrzec Podlaski: Upamiętnią Jana Kołkowicza

Międzyrzec Podlaski: Upamiętnią Jana Kołkowicza 0 0

W Międzyrzecu Podlaskim odsłonią rondo im. Jana Kołkowicza. Ten prozaik, dziennikarz, jeden z głównych współzałożycieli zrzeszenia Wolność i Niezawisłość, który zmarł w 2007 roku, pochodził z Międzyrzeca Podlaskiego.

Święto Dzielnicy Czuby Południowe
22 czerwca 2018, 16:00

Święto Dzielnicy Czuby Południowe 0 0

Co Gdzie Kiedy. DDK Czuby Południowe i Rada Dzielnicy zapraszają mieszkańców na pełne atrakcji Święto Dzielnicy. Wydarzenie dla dużych i małych lublinian odbędzie się 22 czerwca o godz. 16 w Parku Jana Pawła II.

Z nożem i młotkiem do urzędu. Groził pracownikom śmiercią i podpaleniem

Z nożem i młotkiem do urzędu. Groził pracownikom śmiercią i podpaleniem 0 2

49-latek nachodził pracowników ośrodka pomocy społecznej w Bychawie. Groził im śmiercią i podpaleniem. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku

PO chce kontroli wyborów samorządowych. Potrzeba 100 tysięcy osób

PO chce kontroli wyborów samorządowych. Potrzeba 100 tysięcy osób 0 8

Stu tysięcy osób w całej Polsce potrzebuje Platforma Obywatelska w celu kontrolowania jesiennych wyborów samorządowych. Politycy tej partii rozpoczęli akcję „Wolontariusze Wolnych Wyborów”.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018 0 0

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin
23 czerwca 2018, 18:00

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. Zespołu Pieśni i Tańca LUBLIN im. Wandy Kaniorowej zaprasza na piękny Koncert Galowy z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia formacji. Ponad 700 artystów wystąpi 23 czerwca o godz. 18 w hali Targów Lublin (ul. Dworcowa 11).

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani?

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani? 0 0

Rodzynek w stawce cyklu Tauron SEC 2018 z Wielkiej Brytanii – człowiek, który konsekwentnie przebija się nie tylko do czołówki w swoim kraju, ale także coraz śmielej przedstawia się żużlowej publiczności na arenie międzynarodowej

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni
edukacja

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni 0 14

Klasy Prywatnej Szkoły Podstawowej Paderewski mają być bardziej liczne. Rodzice są oburzeni - podkreślają, że statut szkoły nie pozwala na przyjmowanie większej liczby dzieci. W odpowiedzi słyszą, że sytuacja jest wyjątkowa, a zmiany wymusza reforma oświaty

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich 0 1

Pochodzący z 1764 roku osobisty modlitewnik królewny Marii Leszczyńskiej, żony króla Francji Ludwika XV, w poniedziałek trafił do Muzeum Czartoryskich w Puławach. To podarunek od nowojorskiej Fundacji Rodzinnej Blochów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!