Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

20 sierpnia 2011 r.
14:17
Edytuj ten wpis

Ślub Pauliny Sykut: Pogodynka jest już mężatką (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora aa
0 38 A A
Paulina Sykut, prezenterka i pogodynka Polsatu wzięła ślub. Jej wybrankiem jest wieloletni partner P
Paulina Sykut, prezenterka i pogodynka Polsatu wzięła ślub. Jej wybrankiem jest wieloletni partner P

W sobotę w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Puławach Paulina Sykut, prezenterka i pogodynka Polsatu wzięła ślub. Jej wybrankiem jest wieloletni partner Piotr Jeżyna.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
>> Nowa wersja portalu DziennikWschodni.pl - przetestuj i wyślij opinię

Uroczystość była bardzo kameralna. Na ślub przyjechało kilkadziesiąt osób. W obstawie ochrony Paulina Sykut i jej wybranek wysiedli z czarnego BMW. W drodze do kościoła kilkunastu fotoreporterów robiło zdjęcia parze. Ochroniarze poinformowali, że fotoreporterzy nie mogą wejść do środka.

30-letnia Paulina Sykut poznała swojego męża, który jest od niej o 10 lat starszy w Puławach - rodzinnym mieście młodej pary. Wcześniej długo się przyjaźnili zanim zostali parą. Pan Piotr oświadczał się dwa razy. Pierwszy raz poprosił o rękę Pauliny jej mamę. Ale do ślubu nie doszło. Później zabrał piękną pogodynkę do kościoła, w którym dziś młodzi powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

Paulina założyła do kościoła białą sukienkę. Jest uszyta z jedwabiu. Została ona specjalnie zaprojektowana na tę okazję przez duet Bohoboco. Na przyjęcie prezenterka ma przygotowaną drugą kreację. - To także biała, jedwabna sukienka, ale jest krótka - opowiadała nam Paulina Sykut jeszcze przed ślubem.

Młodzi na swoich obrączkach mają wygrawerowaną datę ślubu i swoje imiona.

Na weselu bawi się ok. 120-130 osób. O muzykę zadbał didżej. Gra też zespół, do którego należała pani Paulina. Zaśpiewać ma również Conrado Yanez - finalista programu "Must be the music. Tylo muzyka", który Paulina Sykut współprowadziła.

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jerzy Lenartowicz / 17 października 2011 o 18:17
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

Do wstąpienia do PZPR namówił mnie mój Ojciec i Brat.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki.

Po prostu wiedziałem jak się w życiu dobrze ustawić.

Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć.

Jestem dumny, że byłem w PZPR!

Służę wiernie komunistycznej sprawie jak prawdziwy komunista i za to jestem obecnie represjonowany!

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Mój telefon: 609 146 746

Mail: majulena@wp.pl

Jerzy Lenartowicz
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

Do wstąpienia do PZPR namówił mnie mój Ojciec i Brat.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem ... rozwiń
Avatar
atynetwa 29 / 7 października 2011 o 18:18
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska
Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef
Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie
kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach
1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach
różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla
komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy
czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w
poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach
1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz
komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów
wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny
wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
s... rozwiń
Avatar
ada / 5 września 2011 o 12:06
[size="7"][/size]dajcie już spokój są ciekawsze tematy
Avatar
zarzygany / 2 września 2011 o 16:43
Gówno mnie to obchodzi.Wiem kim są.To mi starczy by wysunąć wnioski z tego ślubu.
Avatar
astor / 31 sierpnia 2011 o 06:28
Jak widać temat pogodynki jest z konsekwencją "ciągnięty" na portalu Dź.W..
Było więc o przygotowaniach do ślubu, było o ślubie... Teraz pora rozpocząć dywagacje na temat pożycia małżeńskiego i ewentualnego rozwodu.
Avatar
muppet show / 28 sierpnia 2011 o 18:16
[quote name='ala' timestamp='1314350397' post='519690']
a zjakiej ona jest ulicy wie ktoś?
[/quote]
z Sezamkowej.
Avatar
ala / 26 sierpnia 2011 o 11:19
a zjakiej ona jest ulicy wie ktoś?
Avatar
aga / 26 sierpnia 2011 o 10:44
PUŁAWSKA PATOLOGIA CIEKAWE CZY MAMUSIA SIĘ NARĄBAŁA
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2011 o 07:50
[quote name='abc' timestamp='1314143571' post='518037']
odpowiadam: jak nie was, to pewno kogoś innego.
[/quote]
długo nad tym myślałeś - teza wysokich lotów - zawsze można na ciebie liczyć, "wysoki" poziom - przykre
Avatar
abc / 24 sierpnia 2011 o 01:52
odpowiadam: jak nie was, to pewno kogoś innego.
Avatar
Jerzy Lenartowicz / 17 października 2011 o 18:17
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

Do wstąpienia do PZPR namówił mnie mój Ojciec i Brat.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki.

Po prostu wiedziałem jak się w życiu dobrze ustawić.

Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć.

Jestem dumny, że byłem w PZPR!

Służę wiernie komunistycznej sprawie jak prawdziwy komunista i za to jestem obecnie represjonowany!

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Mój telefon: 609 146 746

Mail: majulena@wp.pl

Jerzy Lenartowicz
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

Do wstąpienia do PZPR namówił mnie mój Ojciec i Brat.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem ... rozwiń
Avatar
atynetwa 29 / 7 października 2011 o 18:18
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska
Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef
Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie
kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach
1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach
różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla
komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy
czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w
poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach
1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz
komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów
wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny
wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
s... rozwiń
Avatar
ada / 5 września 2011 o 12:06
[size="7"][/size]dajcie już spokój są ciekawsze tematy
Avatar
zarzygany / 2 września 2011 o 16:43
Gówno mnie to obchodzi.Wiem kim są.To mi starczy by wysunąć wnioski z tego ślubu.
Avatar
astor / 31 sierpnia 2011 o 06:28
Jak widać temat pogodynki jest z konsekwencją "ciągnięty" na portalu Dź.W..
Było więc o przygotowaniach do ślubu, było o ślubie... Teraz pora rozpocząć dywagacje na temat pożycia małżeńskiego i ewentualnego rozwodu.
Avatar
muppet show / 28 sierpnia 2011 o 18:16
[quote name='ala' timestamp='1314350397' post='519690']
a zjakiej ona jest ulicy wie ktoś?
[/quote]
z Sezamkowej.
Avatar
ala / 26 sierpnia 2011 o 11:19
a zjakiej ona jest ulicy wie ktoś?
Avatar
aga / 26 sierpnia 2011 o 10:44
PUŁAWSKA PATOLOGIA CIEKAWE CZY MAMUSIA SIĘ NARĄBAŁA
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2011 o 07:50
[quote name='abc' timestamp='1314143571' post='518037']
odpowiadam: jak nie was, to pewno kogoś innego.
[/quote]
długo nad tym myślałeś - teza wysokich lotów - zawsze można na ciebie liczyć, "wysoki" poziom - przykre
Avatar
abc / 24 sierpnia 2011 o 01:52
odpowiadam: jak nie was, to pewno kogoś innego.
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Koncert Muzycznej Sceny Młodych w Puławach
22 czerwca 2018, 19:00

Koncert Muzycznej Sceny Młodych w Puławach 0 0

W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach (ul. Sieroszewskiego 4) odbędzie się Koncert Finałowy Muzycznej Sceny Młodych.

Nowe Biuro Obsługi Mieszkańców w Lublinie? Czynsz za duży, wnętrza za zimne

Nowe Biuro Obsługi Mieszkańców w Lublinie? Czynsz za duży, wnętrza za zimne 0 0

Przy ul. Kunickiego nie dojdzie raczej do otwarcia Biura Obsługi Mieszkańców, w którym możliwe byłoby załatwienie spraw związanych z dowodami osobistymi, meldunkami i niektórych innych spraw prowadzonych przez Urząd Miasta.

Lubelski Wzór 2018. Konferencja, która łączy biznes z branżą kreatywną
22 czerwca 2018, 10:15

Lubelski Wzór 2018. Konferencja, która łączy biznes z branżą kreatywną 0 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz czwarty w Lublinie odbędzie się Lubelski Wzór – konferencja łącząca branżę kreatywną z biznesem.

Za szybko zjeżdżał z ronda. 17-letni motocyklista w szpitalu

Za szybko zjeżdżał z ronda. 17-letni motocyklista w szpitalu 0 0

17-letni motocyklista trafił do szpitala po wypadku na jednym z rond w Zamościu.

Prawo jazdy zrobisz w Kraśniku. Jest zgoda radnych

Prawo jazdy zrobisz w Kraśniku. Jest zgoda radnych 0 0

W Kraśniku powstanie oddział Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Podczas sesji sejmiku województwa radni przyjęli jednogłośnie projekt uchwały w tej sprawie.

Tragiczny finał z pozoru niegroźnej stłuczki [zdjęcia]

Tragiczny finał z pozoru niegroźnej stłuczki [zdjęcia] 0 2

Kierowca renault podczas zmiany pasa ruchu nie zauważył samochodu ciężarowego i doprowadził do zderzenia. Kilka minut później pasażerka straciła przytomność. Nie udało się jej uratować

Nie zastosował cesarskiego cięcia. Matka walczy o rentę, lekarz się odwołuje

Nie zastosował cesarskiego cięcia. Matka walczy o rentę, lekarz się odwołuje 0 0

Matka dziecka, które ma niesprawną rękę po porodzie w bialskim szpitalu, walczy jeszcze o rentę dla syna. A lekarz składa apelację

Nielegalny towar z Ukrainy przemycali motolotnią
galeria

Nielegalny towar z Ukrainy przemycali motolotnią 0 1

Motolotni używali do przemytu towarów członkowie grupy przestępczej, którą rozbili pogranicznicy. Do gangu należeli Polacy i Ukraińcy

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii 0 0

Bartosz Boncik z Orląt Łuków wywalczył w Austrii Puchar Unii Europejskiej. Reprezentacja Polski nie miała sobie równych

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować
film

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować 0 0

Mały chłopiec bawił się w chowanego z pięcioletnią siostrą. Schował się w pralce, w której się zatrzasnął. Dziecko znalazł jego ojciec.

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego
film

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego 0 1

21 czerwca 2018. Astronomiczne lato może się rozpocząć burzowo. IMGW wydało ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego.

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli
22 czerwca 2018, 20:00

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na koncert duetu Cuatro Manos. Artyści wystąpi w kawiarni już 22 czerwca o godz. 20.

Łukasz Rogulski (Azoty Puławy): Wiem kogo muszę zastąpić

Łukasz Rogulski (Azoty Puławy): Wiem kogo muszę zastąpić 0 0

ROZMOWA z Łukaszem Rogulskim, nowym piłkarzem ręcznym Azotów Puławy

Radzyń Podlaski: Zgarnij dotacje na lokalne działania

Radzyń Podlaski: Zgarnij dotacje na lokalne działania 0 0

Działaj lokalnie i zgarnij dotację. Nabór wniosków trwa do 24 czerwca.

Międzyrzec Podlaski: Upamiętnią Jana Kołkowicza

Międzyrzec Podlaski: Upamiętnią Jana Kołkowicza 0 0

W Międzyrzecu Podlaskim odsłonią rondo im. Jana Kołkowicza. Ten prozaik, dziennikarz, jeden z głównych współzałożycieli zrzeszenia Wolność i Niezawisłość, który zmarł w 2007 roku, pochodził z Międzyrzeca Podlaskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!