Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

30 grudnia 2009 r.
11:36
Edytuj ten wpis

Szukali jej przez całą noc - była u rodziców. Akcja kosztowała 20 tys. zł

Autor: Zdjęcie autora (BK)
0 14 A A

Pięćdziesięciu policjantów, psy służbowe oraz policyjny helikopter przez sześć godzin poszukiwało 49-letniej mieszkanki Puław. Kilka minut po godzinie 6 rano rodzina poszukiwanej poinformowała, że kobieta jest bezpieczna u nich w domu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
We wtorek tuż przed północą puławscy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 49-letniej kobiety.

Z informacji wynikało, że mieszkanka Puław wyszła we wtorek z domu po godzinie 18. Zostawiła rzeczy osobiste, portfel z dokumentami i telefon.

– Mąż zgłosił zaginięcie. Podejrzewał, że mogło jej się coś stać, ponieważ kobieta leczyła się na depresję i miewała problemy z pamięcią – mówi Jacek Deptuś, podkomisarz z KWP Lublin.

Policjanci natychmiast rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Zaangażowano 50 policjantów, dwa psy służbowe oraz policyjny helikopter z kamerą termowizyjną.

– Policjanci przeszukali miejsca gdzie mogłaby znajdować się kobieta, helikopterem przeczesali rozległy teren miasta – relacjonuje Deptuś.

Kilka minut po godzinie 6 rano, kiedy rodzina poszukiwanej dowiedziała się, jakie siły zostały zaangażowane w poszukiwania zaginionej kobiety, przyznali, że zaginiona jest bezpieczna u nich w domu.

– Rodzice zaginionej 49-letniej kobiety poinformowali policjantów, że córka jest u nich w domu. Przyszła do nich tuż po północy, gdy rozpoczęła się akcja poszukiwawcza – dodaje Deptuś.

Wstępne koszty całej akcji poszukiwawczej to ponad 20 tysięcy złotych.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 stycznia 2010 o 23:14
Ciekawa interpretacja fragmentu kolędy "Ziemi niebo, niebu ziemia, wszyscy ślą sobie pozdrowienia"
Avatar
~gość~ / 31 grudnia 2009 o 14:07
jak nie znacie sytuacji to głupot nie wypisujcie.
Avatar
salomon / 31 grudnia 2009 o 12:03
Kto za to zapłaci?czyżby mężulek?
A kto mnie zrekompensuje pół nieprzespanej nocy z powodu chałasu helikoptera?
Avatar
konduktor / 31 grudnia 2009 o 10:25
Aszil napisał:
Dobre ....hahaha......zapraszam Cię ja:)) 175 cm bez szpilek, ambitna w kazdej dziedzinie:) pracowita szczególnie nocą, rozstępów brak, ciągle odkrywająca nowe uroki zycia, nie lesbijka,nie paląca ale za to spijąca słodycz z ust, nienudna marzycielka, lubiąca sex jak....kon owies:)))




OK!wiec sie pisze na ten owies:-) podaj nr.telefonu!!!!
Avatar
~xyz~ / 31 grudnia 2009 o 10:06
I BARDZO DOBRZE ŻE POLICJA PODEJMUJE TAK SZEROKIE I NATYCHMIASTOWE DZIAŁANIA . Obywatel musi wiedzie że może liczyc na użycie wszystkich środków z jej strony.Ukradną ci kapsle z kół czy włamią do samochodu , okradną - muszą użyc psa,szukac śladów wszystkimi metodami a nie jak panienka która nie potrafi dobrze nawet piłki kopac robi łaskę że zrobi zdjecie,pomaże jakimś proszkiem bo mu zimno czy deszcz pada, na widok trupa sraczki dostaje a kolega przełożony i tak da mu nagrodę nie za prace tylko za ucho lub za kawę. BRAWO NACZELNIK PREWENCJI I DLA TYCH CO MYŚLĄ GŁOWĄ A NIE UCHEM
I BARDZO DOBRZE ŻE POLICJA PODEJMUJE TAK SZEROKIE I NATYCHMIASTOWE DZIAŁANIA . Obywatel musi wiedzie że może liczyc na użycie wszystkich środków z jej strony.Ukradną ci kapsle z kół czy włamią do samochodu , okradną - muszą użyc psa,szukac śladów wszystkimi metodami a nie jak panienka która nie potrafi dobrze nawet piłki kopac robi łaskę że zrobi zdjecie,pomaże jakimś proszkiem bo mu zimno czy deszcz pada, na widok trupa sraczki dostaje a kolega przełożony i tak da mu nagrod... rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2009 o 21:25
Kiedy chodzi o osobę z depresją nie czeka się 24 h, tym bardziej, że w nocy był mróz i mogła gdzieś zamarznąć!
Dziwi tylko postawa męża i rodziny! Policja zrobiła swoje i to perfekcyjnie!
Avatar
bezrobotny / 30 grudnia 2009 o 20:35
przecież zgłoszenie o zaginięciu można przyjąć dopiero po 24 godzinach od zaginięcia
ale brawo dla policji
Avatar
wt3w / 30 grudnia 2009 o 20:34
Policjanci przeszukali miejsca gdzie mogłaby znajdować się kobieta
A do rodziców kobity nie zajrzeli,btw. po kiego helikopter w takiej sytuacji?
Avatar
Aszil / 30 grudnia 2009 o 18:20
konduktor napisał:
juz mieismy odkrecony 100 metrowy odcinek szyn a tu helikopter i swiatla, musialelismy to przelozyc, ale z wyskokowego sylwestra nici ...
kto mnie teraz zaprosi, krotko o mnie> 185cm, ambitny i pracowity nawet w nocy, po 2 letniej silowni bez rozstepow, 33 lata, ciekawy zycia, nie gej, pale i pije tylko w parze, kochliwy okropnie i nie nudny

Dobre ....hahaha......zapraszam Cię ja:)) 175 cm bez szpilek, ambitna w kazdej dziedzinie:) pracowita szczególnie nocą, rozstępów brak, ciągle odkrywająca nowe uroki zycia, nie lesbijka,nie paląca ale za to spijąca słodycz z ust, nienudna marzycielka, lubiąca sex jak....kon owies:)))
owita szczególnie nocą, rozstępów brak, ciągle odkrywająca nowe uroki zycia, nie lesbijka,nie paląca ale za to spijąca słodycz z ust, nienudna marzycielka, lubiąca sex jak....kon owies:))) rozwiń
Avatar
konduktor / 30 grudnia 2009 o 17:57
juz mieismy odkrecony 100 metrowy odcinek szyn a tu helikopter i swiatla, musialelismy to przelozyc, ale z wyskokowego sylwestra nici ...
kto mnie teraz zaprosi, krotko o mnie> 185cm, ambitny i pracowity nawet w nocy, po 2 letniej silowni bez rozstepow, 33 lata, ciekawy zycia, nie gej, pale i pije tylko w parze, kochliwy okropnie i nie nudny
Avatar
Gość / 1 stycznia 2010 o 23:14
Ciekawa interpretacja fragmentu kolędy "Ziemi niebo, niebu ziemia, wszyscy ślą sobie pozdrowienia"
Avatar
~gość~ / 31 grudnia 2009 o 14:07
jak nie znacie sytuacji to głupot nie wypisujcie.
Avatar
salomon / 31 grudnia 2009 o 12:03
Kto za to zapłaci?czyżby mężulek?
A kto mnie zrekompensuje pół nieprzespanej nocy z powodu chałasu helikoptera?
Avatar
konduktor / 31 grudnia 2009 o 10:25
Aszil napisał:
Dobre ....hahaha......zapraszam Cię ja:)) 175 cm bez szpilek, ambitna w kazdej dziedzinie:) pracowita szczególnie nocą, rozstępów brak, ciągle odkrywająca nowe uroki zycia, nie lesbijka,nie paląca ale za to spijąca słodycz z ust, nienudna marzycielka, lubiąca sex jak....kon owies:)))




OK!wiec sie pisze na ten owies:-) podaj nr.telefonu!!!!
Avatar
~xyz~ / 31 grudnia 2009 o 10:06
I BARDZO DOBRZE ŻE POLICJA PODEJMUJE TAK SZEROKIE I NATYCHMIASTOWE DZIAŁANIA . Obywatel musi wiedzie że może liczyc na użycie wszystkich środków z jej strony.Ukradną ci kapsle z kół czy włamią do samochodu , okradną - muszą użyc psa,szukac śladów wszystkimi metodami a nie jak panienka która nie potrafi dobrze nawet piłki kopac robi łaskę że zrobi zdjecie,pomaże jakimś proszkiem bo mu zimno czy deszcz pada, na widok trupa sraczki dostaje a kolega przełożony i tak da mu nagrodę nie za prace tylko za ucho lub za kawę. BRAWO NACZELNIK PREWENCJI I DLA TYCH CO MYŚLĄ GŁOWĄ A NIE UCHEM
I BARDZO DOBRZE ŻE POLICJA PODEJMUJE TAK SZEROKIE I NATYCHMIASTOWE DZIAŁANIA . Obywatel musi wiedzie że może liczyc na użycie wszystkich środków z jej strony.Ukradną ci kapsle z kół czy włamią do samochodu , okradną - muszą użyc psa,szukac śladów wszystkimi metodami a nie jak panienka która nie potrafi dobrze nawet piłki kopac robi łaskę że zrobi zdjecie,pomaże jakimś proszkiem bo mu zimno czy deszcz pada, na widok trupa sraczki dostaje a kolega przełożony i tak da mu nagrod... rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2009 o 21:25
Kiedy chodzi o osobę z depresją nie czeka się 24 h, tym bardziej, że w nocy był mróz i mogła gdzieś zamarznąć!
Dziwi tylko postawa męża i rodziny! Policja zrobiła swoje i to perfekcyjnie!
Avatar
bezrobotny / 30 grudnia 2009 o 20:35
przecież zgłoszenie o zaginięciu można przyjąć dopiero po 24 godzinach od zaginięcia
ale brawo dla policji
Avatar
wt3w / 30 grudnia 2009 o 20:34
Policjanci przeszukali miejsca gdzie mogłaby znajdować się kobieta
A do rodziców kobity nie zajrzeli,btw. po kiego helikopter w takiej sytuacji?
Avatar
Aszil / 30 grudnia 2009 o 18:20
konduktor napisał:
juz mieismy odkrecony 100 metrowy odcinek szyn a tu helikopter i swiatla, musialelismy to przelozyc, ale z wyskokowego sylwestra nici ...
kto mnie teraz zaprosi, krotko o mnie> 185cm, ambitny i pracowity nawet w nocy, po 2 letniej silowni bez rozstepow, 33 lata, ciekawy zycia, nie gej, pale i pije tylko w parze, kochliwy okropnie i nie nudny

Dobre ....hahaha......zapraszam Cię ja:)) 175 cm bez szpilek, ambitna w kazdej dziedzinie:) pracowita szczególnie nocą, rozstępów brak, ciągle odkrywająca nowe uroki zycia, nie lesbijka,nie paląca ale za to spijąca słodycz z ust, nienudna marzycielka, lubiąca sex jak....kon owies:)))
owita szczególnie nocą, rozstępów brak, ciągle odkrywająca nowe uroki zycia, nie lesbijka,nie paląca ale za to spijąca słodycz z ust, nienudna marzycielka, lubiąca sex jak....kon owies:))) rozwiń
Avatar
konduktor / 30 grudnia 2009 o 17:57
juz mieismy odkrecony 100 metrowy odcinek szyn a tu helikopter i swiatla, musialelismy to przelozyc, ale z wyskokowego sylwestra nici ...
kto mnie teraz zaprosi, krotko o mnie> 185cm, ambitny i pracowity nawet w nocy, po 2 letniej silowni bez rozstepow, 33 lata, ciekawy zycia, nie gej, pale i pije tylko w parze, kochliwy okropnie i nie nudny
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 0 2

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 0 0

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty!
Wiersze między newsami

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty! 0 0

O wyższości chodzenia na piechotę pisał poeta już pół wieku temu. Miron Białoszewski o chodzeniu i… pluciu

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement"
galeria

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement" 9 2

To ewenement na ogólnopolską skalę. Para sokołów wędrownych, która kilka lat temu zagnieździła się na kominie Elektrociepłowni Lublin Wrotków doczekała się aż pięciu piskląt – trzech samiczek i dwóch samców. Jak dotąd w Polsce tak licznego lęgu tego gatunku ptaków jeszcze nie udokumentowano.

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 9

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 4 5

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 23 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 3 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 4 2

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 70 3

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 2 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!