Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

25 marca 2014 r.
13:23
Edytuj ten wpis

Tragiczny wypadek na trasie Puławy - Żyrzyn. Nie żyje 26-letnia kobieta

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
7 55 A A

26-letnia kobieta nie żyje. Jej półroczne dziecko trafiło do szpitala. To skutki wypadku, do którego doszło na trasie z Puław do Żyrzyna.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dwa samochody osobowe i ciężarówka zderzyły się w okolicy zjazdu do Zakładów Azotowych w Puławach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-latek z gminy Końskowola wyjechał swoim oplem astrą z drogi podporządkowanej. Wymusił pierwszeństwo na kierowcy ciężarówki. - Opel uderzył w ciężarówkę, odbił się od niej, a następnie zderzył się z osobowym roverem - mówi Andrzej Fijołek, z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji. - Samochodem tym podróżowała 26-letnia kobieta z półrocznym dzieckiem. Oboje trafili do szpitala w Puławach. Niestety, życia kobiety nie udało się uratować.

Komentarze 55

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kontakt / 8 kwietnia 2014 o 09:31

Wyrazy współczucia!!!

Rodzinę Pani Magdy proszę o kontakt pod numerem 501 123 832.

Avatar
Gość / 4 kwietnia 2014 o 21:54

Znałam Magdę i jej synka - dla jej rodziny i męża jest to ogromna tragedia. Miała przed sobą całe życie, bardzo kochała swojego synka - a teraz już jej nie ma. Tymek nigdy nie pozna swojej mamusi nawet nie będzie jej pamiętał i to jest najgorsze. Przez jedną złą decyzję sprawcy wypadku cierpi cała rodzina i to biedne malutkie dziecko. Spoczywaj w spokoju [*]

Avatar
Gość / 4 kwietnia 2014 o 21:52

Znałam Magdę i jej synka - dla jej rodziny i męża jest to ogromna tragedia. Miała przed sobą całe życie, bardzo kochała swojego synka - a teraz już jej nie ma. Tymek nigdy nie pozna swojej mamusi nawet nie będzie jej pamiętał i to jest najgorsze. Przez jedną złą decyzję sprawcy wypadku cierpi cała rodzina i to biedne malutkie dziecko. Spoczywaj w spokoju [*]

Avatar
Nieznajoma / 31 marca 2014 o 21:13

Ludzie, blagam Was!!! przestancie tak surowo osadzac sprawce wypadku!

Ja wiem, ze gdy ginie mloda osoba a w dodatku matka malego

dziecka, to emocje siegaja zenitu ale rozwazcie na chlodno,

jak czuje sie w tej sytuacji ten mliody czlowiek.Jego zycie tez

w tej jednej chwili leglo w gruzach.Napewno nie zrobil tego

celowo i oddal by wszystko, zeby mozna bylo cofnac czas...

Nie znam sprawcy wypadku ale jest mi Go tak po ludzku bardzo zal.

Zal mi jest takze tej mlodej kobiety, ktorej zycie przedwczesnie

zgaslo oraz tych. co pozostali w bolu i cierpieniu.

Najglebsze wyrazy wspolczucia dla obu stron...

Ludzie, blagam Was!!! przestancie tak surowo osadzac sprawce wypadku!

Ja wiem, ze gdy ginie mloda osoba a w dodatku matka malego

dziecka, to emocje siegaja zenitu ale rozwazcie na chlodno,

jak czuje sie w tej sytuacji ten mliody czlowiek.Jego zycie tez

w tej jednej chwili leglo w gruzach.Napewno nie zrobil tego

celowo i oddal by wszystko, zeby mozna bylo cofnac czas...

Nie znam sprawcy wypadku ale jest mi Go tak po ludzku bardzo zal.

Zal mi jest takze tej mlodej kobiety, ktorej zycie przedw... rozwiń

Avatar
gh / 31 marca 2014 o 20:47

Gdyby to mojej rodzinie coś się stało, chciałbym zabić gnoja. Gdyby moje dziecko było sprawcą takiej tragedii broniłbym dziecka. Mam prawo jazy 3 lata ale kilkometrów przejechanych w tym czasie dużo, bardzo dużo. Widziałem różne sytuacje na drogach w całej europie i najgożej jest w Polsce, niestety. Cwaniactwo, chamstwo, brawura. Strach jechać przepisowo czasami bo inni już się wkur...ją za plecami. Nie, sam też nie jestem idealnym kierowcą ale mam wyobraźnie i często jednak zwalniam i zawsze przestrzegam znaków. One tam nie stoją lub nie są namalowane bez powodu.

Współczuje i rodzinie ofiary i rodzinie chłopaka.

Zamiast oceniać, lepiej zrobić coś samemu dla poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Pozdrawiam.


Gdyby to mojej rodzinie coś się stało, chciałbym zabić gnoja. Gdyby moje dziecko było sprawcą takiej tragedii broniłbym dziecka. Mam prawo jazy 3 lata ale kilkometrów przejechanych w tym czasie dużo, bardzo dużo. Widziałem różne sytuacje na drogach w całej europie i najgożej jest w Polsce, niestety. Cwaniactwo, chamstwo, brawura. Strach jechać przepisowo czasami bo inni już się wkur...ją za plecami. Nie, sam też nie jestem idealnym kierowcą ale mam wyobraźnie i często jednak zwalniam i zawsze przestrzegam znaków. One tam nie stoją lub nie są namalowane bez powodu.

Współczuje i rodzinie ofiary i rodzinie chłopaka.

Zamiast oceniać, lepiej zrobić coś samemu dla poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Pozdrawiam.

tak tu cwaniakujesz a jakby co do czego to sam zabiłbyś swoją rodzinę dla pieniedzy

tak tu cwaniakujesz a jakby co do czego to sam zabiłbyś swoją rodzinę dla pieniedzy

rozwiń
Avatar
SzatanSerduszko / 28 marca 2014 o 08:38

Gdyby to mojej rodzinie coś się stało, chciałbym zabić gnoja. Gdyby moje dziecko było sprawcą takiej tragedii broniłbym dziecka. Mam prawo jazy 3 lata ale kilkometrów przejechanych w tym czasie dużo, bardzo dużo. Widziałem różne sytuacje na drogach w całej europie i najgożej jest w Polsce, niestety. Cwaniactwo, chamstwo, brawura. Strach jechać przepisowo czasami bo inni już się wkur...ją za plecami. Nie, sam też nie jestem idealnym kierowcą ale mam wyobraźnie i często jednak zwalniam i zawsze przestrzegam znaków. One tam nie stoją lub nie są namalowane bez powodu.

Współczuje i rodzinie ofiary i rodzinie chłopaka.

Zamiast oceniać, lepiej zrobić coś samemu dla poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Pozdrawiam.

Gdyby to mojej rodzinie coś się stało, chciałbym zabić gnoja. Gdyby moje dziecko było sprawcą takiej tragedii broniłbym dziecka. Mam prawo jazy 3 lata ale kilkometrów przejechanych w tym czasie dużo, bardzo dużo. Widziałem różne sytuacje na drogach w całej europie i najgożej jest w Polsce, niestety. Cwaniactwo, chamstwo, brawura. Strach jechać przepisowo czasami bo inni już się wkur...ją za plecami. Nie, sam też nie jestem idealnym kierowcą ale mam wyobraźnie i często jednak zwalniam i zawsze przestrzegam znaków. One tam nie stoją lub nie... rozwiń

Avatar
olo / 28 marca 2014 o 07:19

nie interesuje mnie , że Pani syn jest zdruzgotany.. co nas to obchodzi, spowodował wypadek? Spowodował.. Zginela kobieta? zginela.. ale oczywiscie dla Pani syna potrafi Pani znalezc usprawiedliwienie.. Ciekawa jestem jakby to Pani syn zginąl zamiast tej dziewczyny, nadal by Pani lub inni potrafiliby znalezc mnóstwo przyczyn i usprawiedliwien? Podejrzewam, ze nie. Kazdy jest madry , tylkko ze ta dziewczyna byla tak młoda.. Zdarzyla wyjsc za maz, urodzic dziecko... a tu trafil sie taki, ktory jej to zycie odebrał. I na dodatek mamy mu wspolczuc bo on jest zdruzgotany... Uwzazam, ze te wyrzuty sumienia go powinny zjadac kazdego dnia. A nie minie chchwila, i nie wiadomo czy znow, tym razem przez skurcz reki, nie zabije kolejnej osoby.. Wspolczuje bardzo rodzinie, ktora dzieki  20-letniemu chlopakowi musi przez to wszystko przechodzic!  Ogromna tragedia dla tych ludzi, nie znalam dziewczyny i jej rodziny ale to co sie wydarzylo strasznie poruszylo mym serecem. A ci co znajduja wytlumaczenie dla tego chlopaka niech sobie wyobraza, ze to własnie TOBIE mame, zone, siostre zabil ten chłopak..

Równie dobrze mogę napisać, że komentarze tego typu nie interesują nikogo, nie jesteście Państwo wymiarem sprawiedliwości, nie macie prawa go oceniać. Kare poniesie napewno, nie ulega to wątpliwośći, ale wyrok prosze pozostawić sądowi, nie wy od tego jesteście.

Rozumiem pani emocje (jestem tez kierowcą i mam za sobą zdarzenie drogowe - po nim inaczej patrzę na sprawy), i prosze mi wierzyć - gdyby pani przytrafiło się kogoś skrzywdzić będąc kierowcą (pomimo że zrobiłaby pani to nie chcący - a prosze mi wierzyć - może się zdarzyć) inaczej by pani mówiła.... ale emocje rozumiem w obliczu śmierci. Łatwo jebać kogoś, a często nie zdajemy sobie sprawy, że ta osoba naprawdę nie chciała nic złego, nie była karana, nie była pijana, po prostu - zagapiła się. Rozumiem jgdy recydywa, gdy pijany, naćpany za kierownicą. To co innego. W tym przypadku jestem w stanie uwierzyć - pomimo również emocjonalnych moich pierwszych wypowiedzi w tym wątku - że ten młody nie chciał nikogo skrzywdzić. Nie wiem, zagapisł się, hamulce nie zadziałałay, czy coś.... różnie bywa. Wierzę, że bardzo przezywa ten wypadek i żałuje tego. Nie można mu zarzucać, że zrobił to specjalnie - a taka tendencja jest na forum.

m za sobą zdarzenie drogowe - po nim inaczej patrzę na sprawy), i prosze mi wierzyć - gdyby pani przytrafiło się kogoś skrzywdzić będąc kierowcą (pomimo że zrobiłaby pani to nie chcący - a prosze mi wierzyć - może się zdarzyć) inaczej by pani mówiła.... ale emocje rozumiem w obliczu śmierci. Łatwo jebać kogoś, a często nie zdajemy sobie sprawy, że ta osoba naprawdę nie chciała nic złego, nie była karana, nie była pijana, po prostu - zagapiła się. Rozumiem jgdy recydywa, gdy pijany, naćpany za kierownicą. To co innego. W tym przypadku jestem ... rozwiń
Avatar
olo / 28 marca 2014 o 07:12

Piszę to w imieniu mojego syna - uczestnika wypadku. Nasz syn jest zdruzgotany, prawdopodobnie nigdy nie wybaczy sobie tego, co się stało. Z całego serca żałuje on swojego czynu i współczuje rodzinie Pani Magdy.

Wierzę.

Ludzie różnie reagują w obliczu tragedii. Sam jestem uczestnikiem wypadku i wiem co się czuje. Nikogo nie chce się skrzywdzić, a jednak coś pójdzie nie tak. W moim przypadku była zima i śnieg na jezdni. Nie udało się wyhamować. Źle oceniło się reakcjęauta na śniegu... Na szczęście nikt nie zginął....

Wierzę.

Ludzie różnie reagują w obliczu tragedii. Sam jestem uczestnikiem wypadku i wiem co się czuje. Nikogo nie chce się skrzywdzić, a jednak coś pójdzie nie tak. W moim przypadku była zima i śnieg na jezdni. Nie udało się wyhamować. Źle oceniło się reakcjęauta na śniegu... Na szczęście nikt nie zginął....

rozwiń
Avatar
Antyklerde / 27 marca 2014 o 22:54

A ty jestes idealnym kierowca? nigdy ci sie nie zdarzylo popelnic bledu? kolejny kretyn, ktory madrzy sie nie widzac calej sprawy. CIekaw jestem, czy wy byscie zachowali sie tak, ze nic by z tego nie wyszlo. Kazdy madry jak go to nie dotyczy. Nie powiedzialem, ze nie wymusil pierwszenstwa bo wymusil. Nie zmienia to faktu, ze to nie on uderzyl w ta kobiete, tylko TIR. W ogole dobre przeklamanie w tym artykule jest, a wy naiwni dalej w to wierzcie.

kierowca opla spowodował wypadek a to co się stało dalej to także jego wina...on wymusił pierwszeństwo,nic go nie usprawiedliwia,kierowca tira,albo chciał uciec albo też odbił się od opla i udezył w drugie auto...nie wiem nie widziałem,ale bajki pisać możesz dla dzieci...

kierowca opla spowodował wypadek a to co się stało dalej to także jego wina...on wymusił pierwszeństwo,nic go nie usprawiedliwia,kierowca tira,albo chciał uciec albo też odbił się od opla i udezył w drugie auto...nie wiem nie widziałem,ale bajki pisać możesz dla dzieci...

rozwiń
Avatar
agulina / 27 marca 2014 o 20:08

szkoda dziecka bo nigdy nie b.wiedzialo co to miec mame!!

Avatar
Kontakt / 8 kwietnia 2014 o 09:31

Wyrazy współczucia!!!

Rodzinę Pani Magdy proszę o kontakt pod numerem 501 123 832.

Avatar
Gość / 4 kwietnia 2014 o 21:54

Znałam Magdę i jej synka - dla jej rodziny i męża jest to ogromna tragedia. Miała przed sobą całe życie, bardzo kochała swojego synka - a teraz już jej nie ma. Tymek nigdy nie pozna swojej mamusi nawet nie będzie jej pamiętał i to jest najgorsze. Przez jedną złą decyzję sprawcy wypadku cierpi cała rodzina i to biedne malutkie dziecko. Spoczywaj w spokoju [*]

Avatar
Gość / 4 kwietnia 2014 o 21:52

Znałam Magdę i jej synka - dla jej rodziny i męża jest to ogromna tragedia. Miała przed sobą całe życie, bardzo kochała swojego synka - a teraz już jej nie ma. Tymek nigdy nie pozna swojej mamusi nawet nie będzie jej pamiętał i to jest najgorsze. Przez jedną złą decyzję sprawcy wypadku cierpi cała rodzina i to biedne malutkie dziecko. Spoczywaj w spokoju [*]

Avatar
Nieznajoma / 31 marca 2014 o 21:13

Ludzie, blagam Was!!! przestancie tak surowo osadzac sprawce wypadku!

Ja wiem, ze gdy ginie mloda osoba a w dodatku matka malego

dziecka, to emocje siegaja zenitu ale rozwazcie na chlodno,

jak czuje sie w tej sytuacji ten mliody czlowiek.Jego zycie tez

w tej jednej chwili leglo w gruzach.Napewno nie zrobil tego

celowo i oddal by wszystko, zeby mozna bylo cofnac czas...

Nie znam sprawcy wypadku ale jest mi Go tak po ludzku bardzo zal.

Zal mi jest takze tej mlodej kobiety, ktorej zycie przedwczesnie

zgaslo oraz tych. co pozostali w bolu i cierpieniu.

Najglebsze wyrazy wspolczucia dla obu stron...

Ludzie, blagam Was!!! przestancie tak surowo osadzac sprawce wypadku!

Ja wiem, ze gdy ginie mloda osoba a w dodatku matka malego

dziecka, to emocje siegaja zenitu ale rozwazcie na chlodno,

jak czuje sie w tej sytuacji ten mliody czlowiek.Jego zycie tez

w tej jednej chwili leglo w gruzach.Napewno nie zrobil tego

celowo i oddal by wszystko, zeby mozna bylo cofnac czas...

Nie znam sprawcy wypadku ale jest mi Go tak po ludzku bardzo zal.

Zal mi jest takze tej mlodej kobiety, ktorej zycie przedw... rozwiń

Avatar
gh / 31 marca 2014 o 20:47

Gdyby to mojej rodzinie coś się stało, chciałbym zabić gnoja. Gdyby moje dziecko było sprawcą takiej tragedii broniłbym dziecka. Mam prawo jazy 3 lata ale kilkometrów przejechanych w tym czasie dużo, bardzo dużo. Widziałem różne sytuacje na drogach w całej europie i najgożej jest w Polsce, niestety. Cwaniactwo, chamstwo, brawura. Strach jechać przepisowo czasami bo inni już się wkur...ją za plecami. Nie, sam też nie jestem idealnym kierowcą ale mam wyobraźnie i często jednak zwalniam i zawsze przestrzegam znaków. One tam nie stoją lub nie są namalowane bez powodu.

Współczuje i rodzinie ofiary i rodzinie chłopaka.

Zamiast oceniać, lepiej zrobić coś samemu dla poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Pozdrawiam.


Gdyby to mojej rodzinie coś się stało, chciałbym zabić gnoja. Gdyby moje dziecko było sprawcą takiej tragedii broniłbym dziecka. Mam prawo jazy 3 lata ale kilkometrów przejechanych w tym czasie dużo, bardzo dużo. Widziałem różne sytuacje na drogach w całej europie i najgożej jest w Polsce, niestety. Cwaniactwo, chamstwo, brawura. Strach jechać przepisowo czasami bo inni już się wkur...ją za plecami. Nie, sam też nie jestem idealnym kierowcą ale mam wyobraźnie i często jednak zwalniam i zawsze przestrzegam znaków. One tam nie stoją lub nie są namalowane bez powodu.

Współczuje i rodzinie ofiary i rodzinie chłopaka.

Zamiast oceniać, lepiej zrobić coś samemu dla poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Pozdrawiam.

tak tu cwaniakujesz a jakby co do czego to sam zabiłbyś swoją rodzinę dla pieniedzy

tak tu cwaniakujesz a jakby co do czego to sam zabiłbyś swoją rodzinę dla pieniedzy

rozwiń
Avatar
SzatanSerduszko / 28 marca 2014 o 08:38

Gdyby to mojej rodzinie coś się stało, chciałbym zabić gnoja. Gdyby moje dziecko było sprawcą takiej tragedii broniłbym dziecka. Mam prawo jazy 3 lata ale kilkometrów przejechanych w tym czasie dużo, bardzo dużo. Widziałem różne sytuacje na drogach w całej europie i najgożej jest w Polsce, niestety. Cwaniactwo, chamstwo, brawura. Strach jechać przepisowo czasami bo inni już się wkur...ją za plecami. Nie, sam też nie jestem idealnym kierowcą ale mam wyobraźnie i często jednak zwalniam i zawsze przestrzegam znaków. One tam nie stoją lub nie są namalowane bez powodu.

Współczuje i rodzinie ofiary i rodzinie chłopaka.

Zamiast oceniać, lepiej zrobić coś samemu dla poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Pozdrawiam.

Gdyby to mojej rodzinie coś się stało, chciałbym zabić gnoja. Gdyby moje dziecko było sprawcą takiej tragedii broniłbym dziecka. Mam prawo jazy 3 lata ale kilkometrów przejechanych w tym czasie dużo, bardzo dużo. Widziałem różne sytuacje na drogach w całej europie i najgożej jest w Polsce, niestety. Cwaniactwo, chamstwo, brawura. Strach jechać przepisowo czasami bo inni już się wkur...ją za plecami. Nie, sam też nie jestem idealnym kierowcą ale mam wyobraźnie i często jednak zwalniam i zawsze przestrzegam znaków. One tam nie stoją lub nie... rozwiń

Avatar
olo / 28 marca 2014 o 07:19

nie interesuje mnie , że Pani syn jest zdruzgotany.. co nas to obchodzi, spowodował wypadek? Spowodował.. Zginela kobieta? zginela.. ale oczywiscie dla Pani syna potrafi Pani znalezc usprawiedliwienie.. Ciekawa jestem jakby to Pani syn zginąl zamiast tej dziewczyny, nadal by Pani lub inni potrafiliby znalezc mnóstwo przyczyn i usprawiedliwien? Podejrzewam, ze nie. Kazdy jest madry , tylkko ze ta dziewczyna byla tak młoda.. Zdarzyla wyjsc za maz, urodzic dziecko... a tu trafil sie taki, ktory jej to zycie odebrał. I na dodatek mamy mu wspolczuc bo on jest zdruzgotany... Uwzazam, ze te wyrzuty sumienia go powinny zjadac kazdego dnia. A nie minie chchwila, i nie wiadomo czy znow, tym razem przez skurcz reki, nie zabije kolejnej osoby.. Wspolczuje bardzo rodzinie, ktora dzieki  20-letniemu chlopakowi musi przez to wszystko przechodzic!  Ogromna tragedia dla tych ludzi, nie znalam dziewczyny i jej rodziny ale to co sie wydarzylo strasznie poruszylo mym serecem. A ci co znajduja wytlumaczenie dla tego chlopaka niech sobie wyobraza, ze to własnie TOBIE mame, zone, siostre zabil ten chłopak..

Równie dobrze mogę napisać, że komentarze tego typu nie interesują nikogo, nie jesteście Państwo wymiarem sprawiedliwości, nie macie prawa go oceniać. Kare poniesie napewno, nie ulega to wątpliwośći, ale wyrok prosze pozostawić sądowi, nie wy od tego jesteście.

Rozumiem pani emocje (jestem tez kierowcą i mam za sobą zdarzenie drogowe - po nim inaczej patrzę na sprawy), i prosze mi wierzyć - gdyby pani przytrafiło się kogoś skrzywdzić będąc kierowcą (pomimo że zrobiłaby pani to nie chcący - a prosze mi wierzyć - może się zdarzyć) inaczej by pani mówiła.... ale emocje rozumiem w obliczu śmierci. Łatwo jebać kogoś, a często nie zdajemy sobie sprawy, że ta osoba naprawdę nie chciała nic złego, nie była karana, nie była pijana, po prostu - zagapiła się. Rozumiem jgdy recydywa, gdy pijany, naćpany za kierownicą. To co innego. W tym przypadku jestem w stanie uwierzyć - pomimo również emocjonalnych moich pierwszych wypowiedzi w tym wątku - że ten młody nie chciał nikogo skrzywdzić. Nie wiem, zagapisł się, hamulce nie zadziałałay, czy coś.... różnie bywa. Wierzę, że bardzo przezywa ten wypadek i żałuje tego. Nie można mu zarzucać, że zrobił to specjalnie - a taka tendencja jest na forum.

m za sobą zdarzenie drogowe - po nim inaczej patrzę na sprawy), i prosze mi wierzyć - gdyby pani przytrafiło się kogoś skrzywdzić będąc kierowcą (pomimo że zrobiłaby pani to nie chcący - a prosze mi wierzyć - może się zdarzyć) inaczej by pani mówiła.... ale emocje rozumiem w obliczu śmierci. Łatwo jebać kogoś, a często nie zdajemy sobie sprawy, że ta osoba naprawdę nie chciała nic złego, nie była karana, nie była pijana, po prostu - zagapiła się. Rozumiem jgdy recydywa, gdy pijany, naćpany za kierownicą. To co innego. W tym przypadku jestem ... rozwiń
Avatar
olo / 28 marca 2014 o 07:12

Piszę to w imieniu mojego syna - uczestnika wypadku. Nasz syn jest zdruzgotany, prawdopodobnie nigdy nie wybaczy sobie tego, co się stało. Z całego serca żałuje on swojego czynu i współczuje rodzinie Pani Magdy.

Wierzę.

Ludzie różnie reagują w obliczu tragedii. Sam jestem uczestnikiem wypadku i wiem co się czuje. Nikogo nie chce się skrzywdzić, a jednak coś pójdzie nie tak. W moim przypadku była zima i śnieg na jezdni. Nie udało się wyhamować. Źle oceniło się reakcjęauta na śniegu... Na szczęście nikt nie zginął....

Wierzę.

Ludzie różnie reagują w obliczu tragedii. Sam jestem uczestnikiem wypadku i wiem co się czuje. Nikogo nie chce się skrzywdzić, a jednak coś pójdzie nie tak. W moim przypadku była zima i śnieg na jezdni. Nie udało się wyhamować. Źle oceniło się reakcjęauta na śniegu... Na szczęście nikt nie zginął....

rozwiń
Avatar
Antyklerde / 27 marca 2014 o 22:54

A ty jestes idealnym kierowca? nigdy ci sie nie zdarzylo popelnic bledu? kolejny kretyn, ktory madrzy sie nie widzac calej sprawy. CIekaw jestem, czy wy byscie zachowali sie tak, ze nic by z tego nie wyszlo. Kazdy madry jak go to nie dotyczy. Nie powiedzialem, ze nie wymusil pierwszenstwa bo wymusil. Nie zmienia to faktu, ze to nie on uderzyl w ta kobiete, tylko TIR. W ogole dobre przeklamanie w tym artykule jest, a wy naiwni dalej w to wierzcie.

kierowca opla spowodował wypadek a to co się stało dalej to także jego wina...on wymusił pierwszeństwo,nic go nie usprawiedliwia,kierowca tira,albo chciał uciec albo też odbił się od opla i udezył w drugie auto...nie wiem nie widziałem,ale bajki pisać możesz dla dzieci...

kierowca opla spowodował wypadek a to co się stało dalej to także jego wina...on wymusił pierwszeństwo,nic go nie usprawiedliwia,kierowca tira,albo chciał uciec albo też odbił się od opla i udezył w drugie auto...nie wiem nie widziałem,ale bajki pisać możesz dla dzieci...

rozwiń
Avatar
agulina / 27 marca 2014 o 20:08

szkoda dziecka bo nigdy nie b.wiedzialo co to miec mame!!

Zobacz wszystkie komentarze 55

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 12

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 85 43

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 367 25

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 215 46

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 16

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!