Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

5 listopada 2010 r.
18:00
Edytuj ten wpis

Trzcianka: Kierowca śmiertelnie potrącił 50-latkę i odjechał. Nic nie pamięta

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 22 A A

Mariusz M. przyznał, że to on kierował samochodem. Ale twierdził, że nie pamięta, żeby potrącił człowieka. Wczoraj został aresztowany przez Sąd Rejonowy w Puławach za spowodowanie po pijanemu śmiertelnego wypadku i ucieczkę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W środę po godzinie 18-stej 33-letni Mariusz M. przejeżdżał oplem vectrą przez Trzciankę, w gminie Janowiec. Wcześniej świadkowie widzieli go w sklepie. Było po nim widać, że może być pod wpływem alkoholu.

Rozpędzony samochód potrącił 50-letnią mieszkankę Trzcianki. Kobieta zmarła podczas reanimacji. Kierowca opla uciekł z miejsca wypadku. Ale zdarzenie widział świadek, który od razu zawiadomił policję. Policjanci tuż przy miejscu wypadku znaleźli tablicę rejestracyjną, która odpadła od opla. To pozwoliło na szybkie ustalenie do kogo należy auto. Po godzinie byli już w domu Mariusz M. Mężczyzna spał. Jego samochód stał zamknięty w garażu. Miał uszkodzone nadwozie.

Mariusz M. był pijany. Alkomat pokazał, że miał w organizmie 1,8 promila alkoholu. Najpierw trzeźwiał w izbie zatrzymań. Wczoraj w puławskiej prokuraturze usłyszał zarzut spowodowania śmiertelnego wypadku pod wpływem alkoholu i ucieczkę.

- Przyznał się, że to on kierował samochodem – mówi Małgorzata Szyszka, zastępca prokuratora rejonowego w Puławach.

Po południu mężczyzna został aresztowany przez sąd na trzy miesiące.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
sabinka / 7 grudnia 2010 o 14:15
wy wszyscy śie nadajecie do jednego baniaka hehehehe
Avatar
miki / 10 listopada 2010 o 20:47
nazwa miejscowośi to Trzcianki a nie Trzcianka, należałoby sprostować
Avatar
pyska / 10 listopada 2010 o 10:36
[quote name='Gość' timestamp='1289374549' post='377596']
Czy ten kierowca, który potrącił śmiertelnie tą Panią jest z Trzcianek??
[/quote]
nie jest z oblas ....
Avatar
pyska / 10 listopada 2010 o 10:34
[quote name='lololp' timestamp='1288991543' post='374868']
w trzciankach tak powinno byc
[/quote]
ciebie powinien samochód pier***no.. zeby ci sie to samo stało....
Avatar
Gość / 10 listopada 2010 o 08:35
Czy ten kierowca, który potrącił śmiertelnie tą Panią jest z Trzcianek??
Avatar
mieszkaniec / 9 listopada 2010 o 17:22
Jak mijałem tą panią zawsze szła poboczem a jeżdzę od 1999 roku. Czy była pod wpływem alkoholu to tylko domniemanie, co gdyby tam była grupa ludzi, jej dzieci, inne dzieci, nasi znajomi, rodzice wracający z pracy? Dożywocie i roboty publiczne dla niego !!!
Avatar
Sylwia / 9 listopada 2010 o 09:52
znam tego chłopaka i jest dobrym człowiekiem!!!tylko alkochol gubi ludzi,a ta pani sama była pijaczka i faktycznie dzieci nie wychowywała sama tylko jej tata!!!!ale wytlumaczenia nie ma co do siadania za kierownice po alkocholu,szkoda ze tak sobie zycie zmarnowal i swojej rodzinie bo tez zostawił zone i dwoje dzieci:(
Avatar
mieszkanka trzcianek / 9 listopada 2010 o 00:55
odjeb sie aga od nich.nie znasz to nie pisz takich glupot.
Avatar
aga / 8 listopada 2010 o 18:37
TA KOBITKA TRZEZWA TEZ NIE BYLA ...A PODOBNO DZIECI TEZ NIE WYCHOWYWALA BO MIALA PROBLEM Z SOBA
Avatar
karola / 8 listopada 2010 o 18:31
ludzie oni wszyscy tam na wsi jezdza pijani mysle ze policja powinna po wsiach troszke wiecej patrolowac ........... a nie tylko pijanych rowerzystow lapac
Avatar
sabinka / 7 grudnia 2010 o 14:15
wy wszyscy śie nadajecie do jednego baniaka hehehehe
Avatar
miki / 10 listopada 2010 o 20:47
nazwa miejscowośi to Trzcianki a nie Trzcianka, należałoby sprostować
Avatar
pyska / 10 listopada 2010 o 10:36
[quote name='Gość' timestamp='1289374549' post='377596']
Czy ten kierowca, który potrącił śmiertelnie tą Panią jest z Trzcianek??
[/quote]
nie jest z oblas ....
Avatar
pyska / 10 listopada 2010 o 10:34
[quote name='lololp' timestamp='1288991543' post='374868']
w trzciankach tak powinno byc
[/quote]
ciebie powinien samochód pier***no.. zeby ci sie to samo stało....
Avatar
Gość / 10 listopada 2010 o 08:35
Czy ten kierowca, który potrącił śmiertelnie tą Panią jest z Trzcianek??
Avatar
mieszkaniec / 9 listopada 2010 o 17:22
Jak mijałem tą panią zawsze szła poboczem a jeżdzę od 1999 roku. Czy była pod wpływem alkoholu to tylko domniemanie, co gdyby tam była grupa ludzi, jej dzieci, inne dzieci, nasi znajomi, rodzice wracający z pracy? Dożywocie i roboty publiczne dla niego !!!
Avatar
Sylwia / 9 listopada 2010 o 09:52
znam tego chłopaka i jest dobrym człowiekiem!!!tylko alkochol gubi ludzi,a ta pani sama była pijaczka i faktycznie dzieci nie wychowywała sama tylko jej tata!!!!ale wytlumaczenia nie ma co do siadania za kierownice po alkocholu,szkoda ze tak sobie zycie zmarnowal i swojej rodzinie bo tez zostawił zone i dwoje dzieci:(
Avatar
mieszkanka trzcianek / 9 listopada 2010 o 00:55
odjeb sie aga od nich.nie znasz to nie pisz takich glupot.
Avatar
aga / 8 listopada 2010 o 18:37
TA KOBITKA TRZEZWA TEZ NIE BYLA ...A PODOBNO DZIECI TEZ NIE WYCHOWYWALA BO MIALA PROBLEM Z SOBA
Avatar
karola / 8 listopada 2010 o 18:31
ludzie oni wszyscy tam na wsi jezdza pijani mysle ze policja powinna po wsiach troszke wiecej patrolowac ........... a nie tylko pijanych rowerzystow lapac
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 3

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 6 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 2 6

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 1

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 73 6

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 24

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 47 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 48 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!