piątek, 23 lutego 2018 r.

Puławy

Uciekł z domu pomocy. Chciał dotrzeć ze Świdnika do Lublina na piechotę. Doszedł do Dęblina

Dodano: 10 listopada 2017, 13:00

Mężczyzna wyszedł z domu pomocy społecznej w Świdniku. Chciał dotrzeć do Lublina. Znaleziono go na torach... w Dęblinie.

Do zdarzenia doszło w czwartek o godz. 08:15. Dyżurny ruchu stacji Dęblin powiadomił telefonicznie posterunek Straży Ochrony Kolei w Dęblinie, że na torowisku znajduje się mężczyzna.

Na miejsce wybrali się funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei i zauważyli mężczyznę idącego po torze. Podczas rozmowy oświadczył, że opuścił Dom Pomocy Społecznej w Świdniku przy ul. Piaseckiej
za zgodą opiekuna i chce dojść pieszo do Lublina.

Po rozmowie z pracownikiem placówki, okazało się, że mężczyzna wyszedł samowolnie dwa dni wcześniej. Zaginięcie zgłoszono do Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Na miejsce przybył patrol Policji z Komisariatu w Dęblinie, któremu przekazano mężczyznę. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi KP Dęblin.

Czytaj więcej o: Dęblin poszukiwania
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(4) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (13 listopada 2017 o 14:25) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Miał człowiek rację,że uciekł.To takie powolne mordownie nie mające żadnego związku z opieką.Ostatnio z braku personelu zatrudnione są Ukrainki w takich domach.
Rozwiń
Gość
Gość (10 listopada 2017 o 16:22) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Stosunek do osób starszych, słabszych, niepełnosprawnych mówi wiele o społeczeństwie. Skarlałe, zatomizowane, samolubnr, pyszne. Smutna prawda.
Rozwiń
Gość
Gość (10 listopada 2017 o 14:42) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
To najsmutniejsza historia jaką czytałem od bardzo dawna :(
Rozwiń
Gość
Gość (10 listopada 2017 o 13:28) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
prawdziwa miłość do drugiej osoby nie zdradza jej, nie kłamie, nie oszukuje, nie obraża, nie okrada, nie wyzywa, nie naśmiewa się, nie bije, nie wyzyskuje, nie wykorzystuje, nie krzywdzi na inne sposoby. miłość zła nie czyni drugiej osobie .. wszelkie zło jakie ludzie ludziom czynią, wypływa z podeptania przykazania miłości, bo miłość nie czyni zła drugiej osobie ... jaka większość ludzi, taki świat. jaka większość ludzi takie czasy. " miłość nie wyrządza zła bliźniemu." - list apostoła pawła do rzymian 13:10a ubg , nowy testament , ***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (4)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!