Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

10 lutego 2015 r.
9:57
Edytuj ten wpis

Wyciągnął z auta kierowcę, pobił, a potem dachował

Autor: Zdjęcie autora opr. łm
4 14 A A

18-letni mieszkaniec gminy Ryki zatrzymał przejeżdżające auto, wyciągnął kierowcę i odjechał. Niedługo później spowodował kolizję i dachował.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wczoraj około godziny 18 mieszkaniec Ryk na jezdni zobaczył młodego mężczyznę, który chwiał się na nogach. Zatrzymał się żeby mu pomóc. Gdy wysiadł z samochodu pieszy odepchnął go i przewrócił na ziemię. Złodziej wsiadł do samochodu i odjechał.

Policjanci zatrzymali sprawcę w jednej z miejscowości pod Rykami. 18-letni mieszkaniec gminy Ryki był pod wpływem alkoholu, miał ponad 1,5 promila.

Po ucieczce z miejsca zdarzenia 18-latek spowodował kolizję, dachował skradzionym pojazdem. Za rozbój grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.
Czytaj więcej o:

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tempo / 5 czerwca 2015 o 08:57

pijactwo , chamstwo i buraki to standard na drogach i ulicach

Avatar
Gość / 16 lutego 2015 o 12:53

STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!

Wielka szkoda, że to pijane ścierwo przeżyło! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy

No takimi słowami udowadniłeś że jesteś niedojrzały umysłowo . Pomyśl jak by to ktoś z Twojej rodziny ( syn, ojciec, dziadek ) czy również byś określił ścierwem . :) i życzył śmierci !

No takimi słowami udowadniłeś że jesteś niedojrzały umysłowo . Pomyśl jak by to ktoś z Twojej rodziny ( syn, ojciec, dziadek ) czy również byś określił ścierwem . :) i życzył śmierci !

rozwiń
Avatar
Gość / 16 lutego 2015 o 12:42

Wieśniak z Ryk. Takie sprawy tylko w Rykach :D a ludzka głupota nie zna granic

A według mnie w sumie Dęblin to większa wieś od tych całych magicznych Ryk :D Pozdrawia Warszawa !!

Avatar
Fifu / 16 lutego 2015 o 12:29

Bez urazy ale nazywając kogoś wieśniakiem z tego skąd się wywodzi to sam nim jesteś , co więcej człowiek każdy może popełnić błąd i nie można go od razu skreślać i wrzucać do marginesu społecznego . Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać ,każdy popełnia błędy ważne jak będziesz wstawać ! Najważniejsze by nauczył się że źle postąpił i wyciagnął z tego wnioski . Oczywiście za to jak postąpił konsekwencje jakieś muszą być , ale nie wolno nikogo skreślać

Avatar
olo / 11 lutego 2015 o 09:46

Za coś takiego nie powinno mu grozić 12 lat więzienia - powinien on bezwzględnie dostać 12 lat ! Bydło. Chciał pomóc człowiekowi i ma.... pomoc.

Avatar
Muka / 11 lutego 2015 o 01:36

STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!

Wielka szkoda, że to pijane ścierwo przeżyło! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!

Avatar
Piotr / 10 lutego 2015 o 21:12

ciebie powinno sie lac za takie tytuły redaktorzyno

Avatar
Gość / 10 lutego 2015 o 15:52

Wieśniak z Ryk. Takie sprawy tylko w Rykach :D a ludzka głupota nie zna granic

W czasach mojej młodości było takie powiedzenie: rzuć kamieniem w Dęblinie a trafisz w kolejarza , wojskowego lub .......  .Minęło 40 lat i w Dęblinie dalej to samo ;))

Avatar
:d / 10 lutego 2015 o 13:36
Pod ścianę z takimi i rozstrzelać szkoda powietrza na takie gnidy
Avatar
mieszkaniec / 10 lutego 2015 o 12:26

Wieśniak z Ryk. Takie sprawy tylko w Rykach :D a ludzka głupota nie zna granic

A Ty pewnie PANI z miasta Dęblina???????? Nie wspomnę już o sprawach jakie dzieją się w Dęblinie bo wstyd!!!!!!

Avatar
tempo / 5 czerwca 2015 o 08:57

pijactwo , chamstwo i buraki to standard na drogach i ulicach

Avatar
Gość / 16 lutego 2015 o 12:53

STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!

Wielka szkoda, że to pijane ścierwo przeżyło! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy

No takimi słowami udowadniłeś że jesteś niedojrzały umysłowo . Pomyśl jak by to ktoś z Twojej rodziny ( syn, ojciec, dziadek ) czy również byś określił ścierwem . :) i życzył śmierci !

No takimi słowami udowadniłeś że jesteś niedojrzały umysłowo . Pomyśl jak by to ktoś z Twojej rodziny ( syn, ojciec, dziadek ) czy również byś określił ścierwem . :) i życzył śmierci !

rozwiń
Avatar
Gość / 16 lutego 2015 o 12:42

Wieśniak z Ryk. Takie sprawy tylko w Rykach :D a ludzka głupota nie zna granic

A według mnie w sumie Dęblin to większa wieś od tych całych magicznych Ryk :D Pozdrawia Warszawa !!

Avatar
Fifu / 16 lutego 2015 o 12:29

Bez urazy ale nazywając kogoś wieśniakiem z tego skąd się wywodzi to sam nim jesteś , co więcej człowiek każdy może popełnić błąd i nie można go od razu skreślać i wrzucać do marginesu społecznego . Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać ,każdy popełnia błędy ważne jak będziesz wstawać ! Najważniejsze by nauczył się że źle postąpił i wyciagnął z tego wnioski . Oczywiście za to jak postąpił konsekwencje jakieś muszą być , ale nie wolno nikogo skreślać

Avatar
olo / 11 lutego 2015 o 09:46

Za coś takiego nie powinno mu grozić 12 lat więzienia - powinien on bezwzględnie dostać 12 lat ! Bydło. Chciał pomóc człowiekowi i ma.... pomoc.

Avatar
Muka / 11 lutego 2015 o 01:36

STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!

Wielka szkoda, że to pijane ścierwo przeżyło! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!

Avatar
Piotr / 10 lutego 2015 o 21:12

ciebie powinno sie lac za takie tytuły redaktorzyno

Avatar
Gość / 10 lutego 2015 o 15:52

Wieśniak z Ryk. Takie sprawy tylko w Rykach :D a ludzka głupota nie zna granic

W czasach mojej młodości było takie powiedzenie: rzuć kamieniem w Dęblinie a trafisz w kolejarza , wojskowego lub .......  .Minęło 40 lat i w Dęblinie dalej to samo ;))

Avatar
:d / 10 lutego 2015 o 13:36
Pod ścianę z takimi i rozstrzelać szkoda powietrza na takie gnidy
Avatar
mieszkaniec / 10 lutego 2015 o 12:26

Wieśniak z Ryk. Takie sprawy tylko w Rykach :D a ludzka głupota nie zna granic

A Ty pewnie PANI z miasta Dęblina???????? Nie wspomnę już o sprawach jakie dzieją się w Dęblinie bo wstyd!!!!!!