Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

22 kwietnia 2011 r.
8:26
Edytuj ten wpis

Wypadek na obwodnicy Puław: Zginął kierowca volkswagena

Autor: Zdjęcie autora mc
0 39 A A
Nocą na obwodnicy Puław doszło do wypadku (Archiwum)
Nocą na obwodnicy Puław doszło do wypadku (Archiwum)

W nocy na obwodnicy Puław doszło do poważnego wypadku. Kierowca volkswagena golfa zderzył się z ciężarówką. Mężczyzna zmarł w szpitalu. Obwodnica była zamknięta dla ruchu przez kilka godzin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło ok. godz. 3 w nocy w rejonie ulicy Długiej. Jak informuje policja, kierujący volkswagenem golfem stracił panowanie nad kierownicą i zderzył się z ciężarówką. Potem uderzył w barierkę i latarnię.

Kierowca volkswagena trafił do szpitala. Mimo starań lekarzy, mężczyzna zmarł.

Obwodnica Puław była zamknięta dla ruchu przez kilka godzin. Policja kierowała kierowców przez miasto.

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
JP / 24 maja 2011 o 15:19
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.
Zorganizowaną grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław.
Zorganizowana grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne.
Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach oraz Biuro Poselskie Jarosława Żaczka w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz, pełniąca również funkcję asystenta społecznego w Biurze Poselskim Jarosława Żaczka w Puławach. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tysięcy do 100 tysięcy podpisów.
W mieszkaniu Małgorzaty Górskiej Lenartowicz policja przeprowadziła rewizję i skonfiskowała dowody przestępstwa. Sprawą przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej z Puław zajmuje się Wydział ds. Walki z Korupcją i Przestępczością Zorganizowaną w Lublinie- sprawa karna V Ds. 61/06/S. Każdy obywatel Puław który spotkał się z przestępstwami tego rodzaju ma obowiązek zawiadomienia Policji i Prokuratury.
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.
Zorganizowaną grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław.
Zorganizowana grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wybo... rozwiń
Avatar
Gość / 24 maja 2011 o 10:45
miejmy nadzieje ze po meczu będzie jednak jakiś komentarz, fajnie by było gdyby chlopaki zagrali, pewnie nie tylko sami kibice by przyszli ale też przyjaciele, rodzina i znajomi:)
Avatar
Gość / 22 maja 2011 o 22:06
Bez komentarza...!
Avatar
gość / 22 maja 2011 o 20:05
dobry pomysł z tym meczem. Krystiana wypadek to była tragedia dla Mileny i Dzieci. Zostawił ich bez niczego. A każdy grasz jej sie teraz przyda. Do boju UNIA BEŁŻYCE
Avatar
gosc / 22 maja 2011 o 15:21
JESLI KLUB NIC NIE ZROBIL JAK PISZE GOSC TO MOZE ZAWODNICY CHCIELIBY ZAGRAC MECZ PRZYJACIELSKI A KASE ZE SPRZEDAZY BILETOW PRZEKAZAC DZIECIOM KRYSTIANA???
Avatar
gość / 21 maja 2011 o 21:20
[quote name='Unia' timestamp='1303474631' post='468597']
Kibice Unii współczują rodzinie. Odszedł dobry piłkarz [*]
[/quote]
KOCHANI KIBICE UNII!!!!!!!!!!!!! wspołczujecie....OK...ale minął miesiąc a Wasz "WSPANIAŁY" KlUB UNIA NIE ZROBIŁ NIC ABY POMÓC MILENIE !!!!! może najwyższa pora pokazać,że istnieją w Polsce nie tylko "KIBOLE"
ZADZIAŁAJCIE.......I POKAŻCIE ŻE NAPRAWDĘ PAMIĘTACIE KRYSTIANA....
[quote name='Unia' timestamp='1303474631' post='468597']
Kibice Unii współczują rodzinie. Odszedł dobry piłkarz [*]
[/quote]
KOCHANI KIBICE UNII!!!!!!!!!!!!! wspołczujecie....OK...ale minął miesiąc a Wasz "WSPANIAŁY" KlUB UNIA NIE ZROBIŁ NIC ABY POMÓC MILENIE !!!!! może najwyższa pora pokazać,że istnieją w Polsce nie tylko "KIBOLE"
ZADZIAŁAJCIE.......I POKAŻCIE ŻE NAPRAWDĘ PAMIĘTACIE KRYSTIANA.... rozwiń
Avatar
Janusz / 30 kwietnia 2011 o 19:23
Wracał z zakupionym samochodem do domu...
pojeżdził sobie...
Avatar
gość / 29 kwietnia 2011 o 09:44
nie znalem goscia
to fakt
ale co mnie zawsze zadziwnia jak ktos zginie
moze i wy zauwazyliscie to
zawsze ginie wspanialy maz,ojciec,kolega
nikt ze znajomych nic innego nie napisze

a ten wspanialy maz i ojciec co robil o 3 nad ranem ?
wracal z pracy,delegacji?
Avatar
Gośka z rodziną / 28 kwietnia 2011 o 21:29
wyrazy żalu i głębokiego współczucia dla całej Rodziny (teraz w tych trudnych chwilach wszyscy musimy być silni)
Avatar
Gośka z rodziną / 28 kwietnia 2011 o 21:16
Milenko, całym sercem jesteśmy z Tobą, trzymaj się Kochana
Avatar
JP / 24 maja 2011 o 15:19
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.
Zorganizowaną grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław.
Zorganizowana grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne.
Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach oraz Biuro Poselskie Jarosława Żaczka w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz, pełniąca również funkcję asystenta społecznego w Biurze Poselskim Jarosława Żaczka w Puławach. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tysięcy do 100 tysięcy podpisów.
W mieszkaniu Małgorzaty Górskiej Lenartowicz policja przeprowadziła rewizję i skonfiskowała dowody przestępstwa. Sprawą przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej z Puław zajmuje się Wydział ds. Walki z Korupcją i Przestępczością Zorganizowaną w Lublinie- sprawa karna V Ds. 61/06/S. Każdy obywatel Puław który spotkał się z przestępstwami tego rodzaju ma obowiązek zawiadomienia Policji i Prokuratury.
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.
Zorganizowaną grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław.
Zorganizowana grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wybo... rozwiń
Avatar
Gość / 24 maja 2011 o 10:45
miejmy nadzieje ze po meczu będzie jednak jakiś komentarz, fajnie by było gdyby chlopaki zagrali, pewnie nie tylko sami kibice by przyszli ale też przyjaciele, rodzina i znajomi:)
Avatar
Gość / 22 maja 2011 o 22:06
Bez komentarza...!
Avatar
gość / 22 maja 2011 o 20:05
dobry pomysł z tym meczem. Krystiana wypadek to była tragedia dla Mileny i Dzieci. Zostawił ich bez niczego. A każdy grasz jej sie teraz przyda. Do boju UNIA BEŁŻYCE
Avatar
gosc / 22 maja 2011 o 15:21
JESLI KLUB NIC NIE ZROBIL JAK PISZE GOSC TO MOZE ZAWODNICY CHCIELIBY ZAGRAC MECZ PRZYJACIELSKI A KASE ZE SPRZEDAZY BILETOW PRZEKAZAC DZIECIOM KRYSTIANA???
Avatar
gość / 21 maja 2011 o 21:20
[quote name='Unia' timestamp='1303474631' post='468597']
Kibice Unii współczują rodzinie. Odszedł dobry piłkarz [*]
[/quote]
KOCHANI KIBICE UNII!!!!!!!!!!!!! wspołczujecie....OK...ale minął miesiąc a Wasz "WSPANIAŁY" KlUB UNIA NIE ZROBIŁ NIC ABY POMÓC MILENIE !!!!! może najwyższa pora pokazać,że istnieją w Polsce nie tylko "KIBOLE"
ZADZIAŁAJCIE.......I POKAŻCIE ŻE NAPRAWDĘ PAMIĘTACIE KRYSTIANA....
[quote name='Unia' timestamp='1303474631' post='468597']
Kibice Unii współczują rodzinie. Odszedł dobry piłkarz [*]
[/quote]
KOCHANI KIBICE UNII!!!!!!!!!!!!! wspołczujecie....OK...ale minął miesiąc a Wasz "WSPANIAŁY" KlUB UNIA NIE ZROBIŁ NIC ABY POMÓC MILENIE !!!!! może najwyższa pora pokazać,że istnieją w Polsce nie tylko "KIBOLE"
ZADZIAŁAJCIE.......I POKAŻCIE ŻE NAPRAWDĘ PAMIĘTACIE KRYSTIANA.... rozwiń
Avatar
Janusz / 30 kwietnia 2011 o 19:23
Wracał z zakupionym samochodem do domu...
pojeżdził sobie...
Avatar
gość / 29 kwietnia 2011 o 09:44
nie znalem goscia
to fakt
ale co mnie zawsze zadziwnia jak ktos zginie
moze i wy zauwazyliscie to
zawsze ginie wspanialy maz,ojciec,kolega
nikt ze znajomych nic innego nie napisze

a ten wspanialy maz i ojciec co robil o 3 nad ranem ?
wracal z pracy,delegacji?
Avatar
Gośka z rodziną / 28 kwietnia 2011 o 21:29
wyrazy żalu i głębokiego współczucia dla całej Rodziny (teraz w tych trudnych chwilach wszyscy musimy być silni)
Avatar
Gośka z rodziną / 28 kwietnia 2011 o 21:16
Milenko, całym sercem jesteśmy z Tobą, trzymaj się Kochana
Zobacz wszystkie komentarze 39

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 10 20

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 7 6

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem
film

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem 0 5

- Mamy do czynienia z dramatycznym rozjechaniem się obietnic wyborczych - powiedział w środę podczas konferencji prasowej poseł PO Włodzimierz Karpiński.

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 10 5

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 0 0

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty!
Wiersze między newsami

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty! 0 0

O wyższości chodzenia na piechotę pisał poeta już pół wieku temu. Miron Białoszewski o chodzeniu i… pluciu

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement"
galeria

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement" 13 2

To ewenement na ogólnopolską skalę. Para sokołów wędrownych, która kilka lat temu zagnieździła się na kominie Elektrociepłowni Lublin Wrotków doczekała się aż pięciu piskląt – trzech samiczek i dwóch samców. Jak dotąd w Polsce tak licznego lęgu tego gatunku ptaków jeszcze nie udokumentowano.

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 10

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 4 10

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 27 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 6 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!