Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

27 sierpnia 2009 r.
18:28
Edytuj ten wpis

Wypadek w Strzyżowicach: Nie żyje ranny 2-latek

0 15 A A

2,5-letni chłopczyk, który kilka dni temu został ciężko ranny w wypadku w Strzyżowicach pod Rykami zmarł w środę w szpitalu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przypomnijmy. 17 sierpnia na krajowej "siedemnastce” zderzyły się trzy pojazdy: przewożąca butle z gazem ciężarówka, bus, którym podróżowało 16 pasażerów i honda. Auto zostało niemal doszczętnie zmiażdżony. Jadąca hondą kobieta i jej synekdoznali ciężkich obrażeń. Do szpitali trafiło także trzech pasażerów busa. Mimo wysiłków lekarzy, chłopczyk zmarł.

To nie pierwszy wypadek, jaki wydarzył się w tym miejscu. Dlatego mieszkańcy Strzyżowic apelowali o ograniczenie prędkości na feralnym odcinku i przebudowę skrzyżowania. I choć takie plany już są, to brakuje środków na ich realizację. Gmina zobowiązała się natomiast do ustawienia w tym miejscu fotoradaru, a policja do częstszych kontroli.

(tom)

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Tomasz / 31 sierpnia 2009 o 01:13
~asik2~ napisało: "Moim zdaniem Pasy by zatrzymały uderzenie"

Dopisze coś jeszcze bo może nawet taka hmmm..... osoba jak Ty zrobi kiedyś prawo jazdy a ja mam zacięcie pedagogiczne. Pasy zatrzymują w niezbyt subtelny zresztą sposób ciało ludzkie które porusza się w momencie gdy pojazd w którym to ciało się znajduje gwałtownie się zatrzyma. Psy nie tworzą w koło człowieka bańki ochronnej i zbliżająca się do niego zmiażdżona blacha nie zostanie przez nie zatrzymana.
Avatar
~Tomek~ / 31 sierpnia 2009 o 01:02
asik2 napisał:
Moim zdaniem wszyscy zawinili w tym wypadku . Nie wieże że kierowca tira tyle lat jezdzac za kółkiem nie umie się zachować na drodze . Przecież on na bombce jeżdzi to wie jak . Z drógiej strony matka wioząca dziecko - gdzie miała głowe?? Powinna miecz oczy wszedzie w czasie jazdy a czy dziecko było zapięte w foteliku ?? gdyby tak to nie zrobiło by sobie takiej krzywdy . Moim zdaniem Pasy by zatrzymały uderzenie . Nie obwiniajmy kierowcy jednego auta jak nie wiemy co dokładnie sie wydazyło. ps ;uwazajmy na drogach to bedzie mniej wypadków..


No chyba jesteś chora/chory!!!! Człowieku co za bzdury piszesz!!! Byłeś świadkiem tego wypadku?? skoro nie to nie wylewaj publicznie swoich wyssanych z d..y sądów!!! Informacja jest jednoznaczna-zawinił kierowca ciężarówki a nie kobieta kierująca Hondą!!! Fotelik??? Pasy??? A czy widzisz zdjęcie tego samochodu??? Fotelik i pasy niczego nie zdziałają w momencie gdy zmiażdżona zostaje połowa samochodu. Nie trzeba być biegłym sądowym aby to stwierdzić no ale widocznie nie posiadasz umiejętności trzeźwej oceny. Kobieta prowadząca samochód powinna skupić się przede wszystkim na jeździe nie zaś mieć oczy dookoła głowy. Twój komentarz mówi o tobie wiele. Zachowanie typowego plotkującego prymitywa czyli nie widziałem nie znam się ale dorzucę swoje 3 grosze bo na pewno mam racje. Skoro klepiesz w klawiaturę z takim podejściem to wracaj na Pudelka.


No chyba jesteś chora/chory!!!! Człowieku co za bzdury piszesz!!! Byłeś świadkiem tego wypadku?? skoro nie to nie wylewaj publicznie swoich wyssanych z d..y sądów!!! Informacja jest jednoznaczna-zawinił kierowca ciężarówki a nie kobieta kierująca Hondą!!! Fotelik??? Pasy??? A czy widzisz zdjęcie tego samochodu??? Fotelik i pasy niczego nie zdziałają w momencie gdy zmiażdżona zostaje połowa samochodu. Nie trzeba być biegłym sądowym aby to stwierdzić no ale widoczni... rozwiń
Avatar
asik2 / 29 sierpnia 2009 o 20:34
Moim zdaniem wszyscy zawinili w tym wypadku . Nie wieże że kierowca tira tyle lat jezdzac za kółkiem nie umie się zachować na drodze . Przecież on na bombce jeżdzi to wie jak . Z drógiej strony matka wioząca dziecko - gdzie miała głowe?? Powinna miecz oczy wszedzie w czasie jazdy a czy dziecko było zapięte w foteliku ?? gdyby tak to nie zrobiło by sobie takiej krzywdy . Moim zdaniem Pasy by zatrzymały uderzenie . Nie obwiniajmy kierowcy jednego auta jak nie wiemy co dokładnie sie wydazyło. ps ;uwazajmy na drogach to bedzie mniej wypadków..
Avatar
Vivianne / 28 sierpnia 2009 o 21:21
jak to się mogło stać?! Nie wierze w to!! On nie mógł umrzeć! Ja byłam pewna, że on wyjdzie z tego... kurde ta dziewczyna tak się o niego bala... tak się martwiła... obwiniała się... a ten pajac z tira jeszcze zrzucał na nią winę... Jestem w szoku... łzy się same cisną... taki ładny chłopczyk... ...
Avatar
maciek142 / 28 sierpnia 2009 o 14:42
a jak doszło do tego wypadku ktoś wymusił czy jak no fakt kierowcy busów jeźdżą szybko sam jestem kierowcą busa ale z tego co mi wiadomo kolega po fachu nie zawinił tutaj ani trochę jechał normalnie. Jak mamy wariować nie rozumiem Cie? mamy tacho i które nas trzyma owszem zdaża się przekroczyć 90 przy wyprzedzaniu ale to tylko wtedy. Pewnie nie jeździłeś z ludzmi wiec nie wiesz jak to jest wieźć 21 osób i być za nich odpowiedzialnym wiece nie naskakuj na kierowców busów. Gdyby rozkłady były luźniejsze każdy z nas by jeżdził po 90 a nie jeszcze wyprzedzał bo niezdązy na czas i kara bedzie. Kondolencje dla Rodziny:(
a jak doszło do tego wypadku ktoś wymusił czy jak no fakt kierowcy busów jeźdżą szybko sam jestem kierowcą busa ale z tego co mi wiadomo kolega po fachu nie zawinił tutaj ani trochę jechał normalnie. Jak mamy wariować nie rozumiem Cie? mamy tacho i które nas trzyma owszem zdaża się przekroczyć 90 przy wyprzedzaniu ale to tylko wtedy. Pewnie nie jeździłeś z ludzmi wiec nie wiesz jak to jest wieźć 21 osób i być za nich odpowiedzialnym wiece nie naskakuj na kierowców busów. Gdyby rozkłady były luźniejsze każdy z nas by jeżdził po 90 a nie jeszc... rozwiń
Avatar
TW Jurek / 28 sierpnia 2009 o 13:42
~aaaa~ napisał:
Co ty piszesz gosciu???? Jaki gmina zrobi na tym interes? Gmina nie ma na swoim wyposażeniu fotoradaru. Taki ma policja puławska. I to policja będzie wstawiac fotografa w maszt wystawiony przez gminę. Gmina wręcz do tego dołoży - koszt zamówienia masztu, doprowadzenia prądu itd. Jedyny interes jaki na tym zrobi- to tylko to, że kierowcy widząc stojącego fotografa przy drodze - zwolnią i miejmy nadzieję, że nie dojdzie już tam do śmiertelnego wypadku. Taki będzie ZYSK gminy!!! Zastanów się co piszesz pajacu! Bo wydaje się, że walisz w klawiaturę dla samej przyjemności stukania. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego dziecka


Jeśli gmina kupi fotoradar to zyski ze zdjęć wpłyną do jej kasy. I to by było najlepsze rozwiązanie. Policyjny fotoradar nie zawsze będzie mógł stać w Strzyżowicach - jest więcej miejsc gdzie takie urządzenie jest potrzebne.

Na Pomorzu niektóre gminy z własnych środków kupiły fotoradary - i w kilku przypadkach urządzenia te zwróciły się po jednym sezonie.


Jeśli gmina kupi fotoradar to zyski ze zdjęć wpłyną do jej kasy. I to by było najlepsze rozwiązanie. Policyjny fotoradar nie zawsze będzie mógł stać w Strzyżowicach - jest więcej miejsc gdzie takie urządzenie jest potrzebne.

Na Pomorzu niektóre gminy z własnych środków kupiły fotoradary - i w kilku przypadkach urządzenia te zwróciły się po jednym sezonie. rozwiń
Avatar
~aaaa~ / 28 sierpnia 2009 o 11:08
No ja napisał:
Ale winnnym spowodowania wypadku nie jest kierowca busa - tylko TIR-a (ciężarówki przewożącej butle z gazem).
Współczuję bardzo rodzicom i rodzinie :-(
Na tej tragedi gmina próbuje zrobić interes - wystawią fotoradar. Czy na jego postawienie środki się znajdą, a na przebudowę skrzyżowania - NIE??!! To chociaż kasę która będzie pochodziła z mandatów (z fotek) przeznaczcie na budowę (przebudowę) skrzyżowania. Jak znam życie - to nie nastąpi. Do kolejnego takiego wypadku - tragedi.

Co ty piszesz gosciu???? Jaki gmina zrobi na tym interes? Gmina nie ma na swoim wyposażeniu fotoradaru. Taki ma policja puławska. I to policja będzie wstawiac fotografa w maszt wystawiony przez gminę. Gmina wręcz do tego dołoży - koszt zamówienia masztu, doprowadzenia prądu itd. Jedyny interes jaki na tym zrobi- to tylko to, że kierowcy widząc stojącego fotografa przy drodze - zwolnią i miejmy nadzieję, że nie dojdzie już tam do śmiertelnego wypadku. Taki będzie ZYSK gminy!!! Zastanów się co piszesz pajacu! Bo wydaje się, że walisz w klawiaturę dla samej przyjemności stukania. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego dziecka

Co ty piszesz gosciu???? Jaki gmina zrobi na tym interes? Gmina nie ma na swoim wyposażeniu fotoradaru. Taki ma policja puławska. I to policja będzie wstawiac fotografa w maszt wystawiony przez gminę. Gmina wręcz do tego dołoży - koszt zamówienia masztu, doprowadzenia prądu itd. Jedyny interes jaki na tym zrobi- to tylko to, że kierowcy widząc stojącego fotografa przy drodze - zwolnią i miejmy nadzieję, że nie dojdzie już tam do śmiertelnego wypadku. Taki będzie ZYSK gminy!!! Zastanów się co piszesz pajacu!... rozwiń
Avatar
No ja / 28 sierpnia 2009 o 07:14
nik napisał:
Nic dziwnego kierowcy tego Busa jezdza jak waricaci - raz sie z nimi przyjechalam i podziekowalam.
kondolencje dla rodziny tego chłopczyka


Ale winnnym spowodowania wypadku nie jest kierowca busa - tylko TIR-a (ciężarówki przewożącej butle z gazem).
Współczuję bardzo rodzicom i rodzinie :-(
Na tej tragedi gmina próbuje zrobić interes - wystawią fotoradar. Czy na jego postawienie środki się znajdą, a na przebudowę skrzyżowania - NIE??!! To chociaż kasę która będzie pochodziła z mandatów (z fotek) przeznaczcie na budowę (przebudowę) skrzyżowania. Jak znam życie - to nie nastąpi. Do kolejnego takiego wypadku - tragedi.


Ale winnnym spowodowania wypadku nie jest kierowca busa - tylko TIR-a (ciężarówki przewożącej butle z gazem).
Współczuję bardzo rodzicom i rodzinie :-(
Na tej tragedi gmina próbuje zrobić interes - wystawią fotoradar. Czy na jego postawienie środki się znajdą, a na przebudowę skrzyżowania - NIE??!! To chociaż kasę która będzie pochodziła z mandatów (z fotek) przeznaczcie na budowę (przebudowę) skrzyżowania. Jak znam życie - to nie nastąpi. Do kolejnego takiego wypadku - tragedi. rozwiń
Avatar
nik / 28 sierpnia 2009 o 06:59
Nic dziwnego kierowcy tego Busa jezdza jak waricaci - raz sie z nimi przyjechalam i podziekowalam.
kondolencje dla rodziny tego chłopczyka
Avatar
Ola* / 27 sierpnia 2009 o 22:46
R.I.P (*)
i kondolencje dla rodziców ...
Avatar
Tomasz / 31 sierpnia 2009 o 01:13
~asik2~ napisało: "Moim zdaniem Pasy by zatrzymały uderzenie"

Dopisze coś jeszcze bo może nawet taka hmmm..... osoba jak Ty zrobi kiedyś prawo jazdy a ja mam zacięcie pedagogiczne. Pasy zatrzymują w niezbyt subtelny zresztą sposób ciało ludzkie które porusza się w momencie gdy pojazd w którym to ciało się znajduje gwałtownie się zatrzyma. Psy nie tworzą w koło człowieka bańki ochronnej i zbliżająca się do niego zmiażdżona blacha nie zostanie przez nie zatrzymana.
Avatar
~Tomek~ / 31 sierpnia 2009 o 01:02
asik2 napisał:
Moim zdaniem wszyscy zawinili w tym wypadku . Nie wieże że kierowca tira tyle lat jezdzac za kółkiem nie umie się zachować na drodze . Przecież on na bombce jeżdzi to wie jak . Z drógiej strony matka wioząca dziecko - gdzie miała głowe?? Powinna miecz oczy wszedzie w czasie jazdy a czy dziecko było zapięte w foteliku ?? gdyby tak to nie zrobiło by sobie takiej krzywdy . Moim zdaniem Pasy by zatrzymały uderzenie . Nie obwiniajmy kierowcy jednego auta jak nie wiemy co dokładnie sie wydazyło. ps ;uwazajmy na drogach to bedzie mniej wypadków..


No chyba jesteś chora/chory!!!! Człowieku co za bzdury piszesz!!! Byłeś świadkiem tego wypadku?? skoro nie to nie wylewaj publicznie swoich wyssanych z d..y sądów!!! Informacja jest jednoznaczna-zawinił kierowca ciężarówki a nie kobieta kierująca Hondą!!! Fotelik??? Pasy??? A czy widzisz zdjęcie tego samochodu??? Fotelik i pasy niczego nie zdziałają w momencie gdy zmiażdżona zostaje połowa samochodu. Nie trzeba być biegłym sądowym aby to stwierdzić no ale widocznie nie posiadasz umiejętności trzeźwej oceny. Kobieta prowadząca samochód powinna skupić się przede wszystkim na jeździe nie zaś mieć oczy dookoła głowy. Twój komentarz mówi o tobie wiele. Zachowanie typowego plotkującego prymitywa czyli nie widziałem nie znam się ale dorzucę swoje 3 grosze bo na pewno mam racje. Skoro klepiesz w klawiaturę z takim podejściem to wracaj na Pudelka.


No chyba jesteś chora/chory!!!! Człowieku co za bzdury piszesz!!! Byłeś świadkiem tego wypadku?? skoro nie to nie wylewaj publicznie swoich wyssanych z d..y sądów!!! Informacja jest jednoznaczna-zawinił kierowca ciężarówki a nie kobieta kierująca Hondą!!! Fotelik??? Pasy??? A czy widzisz zdjęcie tego samochodu??? Fotelik i pasy niczego nie zdziałają w momencie gdy zmiażdżona zostaje połowa samochodu. Nie trzeba być biegłym sądowym aby to stwierdzić no ale widoczni... rozwiń
Avatar
asik2 / 29 sierpnia 2009 o 20:34
Moim zdaniem wszyscy zawinili w tym wypadku . Nie wieże że kierowca tira tyle lat jezdzac za kółkiem nie umie się zachować na drodze . Przecież on na bombce jeżdzi to wie jak . Z drógiej strony matka wioząca dziecko - gdzie miała głowe?? Powinna miecz oczy wszedzie w czasie jazdy a czy dziecko było zapięte w foteliku ?? gdyby tak to nie zrobiło by sobie takiej krzywdy . Moim zdaniem Pasy by zatrzymały uderzenie . Nie obwiniajmy kierowcy jednego auta jak nie wiemy co dokładnie sie wydazyło. ps ;uwazajmy na drogach to bedzie mniej wypadków..
Avatar
Vivianne / 28 sierpnia 2009 o 21:21
jak to się mogło stać?! Nie wierze w to!! On nie mógł umrzeć! Ja byłam pewna, że on wyjdzie z tego... kurde ta dziewczyna tak się o niego bala... tak się martwiła... obwiniała się... a ten pajac z tira jeszcze zrzucał na nią winę... Jestem w szoku... łzy się same cisną... taki ładny chłopczyk... ...
Avatar
maciek142 / 28 sierpnia 2009 o 14:42
a jak doszło do tego wypadku ktoś wymusił czy jak no fakt kierowcy busów jeźdżą szybko sam jestem kierowcą busa ale z tego co mi wiadomo kolega po fachu nie zawinił tutaj ani trochę jechał normalnie. Jak mamy wariować nie rozumiem Cie? mamy tacho i które nas trzyma owszem zdaża się przekroczyć 90 przy wyprzedzaniu ale to tylko wtedy. Pewnie nie jeździłeś z ludzmi wiec nie wiesz jak to jest wieźć 21 osób i być za nich odpowiedzialnym wiece nie naskakuj na kierowców busów. Gdyby rozkłady były luźniejsze każdy z nas by jeżdził po 90 a nie jeszcze wyprzedzał bo niezdązy na czas i kara bedzie. Kondolencje dla Rodziny:(
a jak doszło do tego wypadku ktoś wymusił czy jak no fakt kierowcy busów jeźdżą szybko sam jestem kierowcą busa ale z tego co mi wiadomo kolega po fachu nie zawinił tutaj ani trochę jechał normalnie. Jak mamy wariować nie rozumiem Cie? mamy tacho i które nas trzyma owszem zdaża się przekroczyć 90 przy wyprzedzaniu ale to tylko wtedy. Pewnie nie jeździłeś z ludzmi wiec nie wiesz jak to jest wieźć 21 osób i być za nich odpowiedzialnym wiece nie naskakuj na kierowców busów. Gdyby rozkłady były luźniejsze każdy z nas by jeżdził po 90 a nie jeszc... rozwiń
Avatar
TW Jurek / 28 sierpnia 2009 o 13:42
~aaaa~ napisał:
Co ty piszesz gosciu???? Jaki gmina zrobi na tym interes? Gmina nie ma na swoim wyposażeniu fotoradaru. Taki ma policja puławska. I to policja będzie wstawiac fotografa w maszt wystawiony przez gminę. Gmina wręcz do tego dołoży - koszt zamówienia masztu, doprowadzenia prądu itd. Jedyny interes jaki na tym zrobi- to tylko to, że kierowcy widząc stojącego fotografa przy drodze - zwolnią i miejmy nadzieję, że nie dojdzie już tam do śmiertelnego wypadku. Taki będzie ZYSK gminy!!! Zastanów się co piszesz pajacu! Bo wydaje się, że walisz w klawiaturę dla samej przyjemności stukania. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego dziecka


Jeśli gmina kupi fotoradar to zyski ze zdjęć wpłyną do jej kasy. I to by było najlepsze rozwiązanie. Policyjny fotoradar nie zawsze będzie mógł stać w Strzyżowicach - jest więcej miejsc gdzie takie urządzenie jest potrzebne.

Na Pomorzu niektóre gminy z własnych środków kupiły fotoradary - i w kilku przypadkach urządzenia te zwróciły się po jednym sezonie.


Jeśli gmina kupi fotoradar to zyski ze zdjęć wpłyną do jej kasy. I to by było najlepsze rozwiązanie. Policyjny fotoradar nie zawsze będzie mógł stać w Strzyżowicach - jest więcej miejsc gdzie takie urządzenie jest potrzebne.

Na Pomorzu niektóre gminy z własnych środków kupiły fotoradary - i w kilku przypadkach urządzenia te zwróciły się po jednym sezonie. rozwiń
Avatar
~aaaa~ / 28 sierpnia 2009 o 11:08
No ja napisał:
Ale winnnym spowodowania wypadku nie jest kierowca busa - tylko TIR-a (ciężarówki przewożącej butle z gazem).
Współczuję bardzo rodzicom i rodzinie :-(
Na tej tragedi gmina próbuje zrobić interes - wystawią fotoradar. Czy na jego postawienie środki się znajdą, a na przebudowę skrzyżowania - NIE??!! To chociaż kasę która będzie pochodziła z mandatów (z fotek) przeznaczcie na budowę (przebudowę) skrzyżowania. Jak znam życie - to nie nastąpi. Do kolejnego takiego wypadku - tragedi.

Co ty piszesz gosciu???? Jaki gmina zrobi na tym interes? Gmina nie ma na swoim wyposażeniu fotoradaru. Taki ma policja puławska. I to policja będzie wstawiac fotografa w maszt wystawiony przez gminę. Gmina wręcz do tego dołoży - koszt zamówienia masztu, doprowadzenia prądu itd. Jedyny interes jaki na tym zrobi- to tylko to, że kierowcy widząc stojącego fotografa przy drodze - zwolnią i miejmy nadzieję, że nie dojdzie już tam do śmiertelnego wypadku. Taki będzie ZYSK gminy!!! Zastanów się co piszesz pajacu! Bo wydaje się, że walisz w klawiaturę dla samej przyjemności stukania. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego dziecka

Co ty piszesz gosciu???? Jaki gmina zrobi na tym interes? Gmina nie ma na swoim wyposażeniu fotoradaru. Taki ma policja puławska. I to policja będzie wstawiac fotografa w maszt wystawiony przez gminę. Gmina wręcz do tego dołoży - koszt zamówienia masztu, doprowadzenia prądu itd. Jedyny interes jaki na tym zrobi- to tylko to, że kierowcy widząc stojącego fotografa przy drodze - zwolnią i miejmy nadzieję, że nie dojdzie już tam do śmiertelnego wypadku. Taki będzie ZYSK gminy!!! Zastanów się co piszesz pajacu!... rozwiń
Avatar
No ja / 28 sierpnia 2009 o 07:14
nik napisał:
Nic dziwnego kierowcy tego Busa jezdza jak waricaci - raz sie z nimi przyjechalam i podziekowalam.
kondolencje dla rodziny tego chłopczyka


Ale winnnym spowodowania wypadku nie jest kierowca busa - tylko TIR-a (ciężarówki przewożącej butle z gazem).
Współczuję bardzo rodzicom i rodzinie :-(
Na tej tragedi gmina próbuje zrobić interes - wystawią fotoradar. Czy na jego postawienie środki się znajdą, a na przebudowę skrzyżowania - NIE??!! To chociaż kasę która będzie pochodziła z mandatów (z fotek) przeznaczcie na budowę (przebudowę) skrzyżowania. Jak znam życie - to nie nastąpi. Do kolejnego takiego wypadku - tragedi.


Ale winnnym spowodowania wypadku nie jest kierowca busa - tylko TIR-a (ciężarówki przewożącej butle z gazem).
Współczuję bardzo rodzicom i rodzinie :-(
Na tej tragedi gmina próbuje zrobić interes - wystawią fotoradar. Czy na jego postawienie środki się znajdą, a na przebudowę skrzyżowania - NIE??!! To chociaż kasę która będzie pochodziła z mandatów (z fotek) przeznaczcie na budowę (przebudowę) skrzyżowania. Jak znam życie - to nie nastąpi. Do kolejnego takiego wypadku - tragedi. rozwiń
Avatar
nik / 28 sierpnia 2009 o 06:59
Nic dziwnego kierowcy tego Busa jezdza jak waricaci - raz sie z nimi przyjechalam i podziekowalam.
kondolencje dla rodziny tego chłopczyka
Avatar
Ola* / 27 sierpnia 2009 o 22:46
R.I.P (*)
i kondolencje dla rodziców ...
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 1 0

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia]
galeria

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia] 0 0

W niedzielę na terenie browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie zakończyły się trzydniowe Kozienalia 2018.

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki?

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki? 19 8

Fiaskiem skończyły się poszukiwania kogoś, kto stanie obok przejścia przez Głuską, na której znacznie wzrósł ruch po rozpoczęciu prac na Abramowickiej. Kłopot jest również z obsadzeniem przejścia obok szkoły przy ul. Kunickiego.

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca 59 6

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 22 37

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie
Zdjęcia kibiców
galeria
film

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 20 2

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 1

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 8 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 13 6

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 31 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 4

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!