Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

29 listopada 2010 r.
9:43
Edytuj ten wpis

Żerdź: Kobieta zginęła w wypadku

Autor: Zdjęcie autora Pit
0 6 A A

Jedna ofiara śmiertelna i 3 osoby ranne – to bilans wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Żerdź w powiecie Puławskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło ok. godziny 5:30.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca mazdą wpadła w poślizg i uderzyła w jadącego z naprzeciwka fiata – mówi Renata Laseczka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

– Wszystkie osoby z mazdy trafiły do szpitala. Jedna zmarła, trzy są ranne – dodaje.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
azs / 7 grudnia 2010 o 09:47
[quote name='K.O.' timestamp='1291650157' post='399919']
Chcę pomóc osobom z tego wypadku.Proszę o jakiś kontakt z poszkodowanymi!!!
[/quote]

Pomoc?
A jaka to pomoc?
Avatar
K.O. / 6 grudnia 2010 o 16:42
Chcę pomóc osobom z tego wypadku.Proszę o jakiś kontakt z poszkodowanymi!!!
Avatar
waldiiii / 30 listopada 2010 o 12:43
miejscowość a miasto to różnica czubie
puławski szpital jest chujowy personel też!!!!
Avatar
the truth :D / 30 listopada 2010 o 11:23
@rozbk a twój szpital by dał radę wobec urazu wielonarządowego? Wobec warunków na drodze (Żerdź to nie miasto!) gdzie karetka jak każdy samochód nie pogoni więcej niż może? Na temat personelu się nie wypowiadam bo każdy stara się wycisnąć wszystko z siebie żeby pomóc każdej osobie wobec zagrożenia życia.
Avatar
rozbk / 29 listopada 2010 o 12:01
znowu puławski szpital nie dął rady - cóż za zbieg okoliczności !!!
Avatar
Maddy / 29 listopada 2010 o 11:50
Nie: Renata Laseczka, tylko Laszczka-Rusek. Chociaż i tak ładnie wyszło
Avatar
azs / 7 grudnia 2010 o 09:47
[quote name='K.O.' timestamp='1291650157' post='399919']
Chcę pomóc osobom z tego wypadku.Proszę o jakiś kontakt z poszkodowanymi!!!
[/quote]

Pomoc?
A jaka to pomoc?
Avatar
K.O. / 6 grudnia 2010 o 16:42
Chcę pomóc osobom z tego wypadku.Proszę o jakiś kontakt z poszkodowanymi!!!
Avatar
waldiiii / 30 listopada 2010 o 12:43
miejscowość a miasto to różnica czubie
puławski szpital jest chujowy personel też!!!!
Avatar
the truth :D / 30 listopada 2010 o 11:23
@rozbk a twój szpital by dał radę wobec urazu wielonarządowego? Wobec warunków na drodze (Żerdź to nie miasto!) gdzie karetka jak każdy samochód nie pogoni więcej niż może? Na temat personelu się nie wypowiadam bo każdy stara się wycisnąć wszystko z siebie żeby pomóc każdej osobie wobec zagrożenia życia.
Avatar
rozbk / 29 listopada 2010 o 12:01
znowu puławski szpital nie dął rady - cóż za zbieg okoliczności !!!
Avatar
Maddy / 29 listopada 2010 o 11:50
Nie: Renata Laseczka, tylko Laszczka-Rusek. Chociaż i tak ładnie wyszło
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście 0 1

W Białej Podlaskiej trwają kilkudniowe konsultacje społeczne w sprawie liczby zezwoleń na sprzedaż alkoholu. Na pierwszym spotkaniu większość mieszkańców była za ograniczeniem dostępności alkoholu w mieście.

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka 0 3

Jeszcze w tym tygodniu ma zapaść decyzja, czy sędzia, której prezydent Lublina zarzucił brak obiektywizmu, zostanie odsunięta od wyrokowania w jego sprawie. Chodzi o spór toczący się przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, gdzie Krzysztof Żuk broni się przed usunięciem ze stanowiska w Ratuszu przez wojewodę lubelskiego.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 11 14

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 4 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 28 2

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 45 4

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 88 17

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 40 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 59 20

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 51 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!