piątek, 23 lutego 2018 r.

Rolnictwo

Regulamin Plebiscytu Rolnik Roku 2015

Dodano: 21 sierpnia 2015, 13:55

Regulamin Plebiscytu Rolnik Roku 2015 organizowanego przez Corner Media Sp. z o.o. wydawcę Dziennika Wschodniego

 • Postanowienia ogólne 
 1. Organizatorem plebiscytu Rolnik Roku 2015, zwanym w dalszej części regulaminu Plebiscytem, jest Corner Media Sp. z o.o., Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wydawca „Dziennika Wschodniego”, zwane dalej Organizatorem
 2. Organizator ponosi pełną odpowiedzialność za treść i formę plebiscytu.
 • Cel plebiscytu

Akcja ma na celu promocję dobrych praktyk i działań najlepszych rolników w naszym regionie. Chcemy docenić i nagrodzić najlepszych i przedsiębiorczych Gospodarzy, którzy pracują zgodnie z zasadami dobrej kultury rolnej, dbają o dobrostan zwierząt i ochronę środowiska, osiągają sukcesy na rynku, swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielą się z innymi.

 • Czas trwania plebiscytu

I etap

Czas zgłaszania kandydatów: 21 sierpnia – 27 września 2015

II etap

Głosowanie SMS: 2 października – 22 października 2015, godz. 12 w południe

III etap

Wręczenie nagród, które nastąpi na uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się w drugiej połowie października 2015 roku

 • Podmioty uprawnione do wzięcia udziału w Plebiscycie
 1. W Plebiscycie mogą brać rolnicy prowadzący gospodarstwa rolne na terenie województwa lubelskiego.
 2. Uprawnieni do zgłaszania kandydatów są: czytelnicy Dziennika Wschodniego, internauci, samorządy, instytucje rolnicze w województwie lubelskim oraz sami zainteresowani w okresie 21 sierpnia – 27 września 2015. O przyjęciu zgłoszenia decyduje data jego wpłynięcia do Organizatora na adres podany w § 1.
 • Nagrody dla laureatów
 1. Nagrody dla laureatów Plebiscytu Rolnik Roku 2014:
 • 1 miejsce – statuetka, 10 tysięcy złotych w gotówce
 • 2 miejsce – grawerton, 3 tys. zł w gotówce
 • 3 miejsce – grawerton
 1. Uroczyste wręczenie nagród laureatom Plebiscytu nastąpi w drugiej połowie października 2015 r. O miejscu i dacie uczestnicy zostaną poinformowani telefonicznie przez Organizatorów
 2. Podatek od nagród pokrywa zdobywca nagrody, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 3. Zwycięzcom nie przysługuje prawo zamiany wygranej nagrody na ekwiwalent pieniężny lub inne przedmioty.
 4. Organizator zastrzega sobie możliwość zwiększenia puli nagród w plebiscycie w miarę pozyskiwania sponsorów.
 • Zasady zgłaszania
 1. Zgłoszenia kandydatów do tytułu Rolnik Roku dokonuje się za pomocą kuponów zgłoszeniowych, którą będą publikowane w Dzienniku Wschodnim. Zgłoszenia należy przesyłać na adres Organizatora: Dziennik Wschodni, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin – oprócz wypełnionego kuponu do zgłoszenia należy dołączyć zdjęcie kandydata na tle gospodarstwa, z dopiskiem na kopercie „ROLNIK ROKU 2015”. Wypełniony kupon musi być czytelnie podpisany i zawierać numer telefonu osoby zgłaszającej w celu możliwości dokonania weryfikacji zgłoszenia.
 2. Zgłoszenia można również przesyłać na adres mailowy rolnik@dziennikwschodni.pl. Do wiadomości należy dołączyć wypełniony, podpisany i zeskanowany kupon oraz zdjęcie kandydata, w tytule wpisując „ROLNIK ROKU 2015”.
 3. Dołączone zdjęcia wszystkich zgłoszonych rolników zostaną opublikowane na łamach Dziennika Wschodniego oraz na stronie internetowej portalu www.dziennikwschodni.pl. Format zdjęć jest dowolny. Na zdjęciu musi być zgłaszany kandydat na tle swojego gospodarstwa. Nadesłanych zdjęć nie zwracamy.
 4. Zgłoszenia za pomocą kuponów ważne są tylko, gdy kupon wypełniony jest czytelnie z czytelnym podpisem kandydata i zawiera zgodę na udział w plebiscycie i publikację zdjęć. Zdjęcia przesłane w formie elektronicznej oraz zgłoszenia będą akceptowane pod warunkiem nadesłania kuponu zgłoszeniowego w formie papierowej lub elektronicznej. Brak kuponu spowoduje nie przyjęcie zgłoszenia. Zdjęcia w formie elektronicznej proszę przesyłać na adres: rolnik@dziennikwschodni.pl
 • Zasady głosowania
 1. Głosowanie w plebiscycie Rolnik Roku 2015 odbywa się za pośrednictwem SMS-ów i potrwa od 2 października do 22 października 2015 do godz. 12 w południe. SMS-y należy przesłać na nr 71466 w treści wpisując ROLNIK. nr kandydata (np. ROLNIK.99). Koszt SMS-a 1,23 zł z VAT. Z jednego numeru telefonu można wysłać nieograniczoną liczbę SMS-ów
 2. W celu ułatwienia głosowania, poszczególnym kandydatom biorącym udział w plebiscycie zostaną przydzielone numery porządkowe.
 3. Wysłanie SMS-a zgodnego ze wzorem podanym w paragrafie 7 punkcie 1 niniejszego Regulaminu jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem.
 4. W przypadku jakichkolwiek odstępstw od podanego w paragrafie 7 punkcie 1 wzoru SMS (nie dotyczy numerów kandydatów) nie zostaje on uwzględniany.
 5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku, gdy treść SMS-a jest wadliwa z przyczyn nieleżących po stronie Organizatora.
 6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za SMS-y, które nie dotrą do organizatora z przyczyn nieleżących po jego stronie.
 7. Uczestnik plebiscytu poprzez wysłanie SMS-a z głosem na wybraną osobę, zamawia wiadomość informacyjno-reklamową sponsora plebiscytu i/lub partnerów reklamowych organizatora. Wysyłanie wiadomości może być zablokowane po wysłaniu e-maila na adres promocja@dziennikwschodni.pl. W treści maila należy podać swój nr telefonu i zgłosić prośbę odnośnie usunięcia tego nr z bazy.
 • Wybór Rolnika Roku 2015
 1. Laureata tytułu Rolnik Roku 2015 wybierzemy w oparciu o głosy czytelników oddawane za pomocą smsów. Wygra kandydat, który otrzyma najwięcej głosów. Dodatkowo nagrodzeni zostaną rolnicy, którzy zajmą 2 i 3 miejsce
 2. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się w drugiej połowie października 2015
 • Informacja o plebiscycie

Wszelkie informacje na temat plebiscytu zamieszczone zostaną na łamach Dziennika Wschodniego oraz na stronie Organizatora, tj. www.dziennikwschodni.pl Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 81 46 26 835.

 • 10 Postanowienia końcowe
 1. Podatek od nagród w konkursie pokrywa zdobywca nagrody, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 2. Deklarując wzięcie udziału w plebiscycie, w sposób przewidziany niniejszym regulaminem, uczestnik wyraża zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu, w tym na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Organizatora i zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu.
 3. Nadawca SMS-a staje się automatycznie uczestnikiem Plebiscytu.
 4. Oddanie głosu przez uczestnika Plebiscytu jest równoznaczne ze złożeniem przez niego oświadczenia, iż wyraża on zgodę na postanowienia niniejszego Regulaminu
 5. Uczestnik plebiscytu poprzez wysłanie SMS-a zamawia wiadomość informacyjno-reklamową organizatora, sponsora plebiscytu i lub partnerów reklamowych organizatora. Wysyłanie wiadomości na dany numer telefonu może być zablokowane po wysłaniu e-maila na adres promocja@dziennikwschodni.pl w tytule wiadomości stop + numer telefonu.
 6. Biorąc udział w Plebiscycie uczestnik oświadcza, że zapoznał się z treścią regulaminu plebiscytu Rolnik Roku 2015 i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
 7. Biorąc udział w Plebiscycie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze niego danych osobowych w celach marketingowych przez Corner Media Sp. z o.o.
 8. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikowania danych osobowych, zdjęć i innych informacji o zwycięzcach Plebiscytu jak również wywiadów z nimi na łamach prasy oraz w Internecie.
 9. Postanowienia niniejszego regulaminu Plebiscytu są wyłączną podstawą prowadzenia Plebiscytu.
 10. Organizator Plebiscytu ma prawo wykluczyć Uczestnika Plebiscytu w przypadku nie przestrzegania przepisów prawa, dobrych obyczajów, naruszenia niniejszego Regulaminu lub innego naruszenia praw lub interesów Organizatora.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!