Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

21 grudnia 2010 r.
7:44
Edytuj ten wpis

Beata Kozidrak chce ubezpieczyć swój głos na 4 mln złotych

0 8 A A

Beata Kozidrak, wokalistka zespołu Bajm, postanowiła ubezpieczyć swój głos na 4 mln złotych. Jak donosi Fakt, piosenkarka prowadzi na ten temat rozmowy z amerykańską firmą.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wg Faktu, to pierwszy taki przypadek w Polsce. Negocjacje między Beatą Kozidrak, a amerykańską firmą dotyczą 4 mln zł. Tyle piosenkarka dostałaby, gdyby straciła głos.

Beata Kozidrak ma wkrótce ruszyć w trasę koncertową po USA, wystąpi też na kilku występach w Polsce, oraz szykuje trasę koncertową.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kozidraczek / 30 grudnia 2010 o 13:43
Widze,że u Ciebie z mózgiem to tak jak z pisaniem!!! Kozidrak nie ma głosu hehe!!!
Avatar
Edyta Górniak / 21 grudnia 2010 o 14:45
Jak można ubezpieczyć coś czego się nie ma ?!?!?!?!?

Poza tym i tak nic tego bo jak usłyszy że musi przestać pić żeby ją ktoś ubezpieczył to się biedaczka załamie i zacznie pić

Ja by raczej ubezpieczyła podwójnie samochód bo z tego co pisza to lubli jeździć rowami i popoczami
Avatar
Kielbasa / 21 grudnia 2010 o 10:57
ciekawe co jeszcze wymysla byleby o nich gadac?
Avatar
mosquito / 21 grudnia 2010 o 10:32
Szuka frajerów bo głos i tak traci ! Ze starości.
Avatar
bree / 21 grudnia 2010 o 10:22
A bezcenną kolekcję stylonowej bielizny (biustonosze) zakupionej w TESCO -obowiązkowo ubezpieczyć bo biustonosze Beata ma w odróżnieniu od głosu.
Avatar
linda / 21 grudnia 2010 o 10:10
Powinna jeszcze ubezpieczyć białe kozaczki ....
Avatar
Henio / 21 grudnia 2010 o 09:35
Zamiast ubezpieczać głos powinna wziąć kilka lekcji śpiewu.
Avatar
lkeon / 21 grudnia 2010 o 08:48
tylko niezrównoważony może ubezpieczyć próchno
Avatar
kozidraczek / 30 grudnia 2010 o 13:43
Widze,że u Ciebie z mózgiem to tak jak z pisaniem!!! Kozidrak nie ma głosu hehe!!!
Avatar
Edyta Górniak / 21 grudnia 2010 o 14:45
Jak można ubezpieczyć coś czego się nie ma ?!?!?!?!?

Poza tym i tak nic tego bo jak usłyszy że musi przestać pić żeby ją ktoś ubezpieczył to się biedaczka załamie i zacznie pić

Ja by raczej ubezpieczyła podwójnie samochód bo z tego co pisza to lubli jeździć rowami i popoczami
Avatar
Kielbasa / 21 grudnia 2010 o 10:57
ciekawe co jeszcze wymysla byleby o nich gadac?
Avatar
mosquito / 21 grudnia 2010 o 10:32
Szuka frajerów bo głos i tak traci ! Ze starości.
Avatar
bree / 21 grudnia 2010 o 10:22
A bezcenną kolekcję stylonowej bielizny (biustonosze) zakupionej w TESCO -obowiązkowo ubezpieczyć bo biustonosze Beata ma w odróżnieniu od głosu.
Avatar
linda / 21 grudnia 2010 o 10:10
Powinna jeszcze ubezpieczyć białe kozaczki ....
Avatar
Henio / 21 grudnia 2010 o 09:35
Zamiast ubezpieczać głos powinna wziąć kilka lekcji śpiewu.
Avatar
lkeon / 21 grudnia 2010 o 08:48
tylko niezrównoważony może ubezpieczyć próchno

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolejna polska zimowa wyprawa na K2 odłożona w czasie
galeria
film

Kolejna polska zimowa wyprawa na K2 odłożona w czasie 2 0

Po analizie sytuacji oraz ustaleniach Komitetu Organizacyjnego i członków wyprawy podjęto decyzję, iż kolejna zimowa wyprawa na K2 w ramach Programu Polski Himalaizm Zimowy, planowana będzie na zimę 2019/2020 - poinformował Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera

Opiekunkę zatrudnię. Zarobić można nawet 1700 euro na rękę

Opiekunkę zatrudnię. Zarobić można nawet 1700 euro na rękę 0 3

Nawet 1700 euro „na rękę” może zarobić w Niemczech opiekunka osób starszych. Zarobki zależą od kwalifikacji i znajomości języka

Pierwsze miasto z prohibicją w woj. lubelskim? Wieczorem mieszkańcy nie kupią alkoholu nawet na stacji paliw
film

Pierwsze miasto z prohibicją w woj. lubelskim? Wieczorem mieszkańcy nie kupią alkoholu nawet na stacji paliw 261 41

Między godz. 23 a 6 rano alkohol kupisz tylko w barze. Ograniczenia mają obowiązywać w sklepach monopolowych, hipermarketach i na stacjach paliw. Puławy to jedno z pierwszych miast, które chce skorzystać z nowych uprawnień ustawowych

Tak powstają niezwykłe prace, które zobaczymy w centrum Lublina [zdjęcia]
galeria

Tak powstają niezwykłe prace, które zobaczymy w centrum Lublina [zdjęcia] 0 0

Prace będzie można za kilka dni oglądać na placu Teatralnym w Lublinie

Arcybiskup konsekrował kościół w Lublinie. Po 22 latach istnienia parafii [zdjęcia]
galeria

Arcybiskup konsekrował kościół w Lublinie. Po 22 latach istnienia parafii [zdjęcia] 16 3

W poniedziałek arcybiskup Stanisław Budzik konsekrował kościół św. Wojciecha Biskupa i Męczennika na ul. Kaczeńcowej, w 22 roku istnienia parafii. Metropolita lubelski poświęcił również pamiątkową tablicę umieszczoną przy wejściu do świątyni.

Pokazy młodych tancerzy z Lublina

Pokazy młodych tancerzy z Lublina 2 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na pokaz młodych tancerzy z Lublina i regionu, który odbędzie się 28 kwietnia o godz. 17.

Cztery monodramy teatralne w DDK Węglin
25 kwietnia 2018, 18:00

Cztery monodramy teatralne w DDK Węglin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu T1A Dzielnicowego Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) w kwietniu zobaczymy aż cztery monodramy w wykonaniu różnych artystów. Poszczególne spektakl odbędą się 25 kwietnia o godz. 18 i 19 oraz 26 kwietnia o godz. 18 i 19.15.

S17: Konstrukcja mostu już gotowa

S17: Konstrukcja mostu już gotowa 18 0

6 belek, każda o masie 66 ton, leży na swoim miejscu. Tak wygląda gotowa konstrukcja nowego mostu na Wieprzu, w ciągu S17 w miejscowości Kośmin (gmina Żyrzyn)

Laury konserwatorskie 2018: Zobacz najlepiej odrestaurowane zabytki w Lubelskiem
galeria

Laury konserwatorskie 2018: Zobacz najlepiej odrestaurowane zabytki w Lubelskiem 11 3

W poniedziałek wręczono doroczne „Laury konserwatorskie” – nagrody za najlepiej odrestaurowane zabytki.

Ciało kobiety znaleziono w rzece

Ciało kobiety znaleziono w rzece 8 1

Nie żyje 46-latka z gm. Bełżyce. Jej ciało wyłowiono w poniedziałek rano z rzeki, w miejscowości Chmielnik. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta utonęła

Rowerzystka przejeżdżała przez przejście. Potrącił ją samochód

Rowerzystka przejeżdżała przez przejście. Potrącił ją samochód 3 13

72-letnia rowerzystka trafiła do szpitala po tym, jak w Puławach potrącił ją samochód.

Miasto movie: "Manifesto" w Warsztatach Kultury
25 kwietnia 2018, 19:00

Miasto movie: "Manifesto" w Warsztatach Kultury 1 0

Co Gdzie Kiedy. Artystyczną produkcję filmową Manifesto z udziałem Cate Blanchett zobaczą goście Warsztatów Kultury w ramach cyklu Miasto movie w środę, 25 kwietnia o godz. 19.

Lubelskie "Dziki" konczą sezon przegraną z liderem

Lubelskie "Dziki" konczą sezon przegraną z liderem 1 0

Zawodnicy AZS UMCS Lublin w ostatnim meczu w tym sezonie przegrali z liderem tabeli KS Acaną Orzeł-Jelcz Laskowice 0:5. „Dziki” zakończyły sezon na ósmym miejscu, a zespół z Laskowic może cieszyć się z awansu do Ekstraklasy

Student KUL będzie reprezentował Polskę na najstarszym męskim konkursie piękności [zdjęcia]
galeria

Student KUL będzie reprezentował Polskę na najstarszym męskim konkursie piękności [zdjęcia] 93 2

Ma 186 cm wzrostu, studiował prawo kanoniczne, jest modelem i pasjonatem motoryzacji. 26-letni Patryk Tomaszewski, student KUL będzie reprezentował Polskę na Manhunt International, najstarszym międzynarodowym męskim konkursie piękności.

Czy zdasz egzamin teoretyczny na operatora drona? QUIZ

Czy zdasz egzamin teoretyczny na operatora drona? QUIZ 34 0

Drony stały się bardzo popularnym prezentem. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, że loty tymi statkami powietrznymi podlegają prawu. Sprawdź, czy znasz pytania i zdał(a)byś egzamin teoretyczny na operatora drona

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!