Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

17 lipca 2009 r.
19:22
Edytuj ten wpis

Doda: Robię to, co robię, bo jest z tego megakasa

0 12 A A

- Kiedy lubię jakąś piosenkarkę, w dupie mam jej nową piosenkę, bardziej interesuje mnie, kto ją bzyka. Cały świat się karmi plotkami. To jest symbioza, portale plotkarskie karmią się mną, a ja nimi - mówi konrtowersyjna piosenkarka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Rozmowa z Dorotą "Dodą” Rabczewską

• Ponad 300 publikacji na twój temat w samym czerwcu. Gratulacje...

– Tak naprawdę większości tych artykułów nie czytam. Poza tym, połowa z nich i tak jest wymyślona. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, to nie jest mój problem, tak jest już od kilku lat. Jestem na pierwszym miejscu w Internecie razem z papieżem wśród najczęściej wyszukiwanych Polaków.

• Czujesz się gwiazdą?

– Jakoś za bardzo o tym nie myślę. Robię to, co robię, bo jest z tego megakasa i z...a energia. Jestem artystką, zawsze byłam trochę zwariowana.

• Dodzie udało się wszystko, o czym marzyła mała Dorotka?

– Jak na Polskę na pewno tak. Miałam jeszcze marzenia, żeby zrobić karierę
międzynarodową. Jestem już dziesięć lat na scenie, mam nadzieję, że jeszcze mi się to uda.

• Masz czasem chwile załamania; gdy masz ochotę usiąść i płakać?

– Zupełnie nie. Nigdy się nie załamuję. Czasem ktoś mi złamie serce i jak każda kobieta potrafię przepłakać noc, ale nie więcej. Po jednej nocy się regeneruję. Poza tym, mam mnóstwo energii i pozytywnego nastawienia do życia. Moi przyjaciele jak huba czerpią ze mnie energię.

• Występowałaś w Teatrze Buffo, śpiewu uczyła cię Elżbieta Zapendowska. Nie denerwuje cię, że twoje nowe piosenki i płyty przesłaniają wiadomości z życia prywatnego?

– Ja to doskonale rozumiem. Kiedy lubię jakąś piosenkarkę, w dupie mam jej nową piosenkę, bardziej interesuje mnie, kto ją bzyka. Cały świat się karmi plotkami. To jest symbioza, portale plotkarskie karmią się mną, a ja nimi.

Katarzyna Chojnowska/Gazeta Lubuska

Wywiad nieautoryzowany

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Widz / 8 marca 2010 o 19:49
~Monika~ napisał:
Dajcie spokój dziewczynie. Każdy robi to co lubi i umie. Przecież nie będzie śpiewała poezji, bo większość by się od niej odwróciła. Jak chcecie wyżyn intelektualnych to do Piwnicy pod Baranami zapraszam. Każdy ma prawo być takim jakim chce i nie będzie sie zmieniał tylko dlatego, że sie komuś nie podoba. Przynajmniej teksty ma pozytywne i proste, a nie typu " nie byłabym sobą jak byłabym inna'...

Tylko dlaczego telewizja publiczna opłacana z moich opłat abonamentowych tej miernocie płaci jakiekolwiek honoraria czy aby kogoś nie pogięło .Niech spróbuje bez promocji telewizyjnych wspomagaczy się wypromować , wtedy ocenimy jej wartość niech wyda płyty i zobaczymy ile wtedy zarobi ! Bo w telewizji chciałbym widzieć prawdziwych artystów którzy na takie miano zasługują może jak telewizja padnie to skończy się promowanie takich czy innych miernot .

Tylko dlaczego telewizja publiczna opłacana z moich opłat abonamentowych tej miernocie płaci jakiekolwiek honoraria czy aby kogoś nie pogięło .Niech spróbuje bez promocji telewizyjnych wspomagaczy się wypromować , wtedy ocenimy jej wartość niech wyda płyty i zobaczymy ile wtedy zarobi ! Bo w telewizji chciałbym widzieć prawdziwych artystów którzy na takie miano zasługują może jak telewizja padnie to skończy się promowanie takich czy innych miernot . rozwiń
Avatar
~Ufo~ / 8 marca 2010 o 19:33
ZSRR napisał:
Dziwne, te same słowa słyszałem z ust pewnej znajomej dziwki....

Uf , ten komentarz został wyjęty jakby z moich ust -ja protestuję ,ale i w pełni popieram dużo wcześniej to wszystko słyszałem nic nowego !
Avatar
~Monika~ / 20 lipca 2009 o 14:05
Dajcie spokój dziewczynie. Każdy robi to co lubi i umie. Przecież nie będzie śpiewała poezji, bo większość by się od niej odwróciła. Jak chcecie wyżyn intelektualnych to do Piwnicy pod Baranami zapraszam. Każdy ma prawo być takim jakim chce i nie będzie sie zmieniał tylko dlatego, że sie komuś nie podoba. Przynajmniej teksty ma pozytywne i proste, a nie typu " nie byłabym sobą jak byłabym inna'...
Avatar
ser / 19 lipca 2009 o 13:57
Ja chciaem dodac bardzo wazny temat otoz Pani Zapedowska bardzo wstydzi sie tej Dody.
Avatar
Gość / 19 lipca 2009 o 12:56
agusia520 napisał:
Doda się nie skończy tak szybko jak się Wam wydaje.
Jeśli pójdziecie kiedyś na jej koncert to zrozumiecie, że nasza cudowna piosenkarka daje fanom naprawdę niezłe show i jest miła dla każdego fana.
Choć nie jestem w jej oficjalnym fanklubie i nie mam żadnych przwilejów to i tak udało mi się z nią porozmawiać na spotkaniu w Big Starze.
Jest to bardzo sympatyczna dziewczyna i chętnie robi sobie zdjęcia z fanami.
Możecie sobie o niej gadać cokolwiek, ale większość osób i tak ją lubi, a Ci co jej nienawidzą to jej zazdroszczą, chociaż tak naprawdę nie mają czego, bo sama sobie na wszystko bardzo ciężko zapracowała.
Doda jest boskaaa, w końcu KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Tak, masz rację, nie skończy tak szybko bo zawsze znajdą się idioci słuchający tego badziewia które wyśpiewuje. To twórczość na poziomie gimnazjum i skierowana dla nastolatków.



Tak, masz rację, nie skończy tak szybko bo zawsze znajdą się idioci słuchający tego badziewia które wyśpiewuje. To twórczość na poziomie gimnazjum i skierowana dla nastolatków. rozwiń
Avatar
agusia520 / 19 lipca 2009 o 11:11
Doda się nie skończy tak szybko jak się Wam wydaje.
Jeśli pójdziecie kiedyś na jej koncert to zrozumiecie, że nasza cudowna piosenkarka daje fanom naprawdę niezłe show i jest miła dla każdego fana.
Choć nie jestem w jej oficjalnym fanklubie i nie mam żadnych przwilejów to i tak udało mi się z nią porozmawiać na spotkaniu w Big Starze.
Jest to bardzo sympatyczna dziewczyna i chętnie robi sobie zdjęcia z fanami.
Możecie sobie o niej gadać cokolwiek, ale większość osób i tak ją lubi, a Ci co jej nienawidzą to jej zazdroszczą, chociaż tak naprawdę nie mają czego, bo sama sobie na wszystko bardzo ciężko zapracowała.
Doda jest boskaaa, w końcu KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Doda się nie skończy tak szybko jak się Wam wydaje.
Jeśli pójdziecie kiedyś na jej koncert to zrozumiecie, że nasza cudowna piosenkarka daje fanom naprawdę niezłe show i jest miła dla każdego fana.
Choć nie jestem w jej oficjalnym fanklubie i nie mam żadnych przwilejów to i tak udało mi się z nią porozmawiać na spotkaniu w Big Starze.
Jest to bardzo sympatyczna dziewczyna i chętnie robi sobie zdjęcia z fanami.
Możecie sobie o niej gadać cokolwiek, ale większość osób i tak ją lubi, a Ci co jej nienawidzą to jej zazdros... rozwiń
Avatar
Anty pustoglowie / 19 lipca 2009 o 10:15
Najgorsze jest to,że ona wpaja swoim odbiorcom gówno tylko puści faceci się nią jarają ,,bo ona ma tylko dobre opakowanie duży biust gadki zarozumiałej 15 latki jest wulgarna robi z siebie wielkie indywiduum a dla dużo młodych oczywiście niezbyt mądrych lasek jest ona wzorem. pożałowania godnę. Dobrze, że jej apogeum sie już powoli kończy
Avatar
ZSRR / 19 lipca 2009 o 08:31
Dziwne, te same słowa słyszałem z ust pewnej znajomej dziwki....
Avatar
abc / 19 lipca 2009 o 01:05
"Robię to co robię, bo jest z tego megakasa"... Czyli robię z Siebie idio..ę, bo jest z tego megakasa. Od dziś wszyscy robimy z Siebie id....ów, bo jest z tego megakasa...
Avatar
Kamil / 19 lipca 2009 o 00:02
Fani Dody to chyba ludzie mało wymagający. Bo czego można od tej "artystki" oczekiwać? Nic! Ona robi dużo szumu i dzieki temu o niej tyle słychać, to napewno robi dobrze. Kase ma oczywiście dzieki tym naiwnym
Avatar
Widz / 8 marca 2010 o 19:49
~Monika~ napisał:
Dajcie spokój dziewczynie. Każdy robi to co lubi i umie. Przecież nie będzie śpiewała poezji, bo większość by się od niej odwróciła. Jak chcecie wyżyn intelektualnych to do Piwnicy pod Baranami zapraszam. Każdy ma prawo być takim jakim chce i nie będzie sie zmieniał tylko dlatego, że sie komuś nie podoba. Przynajmniej teksty ma pozytywne i proste, a nie typu " nie byłabym sobą jak byłabym inna'...

Tylko dlaczego telewizja publiczna opłacana z moich opłat abonamentowych tej miernocie płaci jakiekolwiek honoraria czy aby kogoś nie pogięło .Niech spróbuje bez promocji telewizyjnych wspomagaczy się wypromować , wtedy ocenimy jej wartość niech wyda płyty i zobaczymy ile wtedy zarobi ! Bo w telewizji chciałbym widzieć prawdziwych artystów którzy na takie miano zasługują może jak telewizja padnie to skończy się promowanie takich czy innych miernot .

Tylko dlaczego telewizja publiczna opłacana z moich opłat abonamentowych tej miernocie płaci jakiekolwiek honoraria czy aby kogoś nie pogięło .Niech spróbuje bez promocji telewizyjnych wspomagaczy się wypromować , wtedy ocenimy jej wartość niech wyda płyty i zobaczymy ile wtedy zarobi ! Bo w telewizji chciałbym widzieć prawdziwych artystów którzy na takie miano zasługują może jak telewizja padnie to skończy się promowanie takich czy innych miernot . rozwiń
Avatar
~Ufo~ / 8 marca 2010 o 19:33
ZSRR napisał:
Dziwne, te same słowa słyszałem z ust pewnej znajomej dziwki....

Uf , ten komentarz został wyjęty jakby z moich ust -ja protestuję ,ale i w pełni popieram dużo wcześniej to wszystko słyszałem nic nowego !
Avatar
~Monika~ / 20 lipca 2009 o 14:05
Dajcie spokój dziewczynie. Każdy robi to co lubi i umie. Przecież nie będzie śpiewała poezji, bo większość by się od niej odwróciła. Jak chcecie wyżyn intelektualnych to do Piwnicy pod Baranami zapraszam. Każdy ma prawo być takim jakim chce i nie będzie sie zmieniał tylko dlatego, że sie komuś nie podoba. Przynajmniej teksty ma pozytywne i proste, a nie typu " nie byłabym sobą jak byłabym inna'...
Avatar
ser / 19 lipca 2009 o 13:57
Ja chciaem dodac bardzo wazny temat otoz Pani Zapedowska bardzo wstydzi sie tej Dody.
Avatar
Gość / 19 lipca 2009 o 12:56
agusia520 napisał:
Doda się nie skończy tak szybko jak się Wam wydaje.
Jeśli pójdziecie kiedyś na jej koncert to zrozumiecie, że nasza cudowna piosenkarka daje fanom naprawdę niezłe show i jest miła dla każdego fana.
Choć nie jestem w jej oficjalnym fanklubie i nie mam żadnych przwilejów to i tak udało mi się z nią porozmawiać na spotkaniu w Big Starze.
Jest to bardzo sympatyczna dziewczyna i chętnie robi sobie zdjęcia z fanami.
Możecie sobie o niej gadać cokolwiek, ale większość osób i tak ją lubi, a Ci co jej nienawidzą to jej zazdroszczą, chociaż tak naprawdę nie mają czego, bo sama sobie na wszystko bardzo ciężko zapracowała.
Doda jest boskaaa, w końcu KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Tak, masz rację, nie skończy tak szybko bo zawsze znajdą się idioci słuchający tego badziewia które wyśpiewuje. To twórczość na poziomie gimnazjum i skierowana dla nastolatków.



Tak, masz rację, nie skończy tak szybko bo zawsze znajdą się idioci słuchający tego badziewia które wyśpiewuje. To twórczość na poziomie gimnazjum i skierowana dla nastolatków. rozwiń
Avatar
agusia520 / 19 lipca 2009 o 11:11
Doda się nie skończy tak szybko jak się Wam wydaje.
Jeśli pójdziecie kiedyś na jej koncert to zrozumiecie, że nasza cudowna piosenkarka daje fanom naprawdę niezłe show i jest miła dla każdego fana.
Choć nie jestem w jej oficjalnym fanklubie i nie mam żadnych przwilejów to i tak udało mi się z nią porozmawiać na spotkaniu w Big Starze.
Jest to bardzo sympatyczna dziewczyna i chętnie robi sobie zdjęcia z fanami.
Możecie sobie o niej gadać cokolwiek, ale większość osób i tak ją lubi, a Ci co jej nienawidzą to jej zazdroszczą, chociaż tak naprawdę nie mają czego, bo sama sobie na wszystko bardzo ciężko zapracowała.
Doda jest boskaaa, w końcu KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Doda się nie skończy tak szybko jak się Wam wydaje.
Jeśli pójdziecie kiedyś na jej koncert to zrozumiecie, że nasza cudowna piosenkarka daje fanom naprawdę niezłe show i jest miła dla każdego fana.
Choć nie jestem w jej oficjalnym fanklubie i nie mam żadnych przwilejów to i tak udało mi się z nią porozmawiać na spotkaniu w Big Starze.
Jest to bardzo sympatyczna dziewczyna i chętnie robi sobie zdjęcia z fanami.
Możecie sobie o niej gadać cokolwiek, ale większość osób i tak ją lubi, a Ci co jej nienawidzą to jej zazdros... rozwiń
Avatar
Anty pustoglowie / 19 lipca 2009 o 10:15
Najgorsze jest to,że ona wpaja swoim odbiorcom gówno tylko puści faceci się nią jarają ,,bo ona ma tylko dobre opakowanie duży biust gadki zarozumiałej 15 latki jest wulgarna robi z siebie wielkie indywiduum a dla dużo młodych oczywiście niezbyt mądrych lasek jest ona wzorem. pożałowania godnę. Dobrze, że jej apogeum sie już powoli kończy
Avatar
ZSRR / 19 lipca 2009 o 08:31
Dziwne, te same słowa słyszałem z ust pewnej znajomej dziwki....
Avatar
abc / 19 lipca 2009 o 01:05
"Robię to co robię, bo jest z tego megakasa"... Czyli robię z Siebie idio..ę, bo jest z tego megakasa. Od dziś wszyscy robimy z Siebie id....ów, bo jest z tego megakasa...
Avatar
Kamil / 19 lipca 2009 o 00:02
Fani Dody to chyba ludzie mało wymagający. Bo czego można od tej "artystki" oczekiwać? Nic! Ona robi dużo szumu i dzieki temu o niej tyle słychać, to napewno robi dobrze. Kase ma oczywiście dzieki tym naiwnym
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 0 0

W przedostatniej kolejce rozgrywek drużyna z Puław podzieliła się punktami z Radomiakiem. Niestety, zdobyty w Radomiu punkt ma gorzki smak bo puławianie w przyszłym sezonie grać będą o szczebel niżej.

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 2 1

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 18 2

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 120 28

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (relacja na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (relacja na żywo) 13 8

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Chełmianka - Motor. Dla obu ekip, to spotkanie o wszystko. Pierwszy gwizdek o godz. 17

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 35 44

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 2

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 13 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 14 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 40 10

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 2

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 44 2

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!