Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

28 lutego 2009 r.
11:04
Edytuj ten wpis

Film: Olbrychski z Angeliną Jolie razem w thrillerze

0 8 A A

Daniel Olbrychski dostał główną rolę męską w filmie pod tytułem "Salt". Superprodukcję nakręci znany reżyser Phillip Noyce, a polskiemu aktorowi partnerować ma gwiazda światowego kina Angelina Jolie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wszystkie formalności zostały już dopięte. Daniel Olbrychski wyleci na zdjęcia do USA 20 marca. To ma być szpiegowski film akcji.

Film ma być kasowym hitem. Nakręci go Phillip Noyce, znany z "Kolekcjonera kości", "Czasu patriotów", czy "Polowania na króliki".

Jak doszło do współpracy? Żona Olbrychskiego przekazała mediom, że Noyce zadzwonił do aktora dwa tygodnie temu z pytaniem, czy chce zagrać w jego nowym filmie. Noyce potrzebował aktora mówiącego biegle po rosyjsku i po angielsku. Postać, którą będzie kreował "nasz Dyndalski", to agent służb specjalnych.

Olbrychski przeczytał scenariusz, nagrał kasetę z próbką swojego aktorskiego talentu i wysłał ją do Stanów. Niedługo później przyszło zaproszenie na próbne zdjęcia ze znakomitą partnerką.

W czwartek zapadła ostateczna decyzja. Olbrychski wrócił ze zdjęć próbnych do filmu.

Akcja filmu będzie się rozgrywać w Waszyngtonie i Nowym Jorku.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
do wypowiedzi poprzednika. / 28 lutego 2012 o 13:30
do poprzednika-Masz racje-mimo,iz pisze po filmie...w jednym z powaznych magazynow filmowych USa byli niemile zaskoczeni,ze Jakis aktor -niby znany w Europie, ale gdzie mu do Naszej Jolie -w bliskiej konfrontacji,nie uzywajac zby efektownych srodkow wyrazu... ZDEKLASOWAL aktorsko "sex bostwo"Holywood.Ja i tysiace swiadomych kunsztu aktorskiego Olbryskiego.do tego znajac,te najlepsze filmy z Jolie- z gory wiedzialo,iz Jolie moze i jet dobra,ale jedynie,hjako plastikowa ikona komputerowo-virtualnych gigant produkcji.Poza tym... cos tam potrafi jednak ,na boga! -Nie czarujmy sie.Do aktorki wysokiej klasy takiej np.M.Streep-ma Universuma.To Streep moglaby byc pelnowartosciowa partnerka Olbryskiego.a Jolie To jest poziom,podobny do rozreklamowanego pajaca T.Cruisa,jaki ma predyspozycje bycie Ostatnim samurajem,gdyz tam- nawet przecietna gre,maskuje fabula,tysiace fajerwerkow i sceneria komputerowa.bo np.Na deskach teatru Jolie i Cruis'a wygwizdali by w I akcie.To inna polka.I nie ten skoroszyt...
do poprzednika-Masz racje-mimo,iz pisze po filmie...w jednym z powaznych magazynow filmowych USa byli niemile zaskoczeni,ze Jakis aktor -niby znany w Europie, ale gdzie mu do Naszej Jolie -w bliskiej konfrontacji,nie uzywajac zby efektownych srodkow wyrazu... ZDEKLASOWAL aktorsko "sex bostwo"Holywood.Ja i tysiace swiadomych kunsztu aktorskiego Olbryskiego.do tego znajac,te najlepsze filmy z Jolie- z gory wiedzialo,iz Jolie moze i jet dobra,ale jedynie,hjako plastikowa ikona komputerowo-virtualnych gigant produkcji.Poza tym... cos t... rozwiń
Avatar
Bimbałek / 27 sierpnia 2010 o 21:51
Sprostowanie - Olbrychski nie gra w tym filmie głównej roli męskiej. Większą rolę mają agenci CIA i FBI.
Za bardzo się rozpalacie i ubarwiacie rzeczywistość.
Avatar
maciejka / 12 marca 2009 o 12:55
tarnoven napisał:
Osobiście uważam, że to raczej Angelina Jolie powinna być zaszczycona, że będzie mogła grać u boku P. Olbrychskiego. Może jest znaną na całym świecie gwiazdą, ale jeżeli miałbym oceniać aktorstwo... albo to po prostu lokalny patriotyzm . (te kody są nieczytelne )


Zgadzam się w stu procentach. Nic dodać, nic ująć. W kwestii kunsztu aktorskiego to A.J. powinna być zaszczycona, iż będzie grała u boku takiego mistrza.
rozwiń
Avatar
jafrie / 1 marca 2009 o 19:51
Uważam, że to zaszczyt dla obojga grać obok siebie. Dla mnie wielkie zaskoczenie - trudno sobie wyobrazić tę parę partnerującą sobie aktorsko. Film obejrzę z wielką ciekawością, lubię i cenię oboje, może trochę bardziej Angelinę, ale mam nadzieję, że pan Daniel też nie zawiedzie. Trzymam kciuki za powodzenie filmu :-)
Avatar
jerry / 28 lutego 2009 o 22:14
nie przesadzacie z tą superprodukcją ?
Avatar
tarnoven / 28 lutego 2009 o 15:54
Osobiście uważam, że to raczej Angelina Jolie powinna być zaszczycona, że będzie mogła grać u boku P. Olbrychskiego. Może jest znaną na całym świecie gwiazdą, ale jeżeli miałbym oceniać aktorstwo... albo to po prostu lokalny patriotyzm . (te kody są nieczytelne )
Avatar
~Jarek~ / 28 lutego 2009 o 12:23
jak patrzę na te zdjęcia to tytuł powinien brzmieć nie Salt tylko Piękna i bestia a tak na marginesie to fajnie - buziaki dla P. Olbrychskiego - Jarek
Avatar
KK / 28 lutego 2009 o 11:34
NO TO JEST COŚ ,JEST TO MIŁE
Avatar
do wypowiedzi poprzednika. / 28 lutego 2012 o 13:30
do poprzednika-Masz racje-mimo,iz pisze po filmie...w jednym z powaznych magazynow filmowych USa byli niemile zaskoczeni,ze Jakis aktor -niby znany w Europie, ale gdzie mu do Naszej Jolie -w bliskiej konfrontacji,nie uzywajac zby efektownych srodkow wyrazu... ZDEKLASOWAL aktorsko "sex bostwo"Holywood.Ja i tysiace swiadomych kunsztu aktorskiego Olbryskiego.do tego znajac,te najlepsze filmy z Jolie- z gory wiedzialo,iz Jolie moze i jet dobra,ale jedynie,hjako plastikowa ikona komputerowo-virtualnych gigant produkcji.Poza tym... cos tam potrafi jednak ,na boga! -Nie czarujmy sie.Do aktorki wysokiej klasy takiej np.M.Streep-ma Universuma.To Streep moglaby byc pelnowartosciowa partnerka Olbryskiego.a Jolie To jest poziom,podobny do rozreklamowanego pajaca T.Cruisa,jaki ma predyspozycje bycie Ostatnim samurajem,gdyz tam- nawet przecietna gre,maskuje fabula,tysiace fajerwerkow i sceneria komputerowa.bo np.Na deskach teatru Jolie i Cruis'a wygwizdali by w I akcie.To inna polka.I nie ten skoroszyt...
do poprzednika-Masz racje-mimo,iz pisze po filmie...w jednym z powaznych magazynow filmowych USa byli niemile zaskoczeni,ze Jakis aktor -niby znany w Europie, ale gdzie mu do Naszej Jolie -w bliskiej konfrontacji,nie uzywajac zby efektownych srodkow wyrazu... ZDEKLASOWAL aktorsko "sex bostwo"Holywood.Ja i tysiace swiadomych kunsztu aktorskiego Olbryskiego.do tego znajac,te najlepsze filmy z Jolie- z gory wiedzialo,iz Jolie moze i jet dobra,ale jedynie,hjako plastikowa ikona komputerowo-virtualnych gigant produkcji.Poza tym... cos t... rozwiń
Avatar
Bimbałek / 27 sierpnia 2010 o 21:51
Sprostowanie - Olbrychski nie gra w tym filmie głównej roli męskiej. Większą rolę mają agenci CIA i FBI.
Za bardzo się rozpalacie i ubarwiacie rzeczywistość.
Avatar
maciejka / 12 marca 2009 o 12:55
tarnoven napisał:
Osobiście uważam, że to raczej Angelina Jolie powinna być zaszczycona, że będzie mogła grać u boku P. Olbrychskiego. Może jest znaną na całym świecie gwiazdą, ale jeżeli miałbym oceniać aktorstwo... albo to po prostu lokalny patriotyzm . (te kody są nieczytelne )


Zgadzam się w stu procentach. Nic dodać, nic ująć. W kwestii kunsztu aktorskiego to A.J. powinna być zaszczycona, iż będzie grała u boku takiego mistrza.
rozwiń
Avatar
jafrie / 1 marca 2009 o 19:51
Uważam, że to zaszczyt dla obojga grać obok siebie. Dla mnie wielkie zaskoczenie - trudno sobie wyobrazić tę parę partnerującą sobie aktorsko. Film obejrzę z wielką ciekawością, lubię i cenię oboje, może trochę bardziej Angelinę, ale mam nadzieję, że pan Daniel też nie zawiedzie. Trzymam kciuki za powodzenie filmu :-)
Avatar
jerry / 28 lutego 2009 o 22:14
nie przesadzacie z tą superprodukcją ?
Avatar
tarnoven / 28 lutego 2009 o 15:54
Osobiście uważam, że to raczej Angelina Jolie powinna być zaszczycona, że będzie mogła grać u boku P. Olbrychskiego. Może jest znaną na całym świecie gwiazdą, ale jeżeli miałbym oceniać aktorstwo... albo to po prostu lokalny patriotyzm . (te kody są nieczytelne )
Avatar
~Jarek~ / 28 lutego 2009 o 12:23
jak patrzę na te zdjęcia to tytuł powinien brzmieć nie Salt tylko Piękna i bestia a tak na marginesie to fajnie - buziaki dla P. Olbrychskiego - Jarek
Avatar
KK / 28 lutego 2009 o 11:34
NO TO JEST COŚ ,JEST TO MIŁE
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018 0 0

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin
23 czerwca 2018, 18:00

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. Zespołu Pieśni i Tańca LUBLIN im. Wandy Kaniorowej zaprasza na piękny Koncert Galowy z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia formacji. Ponad 700 artystów wystąpi 23 czerwca o godz. 18 w hali Targów Lublin (ul. Dworcowa 11).

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani?

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani? 0 0

Rodzynek w stawce cyklu Tauron SEC 2018 z Wielkiej Brytanii – człowiek, który konsekwentnie przebija się nie tylko do czołówki w swoim kraju, ale także coraz śmielej przedstawia się żużlowej publiczności na arenie międzynarodowej

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni
edukacja

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni 0 0

Klasy Prywatnej Szkoły Podstawowej Paderewski mają być bardziej liczne. Rodzice są oburzeni - podkreślają, że statut szkoły nie pozwala na przyjmowanie większej liczby dzieci. W odpowiedzi słyszą, że sytuacja jest wyjątkowa, a zmiany wymusza reforma oświaty

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich 0 0

Pochodzący z 1764 roku osobisty modlitewnik królewny Marii Leszczyńskiej, żony króla Francji Ludwika XV, w poniedziałek trafił do Muzeum Czartoryskich w Puławach. To podarunek od nowojorskiej Fundacji Rodzinnej Blochów.

Słoneczny Wrotków. W sobotę otwarcie, planują odnowę basenów

Słoneczny Wrotków. W sobotę otwarcie, planują odnowę basenów 0 3

W sobotę otwarty ma być ośrodek Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Ceny będą takie same jak w zeszłym sezonie. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że zarządcy ośrodka w końcu udało się znaleźć firmę, która tuż po sezonie zabierze się za wymianę wszystkich znajdujących się tutaj basenów

Usterki na nowym placu Litewskim. Z niektórymi elementami problemy są od nowości

Usterki na nowym placu Litewskim. Z niektórymi elementami problemy są od nowości 0 10

Prawie 2 mln zł zapłaci miasto za utrzymanie wodotrysków na pl. Litewskim. Na taką kwotę opiewa umowa z firmą, która będzie się opiekować fontannami oraz oświetleniem placu. Samo oświetlenie wymaga napraw, bo nie wszystkie elementy iluminacji działają tak jak powinny. Kiedy usunięte będą usterki?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych? 1 6

Radnych, którzy znaleźli lukratywne posady w spółkach Skarbu Państwa, może zabraknąć na listach Prawa i Sprawiedliwości w jesiennych wyborach do sejmików województw. – To nieoficjalny, ale rozważany scenariusz – słyszymy od polityków PiS. W przypadku Lubelskiego zakaz walki o reelekcję może objąć trzech radnych