Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

17 lutego 2011 r.
12:51
Edytuj ten wpis

Lubelskie studentki i ich oryginalne paznokcie

Autor: Zdjęcie autora łm
33 13 A A

Te studentki dbają o wygląd, jak mało kto.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na szczęście spiczaste paznokcie nie przeszkodziły w podpisaniu umowy między 9 lubelskimi uczelniami.

Czy takie tipsy Wam się podobają?

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 19 lutego 2011 o 20:18
Co chcesz od Piotrka i Andrzeja? Wyrazili tylko swoje zdanie. Pozdrawiam chłopaków:)
Avatar
:)* / 19 lutego 2011 o 20:06
Macie wszyscy tak naje***e w głowie ze aż mi was szkoda jak to czytam:///.Zazdrość - to jedno słowo przychodzi mi na myśl czytając wasze płytkie komentarze i chcąc was jakoś usprawiedliwić!!!!!.A już nie wspomnę o podpisach typu :Piotrek,Andrzej itp. hehehe... Ta osoba która porównała paznokcie dziewczyn do lasek które chodzą na imprezę do remizy czy tym podobnych miejsc widać ze nigdy w takim miejscach ta osoba się nie znalazła!!!!.Dla Twojej wiadomości tamtejsze dziewczyny wyglądają skromnie,a na pewno ich paznokcie nie są tak wystylizowane jak dziewczyn które obrażacie.Lepiej spójrzcie na siebie i dopiero pózniej wystawiajcie jakiekolwiek negatywne komentarze na temat innych osob!!!POZDRAWIAM:)
Macie wszyscy tak naje***e w głowie ze aż mi was szkoda jak to czytam:///.Zazdrość - to jedno słowo przychodzi mi na myśl czytając wasze płytkie komentarze i chcąc was jakoś usprawiedliwić!!!!!.A już nie wspomnę o podpisach typu :Piotrek,Andrzej itp. hehehe... Ta osoba która porównała paznokcie dziewczyn do lasek które chodzą na imprezę do remizy czy tym podobnych miejsc widać ze nigdy w takim miejscach ta osoba się nie znalazła!!!!.Dla Twojej wiadomości tamtejsze dziewczyny wyglądają skromnie,a na pewno ... rozwiń
Avatar
Robert / 19 lutego 2011 o 11:43
TY ... czy twoja fryzurę prad pier***ną ???)))))))))
Może jakaś DIETA???
Avatar
Alicja / 19 lutego 2011 o 11:41
te z kwiatkami sa bardzo ładne
Avatar
Ola / 19 lutego 2011 o 11:39
Przy takiej uroczystości zwracac uwage na paznokcie ludzie ŻENADA!!!!!Wyobrażam sobie jak wygladaja dziewczyny ktore to piszą hehhehehhehehe I nie podpisujcie sie jak faceci:))))))bo wiadomo ze tylko baby potrafia byc tak zazdrosne:)))
Avatar
karol / 19 lutego 2011 o 11:35
Panie których dłonie znajduja się na zdjęciu sa absolwentkami szkoly kosmetycznej maja na wsoim koncie liczne osiagniecia oraz mnostwo dyplomow. Jestem pewien podziwu makijazów czy paznokci ktor epotrafia wykonać..to jest ich pasja... Wyglad czy paznokcie to idywidualna sprawa. Jestem zaskoczony cała ta sprawą. Matrwi mnie jednak niekompetencja osob ktor zamiesciły ten artykul co przez nieprzemawia zazrdość? czy Lubelskie zacofanie.aa może brak pedagogicznych kommpetencji.? W tym mieście masz być NUDNY I NIEWIDZIALNY..Jak dobrze że nie mieszkam W LUBLINIE!!!
Avatar
Andrzej / 19 lutego 2011 o 01:24
współczuję wymienienia z imienia i nazwiska. ale może nauczą się, że to co w remizie uchodzi albo na dyskotece wiejskiej, to nie nadaje się do pełnienia publicznych funkcji. nie tędy droga, drogie panie ) chyba że do innych kręgów aspirujecie
Avatar
:) / 18 lutego 2011 o 21:03
oooo... widzę, że pazury ... i ... zostały opublikowane hehe
ohyda, tak jak i one same ;/
Avatar
ix / 18 lutego 2011 o 15:47
[quote name='Piotrek' timestamp='1297945265' post='438531']
Zrobiło mi się niedobrze :/
[/quote]
popieram.
Avatar
eda / 17 lutego 2011 o 19:51
ale okropne, niezadbane i co za kolory laski naprawdę z modą nie mają nic wspólnego. Zresztą paznokcie wyglądają niechlujnie i odrażająco a mówi się ze ręce są wizytówką człowieka- ta wizytówka jest zdecydowanie negatywna
Avatar
Gość / 19 lutego 2011 o 20:18
Co chcesz od Piotrka i Andrzeja? Wyrazili tylko swoje zdanie. Pozdrawiam chłopaków:)
Avatar
:)* / 19 lutego 2011 o 20:06
Macie wszyscy tak naje***e w głowie ze aż mi was szkoda jak to czytam:///.Zazdrość - to jedno słowo przychodzi mi na myśl czytając wasze płytkie komentarze i chcąc was jakoś usprawiedliwić!!!!!.A już nie wspomnę o podpisach typu :Piotrek,Andrzej itp. hehehe... Ta osoba która porównała paznokcie dziewczyn do lasek które chodzą na imprezę do remizy czy tym podobnych miejsc widać ze nigdy w takim miejscach ta osoba się nie znalazła!!!!.Dla Twojej wiadomości tamtejsze dziewczyny wyglądają skromnie,a na pewno ich paznokcie nie są tak wystylizowane jak dziewczyn które obrażacie.Lepiej spójrzcie na siebie i dopiero pózniej wystawiajcie jakiekolwiek negatywne komentarze na temat innych osob!!!POZDRAWIAM:)
Macie wszyscy tak naje***e w głowie ze aż mi was szkoda jak to czytam:///.Zazdrość - to jedno słowo przychodzi mi na myśl czytając wasze płytkie komentarze i chcąc was jakoś usprawiedliwić!!!!!.A już nie wspomnę o podpisach typu :Piotrek,Andrzej itp. hehehe... Ta osoba która porównała paznokcie dziewczyn do lasek które chodzą na imprezę do remizy czy tym podobnych miejsc widać ze nigdy w takim miejscach ta osoba się nie znalazła!!!!.Dla Twojej wiadomości tamtejsze dziewczyny wyglądają skromnie,a na pewno ... rozwiń
Avatar
Robert / 19 lutego 2011 o 11:43
TY ... czy twoja fryzurę prad pier***ną ???)))))))))
Może jakaś DIETA???
Avatar
Alicja / 19 lutego 2011 o 11:41
te z kwiatkami sa bardzo ładne
Avatar
Ola / 19 lutego 2011 o 11:39
Przy takiej uroczystości zwracac uwage na paznokcie ludzie ŻENADA!!!!!Wyobrażam sobie jak wygladaja dziewczyny ktore to piszą hehhehehhehehe I nie podpisujcie sie jak faceci:))))))bo wiadomo ze tylko baby potrafia byc tak zazdrosne:)))
Avatar
karol / 19 lutego 2011 o 11:35
Panie których dłonie znajduja się na zdjęciu sa absolwentkami szkoly kosmetycznej maja na wsoim koncie liczne osiagniecia oraz mnostwo dyplomow. Jestem pewien podziwu makijazów czy paznokci ktor epotrafia wykonać..to jest ich pasja... Wyglad czy paznokcie to idywidualna sprawa. Jestem zaskoczony cała ta sprawą. Matrwi mnie jednak niekompetencja osob ktor zamiesciły ten artykul co przez nieprzemawia zazrdość? czy Lubelskie zacofanie.aa może brak pedagogicznych kommpetencji.? W tym mieście masz być NUDNY I NIEWIDZIALNY..Jak dobrze że nie mieszkam W LUBLINIE!!!
Avatar
Andrzej / 19 lutego 2011 o 01:24
współczuję wymienienia z imienia i nazwiska. ale może nauczą się, że to co w remizie uchodzi albo na dyskotece wiejskiej, to nie nadaje się do pełnienia publicznych funkcji. nie tędy droga, drogie panie ) chyba że do innych kręgów aspirujecie
Avatar