Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

13 listopada 2010 r.
21:01
Edytuj ten wpis

"Mam talent": Tancerze z UDS z Lublina zaskoczyli jurorów. Są w finale (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (Pit) (aa)
5 19 A A

Lubelscy tancerze ze Szkoły Tańca UDS jak do tej pory najlepiej wypadli w dzisiejszym odcinku programu "Mam Talent". Wszyscy członkowie jury byli pod wielkim wrażeniem występu. Razem z Kamilem Bednarkiem weszli do finału show TVN.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Występ lubelskich tancerzy był o wiele lepszy od tego, który zaprezentowali podczas eliminacji. Zespół zaprezentował się w ciemnej scenografii i równie mrocznych strojach. Od pierwszego kroku występ był pełen energii.

Zauważyła to Agnieszka Chylińska. - Jesteście lepsi z sekundy na sekundę, postawiliśmy na świetny zespół i to się dalej dzieje - skwitowała występ UDS.

Wszyscy z jury nie szczędzili pochwał reprezentantom Lublina. - Daliście taką energię, że muszę zrobić woooow! - krzyczała Małgorzata Foremniak.

Kuba Wojewódzki, którego tancerze najbardziej się obawiali nie ukrywał, że występ bardzo mu się podobał. - W Warszawie ostatnio były 23 manifestacje, wasza jest najlepsza - stwierdził Kuba Wojewódzki.

- Dziewczyny powinniście otrzymać telekamerę w kategorii najlepsze pośladki - dodał.



Tancerze z Lublina są w finale show TVN

Tancerze z Lublina przeszli do finału programu "Mam talent". Nie zdobyli jednak największej ilości głosów telewidzów. Pokonał ich Kamil Bednarek. Tancerze ze Szkoły Tańca UDS rywalizowali o głosy jurorów z Jędrkiem Indebskim. Jurorzy byli jednak zgodni. Postanowili, że w finale zobaczymy lubelskich tancerzy.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Aneta / 14 listopada 2010 o 15:52
Wow, występ tancerzy z UDS zrobił na mnie wrażenie! Ciekawa scenografia i stroje, świetna energia. Gratuluję!
Avatar
Pachowiczówna / 14 listopada 2010 o 14:50
Małe dzieci nie są otowe na sukces co w przypadku tego dzieciaczka było widać po ogłoszeniu wyniku. On za 4 lata nawet nie będzie pamiętał że tam był i myślę że to jego rodzice go tam posłali a nie dziecko samo chciało wystąpić w ogromenj telewizji.W przypadku UDS ludzie gotowi na sukces sprawni i dali czadu.
Avatar
Marcela / 14 listopada 2010 o 13:33
dajcie spookoj z tym, ze dziennik niby falszuje, bo jestescie smiesnzi weszlam tutaj przed ogloszeniem wynikow i byla informacja w naglowku, ze UDS DOTĄD NAJLEPSZY. Dlatego napisalam, ze teraz to juz kamil Bednarek (; pozniej edytowali post i dlatego podana jest godzina utworzenia. Ludzie, rozumu
Avatar
:) / 14 listopada 2010 o 11:50
[quote name='rkp' timestamp='1289681775' post='379794']
Przynajmniej nie śpiewali...
[/quote]

Otóż to . . .
Avatar
ziutka / 14 listopada 2010 o 10:37
Powinien wygrać Jędrzej. Bez przesady jak można porownywac taniec grupy tanecznej i jednego utalentowanego chlopaka. Jędzej byl najlepszy!!
Avatar
ZIUTKA / 14 listopada 2010 o 10:35
[quote name='Miśka' timestamp='1289686456' post='379854']
Uds najlepszy,byli cudowni;*
[/quote]
Avatar
ola / 14 listopada 2010 o 10:11
[quote name='ja' timestamp='1289722597' post='379936']
zanim powstał UDS było w Lublinie wiele grup tanecznych, które zdobywały tytuły, miały osiągnięcia, tylko nie robiły wokół siebie tyle szumu...a oni mimo wszystko robią... to rozdawanie ulotek z hasłem "głosujcie na nas" jest tego przykładem... gratuluję im sukcesów bo wiem jak ciężko trzeba pracować żeby takowe osiągać, ale bądźmy szczerzy - oni promują siebie a nie Lublin...
[/
Niestety nie moge się z Tobą zgodzic, owszem było i jest dużo szkół tańca w Lublinie ale żadnej nie udalo się zdobyc tyle tytulow i nagród co UDS a to przecież jest promocja Lublina czyż nie?
[quote name='ja' timestamp='1289722597' post='379936']
zanim powstał UDS było w Lublinie wiele grup tanecznych, które zdobywały tytuły, miały osiągnięcia, tylko nie robiły wokół siebie tyle szumu...a oni mimo wszystko robią... to rozdawanie ulotek z hasłem "głosujcie na nas" jest tego przykładem... gratuluję im sukcesów bo wiem jak ciężko trzeba pracować żeby takowe osiągać, ale bądźmy szczerzy - oni promują siebie a nie Lublin...
[/
Niestety nie moge się z Tobą zgodzic, owszem było i jest ... rozwiń
Avatar
ja / 14 listopada 2010 o 09:16
[quote name='mamA' timestamp='1289721140' post='379927']
To ze UDS był świetny nie budzi watpliwości, mnie natomiast przychodzi taka refleksja, otóz UDS dziala na rynku lubelskim od 3 lat. Prawie od samego poczatku dzilalności zdobywa tytuly i nagrody promując Lublin. Niestety przez ten czas trudno bylo sie doprosic miasto o jakakoolwiek pomoc czy chociazby o artykul w prasie, który pokazałby że jest miejsce w Lublinie gdzie prawie 500 dzieciakow tanczy a nie biega po ulicach. Teraz po sukcesie w Mam Talent nagle okazalo że wszyscy chcą o Udsie pisac, proszę jak to fajnie że nagle cala Polska uslyszala jaką zdolną mlodzież ma Lublin, ech szkoda ze trzeba sukcesu medialnego aby wlasne podworko uslyszalo o tobie. Ale takie jest zycie a wy dzieciaki robcie swoje bo jestescie świetni. Pozdrawiam.
[/quote]
zanim powstał UDS było w Lublinie wiele grup tanecznych, które zdobywały tytuły, miały osiągnięcia, tylko nie robiły wokół siebie tyle szumu...a oni mimo wszystko robią... to rozdawanie ulotek z hasłem "głosujcie na nas" jest tego przykładem... gratuluję im sukcesów bo wiem jak ciężko trzeba pracować żeby takowe osiągać, ale bądźmy szczerzy - oni promują siebie a nie Lublin...
[quote name='mamA' timestamp='1289721140' post='379927']
To ze UDS był świetny nie budzi watpliwości, mnie natomiast przychodzi taka refleksja, otóz UDS dziala na rynku lubelskim od 3 lat. Prawie od samego poczatku dzilalności zdobywa tytuly i nagrody promując Lublin. Niestety przez ten czas trudno bylo sie doprosic miasto o jakakoolwiek pomoc czy chociazby o artykul w prasie, który pokazałby że jest miejsce w Lublinie gdzie prawie 500 dzieciakow tanczy a nie biega po ulicach. Teraz po sukcesie w Mam Talent nagl... rozwiń
Avatar
mamA / 14 listopada 2010 o 08:52
To ze UDS był świetny nie budzi watpliwości, mnie natomiast przychodzi taka refleksja, otóz UDS dziala na rynku lubelskim od 3 lat. Prawie od samego poczatku dzilalności zdobywa tytuly i nagrody promując Lublin. Niestety przez ten czas trudno bylo sie doprosic miasto o jakakoolwiek pomoc czy chociazby o artykul w prasie, który pokazałby że jest miejsce w Lublinie gdzie prawie 500 dzieciakow tanczy a nie biega po ulicach. Teraz po sukcesie w Mam Talent nagle okazalo że wszyscy chcą o Udsie pisac, proszę jak to fajnie że nagle cala Polska uslyszala jaką zdolną mlodzież ma Lublin, ech szkoda ze trzeba sukcesu medialnego aby wlasne podworko uslyszalo o tobie. Ale takie jest zycie a wy dzieciaki robcie swoje bo jestescie świetni. Pozdrawiam.
To ze UDS był świetny nie budzi watpliwości, mnie natomiast przychodzi taka refleksja, otóz UDS dziala na rynku lubelskim od 3 lat. Prawie od samego poczatku dzilalności zdobywa tytuly i nagrody promując Lublin. Niestety przez ten czas trudno bylo sie doprosic miasto o jakakoolwiek pomoc czy chociazby o artykul w prasie, który pokazałby że jest miejsce w Lublinie gdzie prawie 500 dzieciakow tanczy a nie biega po ulicach. Teraz po sukcesie w Mam Talent nagle okazalo że wszyscy chcą o Udsie pisac, proszę jak to fajnie że nagle cala Polska usl... rozwiń
Avatar
Tancerz / 14 listopada 2010 o 08:13
Nic Nadzwyczjanego Jak Kazdy Ich Uklad Skladal Sie Z Podobnych Figur...
Avatar
Aneta / 14 listopada 2010 o 15:52
Wow, występ tancerzy z UDS zrobił na mnie wrażenie! Ciekawa scenografia i stroje, świetna energia. Gratuluję!
Avatar
Pachowiczówna / 14 listopada 2010 o 14:50
Małe dzieci nie są otowe na sukces co w przypadku tego dzieciaczka było widać po ogłoszeniu wyniku. On za 4 lata nawet nie będzie pamiętał że tam był i myślę że to jego rodzice go tam posłali a nie dziecko samo chciało wystąpić w ogromenj telewizji.W przypadku UDS ludzie gotowi na sukces sprawni i dali czadu.
Avatar
Marcela / 14 listopada 2010 o 13:33
dajcie spookoj z tym, ze dziennik niby falszuje, bo jestescie smiesnzi weszlam tutaj przed ogloszeniem wynikow i byla informacja w naglowku, ze UDS DOTĄD NAJLEPSZY. Dlatego napisalam, ze teraz to juz kamil Bednarek (; pozniej edytowali post i dlatego podana jest godzina utworzenia. Ludzie, rozumu
Avatar
:) / 14 listopada 2010 o 11:50
[quote name='rkp' timestamp='1289681775' post='379794']
Przynajmniej nie śpiewali...
[/quote]

Otóż to . . .
Avatar
ziutka / 14 listopada 2010 o 10:37
Powinien wygrać Jędrzej. Bez przesady jak można porownywac taniec grupy tanecznej i jednego utalentowanego chlopaka. Jędzej byl najlepszy!!
Avatar
ZIUTKA / 14 listopada 2010 o 10:35
[quote name='Miśka' timestamp='1289686456' post='379854']
Uds najlepszy,byli cudowni;*
[/quote]
Avatar
ola / 14 listopada 2010 o 10:11
[quote name='ja' timestamp='1289722597' post='379936']
zanim powstał UDS było w Lublinie wiele grup tanecznych, które zdobywały tytuły, miały osiągnięcia, tylko nie robiły wokół siebie tyle szumu...a oni mimo wszystko robią... to rozdawanie ulotek z hasłem "głosujcie na nas" jest tego przykładem... gratuluję im sukcesów bo wiem jak ciężko trzeba pracować żeby takowe osiągać, ale bądźmy szczerzy - oni promują siebie a nie Lublin...
[/
Niestety nie moge się z Tobą zgodzic, owszem było i jest dużo szkół tańca w Lublinie ale żadnej nie udalo się zdobyc tyle tytulow i nagród co UDS a to przecież jest promocja Lublina czyż nie?
[quote name='ja' timestamp='1289722597' post='379936']
zanim powstał UDS było w Lublinie wiele grup tanecznych, które zdobywały tytuły, miały osiągnięcia, tylko nie robiły wokół siebie tyle szumu...a oni mimo wszystko robią... to rozdawanie ulotek z hasłem "głosujcie na nas" jest tego przykładem... gratuluję im sukcesów bo wiem jak ciężko trzeba pracować żeby takowe osiągać, ale bądźmy szczerzy - oni promują siebie a nie Lublin...
[/
Niestety nie moge się z Tobą zgodzic, owszem było i jest ... rozwiń
Avatar
ja / 14 listopada 2010 o 09:16
[quote name='mamA' timestamp='1289721140' post='379927']
To ze UDS był świetny nie budzi watpliwości, mnie natomiast przychodzi taka refleksja, otóz UDS dziala na rynku lubelskim od 3 lat. Prawie od samego poczatku dzilalności zdobywa tytuly i nagrody promując Lublin. Niestety przez ten czas trudno bylo sie doprosic miasto o jakakoolwiek pomoc czy chociazby o artykul w prasie, który pokazałby że jest miejsce w Lublinie gdzie prawie 500 dzieciakow tanczy a nie biega po ulicach. Teraz po sukcesie w Mam Talent nagle okazalo że wszyscy chcą o Udsie pisac, proszę jak to fajnie że nagle cala Polska uslyszala jaką zdolną mlodzież ma Lublin, ech szkoda ze trzeba sukcesu medialnego aby wlasne podworko uslyszalo o tobie. Ale takie jest zycie a wy dzieciaki robcie swoje bo jestescie świetni. Pozdrawiam.
[/quote]
zanim powstał UDS było w Lublinie wiele grup tanecznych, które zdobywały tytuły, miały osiągnięcia, tylko nie robiły wokół siebie tyle szumu...a oni mimo wszystko robią... to rozdawanie ulotek z hasłem "głosujcie na nas" jest tego przykładem... gratuluję im sukcesów bo wiem jak ciężko trzeba pracować żeby takowe osiągać, ale bądźmy szczerzy - oni promują siebie a nie Lublin...
[quote name='mamA' timestamp='1289721140' post='379927']
To ze UDS był świetny nie budzi watpliwości, mnie natomiast przychodzi taka refleksja, otóz UDS dziala na rynku lubelskim od 3 lat. Prawie od samego poczatku dzilalności zdobywa tytuly i nagrody promując Lublin. Niestety przez ten czas trudno bylo sie doprosic miasto o jakakoolwiek pomoc czy chociazby o artykul w prasie, który pokazałby że jest miejsce w Lublinie gdzie prawie 500 dzieciakow tanczy a nie biega po ulicach. Teraz po sukcesie w Mam Talent nagl... rozwiń
Avatar
mamA / 14 listopada 2010 o 08:52
To ze UDS był świetny nie budzi watpliwości, mnie natomiast przychodzi taka refleksja, otóz UDS dziala na rynku lubelskim od 3 lat. Prawie od samego poczatku dzilalności zdobywa tytuly i nagrody promując Lublin. Niestety przez ten czas trudno bylo sie doprosic miasto o jakakoolwiek pomoc czy chociazby o artykul w prasie, który pokazałby że jest miejsce w Lublinie gdzie prawie 500 dzieciakow tanczy a nie biega po ulicach. Teraz po sukcesie w Mam Talent nagle okazalo że wszyscy chcą o Udsie pisac, proszę jak to fajnie że nagle cala Polska uslyszala jaką zdolną mlodzież ma Lublin, ech szkoda ze trzeba sukcesu medialnego aby wlasne podworko uslyszalo o tobie. Ale takie jest zycie a wy dzieciaki robcie swoje bo jestescie świetni. Pozdrawiam.
To ze UDS był świetny nie budzi watpliwości, mnie natomiast przychodzi taka refleksja, otóz UDS dziala na rynku lubelskim od 3 lat. Prawie od samego poczatku dzilalności zdobywa tytuly i nagrody promując Lublin. Niestety przez ten czas trudno bylo sie doprosic miasto o jakakoolwiek pomoc czy chociazby o artykul w prasie, który pokazałby że jest miejsce w Lublinie gdzie prawie 500 dzieciakow tanczy a nie biega po ulicach. Teraz po sukcesie w Mam Talent nagle okazalo że wszyscy chcą o Udsie pisac, proszę jak to fajnie że nagle cala Polska usl... rozwiń
Avatar
Tancerz / 14 listopada 2010 o 08:13
Nic Nadzwyczjanego Jak Kazdy Ich Uklad Skladal Sie Z Podobnych Figur...
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Speed Car Motor - Wanda Kraków 13:5 [RELACJA NA ŻYWO]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 13:5 [RELACJA NA ŻYWO] 10 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 0 0

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 0 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie 1 0

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę obrazów Garego Chu Kar Kui. To artysta z Szanghaju, kilka lat temu ochrzczony w kościele katolickim

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód 67 2

Nie żyje Witold Drążkiewicz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie (powiat puławski). 55-letni strażak zmarł dzisiejszej nocy. Był jedną z dwóch rannych osób w sobotnim wypadku w Bogucinie, kiedy to w pracowników służby drogowej wjechał kierowca audi.

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 26 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 2 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 7

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 9 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 15 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!