Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

21 grudnia 2011 r.
8:38
Edytuj ten wpis

Rysiek z "Klanu" zginie? Znana postać z serialu ma umrzeć

137 11 A A
Czy Rysiek z "Klanu" zginie? (Oficjalna strona serialu "Klan")
Czy Rysiek z \"Klanu\" zginie? (Oficjalna strona serialu \"Klan\")

Mozliwe, że Ryszard Lubicz, czyli postać z serialu "Klan" grana przez Piotra Cyrwusa, ma zostać uśmiercona. Dowiedz się w jakich okolicznościach ma zginąć.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Rysiek zginie? Udostępnij na FB


Jak podaje gazeta Fakt, Ryszard Lubicz telenoweli "Klan” ma zostać uśmiercony. Rysiek pojawia się w serialu "Klan" od 14 lat. Jest oddanym mężem i ojcem.

Fakt ustalił, że Piotr Cyrwus już od dłuższego czasu chciał rozstać się z serialem.

Jak zginie Rysiek? - Rysiek wda się bójkę, podczas której zostanie ranny, a lekarzom nie uda się go uratować - czytamy w Fakcie.

Aktorom występującym w serialu nie wolno komentować śmierci bohatera. Sam zainteresowany, czyli Piotr Cyrwus również nie komentował sprawy. Powiedział Faktowi, że nic na ten temat nie wie.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hellmeee / 21 grudnia 2011 o 15:08
Pozwól Ryśkowi żyć, sprzątaj pudła z jezdni
Avatar
Gość / 21 grudnia 2011 o 11:13
Jak taka ciota ma wdać się w bójkę? Reżyser chyba jest wypity...
Avatar
Giena / 21 grudnia 2011 o 10:59
Żądamy utrzymania przy zyciu RYŚKA LUBICZA - Zespół Emerytowanych Alkoholików
Avatar
Maskant / 21 grudnia 2011 o 10:49
RYSIEK Z KLANU MUSI ŻYĆ !!!
http://www.facebook.com/pages/Rysiek-z-Klanu-musi-%C5%BCy%C4%87/259578034104707
Avatar
mini / 21 grudnia 2011 o 10:33
Nie pozwólmy umrzeć Ryśkowi!
[url="http://www.facebook.com/pages/Stanowcze-Nie-dla-%C5%9Bmierci-Ry%C5%9Bka-z-Klanu/264079746978573?skip_nax_wizard=true"]Stanowcze NIE dla śmierci Ryśka z Klanu[/url]
Avatar
jaccek / 21 grudnia 2011 o 10:16
[font="Impact"]Rysiek już tyle akcji przeżył, że musiałby trafić na kosmitów, żeby go zabili w bójce...[/font]
Avatar
Edek / 21 grudnia 2011 o 10:14
Podobno Hanka ożyje
Avatar
Piotr / 21 grudnia 2011 o 10:02
I kto będzie gotował zupę dla Maciusia?
Avatar
Robert / 21 grudnia 2011 o 09:56
...albo zaplącze się w folię bąbelkową
Avatar
albercik / 21 grudnia 2011 o 09:53
Rysiek wda się w bójkę... upadnie na kartony i jednym z nich się zatnie. Rysiek nie wytrzyma bólu i zejdzie z serialu. Diagnoza lekarzy... natychmiastowa gangrena!!!
Avatar
hellmeee / 21 grudnia 2011 o 15:08
Pozwól Ryśkowi żyć, sprzątaj pudła z jezdni
Avatar
Gość / 21 grudnia 2011 o 11:13
Jak taka ciota ma wdać się w bójkę? Reżyser chyba jest wypity...
Avatar
Giena / 21 grudnia 2011 o 10:59
Żądamy utrzymania przy zyciu RYŚKA LUBICZA - Zespół Emerytowanych Alkoholików
Avatar
Maskant / 21 grudnia 2011 o 10:49
RYSIEK Z KLANU MUSI ŻYĆ !!!
http://www.facebook.com/pages/Rysiek-z-Klanu-musi-%C5%BCy%C4%87/259578034104707
Avatar
mini / 21 grudnia 2011 o 10:33
Nie pozwólmy umrzeć Ryśkowi!
[url="http://www.facebook.com/pages/Stanowcze-Nie-dla-%C5%9Bmierci-Ry%C5%9Bka-z-Klanu/264079746978573?skip_nax_wizard=true"]Stanowcze NIE dla śmierci Ryśka z Klanu[/url]
Avatar
jaccek / 21 grudnia 2011 o 10:16
[font="Impact"]Rysiek już tyle akcji przeżył, że musiałby trafić na kosmitów, żeby go zabili w bójce...[/font]
Avatar
Edek / 21 grudnia 2011 o 10:14
Podobno Hanka ożyje
Avatar
Piotr / 21 grudnia 2011 o 10:02
I kto będzie gotował zupę dla Maciusia?
Avatar
Robert / 21 grudnia 2011 o 09:56
...albo zaplącze się w folię bąbelkową
Avatar
albercik / 21 grudnia 2011 o 09:53
Rysiek wda się w bójkę... upadnie na kartony i jednym z nich się zatnie. Rysiek nie wytrzyma bólu i zejdzie z serialu. Diagnoza lekarzy... natychmiastowa gangrena!!!
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 2 5

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 0

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 8

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 74 3

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 6 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 13 27

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria