Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

1 grudnia 2010 r.
23:45
Edytuj ten wpis

Top Model TVN: Paulina Papierska wygrała finał

Autor: Zdjęcie autora mc
0 39 A A

Paulina Papierska pokonała dwie rywalki w finale i wygrała telewizyjne show Top Model. Modelka wygrała kontrakt z firmą kosmetyczną Max Factor, międzynarodowy kontrakt z agencją modelek Next oraz sesję okładkową w magazynie "Glamour".

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Paulina Papierska w finale pokonała 19-letnią Annę Piszczałkę i 20-letnią Aleksandrę Kuligowską.

Co wygrała pierwsza polska Top Model? Paulina Papierska otrzymała kontrakt z firmą kosmetyczną Max Factor, międzynarodowy kontrakt z agencją modelek Next oraz sesję okładkową w magazynie "Glamour".

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Obrazobur / 11 kwietnia 2011 o 13:10
Każdy, jak ma tyle na sobie [url="http://tapety.joe.pl/"]tapety[/url] jest piękny. A tu ciekawa rzecz - porównanie fotoszopa i braku fotoszopa - http://www.joemonster.org/art/9024/Magia_fotoszopek, warto popatrzeć
Avatar
RubbyRose / 4 lutego 2011 o 19:00
Żal wam dupy ściska? I oczerniacie kogos tylko i wyłącznie z zazdrośći. Skoro wam tak zależy na Polskiej Super Top Model to ogarnijcie się dziewczyny, i zapraszam do programu. I to Jury zdecyduje czy się nadajecie. Myślicie że wzieła na litość phe! Na litość to by musiały wszystkie wygrać, były biedniejsze w programie a sukcesem jest się tam dostać, A wygrać to wogule trzeba Cięzko i wytrwale pracować. A może płacze dla tego iż istnieją na świecie ludzie wrażliwi którzy nie umieją opanować emocji? Bo nie wierze że każdy potrafi idealnie nad nimi panować. I co do dziewczyn wypowiadających się skończcie tą chorą zazdrość. I ogarnijcie sie i zacznijcie pracować i moze zobaczycie naprawde jak cieżko odnosi się sukcesy i myśle że Paulina zasłużyła ale nie litością tylko staraniem się i wiarą, walką o marzenia. Teraz mozna jej Gratulować.
Żal wam dupy ściska? I oczerniacie kogos tylko i wyłącznie z zazdrośći. Skoro wam tak zależy na Polskiej Super Top Model to ogarnijcie się dziewczyny, i zapraszam do programu. I to Jury zdecyduje czy się nadajecie. Myślicie że wzieła na litość phe! Na litość to by musiały wszystkie wygrać, były biedniejsze w programie a sukcesem jest się tam dostać, A wygrać to wogule trzeba Cięzko i wytrwale pracować. A może płacze dla tego iż istnieją na świecie ludzie wrażliwi którzy nie umieją opanować emocji? Bo nie wierze że każdy potrafi idealnie ... rozwiń
Avatar
Wika / 30 grudnia 2010 o 19:50
Czytanie ze zrozumieniem chyba było już w 3 kl. podstawówki. A ty chyba się jeszcze tego nie nauczyłaś. Mówię : Mi się bardzo podobała Paulina , ale czy sobie poradzi? O to trzeba się bać. A tak to ona jest spoko. ;p . Ale każdy ma swoje zdanie i się tego naucz.
Avatar
Miśka / 25 grudnia 2010 o 00:45
Nie rozumiem ludzi którzy komentowali ten wątek:)) Chcecie żeby wasza niby modelka przynosiła wam wstyd bo nie potrafi mówić po angielsku. ) to brawo ona nawet nie potrafi chodzić po wybiegu
Avatar
Zyta / 24 grudnia 2010 o 17:42
Bez tapety, photoshopa jest nikim ;]
Avatar
lagatto / 14 grudnia 2010 o 23:06
to teraz pora na naukę angielskiego. Jak by dobrze zakombinowała to w ramach nauki angielskiego jakaś znana szkoła językowa mogła by jej fundnąć naukę za free... chociażby Speak Up skoro tak dużo i tak się reklamują.
Avatar
m / 13 grudnia 2010 o 13:08
Paulina nie zasłużyła na wygraną!!!! dlaczego wyniki były znane przed rozpoczęciem programu??!! jedna wielka ściema z tymi głosowaniami!!! miss Zbąszynka od siedmiu boleści.
Avatar
ala / 12 grudnia 2010 o 22:32
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Avatar
ala / 12 grudnia 2010 o 22:29
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Avatar
Wika / 11 grudnia 2010 o 23:05
[quote name='agataa' timestamp='1291401149' post='398606']
nie wiesz to ku***** nie gadaj !
w miediolenia fototograf powiedział że mu się z nią świetnie pracowało , to do tej Olki powiedział że jest za niska i wgl ona się im podobała i jej chód też (jak mówiła profesionalna modelka) był dobry .. nie wiesz nie gadaj głupot .. od kiedy to ty taki znawca modelingu ?? ; //
a nie wierzę że Rubik nie ryczała na początku ona jest w zawodzie już dobrych kilka lat i nauczyła się, a Paulina zaczyna dopiero i też się kiedyś nauczy .. a angielskiego nie problem się nauczyć .. wygrała bo tak chciali widzowie i trzeba było słać więcej sms na Olke jak ją tak lubisz chociaż to ona jest brzydka ma jakąś kroste grubą na ryju i pare osób w programie powiedziało że jest kurduplem ..
[/quote]
[quote name='agataa' timestamp='1291401149' post='398606']
nie wiesz to ku***** nie gadaj !
w miediolenia fototograf powiedział że mu się z nią świetnie pracowało , to do tej Olki powiedział że jest za niska i wgl ona się im podobała i jej chód też (jak mówiła profesionalna modelka) był dobry .. nie wiesz nie gadaj głupot .. od kiedy to ty taki znawca modelingu ?? ; //
a nie wierzę że Rubik nie ryczała na początku ona jest w zawodzie już dobrych kilka lat i nauczyła się, a Paulina zaczyna dopier... rozwiń
Avatar
Obrazobur / 11 kwietnia 2011 o 13:10
Każdy, jak ma tyle na sobie [url="http://tapety.joe.pl/"]tapety[/url] jest piękny. A tu ciekawa rzecz - porównanie fotoszopa i braku fotoszopa - http://www.joemonster.org/art/9024/Magia_fotoszopek, warto popatrzeć
Avatar
RubbyRose / 4 lutego 2011 o 19:00
Żal wam dupy ściska? I oczerniacie kogos tylko i wyłącznie z zazdrośći. Skoro wam tak zależy na Polskiej Super Top Model to ogarnijcie się dziewczyny, i zapraszam do programu. I to Jury zdecyduje czy się nadajecie. Myślicie że wzieła na litość phe! Na litość to by musiały wszystkie wygrać, były biedniejsze w programie a sukcesem jest się tam dostać, A wygrać to wogule trzeba Cięzko i wytrwale pracować. A może płacze dla tego iż istnieją na świecie ludzie wrażliwi którzy nie umieją opanować emocji? Bo nie wierze że każdy potrafi idealnie nad nimi panować. I co do dziewczyn wypowiadających się skończcie tą chorą zazdrość. I ogarnijcie sie i zacznijcie pracować i moze zobaczycie naprawde jak cieżko odnosi się sukcesy i myśle że Paulina zasłużyła ale nie litością tylko staraniem się i wiarą, walką o marzenia. Teraz mozna jej Gratulować.
Żal wam dupy ściska? I oczerniacie kogos tylko i wyłącznie z zazdrośći. Skoro wam tak zależy na Polskiej Super Top Model to ogarnijcie się dziewczyny, i zapraszam do programu. I to Jury zdecyduje czy się nadajecie. Myślicie że wzieła na litość phe! Na litość to by musiały wszystkie wygrać, były biedniejsze w programie a sukcesem jest się tam dostać, A wygrać to wogule trzeba Cięzko i wytrwale pracować. A może płacze dla tego iż istnieją na świecie ludzie wrażliwi którzy nie umieją opanować emocji? Bo nie wierze że każdy potrafi idealnie ... rozwiń
Avatar
Wika / 30 grudnia 2010 o 19:50
Czytanie ze zrozumieniem chyba było już w 3 kl. podstawówki. A ty chyba się jeszcze tego nie nauczyłaś. Mówię : Mi się bardzo podobała Paulina , ale czy sobie poradzi? O to trzeba się bać. A tak to ona jest spoko. ;p . Ale każdy ma swoje zdanie i się tego naucz.
Avatar
Miśka / 25 grudnia 2010 o 00:45
Nie rozumiem ludzi którzy komentowali ten wątek:)) Chcecie żeby wasza niby modelka przynosiła wam wstyd bo nie potrafi mówić po angielsku. ) to brawo ona nawet nie potrafi chodzić po wybiegu
Avatar
Zyta / 24 grudnia 2010 o 17:42
Bez tapety, photoshopa jest nikim ;]
Avatar
lagatto / 14 grudnia 2010 o 23:06
to teraz pora na naukę angielskiego. Jak by dobrze zakombinowała to w ramach nauki angielskiego jakaś znana szkoła językowa mogła by jej fundnąć naukę za free... chociażby Speak Up skoro tak dużo i tak się reklamują.
Avatar
m / 13 grudnia 2010 o 13:08
Paulina nie zasłużyła na wygraną!!!! dlaczego wyniki były znane przed rozpoczęciem programu??!! jedna wielka ściema z tymi głosowaniami!!! miss Zbąszynka od siedmiu boleści.
Avatar
ala / 12 grudnia 2010 o 22:32
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Avatar
ala / 12 grudnia 2010 o 22:29
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Avatar
Wika / 11 grudnia 2010 o 23:05
[quote name='agataa' timestamp='1291401149' post='398606']
nie wiesz to ku***** nie gadaj !
w miediolenia fototograf powiedział że mu się z nią świetnie pracowało , to do tej Olki powiedział że jest za niska i wgl ona się im podobała i jej chód też (jak mówiła profesionalna modelka) był dobry .. nie wiesz nie gadaj głupot .. od kiedy to ty taki znawca modelingu ?? ; //
a nie wierzę że Rubik nie ryczała na początku ona jest w zawodzie już dobrych kilka lat i nauczyła się, a Paulina zaczyna dopiero i też się kiedyś nauczy .. a angielskiego nie problem się nauczyć .. wygrała bo tak chciali widzowie i trzeba było słać więcej sms na Olke jak ją tak lubisz chociaż to ona jest brzydka ma jakąś kroste grubą na ryju i pare osób w programie powiedziało że jest kurduplem ..
[/quote]
[quote name='agataa' timestamp='1291401149' post='398606']
nie wiesz to ku***** nie gadaj !
w miediolenia fototograf powiedział że mu się z nią świetnie pracowało , to do tej Olki powiedział że jest za niska i wgl ona się im podobała i jej chód też (jak mówiła profesionalna modelka) był dobry .. nie wiesz nie gadaj głupot .. od kiedy to ty taki znawca modelingu ?? ; //
a nie wierzę że Rubik nie ryczała na początku ona jest w zawodzie już dobrych kilka lat i nauczyła się, a Paulina zaczyna dopier... rozwiń