Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

10 grudnia 2011 r.
21:55
Edytuj ten wpis

Voice of Poland: Finał Wygrał Damian Ukeje (relacja, odcinek, online, wideo)

Autor: Zdjęcie autora dudi
15 24 A A
Jeden z występów sobotniego wieczoru. Zwycięzca programu, Damian Ukeje i juror, Adam "Nergal" Dars
Jeden z występów sobotniego wieczoru. Zwycięzca programu, Damian Ukeje i juror, Adam \"Nergal\" Dars

Zwycięzcą pierwszej edycji programu The Voice of Poland został Damian Ukeje, którego trenerem był Adam "Nergal" Darski. W nagrodę wystąpi na sylwestrze z Dwójką we Wrocławiu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przeczytaj relację z finału programu The Voice of Poland.

Runda 1

Zaczęło się od ostrych brzmień. Damian Ukeje wykonał utwór zespołu Metallica "Enter Sandman". - Jesteś fontanną witalności powiedział Adam "Nergal" Darski komentując to wykonanie.



Jako drugi wystąpił Mateusz Krautwurst. Zaśpiewał piosenkę Seala "Kiss from the rose", znaną m.in. z filmu Batman. - Zaśpiewałeś zupełnie inaczej niż Seal, tamta wersja była lżejsza. Myślę, że to wykonanie na miarę finału - powiedziała Ania Dąbrowska. - Ty nie potrzebujesz krzyczeć, ty umiesz śpiewać głośno, umiesz też śpiewać cicho. Wykonałeś ten numer 500 razy lepiej niż ja bym mogła - chwaliła młodego wykonawcę Kayah.



Następny był Piotr Niesłuchowski, który zaśpiewał piosenkę "Myślę, że nie stało się nic" z repertuaru Roberta Gawlińskiego. I tym razem jurorzy nie szczędzili pochwał. - Masz wszystko co jest potrzebne, żeby zaistnieć na scenie - powiedział wyraźnie zadowolony Nergal.



Jako ostatni w tej rundzie na scenę wszedł finalista Andrzeja Piasecznego, Antek Smykiewicz. Zaśpiewał "You're beautiful" Jamesa Blunta. Na koniec występu dostał wielkiego pluszowego misia. - Antoś, uwielbiam cię! - wyznała Kayah.



Tak zakończyła się pierwsza runda zmagań najlepszych zawodników. Przed rozpoczęciem drugiej części wystąpił Garou.

Runda 2

W drugiej rundzie jako pierwsi do pojedynku stanęli: Damian Ukeje i Mateusz Krautwurst. Zaśpiewali hit Erica Claptona "Tears in heaven". - To był genialny pomysł, stworzenie takiego duetu. Jesteście różni - komentował Piasek. - Mateusz jeżeli ty byłeś Adamkiem, to Damian było Kliczko - porównywał Nergal.



Jako drudzy na scenie stanęli Piotr Niesłuchowski i Antek Smykiewicz. Panowie ubrani w czarne garnitury i wąskie krawaty wykonali piosenkę "Hey Jude" zespołu The Beatles. - Marzenia stoją przed wami szerokim polem - powiedział Andrzej "Piasek" Piaseczny.



Na koniec drugiej rundy w cząstkowych wynikach pierwszy był Damian Ukeje.

Runda 3

Przyszedł czas na ulubione piosenki z programu. Każdy uczestnik mógł wybrać jeden utwór, który najbardziej mu się podobał. Mateusz Krautwurst wykonał utwór "Closer" z repertuaru Ne-Yo. - Dla mnie Mateusz jest najlepszy. Uważam, że zasługuje na wsparcie. Znalazł się w finale z rockowymi finalistami. Dla mnie on jest inny - skomentowała Kayah.



Po Mateuszu zaśpiewał Antek. Wybrał utwór "The One I love" R.E.M. Sprzed sceny buchał ogień. - On jest taki nieokrzesany w rockowym wydaniu. Jest w nim dzikus - chwaliła Ania Dąbrowska.



Trzeci był Damian Ukeje. Ulubieniec publiczności wykonał "Another Way to Die z repertuaru "Jacka White'a i Alicii Keys. - Świetnie dobrany numer. Powaliłeś mnie już po raz drugi. Takie utwory pokazują, że nie tylko masz power, ale że jesteś piekielnie muzykalny - powiedziała Kayah.



Na koniec tej części programu zaśpiewał Piotr Niesłuchowski. Wykonał "Sex on fire" zespołu Kings of Leon. - Ta piosenka to było najlepsze wykonanie Piotrka w całym programie - oceniła Ania Dąbrowska.



Zwieńczeniem był występ wszystkich finalistów. Zaśpiewali razem z Garou "New Year's Day" U2.

Przyszedł czas na kolejne ogłoszenie wyników. Telewidzowie zdecydowali, że z programu odpadł Mateusz Krautwurst, finalista, którego trenerem była Kayah. Na koniec wystąpili w duecie śpiewając "Ain't no mountain high enough" (Marvin Gaye & Tammi Terrel).

Wykonania z jurorami

Następna runda polegała na wykonywaniu piosenek finalistów wspólnie z jurorami. Piasek i Antek zaśpiewali piosenkę "Chodź, przytul, przebacz" z repertuaru Piaska.



Ania Dąbrowska razem z Piotrkiem Niesłuchowskim zaśpiewała utwór Jefferson's Airplane "Somebody to love".



Nergal z Damianem Ukeje wykonał "Highway to hell" zespołu AC/DC. Publiczność oszalała, a ogień buchał ze sceny.

Po tej części programu odpadł Piotrek Niesłuchowski. Na pożegnanie wokalista zaśpiewał "Nothing Wrong", piosenkę, którą napisał wspólnie z Anią Dąbrowską.

Na polu boju zostało dwóch finalistów: Damian Ukeje i Antek Smykiewicz.

Występ jurorów

Jurorzy zaśpiewali wspólnie "Another brick in the wall pt. 2" zespołu Pink Floyd.

Runda finałowa

Jako przedostatni wystąpił Damian Ukeje. Zaśpiewał swoją piosenkę "Nie mamy nic".



Występy zakończył Antek w piosence "Jestem jaki jestem" do której tekst napisał Andrzej Piaseczny.



Przyszedł czas na najważniejszy werdykt. Finaliści stanęli na scenie. Do ostatniej chwili rozmawiali ze sobą. Jurorzy przeciągali moment ogłoszenia wyników. I w końcu wszystko było jasne: "Wygrał Damian Ukeje!" - oznajmili.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
elissa / 11 grudnia 2011 o 18:56
a ja uważam że nikt z uczestników nie potrafiłby zaśpiewać piosenki rockowej tak pięknie jak robi to Damian. Wszyscy inni śpiewali na "jedno kopyto" a takich solistów mamy w Polsce bardzo wiele!!!
Avatar
anetka / 11 grudnia 2011 o 16:10
Ja uważam że najlepszy głos jaki kiedy kolwiek słyszałam ma Mateusz poprostu pikękny potrwai się super ruszać. Wygrał Damian i kolejny nie skorzysta z szansy bycia kimś tak jak Krzysztof Zalewki , Szymon Wydra i inni którzy śpiewali rocowo. Lipa no cóz mam nadzieje ze mATEUSZ ZROBI KARIERE ZYCZE MU TEGO
Avatar
KASIA86 / 11 grudnia 2011 o 16:07
"Agnieszka wie co najlepsze" ... żal tego czytać ;( jesteście beznadziejni jak można o osobie której się nie zna powiedzieć że jest bezczelny albo zapatrzony w samego siebie, ten kto to pisze jest po prostu źle wychowany. Finał był świetny każdy uczestnik dał z siebie wszystko.Ja osobiście byłam za Damianem od początku bo może dzięki takim osobom jak on zmieni się coś w polskiej muzyce na lepsze bo puki co na razie rządzi komercha niestety!!! ;( A co do innych finalistów wielki szacunek i powodzenia!!!
"Agnieszka wie co najlepsze" ... żal tego czytać ;( jesteście beznadziejni jak można o osobie której się nie zna powiedzieć że jest bezczelny albo zapatrzony w samego siebie, ten kto to pisze jest po prostu źle wychowany. Finał był świetny każdy uczestnik dał z siebie wszystko.Ja osobiście byłam za Damianem od początku bo może dzięki takim osobom jak on zmieni się coś w polskiej muzyce na lepsze bo puki co na razie rządzi komercha niestety!!! ;( A co do innych finalistów wielki szacunek i powodzenia!!! rozwiń
Avatar
Hania / 11 grudnia 2011 o 16:05
Antek zwycięzcą, takiego głosu się nie zapomina. Jeszcze będzie o nim głośno.
Avatar
kasia / 11 grudnia 2011 o 15:59
[quote name='karolka' timestamp='1323613945' post='568933']
Zgadzam sie z Anieszka ona naprawde wie co najlepsze.Powiem ze rozczarowalam sie wczorajszym werdyktem zrobilo mi sie poprostu smutno jak go uslyszalam;( ,ale i tak dla mnie ten program wygral ANTEK!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]
Avatar
karolka / 11 grudnia 2011 o 15:32
Zgadzam sie z Anieszka ona naprawde wie co najlepsze.Powiem ze rozczarowalam sie wczorajszym werdyktem zrobilo mi sie poprostu smutno jak go uslyszalam;( ,ale i tak dla mnie ten program wygral ANTEK!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
karola / 11 grudnia 2011 o 15:27
To Antek powinien wygrac ten program a nie Damian!! Antek ma niesamowity głos i sposób w jaki go wydobywa.On ma rowniez niesamowity styl ubioru ktory mogliśmy wczoraj zobaczyć w the voice of Poland!Ja poprostu go kocham!!!!!<33333333333333
Avatar
Makaron / 11 grudnia 2011 o 14:00
W tym programie znalazło się wielu fantastycznych wykonawców, jak w żadnym innym. Aż żal , że musieli odpadać. Najbardziej mnie osobiście wzruszał ANTEK. Antek i jeszcze raz Antek. Ma niesamowity głos. Klasa sama w sobie. Najwyższa półka. Oby go nie zmanierowali. ANtek zostań sobą!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
mariia / 11 grudnia 2011 o 13:54
Antek spiewa fenomenalnie, ostatnia pioesenka była rzeczywiscie "Feelowska", ale Daniela piosenka też smierdziała plagiatem, a wykonanie było dośc przeciętne. Ogólnie wszyscy finalisci byli fantastyczni.Życze wszystkim sukcesów !!! Ale Antek... poezja !!!!!!!!!!!
Avatar
gi-s / 11 grudnia 2011 o 13:50
zapraszam na bezpłatne szkolenia - jedyne takie w Lublinie:

www.gis-szkolenia.pl

warto skorzystać! zapraszam.
Avatar
elissa / 11 grudnia 2011 o 18:56
a ja uważam że nikt z uczestników nie potrafiłby zaśpiewać piosenki rockowej tak pięknie jak robi to Damian. Wszyscy inni śpiewali na "jedno kopyto" a takich solistów mamy w Polsce bardzo wiele!!!
Avatar
anetka / 11 grudnia 2011 o 16:10
Ja uważam że najlepszy głos jaki kiedy kolwiek słyszałam ma Mateusz poprostu pikękny potrwai się super ruszać. Wygrał Damian i kolejny nie skorzysta z szansy bycia kimś tak jak Krzysztof Zalewki , Szymon Wydra i inni którzy śpiewali rocowo. Lipa no cóz mam nadzieje ze mATEUSZ ZROBI KARIERE ZYCZE MU TEGO
Avatar
KASIA86 / 11 grudnia 2011 o 16:07
"Agnieszka wie co najlepsze" ... żal tego czytać ;( jesteście beznadziejni jak można o osobie której się nie zna powiedzieć że jest bezczelny albo zapatrzony w samego siebie, ten kto to pisze jest po prostu źle wychowany. Finał był świetny każdy uczestnik dał z siebie wszystko.Ja osobiście byłam za Damianem od początku bo może dzięki takim osobom jak on zmieni się coś w polskiej muzyce na lepsze bo puki co na razie rządzi komercha niestety!!! ;( A co do innych finalistów wielki szacunek i powodzenia!!!
"Agnieszka wie co najlepsze" ... żal tego czytać ;( jesteście beznadziejni jak można o osobie której się nie zna powiedzieć że jest bezczelny albo zapatrzony w samego siebie, ten kto to pisze jest po prostu źle wychowany. Finał był świetny każdy uczestnik dał z siebie wszystko.Ja osobiście byłam za Damianem od początku bo może dzięki takim osobom jak on zmieni się coś w polskiej muzyce na lepsze bo puki co na razie rządzi komercha niestety!!! ;( A co do innych finalistów wielki szacunek i powodzenia!!! rozwiń
Avatar
Hania / 11 grudnia 2011 o 16:05
Antek zwycięzcą, takiego głosu się nie zapomina. Jeszcze będzie o nim głośno.
Avatar
kasia / 11 grudnia 2011 o 15:59
[quote name='karolka' timestamp='1323613945' post='568933']
Zgadzam sie z Anieszka ona naprawde wie co najlepsze.Powiem ze rozczarowalam sie wczorajszym werdyktem zrobilo mi sie poprostu smutno jak go uslyszalam;( ,ale i tak dla mnie ten program wygral ANTEK!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]
Avatar
karolka / 11 grudnia 2011 o 15:32
Zgadzam sie z Anieszka ona naprawde wie co najlepsze.Powiem ze rozczarowalam sie wczorajszym werdyktem zrobilo mi sie poprostu smutno jak go uslyszalam;( ,ale i tak dla mnie ten program wygral ANTEK!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
karola / 11 grudnia 2011 o 15:27
To Antek powinien wygrac ten program a nie Damian!! Antek ma niesamowity głos i sposób w jaki go wydobywa.On ma rowniez niesamowity styl ubioru ktory mogliśmy wczoraj zobaczyć w the voice of Poland!Ja poprostu go kocham!!!!!<33333333333333
Avatar
Makaron / 11 grudnia 2011 o 14:00
W tym programie znalazło się wielu fantastycznych wykonawców, jak w żadnym innym. Aż żal , że musieli odpadać. Najbardziej mnie osobiście wzruszał ANTEK. Antek i jeszcze raz Antek. Ma niesamowity głos. Klasa sama w sobie. Najwyższa półka. Oby go nie zmanierowali. ANtek zostań sobą!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
mariia / 11 grudnia 2011 o 13:54
Antek spiewa fenomenalnie, ostatnia pioesenka była rzeczywiscie "Feelowska", ale Daniela piosenka też smierdziała plagiatem, a wykonanie było dośc przeciętne. Ogólnie wszyscy finalisci byli fantastyczni.Życze wszystkim sukcesów !!! Ale Antek... poezja !!!!!!!!!!!
Avatar
gi-s / 11 grudnia 2011 o 13:50
zapraszam na bezpłatne szkolenia - jedyne takie w Lublinie:

www.gis-szkolenia.pl

warto skorzystać! zapraszam.
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 17

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 9

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!