Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

26 lipca 2011 r.
8:55
Edytuj ten wpis

Wyniki badań: Masz ładne auto? Masz większe szanse u kobiet!

100 12 A A
Bentley Continental GT (Brett Weinstein / CCBY2.5)
Bentley Continental GT (Brett Weinstein / CCBY2.5)

Z badań przeprowadzonych przez University of Wales Institute wynika, że kobiety znacznie lepiej oceniają mężczyzn, którzy poruszają się drogimi autami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
120 osobom w wieku pomiędzy 21-40 lat pokazano dwa zdjęcia tej samej osoby siedzącej w dwóch różnych wozach. Na pierwszym z nich model zasiadł za kierownicą bentleya continentala za prawie 350 tys. złotych. W drugim przypadku był to stary, rozklekotany ford fiesta.

Jak się okazało, kobiety oceniły tego samego mężczyznę w różny sposób, uznając, że w droższym samochodzie jest bardziej atrakcyjny niż w starym rzęchu. Za to mężczyźni nie zwracali większej uwagi na auto i ich typy skupiły się czysto na wyglądzie. Dodatkowo uznali, że kobieta jest tak samo atrakcyjna zarówno przy nowym, drogim aucie jak i starym, rozklekotanym.

Dr Michael Dunn, który na co dzień jeździ fordem ka stwierdził, że wyniki jego badań były do przewidzenia – Jest bardzo wiele dowodów, z wielu różnych źródeł, które wskazują na to, że kobiety zwracają większą uwagę na pieniądze i status społeczny u płci przeciwnej niż mężczyźni. Jest to cecha wrodzona kobiet, które uważają, że mężczyzna, któremu lepiej się powodzi ma szansę spłodzić zdrowego potomka, który później osiągnie sukces – powiedział w wywiadzie dla brytyjskiego dziennika "The Sun" dr Dunn.



Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kacper / 3 sierpnia 2011 o 14:46
Niesamowite. Odkryli, ku***, Amerykę .
Avatar
Pedro / 2 sierpnia 2011 o 22:22
"powiedział w wywiadzie dla brytyjskiego dziennika "The Sun" dr Dunn."

"The Sun" w Anglii to to samo co "Fakt" w Polsce. A nawet gorsze. Jak byście przyjęli taką wiadomość, gdyby pojawiła się w Fakcie?
Avatar
123 / 2 sierpnia 2011 o 16:54
no i nareszcie udowodniono , ze kobiety chca tylko kasy
Avatar
Kuba / 2 sierpnia 2011 o 16:36
Po prostu blachara zostanie blachara i nic tego nie zmieni
Avatar
bmw 316i / 2 sierpnia 2011 o 15:51
A co w tym dziwnego? Lepszy samochód -> więcej kasy -> lepszy status społeczny -> lepsze geny. Każda samica wybierze samca alfa.
Avatar
Zenuś / 2 sierpnia 2011 o 13:05
W końcu naukowy dowód, że każda laska jest blacharą. Taka tak panie:)
Avatar
Bogaty / 27 lipca 2011 o 13:17
[quote name='Cpaw' timestamp='1311678305' post='506868']
Phi, od zawsze u nich liczy się tylko kasa... jak nie masz kasy to żadna babka nie zechce, bo liczy się grubość portfela.
Kończą się pieniądze i kończy się wielka miłość
[/quote]
Zależy po co oraz kto i co chce wyrwać ?-blachary tak , na gruby portfel ale trzeba uważać by nie załapać się na trudnego do pozbycia się przyjaciela więc nauczony smutnym doświadczeniem kilku znajomych wolę obracać DAMY ! kobiety które stanowią same w sobie klasę i z byle kim nie zgodzą się na wspólne śniadanie i nie trzeba mieć mieć grubego portfela wystarczy mieć co innego odpowiednich gabarytów i zabawa jest przednia a siksy zostawiam naiwnym i początkującym bujanym adoratorom tym min. od starych BMW czy innych strupli !.
[quote name='Cpaw' timestamp='1311678305' post='506868']
Phi, od zawsze u nich liczy się tylko kasa... jak nie masz kasy to żadna babka nie zechce, bo liczy się grubość portfela.
Kończą się pieniądze i kończy się wielka miłość
[/quote]
Zależy po co oraz kto i co chce wyrwać ?-blachary tak , na gruby portfel ale trzeba uważać by nie załapać się na trudnego do pozbycia się przyjaciela więc nauczony smutnym doświadczeniem kilku znajomych wolę obracać DAMY ! kobiety które stanowią same w sobie ... rozwiń
Avatar
serducho / 26 lipca 2011 o 22:07
[quote name='Cpaw' timestamp='1311678305' post='506868']
Phi, od zawsze u nich liczy się tylko kasa... jak nie masz kasy to żadna babka nie zechce, bo liczy się grubość portfela.
Kończą się pieniądze i kończy się wielka miłość
[/quote]

Wielka miłość nie ma nic wspólnego z pieniędzmi. Kochasz człowieka,a nie to co posiada.
http://waaagh.wrzuta.pl/audio/0RTwHdsWgvO/seweryn_krajewski_-_wielka_milosc
Avatar
Gość / 26 lipca 2011 o 15:34
Też mi atrakcja zahivione blachary popychać
Avatar
Gość / 26 lipca 2011 o 13:50
[quote name='Marek' timestamp='1311678643' post='506873']
to prawda ;P jak podjade pod dyskoteke moim bmw 750 to panienki się do mnie kleją i mam kilka do wyboru ;P a jak jadę starym oplem to najwyżej jedną poderwe
[/quote]
też mi cos ja na bmw 750 wyrywam jedna co godzine
Avatar
kacper / 3 sierpnia 2011 o 14:46
Niesamowite. Odkryli, ku***, Amerykę .
Avatar
Pedro / 2 sierpnia 2011 o 22:22
"powiedział w wywiadzie dla brytyjskiego dziennika "The Sun" dr Dunn."

"The Sun" w Anglii to to samo co "Fakt" w Polsce. A nawet gorsze. Jak byście przyjęli taką wiadomość, gdyby pojawiła się w Fakcie?
Avatar
123 / 2 sierpnia 2011 o 16:54
no i nareszcie udowodniono , ze kobiety chca tylko kasy
Avatar
Kuba / 2 sierpnia 2011 o 16:36
Po prostu blachara zostanie blachara i nic tego nie zmieni
Avatar
bmw 316i / 2 sierpnia 2011 o 15:51
A co w tym dziwnego? Lepszy samochód -> więcej kasy -> lepszy status społeczny -> lepsze geny. Każda samica wybierze samca alfa.
Avatar
Zenuś / 2 sierpnia 2011 o 13:05
W końcu naukowy dowód, że każda laska jest blacharą. Taka tak panie:)
Avatar
Bogaty / 27 lipca 2011 o 13:17
[quote name='Cpaw' timestamp='1311678305' post='506868']
Phi, od zawsze u nich liczy się tylko kasa... jak nie masz kasy to żadna babka nie zechce, bo liczy się grubość portfela.
Kończą się pieniądze i kończy się wielka miłość
[/quote]
Zależy po co oraz kto i co chce wyrwać ?-blachary tak , na gruby portfel ale trzeba uważać by nie załapać się na trudnego do pozbycia się przyjaciela więc nauczony smutnym doświadczeniem kilku znajomych wolę obracać DAMY ! kobiety które stanowią same w sobie klasę i z byle kim nie zgodzą się na wspólne śniadanie i nie trzeba mieć mieć grubego portfela wystarczy mieć co innego odpowiednich gabarytów i zabawa jest przednia a siksy zostawiam naiwnym i początkującym bujanym adoratorom tym min. od starych BMW czy innych strupli !.
[quote name='Cpaw' timestamp='1311678305' post='506868']
Phi, od zawsze u nich liczy się tylko kasa... jak nie masz kasy to żadna babka nie zechce, bo liczy się grubość portfela.
Kończą się pieniądze i kończy się wielka miłość
[/quote]
Zależy po co oraz kto i co chce wyrwać ?-blachary tak , na gruby portfel ale trzeba uważać by nie załapać się na trudnego do pozbycia się przyjaciela więc nauczony smutnym doświadczeniem kilku znajomych wolę obracać DAMY ! kobiety które stanowią same w sobie ... rozwiń
Avatar
serducho / 26 lipca 2011 o 22:07
[quote name='Cpaw' timestamp='1311678305' post='506868']
Phi, od zawsze u nich liczy się tylko kasa... jak nie masz kasy to żadna babka nie zechce, bo liczy się grubość portfela.
Kończą się pieniądze i kończy się wielka miłość
[/quote]

Wielka miłość nie ma nic wspólnego z pieniędzmi. Kochasz człowieka,a nie to co posiada.
http://waaagh.wrzuta.pl/audio/0RTwHdsWgvO/seweryn_krajewski_-_wielka_milosc
Avatar
Gość / 26 lipca 2011 o 15:34
Też mi atrakcja zahivione blachary popychać
Avatar