Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

10 marca 2011 r.
17:34
Edytuj ten wpis

You Can Dance: Siłą ściągneli ze sceny lubliniankę (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (pab)
801 42 A A
Mariola Kaniewska nie chciała zejść ze sceny (You Can Dance)
Mariola Kaniewska nie chciała zejść ze sceny (You Can Dance)

Tego w telewizji nie pokazali. Jedna z uczestniczek castingu do You Can Dance w Lublinie nie zgodziła się z werdyktem jury. Dziewczynę ze sceny siłą ściągała ochrona.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Występ 26-letniej Marioli Kaniewskiej z Lublina nie spodobał się jurorom. Po negatywnym werdykcie dziewczyna postanowiła jednak, że nie zejdzie ze sceny.

Utarczki słowne trwały dobre kilkanaście minut. W pewnym momencie nawet widownia zaczęła skandować, żeby zeszła ze sceny. I to ją nie przekonało. Jurorzy musieli na pomoc wezwać ochronę.

Udostępnij na Facebook

You Can Dance: Nie chciała zejść ze sceny - wideo


Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
sami / 14 marca 2011 o 18:38
[quote name='antytancerz' timestamp='1299789827' post='448969']
To że dziewczyna nie ma pojęcia o tańcu to nie podlega dyskusji- tym nie mniej nie upoważnia to pedała i pozostałej dwójki z jury do chamskich wypowiedzi!!
[/quote]
tak chamskie wypowiedzi a sam nie jesteś lepszy.... pedał to jest w rowerze a on jest jak już to gej lub homoseksualista.
Avatar
sami / 14 marca 2011 o 18:34
[quote name='antytancerz' timestamp='1299789827' post='448969']
To że dziewczyna nie ma pojęcia o tańcu to nie podlega dyskusji- tym nie mniej nie upoważnia to pedała i pozostałej dwójki z jury do chamskich wypowiedzi!!
[/quote]
Avatar
esteta / 13 marca 2011 o 23:23
Ale tragedia!

Dobrzy ludzie - niech ktoś kupi tej osobie lusterko, albo lepiej lustro!
Czy ona przez dwadzieścia kilka lat nie widziała się w lustrze???
Avatar
gosc / 13 marca 2011 o 09:16
NIECH ONA NAJPIERW POJEDZIE DO ABRAMOWIC
Avatar
lbn / 12 marca 2011 o 15:35
wypowiada się jak Doda, a Dodę show biznes kocha:) o co tu chodzi?
a swoja drogą porażka i brak pokory
Avatar
Andrzej / 12 marca 2011 o 09:26
[quote name='Zadumana' timestamp='1299856140' post='449201']
Wystartowali z tą ochroną jak z armatą do myszki. Wstyd. Przecież dziewczyna nie była agresywna, nie dała jurorom po gębach. Tańczyła według swojego konceptu i przyjęła styl zachowania taki, jaki u innych jest powszechnie akceptowany. Jako Lublinianka, nie czuję się skompromitowana występem tej młodej damy. Może dlatego, że nie mam zaściankowych kompleksów. Poza tym, nie wiem sama, jak bym się zachowała, gdyby po chamsku wyrzucano mnie ze sceny. Ta pani była na scenie zaproszonym gościem i należało ją potraktować jak gościa.
[/quote]
...agresywna nie była ale stanowczo miała nierówno pod sufitem. Generalnie jednak jaki zaścianek takie panny. Nie dziwi nic... chociaż przez pewien czas zastanawiałem się jak blisko do tego kosmo skoro takie istoty mogą dojechać do Lublina autobusem :-\
[quote name='Zadumana' timestamp='1299856140' post='449201']
Wystartowali z tą ochroną jak z armatą do myszki. Wstyd. Przecież dziewczyna nie była agresywna, nie dała jurorom po gębach. Tańczyła według swojego konceptu i przyjęła styl zachowania taki, jaki u innych jest powszechnie akceptowany. Jako Lublinianka, nie czuję się skompromitowana występem tej młodej damy. Może dlatego, że nie mam zaściankowych kompleksów. Poza tym, nie wiem sama, jak bym się zachowała, gdyby po chamsku wyrzucano mnie ze sceny. Ta pan... rozwiń
Avatar
anonim / 12 marca 2011 o 00:02
Telewizja jest żałosna, ale ludzie którzy ją oglądają bardziej. Wypaczony system wartości. Zeitgeist. Dziękuję za uwagę.
Avatar
Zadumana / 11 marca 2011 o 16:09
Wystartowali z tą ochroną jak z armatą do myszki. Wstyd. Przecież dziewczyna nie była agresywna, nie dała jurorom po gębach. Tańczyła według swojego konceptu i przyjęła styl zachowania taki, jaki u innych jest powszechnie akceptowany. Jako Lublinianka, nie czuję się skompromitowana występem tej młodej damy. Może dlatego, że nie mam zaściankowych kompleksów. Poza tym, nie wiem sama, jak bym się zachowała, gdyby po chamsku wyrzucano mnie ze sceny. Ta pani była na scenie zaproszonym gościem i należało ją potraktować jak gościa.
Avatar
Małgorzata / 11 marca 2011 o 13:16
"strata dla sfery tanecznej" - hahahahahahaha :D:D
Avatar
gumofilec / 11 marca 2011 o 11:46
[quote name='Stąd' timestamp='1299837871' post='449104']
pier***nij się w łeb koleś - nic się nie stanie. Mózg zdechł już dawno.
[/quote]
łoj ktos sie tu poczul urazony
Avatar
sami / 14 marca 2011 o 18:38
[quote name='antytancerz' timestamp='1299789827' post='448969']
To że dziewczyna nie ma pojęcia o tańcu to nie podlega dyskusji- tym nie mniej nie upoważnia to pedała i pozostałej dwójki z jury do chamskich wypowiedzi!!
[/quote]
tak chamskie wypowiedzi a sam nie jesteś lepszy.... pedał to jest w rowerze a on jest jak już to gej lub homoseksualista.
Avatar
sami / 14 marca 2011 o 18:34
[quote name='antytancerz' timestamp='1299789827' post='448969']
To że dziewczyna nie ma pojęcia o tańcu to nie podlega dyskusji- tym nie mniej nie upoważnia to pedała i pozostałej dwójki z jury do chamskich wypowiedzi!!
[/quote]
Avatar
esteta / 13 marca 2011 o 23:23
Ale tragedia!

Dobrzy ludzie - niech ktoś kupi tej osobie lusterko, albo lepiej lustro!
Czy ona przez dwadzieścia kilka lat nie widziała się w lustrze???
Avatar
gosc / 13 marca 2011 o 09:16
NIECH ONA NAJPIERW POJEDZIE DO ABRAMOWIC
Avatar
lbn / 12 marca 2011 o 15:35
wypowiada się jak Doda, a Dodę show biznes kocha:) o co tu chodzi?
a swoja drogą porażka i brak pokory
Avatar
Andrzej / 12 marca 2011 o 09:26
[quote name='Zadumana' timestamp='1299856140' post='449201']
Wystartowali z tą ochroną jak z armatą do myszki. Wstyd. Przecież dziewczyna nie była agresywna, nie dała jurorom po gębach. Tańczyła według swojego konceptu i przyjęła styl zachowania taki, jaki u innych jest powszechnie akceptowany. Jako Lublinianka, nie czuję się skompromitowana występem tej młodej damy. Może dlatego, że nie mam zaściankowych kompleksów. Poza tym, nie wiem sama, jak bym się zachowała, gdyby po chamsku wyrzucano mnie ze sceny. Ta pani była na scenie zaproszonym gościem i należało ją potraktować jak gościa.
[/quote]
...agresywna nie była ale stanowczo miała nierówno pod sufitem. Generalnie jednak jaki zaścianek takie panny. Nie dziwi nic... chociaż przez pewien czas zastanawiałem się jak blisko do tego kosmo skoro takie istoty mogą dojechać do Lublina autobusem :-\
[quote name='Zadumana' timestamp='1299856140' post='449201']
Wystartowali z tą ochroną jak z armatą do myszki. Wstyd. Przecież dziewczyna nie była agresywna, nie dała jurorom po gębach. Tańczyła według swojego konceptu i przyjęła styl zachowania taki, jaki u innych jest powszechnie akceptowany. Jako Lublinianka, nie czuję się skompromitowana występem tej młodej damy. Może dlatego, że nie mam zaściankowych kompleksów. Poza tym, nie wiem sama, jak bym się zachowała, gdyby po chamsku wyrzucano mnie ze sceny. Ta pan... rozwiń
Avatar
anonim / 12 marca 2011 o 00:02
Telewizja jest żałosna, ale ludzie którzy ją oglądają bardziej. Wypaczony system wartości. Zeitgeist. Dziękuję za uwagę.
Avatar
Zadumana / 11 marca 2011 o 16:09
Wystartowali z tą ochroną jak z armatą do myszki. Wstyd. Przecież dziewczyna nie była agresywna, nie dała jurorom po gębach. Tańczyła według swojego konceptu i przyjęła styl zachowania taki, jaki u innych jest powszechnie akceptowany. Jako Lublinianka, nie czuję się skompromitowana występem tej młodej damy. Może dlatego, że nie mam zaściankowych kompleksów. Poza tym, nie wiem sama, jak bym się zachowała, gdyby po chamsku wyrzucano mnie ze sceny. Ta pani była na scenie zaproszonym gościem i należało ją potraktować jak gościa.
Avatar
Małgorzata / 11 marca 2011 o 13:16
"strata dla sfery tanecznej" - hahahahahahaha :D:D
Avatar
gumofilec / 11 marca 2011 o 11:46
[quote name='Stąd' timestamp='1299837871' post='449104']
pier***nij się w łeb koleś - nic się nie stanie. Mózg zdechł już dawno.
[/quote]
łoj ktos sie tu poczul urazony
Zobacz wszystkie komentarze 42

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 7 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 5 2

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 12 5

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 14 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 3 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 16 3

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 4

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0