BM Slam Stal Ostrów – TBV Start 85:56. Dominacja od początku do końca

Dodano: 17 grudnia 2016, 20:09

Niewiele do powiedzenia mieli w sobotnim spotkaniu w Ostrowie Wielkopolskim koszykarze TBV Startu. Lublinianie przegrali z tamtejszą Stalą aż 56:85

Już po pierwszej kwarcie gospodarze prowadzili 24:14. W drugiej odsłonie czerwono-czarni mocniej powalczyli, ale ostatecznie schodzili na przerwą tracąc do rywali 13 punktów (46:33). W trzeciej odsłonie Stal jeszcze powiększyła swoje prowadzenie i przed finałową częścią meczu było już jasne, że podopieczni trenera Davida Dedka mogą zapomnieć o wygranej. Lublinianie przegrywali aż 43:66.

Przy okazji spotkania w Ostrowie Wielkopolskim debiut w barwach TBV Startu zaliczył Łukasz Bonarek wypożyczony w czwartek z Rosy Radom. 23-letni skrzydłowy spędził na parkiecie nieco ponad 10 minut i w tym czasie zapisał na swoim koncie pięć „oczek” i jedną zbiórkę.

Przyjezdni w cały spotkaniu trafili ledwie cztery trójki (na 20 prób), a dodatkowo popełnili aż 24 straty (przy tylko 12 ze strony gospodarzy). W tej sytuacji trudno myśleć o wygranej. Kolejny mecz drużyna trenera Dedka rozegra 28 grudnia, kiedy zmierzy się u siebie z Rosą.

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – TBV Start Lublin 85:56 (24:14, 22:19, 20:10, 19:13)

Stal: Nikołow 17 (1x3), Majewski 15 (5x3), King 11, Szewczyk 11 (2x3), Tropue 9 (2x3), Tomaszek 7, Johnson 6, Chanas 5 (1x3), Ochońko 2, Carter 2, Zębski 0.

TBV Start: Balmazović 10 (1x3), Wiggins 9, Peterson 9, Dłoniak 9 (1x3), Kellogg 5 (1x3), Bonarek 5 (1x3), Ciechociński 4, Kowalski 3 (1x3), Jankowski 2, Trojan 0.

(8) komentarzy

Gość (20 grudnia 2016 o 20:44) 0
UWAGA UWAGA W MOTORZE DOSZŁO DO ZMIAN NA STANOWISKU PREZESA I TRENERA, ZA SŁABE WYNIKI ZOSTALI POGONIENI. PROSIMY TO SAMO ZROBIĆ W STARCIE TRZEBA POGONIĆ PELCZARA I DERWISZA ROZTRWANIACZY MIEJSKICH PIENIĘDZY I ZATRUDNIĆ NA ICH MIEJSCE KOMPETENTNYCH LUDZI. WYNIKI MOTORU RAZIŁY POMIMO, ŻE TO 3 LIGA.START GRA W EXTRAKLASIE WIĘC WYNIKI PRACY PELCZARA BOLĄ POTRÓJNIE!!! CZAS NA ZMIANY.
Gość (19 grudnia 2016 o 08:17) 0
mam pomysł. skoro w AZS UMCS jest tyle zespołów i jakoś dają radę to może męski basket też powinien trafić pod ich skrzydła i coś by drgnęło? daję pod rozwagę
Gość (18 grudnia 2016 o 21:44) 0
Uczyc sie koszykowki to sobie mozna na poziomie drugiej ligi a nie extraklasy czy chocby pierwszej ligi a pan prezes sie wciaz uczy, w lublinie wszystko mozliwe a zarzady klubow jak widac po Motorze trzymaja sie dobrze i nkt ich nie tyka. Wbic sie na stolek i siedziec do usranej smierci a wyniki sportowe to kwestia drugoplanowa.
kibic
kibic (17 grudnia 2016 o 22:02) 0
Wydaje mi się, że I ligi też może nie być, bo obecni Polacy są za słabi na nią. Co pokazują w II lidze. Trzeba by zrobić nowy zaciąg a na to może nie być kasy. Zostaje więc II liga, ale tu nikt nie przyjdzie grać a lubelska młodzież jest za slaba. Wniosek: jesteśmy w czarnej d...e
Gość (17 grudnia 2016 o 20:40) 0
rozliczyc tych panów rzadzacych AP,DD ML to oni kieruja koszykówka męska w Lublinie Prezydencie czas chyba podsumowac ich działania i wyniki .....