Lubelskie "Dziki" konczą sezon przegraną z liderem

Lubelskie "Dziki" konczą sezon przegraną z liderem 1 0

AZS UMCS Lublin – GKS Tychy 2:5. Pechowa porażka "Dzików"

AZS UMCS Lublin – GKS Tychy 2:5. Pechowa porażka "Dzików" 0 0

Futsal Nowiny rozgromił akademików

Futsal Nowiny rozgromił akademików 1 1

AZS UMCS Lublin – Malwee Łódź 4:4. Katastrofa do przerwy

AZS UMCS Lublin – Malwee Łódź 4:4. Katastrofa do przerwy 0 0

Futsaliści pierwszoligowego AZS UMCS Lublin przegrywali na własnym parkiecie z Malwee Łódź 0:3, ale w końcówce udało im się wyrównać stan rywalizacji

Berland Komprachcice – AZS UMCS Lublin 6:4. Nie mogą wyjść z dołka

Berland Komprachcice – AZS UMCS Lublin 6:4. Nie mogą wyjść z dołka 1 1

AZS UMCS Lublin przegrał na wyjeździe z Berlandem Komprachcice 4:6. Dla zespołu trenera Artura Gadzickiego był to czwarty mecz ligowy bez wygranej

AZS UMCS Lublin – GSF Gliwice 0:2. Niemoc trwa

AZS UMCS Lublin – GSF Gliwice 0:2. Niemoc trwa 1 0

AZS UMCS Lublin w drugim meczu z rzędu nie potrafił wywalczyć na własnym parkiecie kompletu punktów. Tym razem zespół trenera Artura Gadzickiego uległ GSF Gliwice 0:2

Koniec pucharowej przygody lubelskich "Dzików"

Koniec pucharowej przygody lubelskich "Dzików" 0 0

AZS UMCS Lublin zakończył walkę w Halowym Pucharze Polski na 1/8 finału. Akademicy nie sprostali obrońcy tytułu Clearexowi Chorzów ulegając 1:4

I liga futsalu: AZS UMCS kontra zdobywca Pucharu Polski!

I liga futsalu: AZS UMCS kontra zdobywca Pucharu Polski! 0 0

Tego nie można przegapić. AZS UMCS Lublin w środę o godz. 20.30 stanie przed prawdziwym wyzwaniem. „Dziki” w meczu 1/8 finału Pu.charu Polski zagrają z obrońcą tego trofeum, drużyną Clearex Chorzów. Spotkanie odbędzie się w hali Globus

AZS UMCS Lublin – Heiro Futsal Team 4:4

AZS UMCS Lublin – Heiro Futsal Team 4:4 1 0

KU AZS UMCS Lublin po bardzo zaciętym i emocjonującym meczu zremisował 4:4 na swoim parkiecie z Heiro Rzeszów. Bramkę na wagę punktu dla akademików zdobył na pół minuty przed końcem meczu Jarosław Walęciuk

Lubelskie "Dziki" o krok od urwania punktów liderowi

Lubelskie "Dziki" o krok od urwania punktów liderowi 1 1

W zaległym meczu KU AZS UMCS Lublin przegrał z KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice 2:5, choć na pięć minut przed końcem spotkania był jeszcze remis