Górnik Łęczna wygrał sparing z GKS Tychy

Dodano: 12 stycznia 2017, 20:17

Piłkarze z Łęcznej pokonali w czwartek w swoim pierwszym meczu kontrolnym GKS Tychy 2:0. Zawody zostały rozegrane w Uniejowie, gdzie drużyna Franciszka Smuda przebywa na zgrupowaniu.

Wynik w 23 minucie otworzył Piotr Grzelczak. Mr. Wolej dobrze zachował się w polu karnym po podaniu Dariusza Jareckiego. Wynik tuż po godzinie gry ustalił Vojo Ubiparip. Trener zielono-czarnych nie miał do dyspozycji żadnego nowego zawodnika.

Spotkanie, chociaż sparingowe miało dodatkowy smaczek. Rywali prowadzi w końcu były opiekun Górnika Jurij Szatałow. A w ataku GKS Tychy wystąpił były napastnik łęcznian Jakub Świerczok.

Kolejny sparing Grzegorz Piesio i jego koledzy rozegrają w sobotę. Wówczas zmierzą się w Siedlcach z tamtejszą Pogonią. Początek zawodów zaplanowano na godz. 16.

Górnik Łęczna – GKS Tychy 2:0 (1:0)

Bramki: Grzelczak (23), Ubiparip (63).

Górnik (I połowa): Wojciech Małecki – Grzegorz Piesio, Radosław Pruchnik, Łukasz Bogusławski, Dariusz Jarecki, Dragomir Vukobratović, Łukasz Tymiński, Adam Dźwigała, Przemysław Pitry, Nika Dzalamidze, Piotr Grzelczak.

Górnik (II połowa): Sergiusz Prusak – Paweł Sasin, Aleksander Komor, Maciej Szmatiuk, Leandro, Grzegorz Bonin, Szymon Drewniak, Krzysztof Danielewicz, Javier Hernandez, Bartosz Śpiączka, Vojo Ubiparip.

(8) komentarzy

Gość (14 stycznia 2017 o 08:27) 0
No no pierwszy transfer się szykuje! miałbyc hit znów będzie zimowy kit! kolejny chłop nie z Polski!
Gość (13 stycznia 2017 o 15:33) 0
No no utrzyma się tak samo jak i będą pełne trybuny oddanych fanatyków na arenie buahahaha.Żenada ze jeszcze ktoś wierzy w projekt na arenie i rzekomy brak kasy w klubie.Po tym całym bałaganie zostaną tylko długi i nic więcej a "fanatycy z areny"rozjada się w swoją stronę w celu zakupienia kolejnych porcji kiełbasek i popcornu.
Gość (13 stycznia 2017 o 14:06) 0
do gościa któery napisał komentarz o godz 1 w nocy- koleś , juz sam fakt , że siedzisz po nocy przy laptpie czy komputerze świadczy o Tobie nie najlepiej i od razu wiemy z kim mamy do czynienia a to co napisałes to dowód na to , że nie masz bladego pojęcia o czym mówisz. Górnik Leczna sie utrzyma ale jeste jeden warunek- musi przyjsc rasowy napasrtnik który bedzie zamieniał podania od kolegów na bramki a nie tak jak to miał o miejsce jesienią , że podania były a nie potrafili strzelić do bramki niekiedy nawet z kilku metrów. Już z samych stałych fragmentów takich jak chocby rzuty rożne powinny paść bramki a było niestety inaczej. Jeżeli poprawi się skuteczność gry poda bramką rywali to i punkty będą a to znaczy , że o utrzymanie nie powinno być trudno.
Gość (13 stycznia 2017 o 10:32) 0
Kiedy nowi zawodnicy będą zgrywać się zespołem?
Gość (13 stycznia 2017 o 10:26) 0
Franek w lidze radził sobie bardzo dobrze jego zespoły miały jakość coś tam naprawdę z nim pograł a ze się ceni to i kasę jakąś tam przytuli . Szatałow czym dłużej pracował tym gorzej Rybarski tylko dzięki nieudolności zabrzan się obronił a jesień wiadomo jaka . Może tak doświadczony trener coś poradzi a skauting to w górniku masakra był czas pokarze