FUTSAL

AZS UMCS Lublin po zaciętym spotkaniu przegrał w Nowinach 3:5

Dodano: 19 września 2015, 21:50
Autor: (micbec)

Akademicy utrzymali niemal cały skład z poprzedniego sezonu, a dodatkowo wzmocnili się kilkoma nowymi zawodnikami. Dlatego przed inauguracją nowego sezonu można było z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Początek sobotniego meczu w Nowinach należał jednak do gospodarzy, którzy już w 6 min otworzyli wynik po celnym strzale Emila Lurzyńskiego. Lublinianie przed przerwą nie zdążyli doprowadzić do wyrównania. Stracili za to jeszcze jednego gola.

Po przerwie kontaktowego gola zdobył Jakub Drzewiecki, a chwilę później Wojciech Boniaszczuk trafił w słupek. Dobre okazje zmarnowali też Konrad Tarkowski i Damian Gawron. Dwa razy do siatki udało się trafić Przemysławowi Kowalczykowi, ale gospodarze strzelili w sumie pięć bramek i zwyciężyli 5:3. Za tydzień podopieczni Artura Gadzickiego zmierzą się na własnym parkiecie ze Stalą Mielec.

Futsal Nowiny – AZS UMCS Lublin 5:3 (2:0)

Bramki: Lurzyński (6, 20, 39), Markowicz (31), Szymkiewicz (38) – Drzewiecki (27), Kowalczyk (34 z karnego, 40).

Nowiny: Dobrodziej – Radomski, Ponikowski, Szymkiewicz, Strzębski, Majcher, Pióro, Lurzyński, Łabęcki, Król, Markowicz, Król, Rusiecki.

Lublin: Rzędzicki, Górski – Boniaszczuk, Ławicki, Mietlicki, Szacoń, Fularski, Gawron, Tarkowski, Walęciuk, Drzewiecki, Kowalczyk.

Pozostałe wyniki: Marex Chorszów – GKS Tychy 1:2 * MKF-Renex Grajów – Berland OSiR Komprachcice 11:11 * ETA Dąbrowa Górnicza – Stal Mielec 4:5 * TPH Polkowice – Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice i FC Pyskowice – Heiro Rzeszów zostały przełożone.

Gość (20 września 2015 o 22:39) 0