Sport

Kalendarz imprez sportowych na weekend

Dodano: 8 maja 2014, 20:15

W sobotę i niedzielę czekają nas niezwykle interesujące spotkania z udziałem Wikany-Startu Lublin, MKS Selgros Lublin oraz Azotów Puławy.

Piłka nożna

* I liga: Górnik Łęczna - Kolejarz Stróże, w sobotę o godz. 17 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej

* II liga: Motor Lublin - Pelikan Łowicz, w sobotę o godz. 17 na stadionie MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* III liga, piątek: Omega Stary Zamość - Stal Kraśnik (17.30). Sobota (oba mecze o godz. 17): AMSPN Hetman Zamość - Avia Świdnik * Podlasie Biała Podlaska - Orzeł Przeworsk. Niedziela: Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia (16) * Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała (17).

* IV liga, sobota: MKS Ryki - Orlęta Łuków (16). Niedziela: Powiślak Końskowola - Sparta Rejowiec Fabryczny (14) * Janowianka Janów Lubelski - Lutnia Piszczac (16) * Unia Krzywda - Orion Niedrzwica Duża (17) * Roztocze Szczebrzeszyn - Górnik II Łęczna (17) * Lewart Lubartów - Opolanin Opole Lubelskie (17) * Łada 1945 Biłgoraj - Stal Poniatowa (17).* Victoria Żmudź - Hetman Żółkiewka

* Bialskopodlaska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): Granica Terespol - Bizon Jeleniec * Grom Kąkolewnica - GLKS Rokitno * Huragan Międzyrzec Podlaski - Dwernicki Stoczek Łukowski * Janowia Janów Podlaski - LZS Dobryń * ŁKS Łazy - Victoria Parczew * Niwa Łomazy - Unia Żabików * Orkan Wojcieszków - Sokół Adamów.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Ruch Izbica - Unia Białopole (12). Niedziela: Hutnik Ruda-Huta - Granica Dorohusk (15) * GKS Pławanice/Kamień - Włodawianka Włodawa (15) * Vojsławia Wojsławice - Unia Rejowiec (15) * Kłos Chełm - Ogniwo Wierzbica (15) * Brat Siennica Nadolna - Spółdzielca Siedliszcze (15) * Frassati Fajsławice - Start Krasnystaw (16).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: KS Dąbrowica - Tęcza Bełżyce (11) * Sławin Lublin - Granit Bychawa (16, w Kurowie) * Wiking Leśniczówka - Piaskovia Piaski (17, w Poniatowej). Niedziela: Sokół Konopnica - Cisy Nałęczów (11, w Radawcu) * Iskra Krzemień - Unia Wilkołaz (15) * Górnik 1979 Łęczna - Wisła Annopol (16) * Polesie Kock - Czarni Dęblin (16) * POM Iskra Piotrowice - Hetman Gołąb (17).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Sparta Łabunie - Unia Hrubieszów (17). Niedziela: Aleksandria Aleksandrów - Orkan Bełżec (16, w Tarnogrodzie) * Grom Różaniec - Olimpia Miączyn (16) * Kryształ Werbkowice - Huczwa Tyszowce (16) * Victoria Łukowa/Chmielek - Ostoja Skierbieszów (16) * Sokół Zwierzyniec - Huragan Hrubieszów (16) * Igros Krasnobród - Cosmos Józefów (17) * Sparta Wożuczyn - Korona Łaszczów (17).

* Puchar Kresów, w niedzielę od godz. 13 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach. Program turnieju: Otwarcie bram stadionu (godz. 13) * przedstawienie drużyn i ceremonia otwarcia turnieju o Puchar Kresów (13.30) * mecz Pogoń Lwów - Wisła Puławy (14) * mecz Polonia Chmielnicki Puławiak Puławy (15.30) * mecz finałowy zwycięskich drużyn (17.10).

Piłka ręczna

* Finał PGNiG Superligi kobiet: MKS Selgros Lublin - KGHM Metraco Zagłębie Lubin, w sobotę o godz. 16 i niedzielę o godz. 17 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* Półfinał PGNiG Superligi mężczyzn: Azoty Puławy - Vive Targi Kielce, w sobotę i niedzielę o godz. 18 w hali MOSiR przy Al. Partyzantów w Puławach.

Koszykówka

* Pierwszy mecz o trzecie miejsce I ligi mężczyzn: Wikana-Start Lublin - MOSiR PBS Bank KHS Krosno, w niedzielę o godz. 18.45 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Lekkoatletyka

* II Maraton Lubelski, w niedzielę od godz. 9 (start biegu głównego) na Placu Litewskim w Lublinie. Przy okazji odbędą się także: bieg rodzinny (o godz. 9.30) i biegi dziecięce "W te pędy” (o godz. 10).

Kolarstwo

* Konwaliowy Rajd Rowerowy, w niedzielę od godz. 10 pod halą MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

Szachy

* Arcymistrzowski Turniej Szachowy im. Unii Lubelskiej, mecz Polska - Ukraina, w piątek i sobotę o godz. 15 przy ul. Rynek w Trybunale Koronnym w Lublinie. W niedzielę o godz. 9 odbędzie się jeszcze mecz w szachach szybkich.

Teni stołowy

* V Turniej Grand Prix LZS, w sobotę o godz. 9.30 w sali ZS w Niedźwiadzie.
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

5. KOLEJKA 11-15 sierpnia
Górnik Zabrze  - Arka Gdynia 1:1
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2:3
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:1
Legia Warszawa - Piast Gliwice 3:1
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0:0
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock 0:1
Wisła Kraków - Cracovia 2:1
Śląsk Wrocław - Bruk-Bet Termalica 1:1

TABELA

1. Wisła K. 5 12 8-5
2. Jagiellonia 5 12 8-6
3. Zagłębie 5 11 7-2
4. Lech 5 8 8-2
5. Górnik 5 8 9-7
6. Arka 5 7 4-2
7. Legia 5 7 7-6
8. Wisła P. 5 7 3-4
9. Korona 5 5 7-7
10. Lechia 5 5 5-5
11. Sandecja 5 5 3-4
12. Bruk-Bet 5 5 3-4
13. Śląsk 5 5 4-6
14. Cracovia 5 4 5-8
15. Pogoń 5 4 3-7
16. Piast 5 1 5-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!