Sport

Kalendarz imprez sportowych na weekend

  Edytuj ten wpis
Dodano: 14 sierpnia 2014, 11:45

W sobotę Górnik Łęczna zmierzy się u siebie z Zawiszą Bydgoszcz. Ważne spotkanie czeka Motor Lublin, który o pierwsze punkty powalczy z Wólczanką Wólka Pełkińska.

Piłka nożna

* T-Mobile Ekstraklasa: Górnik Łęczna - Zawisza Bydgoszcz, w sobotę o godz. 15.30 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* II liga: Wisła Puławy - Limanovia Limanowa, w sobotę o godz. 18 na stadionie przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga, sobota: Motor Lublin - Wólczanka Wólka Pełkińska (12). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 17): Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm * Hetman Żółkiewka - Resovia * Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Lublin * Avia Świdnik - Izolator Boguchwała * Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska.

* IV liga, czwartek: Omega Stary Zamość - Łada 1945 Biłgoraj (17) * Lewart Lubartów - Ruch Ryki (17) * Victoria Żmudź - Powiślak Końskowola (17) * Janowianka Janów Lubelski - Orion Niedrzwica Duża (17) * Czarni Dęblin - Górnik II Łęczna (17) * AMSPN Hetman Zamość - Włodawianka Włodawa (17) * Opolanin Opole Lubelskie - Orlęta Łuków (18) * Grom Kąkolewnica - Kryształ Werbkowice (18). Niedziela: Górnik II Łęczna - Janowianka Janów Lubelski (16) * Powiślak Końskowola - Grom Kąkolewnica (16) * Łada 1945 Biłgoraj - Opolanin Opole Lubelskie (17) * Orlęta Łuków - AMSPN Hetman Zamość (17) * Włodawianka Włodawa - Czarni Dęblin (17) * Orion Niedrzwica Duża - Victoria Żmudź (17) * Kryształ Werbkowice - Lewart Lubartów (17) * Ruch Ryki - Omega Stary Zamość (17).

* Bialskopodlaska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): Sokół Adamów - Orkan Wojcieszków (13) * Orzeł Czemierniki - LZS Dobryń (16) * Dąb Dębowa Kłoda - Unia Żabików (16) * Granica Terespol - Lutnia Piszczac (16) * Niwa Łomazy - Dwernicki Stoczek Łukowski (16) * ŁKS Łazy - Unia Krzywda (16) * Huragan Międzyrzec Podlaski - Janowia Janów Podlaski (16).

* Lubelska klasa okręgowa, czwartek: Wisła II Puławy - Unia Wilkołaz (16) * Wisła Annopol - Granit Bychawa (17) * LKS Wierzchowiska - Hetman Gołąb (17) * Tęcza Bełżyce - Iskra Krzemień (17) * Stal Poniatowa - KS Dąbrowica (17) * Błękit Cyców - Piaskovia Piaski (17) * POM Iskra Piotrowice - Polesie Kock (17) * Sokół Konopnica - Perła Borzechów (18). Niedziela: Wisła II Puławy - Wisła Annopol (16) * Perła Borzechów - Błękit Cyców (16) * Unia Wilkołaz - Polesie Kock (16) * Piaskovia Piaski - POM Iskra Piotrowice (17) * KS Dąbrowica - Sokół Konopnica (17) * Iskra Krzemień - Stal Poniatowa (17) * Hetman Gołąb - Tęcza Bełżyce (17) * Granit Bychawa - LKS Wierzchowiska (17).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: V System Sparta Łabunie - Roztocze Szczebrzeszyn (13) * Korona Łaszczów - Włókniarz Frampol (14) * Sparta Wożuczyn - Orion Dereźnia (17). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 17): Sokół Zwierzyniec - Grom Różaniec * Victoria Łukowa Chmielek - Olimpia Wojan Miączyn (w Tarnogrodzie) * Dan-Mar Huczwa Tyszowce - Ostoja Skierbieszów * Igros Krasnobród - Gryf Gmina Zamość * Unia Hrubieszów - Pogoń 96 Łaszczówka.

* Centralna Liga Juniorów: Wisła Puławy - ŁKS 1926 Łomża, w poniedziałek o godz. 16, na bocznym boisku MOSiR w Puławach.

* X Turniej organizowany przez Ognisko TKKF Omega z okazji Święta Wojska Polskiego, w piątek od godz. 10 na Orliku przy ul. Jagiełły 11 w Lublinie.
  Edytuj ten wpis
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

16. KOLEJKA 17-20 listopada
Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica 0:0
Lechia Gdańsk - Wisła Płock 3:0
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1:0
Piast Gliwice - Cracovia 1:0
Sandecja Nowy Sącz - Lech Poznań 0:0
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1:2
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1:0
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 0:0

TABELA

1. Legia 16 31 20-14
2. Górnik 16 29 33-23
3. Wisła K. 16 27 20-16
4. Jagiellonia 16 27 21-19
5. Korona 16 26 25-15
6. Lech 16 25 24-14
7. Zagłębie 16 24 22-17
8. Arka 16 22 17-17
9. Lechia 16 20 22-24
10. Śląsk 16 20 20-24
11. Wisła P. 16 20 18-23
12. Sandecja 16 18 14-18
13. Bruk-Bet 16 17 15-19
14. Piast 16 16 17-25
15. Cracovia 16 15 19-24
16. Pogoń 16 9 12-27
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!