Sport

Kalendarz imprez sportowych na weekend

Dodano: 14 sierpnia 2014, 11:45

W sobotę Górnik Łęczna zmierzy się u siebie z Zawiszą Bydgoszcz. Ważne spotkanie czeka Motor Lublin, który o pierwsze punkty powalczy z Wólczanką Wólka Pełkińska.

Piłka nożna

* T-Mobile Ekstraklasa: Górnik Łęczna - Zawisza Bydgoszcz, w sobotę o godz. 15.30 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* II liga: Wisła Puławy - Limanovia Limanowa, w sobotę o godz. 18 na stadionie przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga, sobota: Motor Lublin - Wólczanka Wólka Pełkińska (12). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 17): Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm * Hetman Żółkiewka - Resovia * Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Lublin * Avia Świdnik - Izolator Boguchwała * Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska.

* IV liga, czwartek: Omega Stary Zamość - Łada 1945 Biłgoraj (17) * Lewart Lubartów - Ruch Ryki (17) * Victoria Żmudź - Powiślak Końskowola (17) * Janowianka Janów Lubelski - Orion Niedrzwica Duża (17) * Czarni Dęblin - Górnik II Łęczna (17) * AMSPN Hetman Zamość - Włodawianka Włodawa (17) * Opolanin Opole Lubelskie - Orlęta Łuków (18) * Grom Kąkolewnica - Kryształ Werbkowice (18). Niedziela: Górnik II Łęczna - Janowianka Janów Lubelski (16) * Powiślak Końskowola - Grom Kąkolewnica (16) * Łada 1945 Biłgoraj - Opolanin Opole Lubelskie (17) * Orlęta Łuków - AMSPN Hetman Zamość (17) * Włodawianka Włodawa - Czarni Dęblin (17) * Orion Niedrzwica Duża - Victoria Żmudź (17) * Kryształ Werbkowice - Lewart Lubartów (17) * Ruch Ryki - Omega Stary Zamość (17).

* Bialskopodlaska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): Sokół Adamów - Orkan Wojcieszków (13) * Orzeł Czemierniki - LZS Dobryń (16) * Dąb Dębowa Kłoda - Unia Żabików (16) * Granica Terespol - Lutnia Piszczac (16) * Niwa Łomazy - Dwernicki Stoczek Łukowski (16) * ŁKS Łazy - Unia Krzywda (16) * Huragan Międzyrzec Podlaski - Janowia Janów Podlaski (16).

* Lubelska klasa okręgowa, czwartek: Wisła II Puławy - Unia Wilkołaz (16) * Wisła Annopol - Granit Bychawa (17) * LKS Wierzchowiska - Hetman Gołąb (17) * Tęcza Bełżyce - Iskra Krzemień (17) * Stal Poniatowa - KS Dąbrowica (17) * Błękit Cyców - Piaskovia Piaski (17) * POM Iskra Piotrowice - Polesie Kock (17) * Sokół Konopnica - Perła Borzechów (18). Niedziela: Wisła II Puławy - Wisła Annopol (16) * Perła Borzechów - Błękit Cyców (16) * Unia Wilkołaz - Polesie Kock (16) * Piaskovia Piaski - POM Iskra Piotrowice (17) * KS Dąbrowica - Sokół Konopnica (17) * Iskra Krzemień - Stal Poniatowa (17) * Hetman Gołąb - Tęcza Bełżyce (17) * Granit Bychawa - LKS Wierzchowiska (17).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: V System Sparta Łabunie - Roztocze Szczebrzeszyn (13) * Korona Łaszczów - Włókniarz Frampol (14) * Sparta Wożuczyn - Orion Dereźnia (17). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 17): Sokół Zwierzyniec - Grom Różaniec * Victoria Łukowa Chmielek - Olimpia Wojan Miączyn (w Tarnogrodzie) * Dan-Mar Huczwa Tyszowce - Ostoja Skierbieszów * Igros Krasnobród - Gryf Gmina Zamość * Unia Hrubieszów - Pogoń 96 Łaszczówka.

* Centralna Liga Juniorów: Wisła Puławy - ŁKS 1926 Łomża, w poniedziałek o godz. 16, na bocznym boisku MOSiR w Puławach.

* X Turniej organizowany przez Ognisko TKKF Omega z okazji Święta Wojska Polskiego, w piątek od godz. 10 na Orliku przy ul. Jagiełły 11 w Lublinie.
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

18-20 sierpnia
komentarze (0)0
polubienia (1)1
17-08-2017

18-20 sierpnia

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

5. KOLEJKA 11-15 sierpnia
Górnik Zabrze  - Arka Gdynia 1:1
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2:3
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:1
Legia Warszawa - Piast Gliwice 3:1
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0:0
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock 0:1
Wisła Kraków - Cracovia 2:1
Śląsk Wrocław - Bruk-Bet Termalica 1:1

TABELA

1. Wisła K. 5 12 8-5
2. Jagiellonia 5 12 8-6
3. Zagłębie 5 11 7-2
4. Lech 5 8 8-2
5. Górnik 5 8 9-7
6. Arka 5 7 4-2
7. Legia 5 7 7-6
8. Wisła P. 5 7 3-4
9. Korona 5 5 7-7
10. Lechia 5 5 5-5
11. Sandecja 5 5 3-4
12. Bruk-Bet 5 5 3-4
13. Śląsk 5 5 4-6
14. Cracovia 5 4 5-8
15. Pogoń 5 4 3-7
16. Piast 5 1 5-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!