Sport

Kalendarz imprez sportowych na weekend

  Edytuj ten wpis

Najciekawszym wydarzeniem nadchodzącego weekendu będzie spotkanie Ligi Mistrzyń MKS Selgros Lublin z Metz.

Piłka nożna

* T-Mobile Ekstraklasa: Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk, w piątek o godz. 18 na stadionie przy Al. Jana Pawła Ii w Łęcznej.

* III liga (wszystkie mecze w niedzielę): Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wólczanka Wólka Pełkińska (o godz. 11) * Lublinianka Lublin - Stal Kraśnik (12) * Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk (13).

* IV liga (wszystkie mecze w niedzielę): Omega Stary Zamość - Victoria Żmudź (11) * Włodawianka Włodawa - Łada 1945 Biłgoraj (13) * Górnik II Łęczna - Orlęta Łuków (13) * Orion Niedrzwica Duża - Opolanin Opole Lubelskie (13) * Kryształ Werbkowice - Czarni Dęblin (13) * Ruch Ryki - Janowianka Janów Lubelski (13) * Powiślak Końskowola - AMSPN Hetman Zamość (14) * Lewart Lubartów - Grom Kąkolewnica (14).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): LZS Dobryń - Unia Żabików (13) * Dąb Dębowa Kłoda - Orkan Wojcieszków (13) * Granica Terespol - Dwernicki Stoczek Łukowski (13) * Sokół Adamów - Unia Krzywda (13) * Niwa Łomazy - Janowia Janów Podlaski (13) * ŁKS Łazy - Huragan Międzyrzec Podlaski (13) * Orzeł Czemierniki - Lutnia Piszczac (14).

* Lubelska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): Perła Borzechów - LKS Wierzchowiska (12) * KS Dąbrowica - Wisła Annopol (12.45) * POM Iskra Piotrowice - Sokół Konopnica (13) * Błękit Cyców - Unia Wilkołaz (13) * Iskra Krzemień - Wisła II Puławy (14) * Polesie Kock - Stal Poniatowa (14) * Piaskovia Piaski - Tęcza Bełżyce (14) * Hetman Gołąb - Granit Bychawa (15, na boisku w Puławach).

* Zamojska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): Olimpia Miączyn - Roztocze Szczebrzeszyn (12) * Sparta Łabunie - Igros Krasnobród (14) * Unia Hrubieszów - Huczwa Tyszowce (14) * Pogoń 96 Łaszczówka - Korona Łaszczów (14) * Gryf Gmina Zamość - Victoria Łukowa/Chmielek (14) * Ostoja Skierbieszów - Sokół Zwierzyniec (14) * Włókniarz Frampol - Sparta Wożuczyn (14) * Grom Różaniec - Orion Dereźnia (14).

Piłka ręczna

* Liga Mistrzyń: MKS Selgros Lublin - Metz Handball, w niedzielę o godz. 18 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Koszykówka

* Tauron Basket Liga mężczyzn: Wikana-Start Lublin - Polski Cukier Toruń, w piątek o godz. 19 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* Tauron Basket Liga kobiet: Pszczółka AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź, w niedzielę o godz. 16 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

ZAPROSZENIE NA ZAJĘCIA KARATE
Lubelski Klub Karate Tradycyjnego zaprasza na bezpłatne zajęcia dla rodzin i seniorów. Zajęcia dedykowane rodzinom (dzieciom, młodzieży i dorosłym). W programie: nauka podstaw karate i samoobrony, ćwiczenia ogólnorozwojowe dostosowane do wieku i możliwości poszczególnych uczestników treningu, gry i zabawy ruchowe. Treningi odbywają się: w soboty w godz. 10-11 (hala Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego) i 13-14 (CH Gala przy ul. Fabrycznej 2). Zapisy są prowadzone w biurze LKKT, pod numerem telefonu 817437999 oraz pod adresem e-mail: lublin.karate@wp.pl,
  Edytuj ten wpis
lofkan
Kibol
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

lofkan
lofkan (3 listopada 2014 o 13:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Zgadzam się.

Rozwiń
Kibol
Kibol (31 października 2014 o 07:57) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Terminy najbliższych rozgrywek MKS-u jest super.

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

TABELA

1. Lech 12 22 19-7
2. Górnik 12 22 25-17
3. Zagłębie 22 22 18-10
4. Jagiellonia 12 20 15-13
5. Wisła K. 12 20 15-14
6. Legia 12 19 13-13
7. Korona 12 18 14-12
8. Śląsk 12 17 15-15
9. Wisła P. 12 17 12-15
10. Sandecja 12 16 12-12
11. Arka 12 16 11-12
12. Lechia 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet 12 9 9-15
15. Pogoń 12 9 9-17
16. Piast 12 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!