Sport

Kalendarz imprez sportowych na weekend

  Edytuj ten wpis
Dodano: 19 lutego 2015, 18:15

Piłka nożna

* T-Mobile Ekstraklasa: Górnik Łęczna - Górnik Zabrze, w sobotę o godz. 15.30 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* Mecze sparingowe, piątek: Avia Świdnik - Lewart Lubartów (o godz. 17 na boisku w Świdniku). Sobota: Lublinianka Lublin - Górnik II Łęczna (9, na bocznym boisku Areny Lublin przy ul. Krochmalnej) * Chełmianka seniorzy - Chełmianka juniorzy (11, na boisku w Chełmie) * Hetman Żółkiewka - Victoria Żmudź (11, na boisku przy ul. Poturzyńskiej w Lublinie) * Orlęta Radzyń Podlaski - Powiślak Końskowola (12, na bocznym boisku MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach).

* I Halowy Turniej Piłkarski Oldbojów im. Józefa Kirsza, w sobotę od godz. 10.30 w hali sportowej ZS nr 2 przy ul. Żwirki i Wigury w Tomaszowie Lubelskim.

* Halowy turniej młodzików młodszych o Puchar Dyrektora OSiR, w niedzielę od godz. 9 w hali OSiR przy ul. Targowej w Biłgoraju.

Koszykówka

* Tauron Basket Liga kobiet: Pszczółka AZS UMCS Lublin - Glucose ROW Rybnik, w sobotę o godz. 19 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* Półfinał mistrzostw Polski juniorów, od piątku do niedzieli w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Program zawodów, piątek: Wikana-Start Lublin - WKK Wrocław (o godz. 15) * MKS Dąbrowa Górnicza SA - MKS Polonia Warszawa (17.15). Sobota: WKK - Dąbrowa Górnicza (13.30) * Wikana-Start - MKS Polonia (15.30). Niedziela: MKS Polonia - WKK (10) * Wikana-Start - Dąbrowa Górnicza (12.15).

* II liga mężczyzn: Stalma AZS UMSC Lublin - Noteć Inowrocław, w niedzielę o godz. 18 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Jeździectwo

* Cavaliada 2015, w piątek od godz. 8, w sobotę od godz. 8.30 i niedzielę od godz. 8 w hali Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie.

Siatkówka

* I liga siatkarzy: Avia Świdnik - Stal Nysa, w sobotę o godz. 18 w hali SP nr 7 przy ul. Armii Krajowej w Świdniku.

* IV Turniej o Mistrzostwo województwa lubelskiego młodziczek, w sobotę i niedzielę od godz. 9.30 w hali ZSO nr 2 przy ul. Leszczynowej w Białej Podlaskiej oraz w sobotę i niedzielę od godz. 10.30 w hali ZSZ nr 2 przy ul. Brzeskiej w Białej Podlaskiej (grupa B).

* IV Turniej o Mistrzostwo województwa lubelskiego młodzików, w sobotę od godz. 11 w halach: Gimnazjum nr 5 przy ul. Smyczkowej w Lublinie (Grupa A) i hali MOSiR Lublinianka przy ul. Leszczyńskiego w Lublinie (grupa B) oraz w sobotę od godz. 10.30 w hali Gimnazjum nr 18 przy al. Jana Długosza w Lublinie (grupa C i grupa D). W niedzielę o godz. 9.30 rozpocznie się faza pucharowa.

Piłka ręczna

* Rewanżowy mecz 1/8 finału Challenge Cup mężczyzn: Azoty Puławy - HC Vise BM, w sobotę o godz. 18 w hali MOSiR przy Al. Partyzantów w Puławach.

* PGNiG Superliga kobiet: MKS Selgros Lublin - SPR Pogoń Baltica Szczecin, w niedzielę o godz. 17.30 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

Tenis stołowy

* I liga kobiet: AZS UMCS Optima Lublin - AZS UE II Wrocław, w sobotę o godz. 16 w hali AOS przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie * UPKS Arka PGKiM Ryki - Start Park-M Nowy Sącz, w sobotę o godz. 16 w hali przy ul. 15 P.P. w Rykach.

* III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetek i kadetów oraz skrzatek i skrzatów, w sobotę od godz. 9 (kadeci) oraz 10.30 (skrzaci) w hali sportowej Zespołu Szkół w Kocudzy.
  Edytuj ten wpis
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!