Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Koszykówka

22 lipca 2013 r.
10:45
Edytuj ten wpis

Duże zmiany w AZS UMCS. Odchodzą Dąbkowska, Hajduk i Trzeciak

6 10 A A
Katarzyna Trzeciak po kilku latach gry w AZS UMCS Lublin teraz musi zmienić barwy klubowe (ARCHIWUM)
Katarzyna Trzeciak po kilku latach gry w AZS UMCS Lublin teraz musi zmienić barwy klubowe (ARCHIWUM)

Rozgrywająca Katarzyna Furdak z MKK Siedlce oraz skrzydłowa Paulina Antczak z Lidera Pruszków kolejnymi wzmocnieniami AZS UMCS Lublin. Kadra akademiczek została zamknięta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W Lublinie powstaje silny zespół, którego celem będzie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, ale wbrew naszym wcześniejszym doniesieniom, nie będzie on oparty na zawodniczkach, które występowały w AZS UMCS już w poprzednim sezonie.

Co więcej, wiele wskazuje na to, że w inauguracyjnym spotkaniu tegorocznych rozgrywek, w pierwszej piątce nie będzie ani jednej zawodniczki w przeszłości związanej z lubelskim klubem.

Główny powód takiego stanu rzeczy to oczywiście wzmocnienia. Zespół prowadzony przez Sławomira Deptę zasiliły już: Karolina Łodygowska, Grażyna Witkoś, Magdalena Kaczmarska, Katarzyna Furdak i Paulina Antczak. Klub podpisał także umowy z dwoma innymi koszykarkami, których personalia mają zostać ujawnione w najbliższym czasie.

– W ten sposób kadra została już zamknięta – informuje Dariusz Gaweł, prezes AZS UMCS.

To jedna strona medalu. Druga jest taka, że z sześciu kluczowych zawodniczek z poprzedniego sezonu, w lubelskim klubie pozostała zaledwie jedna. Daria Cybulak przechodzi jednak rehabilitację po kontuzji i dołączy do koleżanek dopiero w październiku.

Agnieszka Kret jeszcze w kwietniu postanowiła odejść do Ślęzy Wrocław, Paulina Dąbkowska i Karolina Hajduk zdecydowały się na przenosiny do KS JAS FBG Sosnowiec, a karierę Żanety Szczęśniak zatrzymała kontuzja.

Najbardziej bolesna jest jednak utrata Katarzyny Trzeciak. 21-letnia rozgrywająca, będąca wychowanką Skarpy Lublin, nie dogadała się z działaczami w kwestii nowego kontraktu.

– Na pewno trochę żal odchodzić, bo spędziłam w tym klubie długi okres czasu i poświęciłam sporo zdrowia, nie raz grając z kontuzjami, ale nie mogłam zgodzić się na obniżkę zarobków. Moja menedżerka szuka mi już nowego klubu i niedługo powinno wyjaśnić się, gdzie będę występowała w nowym sezonie – powiedziała Trzeciak.

W tej sytuacji o awans do ekstraklasy powalczy całkiem nowy AZS UMCS. Na szczęście zgranie drużyny nie powinno przysporzyć wielu kłopotów.

– Postawiliśmy na zawodniczki, które dobrze się znają i dwójkami czy trójkami grały ze sobą wcześniej w klubach lub reprezentacji. To było jedyne rozwiązanie, żeby zbudować zespół w sześć tygodni okresu przygotowawczego – tłumaczy Gaweł.

Kadra zespołu zostanie uzupełniona kilkoma młodszymi koszykarkami, które broniły barw lubelskiego klubu już w poprzednim sezonie.

Akademiczki rozpoczną przygotowania do nowych rozgrywek w połowie sierpnia. Sztab szkoleniowy planuje rozegranie siedmiu spotkań sparingowych, głównie z zespołami z ekstraklasy.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
................ / 6 sierpnia 2013 o 15:48

I bardzo dobrze  że Kaska Trzeciak się nie dogadała niech ucieka z tego Lublina jak najdalej i się rozwija tak jak już dawno zrobiły to jej koleżanki np. Magda Koperwas, czy Dobrowolska, uciekać stad jak najdalej, Klub tylko pomógł jej w podjęciu decyzji bo tak by tu gniła!!! Powodzenia Kaśka!!!!! Nie sztuką jest wykupić wyszkolone zawodniczki i nazywać potem Trenera super szkoleniowcem, sztuką jest opierać skład na młodych wychowankach i dokupić góra 5 zawodniczek które pomagają w rozwoju. Powodzenia AZS UMCS w postawionym celu szkoda tylko że pracę Lubelskich Trenerów się marnuje, Czarek Nowak powinien wrócić.

Jedyny porządny szkoleniowiec!!!! 

Pozdrawiam i powodzenia

I bardzo dobrze  że Kaska Trzeciak się nie dogadała niech ucieka z tego Lublina jak najdalej i się rozwija tak jak już dawno zrobiły to jej koleżanki np. Magda Koperwas, czy Dobrowolska, uciekać stad jak najdalej, Klub tylko pomógł jej w podjęciu decyzji bo tak by tu gniła!!! Powodzenia Kaśka!!!!! Nie sztuką jest wykupić wyszkolone zawodniczki i nazywać potem Trenera super szkoleniowcem, sztuką jest opierać skład na młodych wychowankach i dokupić góra 5 zawodniczek które pomagają w rozwoju. Powodzenia AZS UMCS w postawionym celu szko... rozwiń

Avatar
berti / 24 lipca 2013 o 22:04

 Płacą po 6,7 tysiecy przecietniaczkom

Miesięcznie? Naprawdę tyle zarabia przeciętna koszykarka w tej klasie rozgrywkowej??

Avatar
Ryszard / 24 lipca 2013 o 19:25

Rafał czy może Kasia? He he he. Jakby była dobra to by została, a skoro jej nie chcieli to po co wylewa żale w gazetach? Co do rozgrywek uczelnianych to też chyba potwierdziły swoją "klasę" dostając baty U SIEBIE!!!!!! http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130512/SPORTS04/130519859 Takie to są wychowanki... Niespełnione ambicje i kompleksy. Łapy po kasę wyciągają, a sport to tak przy okazji. Kiedyś nie do pomyślenia. To jeszcze Skarpa czy może równia pochyła? :)

Rafał czy może Kasia? He he he. Jakby była dobra to by została, a skoro jej nie chcieli to po co wylewa żale w gazetach? Co do rozgrywek uczelnianych to też chyba potwierdziły swoją "klasę" dostając baty U SIEBIE!!!!!! http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130512/SPORTS04/130519859 Takie to są wychowanki... Niespełnione ambicje i kompleksy. Łapy po kasę wyciągają, a sport to tak przy okazji. Kiedyś nie do pomyślenia. To jeszcze Skarpa czy może równia pochyła? :)

rozwiń
Avatar
pełen podziwu / 24 lipca 2013 o 14:08

Jestem na prawdę pod wrażeniem budowanego w tym roku klubu! 
Mam nadzieję, że za rok będziemy mogli podziwiać dziewczyny w najwyższej kategorii rozgrywkowej! 
Trzymajcie się, oby tak dalej! :)

Avatar
myśl / 24 lipca 2013 o 14:07

Jak to jest, że "prezesem" klubu jest małolat z samorządu studeckiego mający 24 lata a wiceprezesem jest jego młodszy kolega mający 22 lata, którzy wcześniej ze sportem a zwłaszcza koszykówką nie mieli nic wspólnego. Co to za zarząd który oferuje nowe kontrakty nowym zawodniczkom z dalszych rejonów Polski które za małe pieniądze na pewno nie będą grały a swoje zawodniczki traktują jak 5 koło u wozu które będzie grało za kase jaką się płaci juniorkom wchodzącym do składu. Śmiech na sali a w tym mieście nigdy nie będzie sportu na wysokim poziomie. Niech idą te zawodniczki i rozwijają się gdzie indziej. Jeszcze będą chcieli, żeby Trzeciak wrócila...

,,Swoje zawodniczki traktują jak 5 koło u wozu.." człowieku daj mi jedno nazwisko naszych koszykarek-wychowanek,które na prawdę powinny grać w 1 lidze.  poza-zgadzam się- Kasią Trzeciak.  Te dziewczyny niech grają sobie w rozgrywkach uczelnianych..ale na pewno nie na tak wysokim poziomie.

,,Swoje zawodniczki traktują jak 5 koło u wozu.." człowieku daj mi jedno nazwisko naszych koszykarek-wychowanek,które na prawdę powinny grać w 1 lidze.  poza-zgadzam się- Kasią Trzeciak.  Te dziewczyny niech grają sobie w rozgrywkach uczelnianych..ale na pewno nie na tak wysokim poziomie.

rozwiń
Avatar
kibic / 24 lipca 2013 o 14:03

Odejście Kasi może jest jakimś błędem, ale udzie opanujcie się. Pierwszoligowa drużyna z nazwiskami : Smoleń, Karczmarczyk, Buczak... była jakimś żartem. Hajduk też kompletnie w swojej roli się nie spisała. 
To, że ściągają dziewczyny z wysokiej półki i stawiają na młode zawodniczki jest wielkim plusem!
Nie rozumiem czepiania się zarządu, ponieważ młodzi ludzie są przyszłością. Wreszcie robią coś by ten klub zagrał o najwyższe miejsca w Polce! A ludzie zawsze muszą wszystko krytykować.. bardziej cieszylibyście się gdyby znowu dziewczyny prawie spadły z ligi? Żenujące są Wasze wypowiedzi.
Zgadzam się jedynie co  do wątku Kaśki Trzeciak, ponieważ jako wychowanka Lublina i przyszłościowa zawodniczka mogłaby zostać. 
Radzę żebyście przed skomentowaniem czegokolwiek ruszyli głową...to nie boli.

Odejście Kasi może jest jakimś błędem, ale udzie opanujcie się. Pierwszoligowa drużyna z nazwiskami : Smoleń, Karczmarczyk, Buczak... była jakimś żartem. Hajduk też kompletnie w swojej roli się nie spisała. 
To, że ściągają dziewczyny z wysokiej półki i stawiają na młode zawodniczki jest wielkim plusem!
Nie rozumiem czepiania się zarządu, ponieważ młodzi ludzie są przyszłością. Wreszcie robią coś by ten klub zagrał o najwyższe miejsca w Polce! A ludzie zawsze muszą wszystko krytykować.. bardziej cieszylibyście się gdyby znowu... rozwiń

Avatar
Aaa / 23 lipca 2013 o 18:45

o tym ze odchodzi Dabkowska z Hajduk bylo wiadomo juz 2 tyg. temu, a Darka raczej niech sobie juz da spokoj bo przeciez jej gra i tak juz nic nie wnosi, a caly czas boryka sie z kontuzjami. a Kasia no coz jak Depta cie po prostu nie potrzebowal a najlatwiej jest powiedziec ze obniza kontrakt zeby w prasie przypadkiem nie pojawily sie komentarze ze juz cie po prostu nie chcieli to jest ewidentne. wiec zycze powodzenia ale ekstraklasa to daleka droga i niestety nazwiska czy przeszlosc ekstraklasowa nie gwarantuje niczego a wrecz przeciwnie dziewczyny ktore graly w e-klasie to siedzialy na lawie i nic wiecej wiec jedynymi dobrymi wzmocnieniami jest Furdak ktora zeszly sezon bardzo rowno rozegrala, Lodygowska,Witkos srednie wzmocnienia zalezy od dnia, antczak daleka ława wiec nie spodziewajcie sie za wiele po niej. ale i tak powodzenia bo mysle ze jak wam w tym sezonie nie wyjdzie to juz bedzie koniec koszykowki kobiet w Lublinie.

TO zenujące, że Trzeciak, wychowanka lubelskich klubów, któa i tak dostawała grosze, a teraz nie ma na kontrakt dla niej. Płacą po 6,7 tysiecy przecietniaczkom a dla wychowanki Skarpy nie ma na polowe tej kwoty. zenada

TO zenujące, że Trzeciak, wychowanka lubelskich klubów, któa i tak dostawała grosze, a teraz nie ma na kontrakt dla niej. Płacą po 6,7 tysiecy przecietniaczkom a dla wychowanki Skarpy nie ma na polowe tej kwoty. zenada

rozwiń
Avatar
ala / 23 lipca 2013 o 18:01

o tym ze odchodzi Dabkowska z Hajduk bylo wiadomo juz 2 tyg. temu, a Darka raczej niech sobie juz da spokoj bo przeciez jej gra i tak juz nic nie wnosi, a caly czas boryka sie z kontuzjami. a Kasia no coz jak Depta cie po prostu nie potrzebowal a najlatwiej jest powiedziec ze obniza kontrakt zeby w prasie przypadkiem nie pojawily sie komentarze ze juz cie po prostu nie chcieli to jest ewidentne. wiec zycze powodzenia ale ekstraklasa to daleka droga i niestety nazwiska czy przeszlosc ekstraklasowa nie gwarantuje niczego a wrecz przeciwnie dziewczyny ktore graly w e-klasie to siedzialy na lawie i nic wiecej wiec jedynymi dobrymi wzmocnieniami jest Furdak ktora zeszly sezon bardzo rowno rozegrala, Lodygowska,Witkos srednie wzmocnienia zalezy od dnia, antczak daleka ława wiec nie spodziewajcie sie za wiele po niej. ale i tak powodzenia bo mysle ze jak wam w tym sezonie nie wyjdzie to juz bedzie koniec koszykowki kobiet w Lublinie.

o tym ze odchodzi Dabkowska z Hajduk bylo wiadomo juz 2 tyg. temu, a Darka raczej niech sobie juz da spokoj bo przeciez jej gra i tak juz nic nie wnosi, a caly czas boryka sie z kontuzjami. a Kasia no coz jak Depta cie po prostu nie potrzebowal a najlatwiej jest powiedziec ze obniza kontrakt zeby w prasie przypadkiem nie pojawily sie komentarze ze juz cie po prostu nie chcieli to jest ewidentne. wiec zycze powodzenia ale ekstraklasa to daleka droga i niestety nazwiska czy przeszlosc ekstraklasowa nie gwarantuje niczego a wrecz przeciwnie ... rozwiń

Avatar
pankamski / 23 lipca 2013 o 10:40

Rafał, prezes ma 27 i grał w koszykówkę. Z resztą się zgadzam.

Avatar
Rafał / 23 lipca 2013 o 09:06

Jak to jest, że "prezesem" klubu jest małolat z samorządu studeckiego mający 24 lata a wiceprezesem jest jego młodszy kolega mający 22 lata, którzy wcześniej ze sportem a zwłaszcza koszykówką nie mieli nic wspólnego. Co to za zarząd który oferuje nowe kontrakty nowym zawodniczkom z dalszych rejonów Polski które za małe pieniądze na pewno nie będą grały a swoje zawodniczki traktują jak 5 koło u wozu które będzie grało za kase jaką się płaci juniorkom wchodzącym do składu. Śmiech na sali a w tym mieście nigdy nie będzie sportu na wysokim poziomie. Niech idą te zawodniczki i rozwijają się gdzie indziej. Jeszcze będą chcieli, żeby Trzeciak wrócila...

Jak to jest, że "prezesem" klubu jest małolat z samorządu studeckiego mający 24 lata a wiceprezesem jest jego młodszy kolega mający 22 lata, którzy wcześniej ze sportem a zwłaszcza koszykówką nie mieli nic wspólnego. Co to za zarząd który oferuje nowe kontrakty nowym zawodniczkom z dalszych rejonów Polski które za małe pieniądze na pewno nie będą grały a swoje zawodniczki traktują jak 5 koło u wozu które będzie grało za kase jaką się płaci juniorkom wchodzącym do składu. Śmiech na sali a w tym mieście nigdy nie będzie sportu na wysokim po... rozwiń

Avatar
................ / 6 sierpnia 2013 o 15:48

I bardzo dobrze  że Kaska Trzeciak się nie dogadała niech ucieka z tego Lublina jak najdalej i się rozwija tak jak już dawno zrobiły to jej koleżanki np. Magda Koperwas, czy Dobrowolska, uciekać stad jak najdalej, Klub tylko pomógł jej w podjęciu decyzji bo tak by tu gniła!!! Powodzenia Kaśka!!!!! Nie sztuką jest wykupić wyszkolone zawodniczki i nazywać potem Trenera super szkoleniowcem, sztuką jest opierać skład na młodych wychowankach i dokupić góra 5 zawodniczek które pomagają w rozwoju. Powodzenia AZS UMCS w postawionym celu szkoda tylko że pracę Lubelskich Trenerów się marnuje, Czarek Nowak powinien wrócić.

Jedyny porządny szkoleniowiec!!!! 

Pozdrawiam i powodzenia

I bardzo dobrze  że Kaska Trzeciak się nie dogadała niech ucieka z tego Lublina jak najdalej i się rozwija tak jak już dawno zrobiły to jej koleżanki np. Magda Koperwas, czy Dobrowolska, uciekać stad jak najdalej, Klub tylko pomógł jej w podjęciu decyzji bo tak by tu gniła!!! Powodzenia Kaśka!!!!! Nie sztuką jest wykupić wyszkolone zawodniczki i nazywać potem Trenera super szkoleniowcem, sztuką jest opierać skład na młodych wychowankach i dokupić góra 5 zawodniczek które pomagają w rozwoju. Powodzenia AZS UMCS w postawionym celu szko... rozwiń

Avatar
berti / 24 lipca 2013 o 22:04

 Płacą po 6,7 tysiecy przecietniaczkom

Miesięcznie? Naprawdę tyle zarabia przeciętna koszykarka w tej klasie rozgrywkowej??

Avatar
Ryszard / 24 lipca 2013 o 19:25

Rafał czy może Kasia? He he he. Jakby była dobra to by została, a skoro jej nie chcieli to po co wylewa żale w gazetach? Co do rozgrywek uczelnianych to też chyba potwierdziły swoją "klasę" dostając baty U SIEBIE!!!!!! http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130512/SPORTS04/130519859 Takie to są wychowanki... Niespełnione ambicje i kompleksy. Łapy po kasę wyciągają, a sport to tak przy okazji. Kiedyś nie do pomyślenia. To jeszcze Skarpa czy może równia pochyła? :)

Rafał czy może Kasia? He he he. Jakby była dobra to by została, a skoro jej nie chcieli to po co wylewa żale w gazetach? Co do rozgrywek uczelnianych to też chyba potwierdziły swoją "klasę" dostając baty U SIEBIE!!!!!! http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130512/SPORTS04/130519859 Takie to są wychowanki... Niespełnione ambicje i kompleksy. Łapy po kasę wyciągają, a sport to tak przy okazji. Kiedyś nie do pomyślenia. To jeszcze Skarpa czy może równia pochyła? :)

rozwiń
Avatar
pełen podziwu / 24 lipca 2013 o 14:08

Jestem na prawdę pod wrażeniem budowanego w tym roku klubu! 
Mam nadzieję, że za rok będziemy mogli podziwiać dziewczyny w najwyższej kategorii rozgrywkowej! 
Trzymajcie się, oby tak dalej! :)

Avatar
myśl / 24 lipca 2013 o 14:07

Jak to jest, że "prezesem" klubu jest małolat z samorządu studeckiego mający 24 lata a wiceprezesem jest jego młodszy kolega mający 22 lata, którzy wcześniej ze sportem a zwłaszcza koszykówką nie mieli nic wspólnego. Co to za zarząd który oferuje nowe kontrakty nowym zawodniczkom z dalszych rejonów Polski które za małe pieniądze na pewno nie będą grały a swoje zawodniczki traktują jak 5 koło u wozu które będzie grało za kase jaką się płaci juniorkom wchodzącym do składu. Śmiech na sali a w tym mieście nigdy nie będzie sportu na wysokim poziomie. Niech idą te zawodniczki i rozwijają się gdzie indziej. Jeszcze będą chcieli, żeby Trzeciak wrócila...

,,Swoje zawodniczki traktują jak 5 koło u wozu.." człowieku daj mi jedno nazwisko naszych koszykarek-wychowanek,które na prawdę powinny grać w 1 lidze.  poza-zgadzam się- Kasią Trzeciak.  Te dziewczyny niech grają sobie w rozgrywkach uczelnianych..ale na pewno nie na tak wysokim poziomie.

,,Swoje zawodniczki traktują jak 5 koło u wozu.." człowieku daj mi jedno nazwisko naszych koszykarek-wychowanek,które na prawdę powinny grać w 1 lidze.  poza-zgadzam się- Kasią Trzeciak.  Te dziewczyny niech grają sobie w rozgrywkach uczelnianych..ale na pewno nie na tak wysokim poziomie.

rozwiń
Avatar
kibic / 24 lipca 2013 o 14:03

Odejście Kasi może jest jakimś błędem, ale udzie opanujcie się. Pierwszoligowa drużyna z nazwiskami : Smoleń, Karczmarczyk, Buczak... była jakimś żartem. Hajduk też kompletnie w swojej roli się nie spisała. 
To, że ściągają dziewczyny z wysokiej półki i stawiają na młode zawodniczki jest wielkim plusem!
Nie rozumiem czepiania się zarządu, ponieważ młodzi ludzie są przyszłością. Wreszcie robią coś by ten klub zagrał o najwyższe miejsca w Polce! A ludzie zawsze muszą wszystko krytykować.. bardziej cieszylibyście się gdyby znowu dziewczyny prawie spadły z ligi? Żenujące są Wasze wypowiedzi.
Zgadzam się jedynie co  do wątku Kaśki Trzeciak, ponieważ jako wychowanka Lublina i przyszłościowa zawodniczka mogłaby zostać. 
Radzę żebyście przed skomentowaniem czegokolwiek ruszyli głową...to nie boli.

Odejście Kasi może jest jakimś błędem, ale udzie opanujcie się. Pierwszoligowa drużyna z nazwiskami : Smoleń, Karczmarczyk, Buczak... była jakimś żartem. Hajduk też kompletnie w swojej roli się nie spisała. 
To, że ściągają dziewczyny z wysokiej półki i stawiają na młode zawodniczki jest wielkim plusem!
Nie rozumiem czepiania się zarządu, ponieważ młodzi ludzie są przyszłością. Wreszcie robią coś by ten klub zagrał o najwyższe miejsca w Polce! A ludzie zawsze muszą wszystko krytykować.. bardziej cieszylibyście się gdyby znowu... rozwiń

Avatar
Aaa / 23 lipca 2013 o 18:45

o tym ze odchodzi Dabkowska z Hajduk bylo wiadomo juz 2 tyg. temu, a Darka raczej niech sobie juz da spokoj bo przeciez jej gra i tak juz nic nie wnosi, a caly czas boryka sie z kontuzjami. a Kasia no coz jak Depta cie po prostu nie potrzebowal a najlatwiej jest powiedziec ze obniza kontrakt zeby w prasie przypadkiem nie pojawily sie komentarze ze juz cie po prostu nie chcieli to jest ewidentne. wiec zycze powodzenia ale ekstraklasa to daleka droga i niestety nazwiska czy przeszlosc ekstraklasowa nie gwarantuje niczego a wrecz przeciwnie dziewczyny ktore graly w e-klasie to siedzialy na lawie i nic wiecej wiec jedynymi dobrymi wzmocnieniami jest Furdak ktora zeszly sezon bardzo rowno rozegrala, Lodygowska,Witkos srednie wzmocnienia zalezy od dnia, antczak daleka ława wiec nie spodziewajcie sie za wiele po niej. ale i tak powodzenia bo mysle ze jak wam w tym sezonie nie wyjdzie to juz bedzie koniec koszykowki kobiet w Lublinie.

TO zenujące, że Trzeciak, wychowanka lubelskich klubów, któa i tak dostawała grosze, a teraz nie ma na kontrakt dla niej. Płacą po 6,7 tysiecy przecietniaczkom a dla wychowanki Skarpy nie ma na polowe tej kwoty. zenada

TO zenujące, że Trzeciak, wychowanka lubelskich klubów, któa i tak dostawała grosze, a teraz nie ma na kontrakt dla niej. Płacą po 6,7 tysiecy przecietniaczkom a dla wychowanki Skarpy nie ma na polowe tej kwoty. zenada

rozwiń
Avatar
ala / 23 lipca 2013 o 18:01

o tym ze odchodzi Dabkowska z Hajduk bylo wiadomo juz 2 tyg. temu, a Darka raczej niech sobie juz da spokoj bo przeciez jej gra i tak juz nic nie wnosi, a caly czas boryka sie z kontuzjami. a Kasia no coz jak Depta cie po prostu nie potrzebowal a najlatwiej jest powiedziec ze obniza kontrakt zeby w prasie przypadkiem nie pojawily sie komentarze ze juz cie po prostu nie chcieli to jest ewidentne. wiec zycze powodzenia ale ekstraklasa to daleka droga i niestety nazwiska czy przeszlosc ekstraklasowa nie gwarantuje niczego a wrecz przeciwnie dziewczyny ktore graly w e-klasie to siedzialy na lawie i nic wiecej wiec jedynymi dobrymi wzmocnieniami jest Furdak ktora zeszly sezon bardzo rowno rozegrala, Lodygowska,Witkos srednie wzmocnienia zalezy od dnia, antczak daleka ława wiec nie spodziewajcie sie za wiele po niej. ale i tak powodzenia bo mysle ze jak wam w tym sezonie nie wyjdzie to juz bedzie koniec koszykowki kobiet w Lublinie.

o tym ze odchodzi Dabkowska z Hajduk bylo wiadomo juz 2 tyg. temu, a Darka raczej niech sobie juz da spokoj bo przeciez jej gra i tak juz nic nie wnosi, a caly czas boryka sie z kontuzjami. a Kasia no coz jak Depta cie po prostu nie potrzebowal a najlatwiej jest powiedziec ze obniza kontrakt zeby w prasie przypadkiem nie pojawily sie komentarze ze juz cie po prostu nie chcieli to jest ewidentne. wiec zycze powodzenia ale ekstraklasa to daleka droga i niestety nazwiska czy przeszlosc ekstraklasowa nie gwarantuje niczego a wrecz przeciwnie ... rozwiń

Avatar
pankamski / 23 lipca 2013 o 10:40

Rafał, prezes ma 27 i grał w koszykówkę. Z resztą się zgadzam.

Avatar
Rafał / 23 lipca 2013 o 09:06

Jak to jest, że "prezesem" klubu jest małolat z samorządu studeckiego mający 24 lata a wiceprezesem jest jego młodszy kolega mający 22 lata, którzy wcześniej ze sportem a zwłaszcza koszykówką nie mieli nic wspólnego. Co to za zarząd który oferuje nowe kontrakty nowym zawodniczkom z dalszych rejonów Polski które za małe pieniądze na pewno nie będą grały a swoje zawodniczki traktują jak 5 koło u wozu które będzie grało za kase jaką się płaci juniorkom wchodzącym do składu. Śmiech na sali a w tym mieście nigdy nie będzie sportu na wysokim poziomie. Niech idą te zawodniczki i rozwijają się gdzie indziej. Jeszcze będą chcieli, żeby Trzeciak wrócila...

Jak to jest, że "prezesem" klubu jest małolat z samorządu studeckiego mający 24 lata a wiceprezesem jest jego młodszy kolega mający 22 lata, którzy wcześniej ze sportem a zwłaszcza koszykówką nie mieli nic wspólnego. Co to za zarząd który oferuje nowe kontrakty nowym zawodniczkom z dalszych rejonów Polski które za małe pieniądze na pewno nie będą grały a swoje zawodniczki traktują jak 5 koło u wozu które będzie grało za kase jaką się płaci juniorkom wchodzącym do składu. Śmiech na sali a w tym mieście nigdy nie będzie sportu na wysokim po... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 17

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 45

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

TAURON BASKET LIGA
Półfinały

Wyniki:

Slam Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń
Slam Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń - Slam Ostrów Wielkopolski
Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra
Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra
Stelmet Zielona Góra - Anwil Włocławek

Tabela:

1. Anwil 32 56 2732-2366
2. Ostrów Wlkp. 32 55 2586-2350
3. Polski Cukier 32 55 2730-2427
4. Stelmet 32 53 2738-2505
5. Dąbrowa Górnicza 32 52 2643-2477
6. Rosa Radom 32 52 2659-2531
7. Turów 32 50 2722-2707
8. King Szczecin 32 50 2656-2583
9. TBV Start 32 49 2619-2526
10. Trefl Sopot 32 49 2568-2519
11. Asseco 32 49 2607-2650
12. Polpharma 32 47 2525-2575
13. AZS Koszalin 32 43 2506-2756
14. Gliwice 32 42 2548-2756
15. Miasto Szkła 32 40 2419-2711
16. Legia 32 37 2449-2823
17. Czarni 32 24 1463-1907

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.