Koszykówka

Pod Koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Terminarz najbliższej kolejki

Dodano: 20 stycznia 2010, 17:28

SOBOTA (23 stycznia)

Hala Startu przy Al. Piłsudskiego: godz. 12 Zdrój MPWiK – Inwest Dźwig Czuby * 13 {m|make.pl – Cukropol-Pszczółka * 14 Kouba Koubala – Kom.pl * 15 Zgoners – Mintmedia * 16 Bachus – 10th * 17 Korwex – The Shooters * 18 Elto Pszczółka – Polanica 2009.

Hala MOSiR przy Al. Zygmuntowskich: godz. 13 Winiarnia u Dyszona – Avexim.eu * 14 Matematyka – LCS (Maxi – zaległy) * 15 Rembud-Arkada – WiG.

NIEDZIELA (24 stycznia)

Hala Startu: godz. 12 Alpaca Team – Wioska * 13 Alodium – No To Co * 14 Białowąs Judo Team – CL Rodmos * 15 Oknoplastik – Bracia Mrozik * 16 Kouba Koubala – Refsteam * 17 Skarpa Nadar – Farmed * 18 Kom.pl – AT Vision * 19 WKS – AUX Matematyka * 20 Alco – Groszek Team.

Hala MOSiR przy Al. Zygmuntowskich: godz. 17 Lancet – Kangur (Maxi) * 18 LUS – Galwanex Skarpa * 19 LCS – Lift Senior (Maxi) * 20 Matematyka – Ad Hoc (Maxi) * 21 Zdrój MPWiK – Lubzel (Maxi).

Hala Szkoły Podstawowej nr 28 przy ul. Radości: 11.30 Poniatowa – Modex * 12.30 CSF – Polmak * 13.30 Jammers – Lipa Team * 14.30 Bottari – Zdrój II MPWiK * 15.30 Mavericks – Jurand. Pauzują: Marki (grupa A) i All in Team (grupa B).
Czytaj więcej o:
Gienio
Dbros - Żagiel
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gienio
Gienio (22 stycznia 2010 o 15:13) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Mecz ten został przelożony :-)
Rozwiń
Dbros - Żagiel
Dbros - Żagiel (20 stycznia 2010 o 20:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Dbros - Żagiel o której i gdzie ??
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

30. KOLEJKA (22-24 kwietnia)
Energa Czarni - BM Slam Stal Ostrów 82:77
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 85:86
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 86:89
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 102:89
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 79:88
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard 69:86
AZS Koszalin - King Szczecin 81:111
Energa Czarni - Miasto Szkła 89:70
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa 76:85

TABELA

1. Anwil 32 57 2572:2337
2. Stelmet 32 54 2511:2257
3. BM Slam Stal 32 53 2446:2305
4. Polski Cukier 32 53 2602:2485
5. Rosa Radom 32 53 2390:2270
6. MKS Dąbrowa 32 52 2538:2354
7. Polpharma 32 51 2459:2401
8. Czarni Słupsk 32 51 2482:2394
9. Trefl Sopot 32 50 2510:2479
10. Turów 32 49 2665:2485
11. King Szczecin 32 48 2591:2546
12. Krosno 32 47 2392:2425
13. Asseco Gdynia 32 42 2484:2669
14. AZS Koszalin 32 41 2288:2471
15. TBV Start 32 40 2312:2613
16. Siarka 32 37 2281:2739
17. Polfarmex 32 37 2170:2463
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!