Koszykówka

Rozgrywki Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Komplet wyników drugiej kolejki

  Edytuj ten wpis
Dodano: 15 listopada 2009, 18:00
Autor: Kamil Kozioł

Przedstawiamy aktualne wyniki zakończonych spotkan rozgrywek Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego.

I liga

Alco – Skarpa Nadar 55:51 (18:15, 16:11, 11:13, 10:12)
Alco: Dykiel 5, R. Duda 8, Grzywna 8, Podsiadło 11, M. Duda 12, Gaweł 11, Pogoda 0.
Skarpa: Putański 8, Śrótwa 0, Buczek 12, Woźniak 5, Wach 4, Stępniak 2, Kononiuk 11, Brek 4.

AUX Matematyka – Groszek Team 72:51(30:7, 17:8, 8:12, 17:24)
Matematyka: Kliś 8, Grudka 0, B. Lembrych 6, Obara, Josik 25, Fijałka 13, Pietrzak 14, Kusiak 6
Groszek: Suchocki 0, Łuczak 9, Łysiak 0, Saniawa 7, Pazur 2, Jeżyna 8, Wiśniecki 0, Grzywacki 0, Górski 10, Wojciechowski 6.

Pozostałe wyniki: Inwest-Dźwig – Oknoplastik 73:43 * Farmed – Zdrój MPWiK 50:85 * Cukropol-Pszczółka – WKS 94:58 * Bracia Mrozik - {m|make.pl 41:38.

II liga

W najciekawszym spotkaniu drugiej kolejki drugiej ligi rozgrywek Pod koszami Dziennika Wschodniego Winiarnia u Dyszona po dramatycznej walce pokonała Juranda 42:41.

Po pierwszej połowie wydawało się, że koszykarze Winiarni u Dyszona spokojnie rozstrzygną to spotkanie na swoją korzyść. Skuteczna gra w ataku, i niezła postawa na tablicach sprawiła, że po 20 minutach Winiarnia prowadziła 23:11, a po 30 min 38:26.

W ostatniej kwarcie koszykarze spadkowicza z pierwszej ligi poczuli się jednak zbyt pewnie i dzięki temu Jurand zaczął szybko odrabiać straty. W 36 min było jeszcze 42:32 dla Winiarni, ale chwilę później trójkę trafił Paweł Bochenko, a później starty do trzech oczek dwoma udanymi akcjami zniwelował Michał Mirosław. – Przeciwnicy podeszli wyżej i zaczęły się problemy z wyprowadzeniem piłki – krótko skomentował postawę swojego zespołu Wojciech Kowalski.

Gracze Juranda nie byli jednak w stanie wyjść na prowadzenie, gdyż nie potrafili zebrać piłki w obronie. W ostatniej minucie akcja Winiarni trwała nieco ponad 40 sekund, gdyż dwukrotnie piłkę w ataku zbierał Tomasz Andrzejak. – Te dwie zbiórki uratowały sytuację – dodał Kowalski.

Winiarnia u Dyszona – Jurand 42:41 (14:9, 9:2, 15:16, 4:15)
Winiarnia: Jarosz 1, Momot 11, Kowalski 14, Jarnicki 0, Klisowski 6, Andrzejak 6, Widomski 4.
Jurand: Bochenko 12, Michałek 5, Mirosław 7, Kosyl 0, Jaroszewski 2, Przemysław Chabros 5, Piotr Chabros 4.
Sędziowali: Krzemiński i Nieradko. Widzów: 25.

Kom.pl – Mavericks 60:38 (13:13, 15:6, 17:7, 15:12)
Kom.pl: Marzec 2, Bukowski 4, Finkowski 2, Kmieć 2, Sputowski 22, Jóźwiakowski 15, Staszczak 0, Hunkiewicz 13.
Mavericks: M. Ćwikła 0, Adamek 2, Szafraniec 13, Baran 12, Wyskok 9, Poleszak 2.

Pozostałe wyniki: CL Rodmos – Zdrój II MPWiK 66:55 * Kouba Koubala – AT Vision 38:59 * Świd Hurt – Refsteam 50:65 * Bottari – Avexim.eu 91:49.

III liga, grupa I:

Mint Media – Alodium 69:30 (14:6, 13:9, 17:2, 25:13)
Mint Media: Ogórek 2, Małek 9, Bielecki 24, Wołoszyn 4, Kostyka 4, Bocheński 11, Lenartowicz 14, Gryba 1.
Alodium: Kocowski 4, Wrona 2, Błaszczak 0, Marosz 2, Żukowski 3, Żuliński 2, Stępień 17, Kitkowski 0

Korwex – Elto Pszczółka 46:52 (11:16, 12:15, 9:16, 6:13)
Korwex: Jaskamnicki 2, Lotter 4, Kornacki 12, Iwańczuk 20, Korniak 3, Lipski 5.
Elto Pszczółka: Witeska 2, P. Zieliński 16, K. Barszczewski 3, Sarafin 2, B. Barszczewski 5, Szalapski 5, Rosa 9, Mazurkiewicz 9, Niedźwiadek 0.

CSF – Marki 51:49
CSF: G. Kryk 11, Robert 14, P. Kryk, Lewicki 2, Chojnacki 0, Antoszek 4, Żelasko 4.
Marki: Olechowski 5, Wakulski 15, Sztal 0, Nowicki 4, Binkiewicz 11, Gnyś 14, Wożak 0.

Pozostałe wyniki: Modex – Zgoners 69:28 * Polmak – Polanica 2009 34:39 * The Shotters – No To Co 32:80.

III liga, grupa B:

10th – All in Team 51:80.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
www.llk.pl
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

www.llk.pl
www.llk.pl (16 listopada 2009 o 10:17) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
STRONA LUBELSKIEJ LIGI KOSZYKÓWKI AMATORÓW www.llk.pl
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

16 KOLEJKA
Czarni Słupsk - Asseco Gdynia 82:73
AZS Koszalin - Anwil Włocławek 80:91
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa 88:81
Stelmet Zielona Góra - Trefl Sopot 90:94
Rosa Radom - BM Slam Stal Ostrów 80:74
PGE Turów Zgorzelec - TBV Start Lublin 123:111
GTK Gliwice - Miasto Szkła 67:84
Polpharma Starogard - King Szczecin 80:69
GTK Gliwice - AZS Koszalin 24 stycznia

TABELA

1. Anwil 17 31 1529-1295
2. Stelmet 17 29 1483-1333
3. Polski Cukier 17 29 1465-1356
4. Dąbrowa Górnicza 17 29 1433-1329
5. Turów 17 28 1513-1491
6. King Szczecin 17 26 1460-1425
7. Asseco 17 26 1391-1420
8. TBV Start 17 26 1400-1436
9. Rosa Radom 16 25 1394-1331
10. Polpharma 16 25 1314-1260
11. Trefl Sopot 17 25 1391-1389
12. Ostrów Wlkp. 16 24 1291-1270
13. Miasto Szkła 16 22 1289-1367
14. AZS Koszalin 17 22 1366-1488
15. Czarni 17 22 1338-1463
16. Gliwice 17 21 1342-1513
17. Legia 16 16 1163-1396
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!