Kolejna przegrana, Start Lublin – Polfarmex Kutno 75:81

Dodano: 9 kwietnia 2016, 20:09

Tym razem lublinianie okazali się gorsi od zespołu Polfarmex Kutno. Spotkanie w hali Globus zakończyło się wynikiem 75:81. Była to już 25 porażka podopiecznych Michała Sikory w tym sezonie Tauron Basket Ligi.

Sobotnie spotkanie gospodarze rozpoczęli bardzo dobrze. Po kilku wspaniałych akcjach w obronie wydawało się, że to Start będzie tego wieczoru górował na parkiecie. Pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 21:13 i nic nie wskazywało na kolejną porażkę lublinian.

Druga kwarta wyglądała znacznie lepiej w wykonaniu koszykarzy z Kutna. Czerwono-czarni grali bardzo nierówno, przez co tracili punkty seriami. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 35:36.

W trzeciej kwarcie wynik bardzo długo oscylował w okolicach remisu. Minimalne prowadzenie ekipy przekładały sobie z rąk do rąk. Po pół godzinie gry na tablicy widniał rezultat 61:59, a wszystko roztrzygnąć miała ostatnia odsłona spotkania.

Czwarta kwarta była wyrównana, ale to jednak Polfarmex zachował więcej zimnej krwi. Cały czas utrzymywał kilkupunktową przewagę, a mecz zakończył się wynikiem 75:81. Ostatnie spotkanie lublinian w tym sezonie odbędzie się 20 kwietnia w Starogardzie Gdańskim, z miejscową Polpharmą.

Start Lublin – Polfarmex Kutno 75:81 (21:13, 14:22, 24:25, 16:20)

Start: Nikola Jeftić 18, Nick Kellog 16, Marcin Salamonik 13, Marko Popović 11, Grzegorz Małecki 8, Paweł Kowalski 6, Alan Czujkowski 2, Jan Grzeliński 1.

(16) komentarzy

Gość (12 kwietnia 2016 o 09:48) 0
A dlaczego nie z zewnátrz? Moze by wypedzil nic nie wartych darmozjadow i postawil a postawil na ludzi majacych pojecie? A czy ta osoba musi byc wogle zwiazana z koszykowka? Prezes ma miec uklady a uklady mozna miec w roznych kierunkach, prezes moze miec takze ludzi od wszystkiego. Rzeby zakontraktowac dobrych zawodnikow bez nazwisk bo tacy sa drodzy, trzeba miec uklady z agentami, oni moga poslac fajnych kolesi albo najgorszy ochlap. Warto tez ruszyc dupe za ocean na dwa campy, na dwa pojechac w Europie i cos wypatrzyc. Trener juz jest, 4 zawodnikow takze z reszta trzeba sie rozstac i dokupic nowych poziomem odpowiadajacym wymogom ligi. Powodzenia:)
Gość (11 kwietnia 2016 o 18:44) 0
Narkiewicz na przykład. INTELIGENTNY, WYKSZTAŁCONY, BYŁY TRENER....
Gość (11 kwietnia 2016 o 16:50) 0

Jakich kompetentnych ludzi macie na myśli ? Proszę podać nazwiska i jakieś konkrety! Pisać każdy może , a ja pytam kto z lubelskiego środowiska może to zrobić? Tylko nie piszcie, że z zewnątrz, bo z zewnątrz to sobie zarobi więcej i wróci do domu. Naprawdę jestem ciekawy dyskusji! Wyniki są słabe to każdy wie natomiast każdy może mieć słabszy sezon patrzcie Łęczna . I nie bronie Prezesa bo zatrudnienie Radovicza było błędem jak i Popovicza Poola i Jacksona! Proszę podać nazwisko kto mógł by się wszystkim zająć?

No ciekawe ciekawe... Też sie zastanawiam kto to mógłby być... Może taki Zenon Telman, nasz znajomości ma, wiedze ma.... teraz komentuje nba w C+

Gość (11 kwietnia 2016 o 13:05) 0
kto chce niech ogląda porażki, a kto chce- wygrane. Ja tam wolę, jak Lubelacy wygrywają, niż obcy pod nazwą Lublin przegrywają. Śmigaj wiec sobie na start i ciesz się z porazek.
Gość (11 kwietnia 2016 o 11:31) 0
głupoty piszecie. Ja się ciesze ze w sobotnie popołudnie mogę miło spędzić czas...popatrzeć na walkę i zobaczyć w akcji najlepszych koszykarzy Basketligi...ci co pragną 2 ligi niech sobie śmigają na AZS - do boju Starcie!