Koszykówka

Terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

  Edytuj ten wpis
Dodano: 18 listopada 2010, 16:31

Prezentujemy terminarz najbliższej kolejki rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego.

SOBOTA (20 listopada)

Hala Startu przy Al. Piłsudskiego: godz. 13 Magic Team – Alpaca Team * 14 Bełżyce – Żagiel * 15 Dbros Puławy – Polmak * 16 Alco – Zdrój MPWiK * 17 Bottari – Jurand * 18 Skarpa Nadar – Cukropol Pszczółka * 19 Winiarnia u Dyszona – Kom.pl * 20 Groszek Team – Bracia Mrozik.

Hala Szkoły Podstawowej nr 28 przy ul. Radości: godz. 14 Rocketmind – Rembud Arkada * 15 Korwex – Galwanex Skarpa (zaległy) * 16 LPA – All in Team.

NIEDZIELA (21 listopada)

Hala Szkoły Podstawowej nr 28: godz. 12 Szkoły ZDZ – Korwex * 13 Maverick – Jammers * 14 Nplay – Lipa Team * 15 WiG – Bachus * 16 WSNS – No To Co.

Hala Startu: godz. 9 Smoki – LUS * 10 Spartan – 10th * 11 Aligator – Elto Tom Widłak * 15 {m|make.pl – Betax * 16 Oknoplastik – ZM Cioczek * 17 Farmed – AUX Matematyka * 18 Kouba Koubala – AT Vision * 19 Inwest Dźwig Czuby – Białowąs Judo Team * 20 Refsteam – KSC Rodmos.

Pauzują: The Shooters (grupa A) i Galwanex Skarpa (grupa B).


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

4 KOLEJKA
Polski Cukier Toruń - Miasto Szkła 92:75
PGE Turów Zgorzelec - GTK Gliwice 120:86
Polpharma Starogard - Stelmet Zielona Góra 82:77
Anwil Włocławek - Rosa Radom 86:65
BM Slam Stal Ostrów - Czarni Słupsk 76:74
TBV Start Lublin - Legia Warszawa 95:85
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa 85:78
Polski Cukier Toruń - Asseco Gdynia 87:79
King Szczecin - AZS Koszalin

TABELA

1. Polski Cukier 4 7 345:360
2. Anwil 3 6 267:207
3. Stelmet 4 6 325:297
4. King Szczecin 4 6 299:299
5. Turów 4 6 347:355
6. Polpharma 3 5 259:237
7. TBV Start 3 5 274:257
8. Dąbrowa Górnicza 3 5 251:234
9. Asseco 3 5 247:240
10. Trefl Sopot 3 5 256:252
11. Czarni 3 4 240:245
12. Miasto Szkła 3 4 214:256
13. Rosa Radom 2 3 151:150
14. Ostrów Wlkp. 2 3 152:154
15. Legia 3 3 227:268
16. Gliwice 3 3 226:288
17. AZS Koszalin 2 2 148:183
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!