Koszykówka

Terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

Dodano: 27 stycznia 2011, 00:45

W sobotę o godz. 15 Inwest Dźwig zmierzy się ze Zdorjem MPWiK  (FOT. Jacek Świerczyński)
W sobotę o godz. 15 Inwest Dźwig zmierzy się ze Zdorjem MPWiK (FOT. Jacek Świerczyński)

Prezentujemy terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego na najbliższy weekend.

SOBOTA (29 stycznia)

Hala Startu przy Al. Piłsudskiego: godz. 9 Lipa Team – LUS * 10 Rocketmind – Aligator * 11 Alpaca Team – Korwex * 12 WiG – Maverick * 13 LPA – Smoki * 14 Nplay – WSNS * 15 Zdrój MPWiK – Inwest Dźwig * 16 Klima Import Matematyka – Skarpa Nadar * 17 Kom.pl – Groszek Team * 18 Dbros Puławy – ZM Cioczek.

NIEDZIELA (30 stycznia)

Hala Startu: godz. 14 Cukropol Pzczółka –Alco * 15 Białowąs Judo Team – Winiarnia u Dyszona * 16 Bracia Mrozik – Farmed * 17 AT Vision – {m|make.pl * 18 The Shooters – Jammers.

Hala Szkoły Podstawowej nr 28 przy ul. Radości: godz. 12 Rembud-Arkada – Szkoły ZDZ * 13 Bełżyce – Spartan * 14 Elto TomWidłak – 10th * 15 Żagiel – Galwanex Skarpa * 16 Bachus – No To Co.


Czytaj więcej o:
michael
zakłopotany
zakłopotany
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

michael
michael (27 stycznia 2011 o 10:51) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Tutaj jest dobry. Już zmieniam na stronie.
Rozwiń
zakłopotany
zakłopotany (27 stycznia 2011 o 08:06) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
ciekaw jestem ktory rozkład gier jest prawidłowy .ten ze strony dziennika czy z LLk ?
Rozwiń
zakłopotany
zakłopotany (27 stycznia 2011 o 08:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
ciekaw jestem który rozkład gier jest prawidłowy, ten z dziennika czy ten z LLK ?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

30. KOLEJKA (22-24 kwietnia)
Energa Czarni - BM Slam Stal Ostrów 82:77
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 85:86
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 86:89
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 102:89
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 79:88
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard 69:86
AZS Koszalin - King Szczecin 81:111
Energa Czarni - Miasto Szkła 89:70
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa 76:85

TABELA

1. Anwil 32 57 2572:2337
2. Stelmet 32 54 2511:2257
3. BM Slam Stal 32 53 2446:2305
4. Polski Cukier 32 53 2602:2485
5. Rosa Radom 32 53 2390:2270
6. MKS Dąbrowa 32 52 2538:2354
7. Polpharma 32 51 2459:2401
8. Czarni Słupsk 32 51 2482:2394
9. Trefl Sopot 32 50 2510:2479
10. Turów 32 49 2665:2485
11. King Szczecin 32 48 2591:2546
12. Krosno 32 47 2392:2425
13. Asseco Gdynia 32 42 2484:2669
14. AZS Koszalin 32 41 2288:2471
15. TBV Start 32 40 2312:2613
16. Siarka 32 37 2281:2739
17. Polfarmex 32 37 2170:2463
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!