Koszykówka

Terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

Dodano: 23 lutego 2011, 17:08

Cukropol-Pszczółka w niedzielę o godz. 17.30 znowu zmierzy się ze Zdrojem MPWiK (FOT. JACEK ŚWIERCZY
Cukropol-Pszczółka w niedzielę o godz. 17.30 znowu zmierzy się ze Zdrojem MPWiK (FOT. JACEK ŚWIERCZY

Przedstawiamy terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego na najbliższy weekend.

SOBOTA (26 lutego)

Hala Startu przy Al. Piłsudskiego: godz. 14 Lancet – Lubzel (Maxi) * 15 Viva Apettit – LCS (Maxi) * 16 Groszek Team – Kom.pl * 17 Skarpa Nadar – Winiarnia u Dyszona * 18 Spartan – Nplay * 19 Aligator – Lipa Team * 20 Żagiel – The Shooters * 21 10th – WiG.

Hala Szkoły Podstawowej nr 28 przy ul. Radości: 14 Maverick – Alpaca Team * 15 WSNS – Magic Team * 16 LPA – Rocketmind.

NIEDZIELA (27 lutego)

Hala Startu: godz. 12.30 Białowąs Judo Team – Farmed * 13.30 Bracia Mrozik – Alco * 14.30 {m|make.pl – Jurand * 15.30 AT Vision – Betax * 16.30 Cukropol-Pszczółka – Zdrój MPWiK * 17.30 ZM Cioczek – Bottari * 18.30 Dbros Puławy – Refsteam * 19.30 Klima Import Matematyka – Inwest Dźwig.

Hala Szkoły Podstawowej nr 28: 12 Rembud-Arkada – All in Team * 13 No To Co – Szkoły ZDZ * 14 Jammers – Bełżyce * 15 Elto TomWidłak – Bachus * 16 Galwanex Skarpa – Smoki.


Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

18-20 sierpnia
komentarze (0)0
polubienia (0)0
17-08-2017

18-20 sierpnia

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

30. KOLEJKA (22-24 kwietnia)
Energa Czarni - BM Slam Stal Ostrów 82:77
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 85:86
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 86:89
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 102:89
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 79:88
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard 69:86
AZS Koszalin - King Szczecin 81:111
Energa Czarni - Miasto Szkła 89:70
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa 76:85

TABELA

1. Anwil 32 57 2572:2337
2. Stelmet 32 54 2511:2257
3. BM Slam Stal 32 53 2446:2305
4. Polski Cukier 32 53 2602:2485
5. Rosa Radom 32 53 2390:2270
6. MKS Dąbrowa 32 52 2538:2354
7. Polpharma 32 51 2459:2401
8. Czarni Słupsk 32 51 2482:2394
9. Trefl Sopot 32 50 2510:2479
10. Turów 32 49 2665:2485
11. King Szczecin 32 48 2591:2546
12. Krosno 32 47 2392:2425
13. Asseco Gdynia 32 42 2484:2669
14. AZS Koszalin 32 41 2288:2471
15. TBV Start 32 40 2312:2613
16. Siarka 32 37 2281:2739
17. Polfarmex 32 37 2170:2463
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!