Koszykówka

Terminarz rozgrywek pod koszami Dziennika Wschodniego

Dodano: 5 grudnia 2012, 13:24
Autor: (micbec)

Rembud Arkada (białe stroje) zmierzy się ze Skarpą Nadar (MACIEJ KACZANOWSKI)
Rembud Arkada (białe stroje) zmierzy się ze Skarpą Nadar (MACIEJ KACZANOWSKI)

W najbliższy weekend odbędą się prawie wszystkie spotkania amatorskich rozgrywek koszykarzy. Na parkiet wybiegną zarówno pierwszo-, drugo-, jak i trzecioligowcy.

Sobota, 8 grudnia
Hala Startu przy Al. Piłsudskiego: godz. 12 WSNS * 13 Jurand – Korwex * 14 All in Team – Winiarnia u Dyszona * 17 Lop Team – Elto Pszczółka 2 * 18 Galwanex Skarpa – Aseco BS * 19 AT Vision – Kouba Koubala.

Niedziela, 9 grudnia
Hala Startu przy Al. Piłsudskiego: godz. 15 Dbros Puławy – Cobitgroup.pl * 16 KSC Rodmos – Zdrój MPWiK * 17 Kom.pl – ZM Cioczek * 18 Bracia Mrozik – Inwest Dźwig * 19 Rembud Arkada – Skarpa Nadar * 20 Betax Lubartów – Refsteam * 21 Grizzly – Mentor.

Szkoła Podstawowa nr 28 przy ul. Radości: godz. 11 Lipa Team – Biało Czarni Kraśnik * 12 Bachus – Mavericks * 13 Som Gorsi – Lek-am * 14 Alpaca Team – Venta * 15 The Shooters – No To Co.

Pauzują: Żagiel (grupa A) i Rocketmind (grupa B). Mecze Cukropol Pszczółka – Matematyka, Ekbud – Alco i Nplay – Spartan odbędą się w innym terminie.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

30. KOLEJKA (22-24 kwietnia)
Energa Czarni - BM Slam Stal Ostrów 82:77
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 85:86
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 86:89
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 102:89
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 79:88
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard 69:86
AZS Koszalin - King Szczecin 81:111
Energa Czarni - Miasto Szkła 89:70
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa 76:85

TABELA

1. Anwil 32 57 2572:2337
2. Stelmet 32 54 2511:2257
3. BM Slam Stal 32 53 2446:2305
4. Polski Cukier 32 53 2602:2485
5. Rosa Radom 32 53 2390:2270
6. MKS Dąbrowa 32 52 2538:2354
7. Polpharma 32 51 2459:2401
8. Czarni Słupsk 32 51 2482:2394
9. Trefl Sopot 32 50 2510:2479
10. Turów 32 49 2665:2485
11. King Szczecin 32 48 2591:2546
12. Krosno 32 47 2392:2425
13. Asseco Gdynia 32 42 2484:2669
14. AZS Koszalin 32 41 2288:2471
15. TBV Start 32 40 2312:2613
16. Siarka 32 37 2281:2739
17. Polfarmex 32 37 2170:2463
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!